Komentator - do webmastera

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Komentator - do webmastera

Postprzez YOOSHKY 2005-06-22, 6:29 pm

Gdybym napisał system podobny do OnetKomentator w oparciu o php wer. > 4.0 i MySQL to byłby używany w tym serwisie?
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC


Postprzez YOOSHKY 2005-06-23, 12:01 pm

widze ze zainteresowanie zadne ze strony webmasterów.....
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Postprzez emdżej 2005-06-23, 12:06 pm

YOOSHKY a mógłbyś jakoś jaśniej napisać o co chodzi bo to trochę skomplikowany, fachowy język :)
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW

Postprzez Gość 2005-06-23, 12:43 pm

YOOSHKY fajnei ze masz pomysły odnośnie serwisu. Oczywiscie kazdy będzi brany pod uwagę. Fajnei że masz chęci i pomysły. Jesli technicznie bedzie taka mozliwosc to oczywiscie z miłą chęcią postaramy się wdrażać "nowe technologie" Trzeba będzie kazdy plan przedyskutować i pomyśleć. W razie gdyby coś udało się wdrożyć to myślę, że starczy Ci czasu i ochoty tym się zajmować?

Napisz coś więcej o wymienionym powyżej programie

Pozdrawiam
Soyer
Gość
 

Postprzez YOOSHKY 2005-06-23, 2:36 pm

Mam ochotę coś napisać, grafikę już prawie zrobiłem, pracuję nad bazą danych i nad "silnikiem" potem panel administracyjny, dodawanie drużyn zawodników i inne bzdety. Pytam czy byłoby używane ponieważ nie chce mi się pisać "do kosza". Ile zajmie mi to czasu - nie wiem, teraz mam trochę czasu ale nie wiadomo co będzie za moment, nie powinno być źle. Jeśli chodzi o zajmowanie się tym, wiele nie trzeba, z panelu administracyjnego będzie można dodać drużyny załej ligi z zawodnikami, potem tylko wybrać drużyny w meczu i komentować z panelu komentatora :) nie bede tu pisał o szczegółach :) Zajmować się tym może aktualny komentator :). AAA panel komentatora działałby w "trybie oszczędnym" :) przy połączeniach GPRS :) - zero grafiki, minimum opcji, lub w trybie pełnym - fullwypas.
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Postprzez twari 2005-06-23, 5:19 pm

Studiuje infe ale powiem Ci ze nie mam pojecia o czym do nas rozmawiasz! :) Chodzi mi o to ze nie mam zielonego pojecia co to jest ten komentator, do czego by sluzyl, dla kogo, po co, jak dziala...
Wrzuciles haslo i tyle.

To tak jakbym napisal:
"Sluchajcie moge zrobic kambularyzometachilipoteztermohomonizatora - chcecie? Bo nie wiem czy bedziecie uzywac?"

Wyjasnij przynajmniej mnie o co chodzi? Bo chyba jestem jakis do tylu z najnowsza technika...
twari
 
Posty: 1642
Dołączył(a): 2004-05-28, 2:57 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC KALINOWA

Postprzez emdżej 2005-06-23, 7:17 pm

YOOSHKY jeśli chodzi o to, że to jest tylko do relacji live to nie wiem czy będzie nam to potrzebne ponieważ dotychczasowe live'y działają raczej dobrze. Ale skontaktuj się ze mną na gg lub pw
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW

Postprzez YOOSHKY 2005-06-23, 9:00 pm

twari napisał(a):Studiuje infe ale powiem Ci ze nie mam pojecia o czym do nas rozmawiasz! :) Chodzi mi o to ze nie mam zielonego pojecia co to jest ten komentator, do czego by sluzyl, dla kogo, po co, jak dziala...
Wrzuciles haslo i tyle.


YOOSHKY napisał(a):Gdybym napisał system podobny do OnetKomentator w oparciu o php


Widziałeś kiedyś realacje na widzew.lodz.pl ?? Chciałem napisać coś podobnego.
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Postprzez YOOSHKY 2005-06-23, 9:02 pm

emdżej napisał(a):YOOSHKY jeśli chodzi o to, że to jest tylko do relacji live to nie wiem czy będzie nam to potrzebne ponieważ dotychczasowe live'y działają raczej dobrze.


No i o to mi chodziło :) Teraz wiem żeby się zająć czymś innym...

Topic do zamknięcia.
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC


Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników