Pytania od kibiców do drużyny

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Pytania od kibiców do drużyny

Postprzez twari 2005-07-31, 2:59 pm

W związku z informacją na stronie głównej pomyślałem że można by w tym temacie wpisywać pytania jakie wysyłają kibice. Myślę że to dobre rozwiązanie gdyż po co kilkunastu kibiców ma wysyłać to samo pytanie? Myślę że fajnie byłoby wiedzieć jakie pytania padną i nie zasypywać identycznymi komuś skrzynki. Wtedy prędzej wymyśli się coś nowego.
Jest taka szansa aby te pytania się tu pojawiały??
twari
 
Posty: 1642
Dołączył(a): 2004-05-28, 2:57 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC KALINOWA


Postprzez adas 2005-07-31, 7:37 pm

Pewnie, że jest. Przypominam również, że w tym tygodniu kierujemy pytania do trenera. Oto pytania, które do tej pory dostałem. Wklejam, tak więc za błędy nie odpowiadam :)
1.DO Wszystkich zawodnikow ,,Zaglebia'' czy po awansie do 1 ligi gdy
dostaniecie oferty od innych klobow leprzysz czy opuscicie zaglebie!!
lub czy zostaniecie tworzyc nowa historie naszego klubu???
2. Ostatnio Wojciech Rudy w wypowiedzi dla prasy wspominał o niespodziance transferowej do Zagłębia. Może trener Krzysztof Tochel zdradzi o kogo chodzi??
3. Panie trenerza mam pytanie czy kiedy juz w tym sezonie wywalczymy awans do 1 ligi a goraco w to wierze widząc postawe naszych zawdnikow na boisku czy bedziemy mogli ogladc mecze 1 ligi na naszym Stadionie Ludowym
4. Do Krzysztofa Butryna, jak ci sie podobają kibice Zagłębiowscy?
5. CHCIAŁBYM USŁYSZEĆ ODPOWIEDŹ NA PYTANIE, DLACZEGO KLUB NASZ NIE WSPÓŁPRACUJE TAK BLISKO, JAK KIBICE OBU KLUBÓW, Z LEGIĄ WARSZAWA? PODOBNO TAK WSPÓŁPRACA MIAŁA BYĆ? CI KTÓRZY SIĘ NIE MIESZCZĄ W LEGII I MĘCZĄ SIĘ W REZERWACH MOGLIBY ŚMIAŁO GRAĆ U NAS!!!! JEST KILKU TAKICH!!!
6. Czemu stawia Pan na Maloche przeciez jest on zawodnikiem malo konstruktywnym,wolnym,slabym technicznie a w dodatku gdy jest na placu gry pozostala 10 gra do niego gorne pilki z ktorych nie ma zadnego pozytku.Pozdrowienia i zycze awansu!
7. Dlaczego Małocha ciagle wychodzi w pierwszym składzie? W zeszłym
sezonie tylko kilka meczy miał udanych .
8. ile błędów musi jeszcze popełnić i jak duży ma kredyt zaufania Marcin Bęben, zeby Zagłębie sprowadziło wartościowego bramkarza
9. czy będą zagraniczni piłkarze sprowadzani do zagłebia np. czarno skury
10. Chciałbym zadać pytanie panu K.Tochelowi dlaczego tak uparł się na wstawianie do składu Wojtka Małochę i doprowadza tym do białej gorączki kibiców Zagłębia.
11. CO sie stało z Laskowskim tak dobrze się zaprezentował przeciwko Walce Zabrze i p.Rudy miał jechać coś załatwiać
12. Jak będzie wyglądać teraz sytuacja Pitrego, czy będzie grał od początku np
do 60 min czy raczej wchodził z ławki jako Joker?


Postarajcie się jednocześnie, układać pytania w sposób taki, abyśmy nie musieli ich korygować, jeśli to ma być dialog klubu z kibicami, chciałbym aby był prawie bezpośredni :)
adas
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2004-12-17, 12:27 pm

Postprzez twari 2005-07-31, 7:56 pm

Mam tez prosbe do samych zadajacych - mowcie w swoim imieniu a nie "my kibice" bo niekoniecznie kazdy ma podobne zdanie... a to moze byc zle odbierane przez trenera!
Uwazam tez ze niektore powyzsze pytania sa conajmniej nie na miejscu a niektore ciezko nazwac pytaniami...
Ale to tylko moja prywatna ocena...
twari
 
Posty: 1642
Dołączył(a): 2004-05-28, 2:57 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC KALINOWA

Postprzez YOOSHKY 2005-07-31, 10:51 pm

Jesli pytania beda kierowane na pismie, nie ustnie, to na Boga, korzystajcie ze slownikow, lub piszcie w Wordzie i przeklejajcie. Bo człowiek czarno skury moze poczuc sie urazony. Slowo "pan" powinno sie pisac duza litera jesli zwracamy sie bezposrednio, chyba ze szacunek rowny jest zero. Adas, jesli juz dostajesz takie maile to zredaguj je odpowiednio, chyba ze zostana zadane ustnie.....

Pozdrawiam.
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Postprzez adas 2005-08-01, 6:06 am

Yooshky, wywiad zostanie przeprowadzony w formie ustnej, tak więc o człowieku "czarno skurym" napewno nasz trener się nie dowie :)
adas
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2004-12-17, 12:27 pm

Postprzez YOOSHKY 2005-08-01, 5:40 pm

adas napisał(a):Yooshky, wywiad zostanie przeprowadzony w formie ustnej, tak więc o człowieku "czarno skurym" napewno nasz trener się nie dowie :)


hehehe Chwała Ci Boże! :)
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Postprzez adas 2005-08-06, 5:48 am

Dostaje od Was mase pytan do trenera. Niestety bardzo duża ilość pochodzi z zawirusowanych komputerów. Wiadomości tych nie mogę odczytać gdyż nasz serwer automatycznie je kasuje. Ludzie, proszę sprawdzcie swoje komputery antywirusami!!!
adas
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2004-12-17, 12:27 pm

Postprzez adas 2005-08-10, 7:30 am

przypominam ze w tym tygodniu pytania powinny byc skierowane do MArcina Bebna, a ja wciaz dostaje pytania do trenera
adas
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2004-12-17, 12:27 pm

Postprzez keff79 2005-08-18, 7:42 pm

W tym tygodniu czekamy na pytania Kibiców, skierowane do golkipera naszej drużyny, Pana Przemysława Pitrego. Pytania neleży przesyłać na adres mail : adam@zaglebie.sosnowiec.pl..

golkipera??!


:roll: :lol:
keff79
 
Posty: 452
Dołączył(a): 2005-05-09, 8:41 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Behind Mountain!

Postprzez keff79 2005-08-18, 7:50 pm

a swoją drogą pytania od kibiców to kolejny świetny pomysł ludzi prowadzących serwis w ostatnim czasie - Bęben fajny gość! ..a co do Pitrego to już widzę tą fale pytań o jego przyszłość w naszym klubie.. Adaś przygotuj skrzynke na mocne uderzenie!
keff79
 
Posty: 452
Dołączył(a): 2005-05-09, 8:41 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Behind Mountain!

Postprzez adas 2005-08-18, 7:51 pm

JUŻ POPRAWIŁEM, ALE DZIĘKUJĘ ZA CZUJNOŚĆ. ZWYKŁE LENISTWO KAZAŁO MI SKOPIOWAĆ I NIE SPRAWDZIĆ :). BĘDĘ MAŁO SKROMNY, ALE TO BYŁ MÓJ POMYSŁ :oops:
adas
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2004-12-17, 12:27 pm

Postprzez keff79 2005-08-18, 7:52 pm

adas napisał(a): JUŻ POPRAWIŁEM, ALE DZIĘKUJĘ ZA CZUNOŚĆ. ZWYKŁE LENISTWO KAZAŁO MI SKOPIOWAĆ I NIE SPRAWDZIĆ :)


kopiuj - wklej.. kopiuj - wklej... :lol: :D
keff79
 
Posty: 452
Dołączył(a): 2005-05-09, 8:41 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Behind Mountain!


Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników