Strona 1 z 1

Porządek na forum !!!

PostNapisane: 2003-03-27, 10:23 pm
przez Pikor
Zwracam się do administratorów tego forum (czegoś najlepszego co w ostatnim czasie spotkało kibiców Zagłębia :P ) z sugestią, że nadszedł czas na pierwsze podsumowania jego działalności i krytycznego przejrzenia jego zawartości. Uważam że część tematów i ogłoszeń (bez odpowiedzi i z małą liczbą wyświetleń) powinna być usunięta. Forum nabrało by świeżego wyglądu, zauważcie że w ostatnim czasie jest mniej wpisów, a poszczególne działy są mało przejrzyste.

Z szacunkiem i sportowym pozdrowieniem

MACIEK

ps ale to poważne :D

Re: Porządek na forum !!!

PostNapisane: 2003-03-30, 12:16 pm
przez krzysiu
Pikor napisał(a):Zwracam się do administratorów tego forum (czegoś najlepszego co w ostatnim czasie spotkało kibiców Zagłębia :P ) z sugestią, że nadszedł czas na pierwsze podsumowania jego działalności i krytycznego przejrzenia jego zawartości. Uważam że część tematów i ogłoszeń (bez odpowiedzi i z małą liczbą wyświetleń) powinna być usunięta. Forum nabrało by świeżego wyglądu, zauważcie że w ostatnim czasie jest mniej wpisów, a poszczególne działy są mało przejrzyste.


Uważam kasowanie wpisow uzasadnione tylko w dwoch przypadkach.
1. Wpisy calkiem nie na temat
2. Wpisy wulgarne
niestety te tez nie zawsze jestesmy w stanie kasowac bo trzeba by bylo pol zycia spedzic czytajac to forum ;-)

W pozostalych przypadkach wpisy zostaja w archiwum, tak zeby kazdy ciekawski mogl sobie wlaczyc wyszukiwanie i poczytac stare wpisy.

a tak przy okazji nie wiem co jest nieprzejrzyste, przeciez tematy w ktorych ktos dopisal odpowiedz przesuwaja sie do samej gory.

PostNapisane: 2003-03-30, 7:04 pm
przez Pikor
Na samej górze są ogłoszenia :) , które trochę "zacimniają" sytuację
chodzi mi o to że więcej osób wpisuje się gdy jest mniej tematów np. ostatnio do hyde parku, ale to tylko moja opinia :wink:
rozumiem że trzeba szanować wszystkie wpisy :P

dzięki za odpowiedż

posdro