Histeria?!

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Histeria?!

Postprzez keff79 2005-08-07, 3:52 pm

Pozwoliłem sobie na założenie tematu ponieważ cholera mnie bierze jak czytam te HISTERYCZNE wywody.. FAKT, że w Łodzi zostaliśmy sprowadzeni do parteru, FAKT że forum jest po to żeby z siebie wyrzucić coś od siebie.. ale czy strona zaglebie.sosnowiec.pl musi być tak bardzo emocjonalnie naładowana?! Felieton Adama Makara „Obawy przed sezonem” jest mocno pojechany..
„Czarne chmury jakie zawisły nad naszym klubem”,
„Przed zbliżającym się sezonem, już nikt głośno w klubie nie mówi o awansie, nikt poza nami kibicami”,
„Jeden pseudo gwiazdor o którym pisałem już wcześniej potrafił to wszystko zepsuć”… to tylko lżejsze fragmenty. Jeszcze jakiś czas temu był (lecz znikł..) temat „Jak to jest z tym sędziowaniem” czy coś tędy.. kolejny temat „pisany na gorąco” piłka to gra pomyłek.. w Polsce to gra pomyłek sędziego ;D ale nie twórzmy spiskowej teorii dziejów.. wczoraj Widzew był górą poszliśmy na wymianę ciosów i skończyło się jak się skończyło. Czarne chmury na Zagłębiem – nie jeden klub chciałby mieć taką sytuacje jak my. Awans, o którym mówią tylko kibice??! A konferencja?? a artykuł ze strony Zagłębia pt. „Przedsezonowa konferencja: Walczymy o awans!” … no i „pseudo gwiazdor” czy naprawdę trzeba było używać takich określeń i czy naprawdę cała nasza gra opierała się na tym zawodniku.. nie przeceniajmy go. Żeby nie było takiej tragedii i w moim poście na koniec musze pochwalić ekipę prowadzącą serwis – już jest dobry, a z dnia na dzień staje się coraz lepszy – AVI, oceny piłkarzy, foto czy typer – nie wspominając o relacjach! Proszę tylko Adama o więcej obiektywizmu i zimnej krwi przy felietonach.
keff79
 
Posty: 452
Dołączył(a): 2005-05-09, 8:41 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Behind Mountain!


Postprzez adas 2005-08-07, 6:10 pm

felieton ten pisałem jakiś miesiąc temu, dopiero dziś został wrzucony z różnych powodów. Daleki jestem od histeri, jednak pozwoliłem sobie wyrazić swoje zdanie. Absolutnie nie panikuje, chciałem się podzielić swoją opinią z innymi i bardzo się ciesze że powstał ten temat. Krytyka jeśli jest konstruktywana, jest bardzo mile widziana
adas
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2004-12-17, 12:27 pm

Postprzez ATR 2005-08-07, 7:15 pm

Artykuł bardzo mi się podoba tylko gdyby był umieszczony na forum a nie na stronie głównej. Serwis sam w sobie powinien przede wszystkim zawierać fakty a nie indywidualne oceny kibica. Na forum owszem, niech każdy zabiera zdanie na określony temat i pisze co mu się podoba ale nie na stronie głównej. Takie moje zdanie. Artykuł dobry, ale może nie wszyscy się z nim identyfikują, a zwłaszcza z językiem jakim został napisany bo jeśli chodzi o treść to sama prawda. Pozdrawiam
ATR
 
Posty: 388
Dołączył(a): 2004-02-06, 12:22 pm
Lokalizacja: Zagórze

Postprzez adas 2005-08-07, 7:29 pm

ATR napisał(a):Artykuł bardzo mi się podoba tylko gdyby był umieszczony na forum a nie na stronie głównej.
. Zgadzam się, serwis ten ma slużyć jednak jako miejsce do polemiki pomiędzy kibicami. Każdy kibic ma prawo do umieszczenia swojego artykułu na naszej stronie. Zapewniam, że jeżeli takowy dostanę adam@zagłebie.sosnowiec.pl, natychmiast go tam umieszcze.
Pozdrawiam
Adam
adas
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2004-12-17, 12:27 pm

Postprzez Oko 2005-08-07, 8:21 pm

Mnie tam się podoba że wzieliście się za pisanie postów na stronie głównej, teraz jest ok, wcześniej można było przeczytać 2 posty na tydzień tylko. Podoba mi się że jest pisane o całej kolejce II ligi - o meczach przyjaciół też piszcie po każdym meczu.
I zabawa oceń występ w końcu powróciła - tego mi brakowało.
Tak trzymać chłopaki
Oko
 
Posty: 331
Dołączył(a): 2004-04-21, 10:52 am
Lokalizacja: Czeladź -- dzielnica PIASKI

Postprzez emdżej 2005-08-07, 8:45 pm

Oko to wszystko się stało możliwe dzięki poszerzeniu składu redakcji. Dobrze, że jest nas więcej, chociaż przyznaję, że niezbyt byłem zadowolony kiedy włączając kompa by napisać relację zauwżyłem, że jest ona już napisana choć ja to miałem zrobić. Ale trudno. Dobrze, że do redakcji doszło parę ambitnych osób. Choć obawiam się trochę, że zostanę bez zajęcia
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW

Postprzez YOOSHKY 2005-08-07, 9:48 pm

nie martw się, na bezrobociu nie jest źle :) Tak poważnie, to ponoć każdy może pisać artykuły. To prawda?
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Postprzez adas 2005-08-08, 6:10 am

emdzej po meczu cierpialem na bezsennosc, wiec siedzialem do 5 rano przed kompem i stukalem :)
adas
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2004-12-17, 12:27 pm

Postprzez Monti 2005-08-09, 3:26 pm

YOOSHKY napisał(a):nie martw się, na bezrobociu nie jest źle :) Tak poważnie, to ponoć każdy może pisać artykuły. To prawda?


Oczywiście że prawda. Wałkujemy to do znudzenia. Serwis zawsze było twarty na współprace. Niezależnie od tego że dołączyło do redakcji pare osób cały czas każdy z was może przesłać artykuł itp. Dawiej nawet był dział okiem kibica. Z braku tekstów umarł śmiercią naturalną .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez bankier 2005-08-09, 6:54 pm

widzę, że modne na forum stało się pisanie w stylu "of topic" więc i ja dodam swoja opinię :wink:

"okiem kibica" umarło gdyż pierszy autor zbyt wysoko zawiesił poprzeczkę - to tak dla rozładowania emocji i odgonienia ogarniajacej nas zewsząd "histerii" :mrgreen:

całkiem serio - zmiany w serwisie, które mozemy zaobserwować od poczatku tego sezonu oceniam bardzo pozytywnie. przede wszystki pojawiły się wywiady (na razie jeden - ale myslę, że to dopiero początek) z osobami tworzacymi drużynę Zagłebia. Dwa to oceny zawodników. Pomysł trafiony w dziesiątkę. Galeria zdjęc - ehhh szkoda, że juz jestem po urlopie 8) Podsumowanie ligowej kolejki bardzo ciekawe - choc gdyby było nieco dłuższe chętnie poświęciłbym kilka minut więcej na lekturę! I AVI których w zeszłym sezonie brakowało. Reasumując zmiany prowadza serwis w dobrym kierunu!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!


Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników