Sportowy weekend, juniorzy i rezerwy.

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Sportowy weekend, juniorzy i rezerwy.

Postprzez Polska Gola !!! 2005-05-26, 9:17 pm

Witam!!!
Dlaczego na stronie nie ma już sporotowego weekendu?
Na forum żalicie się że nikt nie chodzi na rezerwy.Jak ma chodzić skoro nie wie o której grają? Jak ma chodzić skoro nie wie o której grają? Czyżby nasi młodzi zawodnicy skończyli rozgrywki na rundzie jesiennej? Rezerwy też bardzo ubogo ostatnio opisujecie. Nie wiem z jakich powodów odszedł Paweł Skrajniak (Morpheus) ale widać teraz jaki kawał roboty odwalał. Może był niedoceniany? Odwalał najgorszą robotę, pałętając się po tych wszystkich wioskach, a terez próżno szukać relacji. Czy w redakcji nie ma nikogo na jego miejsce? Nie możecie jakoś rozwiązać tej sprawy?

Dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam[/list][/list]
Polska Gola !!!
 


Postprzez emdżej 2005-05-26, 9:21 pm

Dział rezerwy jest i tam pisze o której godzinie grają. A, że są czasami mało mecze opisywane jest efektem tego, że wynik i skład mamy podany jedynie przez telefon, bo mecze rezerw rozgrywane są jednocześnie z meczami pierwszej druzyny. Nikt nie może być w dwóch miejscach na raz. Jak chcesz to rób relacje rezerw kosztem meczu drugoligowego. Będziemy wdzięczni. A co do sportowego weekendu to przyznaję się, że go zaniedbałem. Jeśli ci na tym dziale zależy to mogę ci dać numery do Niwki, Czarnych i Sarmacji, żebyś się dowiadywał o porach meczów. Przekażesz to mnie i ja umieszczę na stronie. Wtedy zamiast tylko narzekać przynajmniej byś coś zrobił i nam pomógł
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW

Postprzez Gość 2005-05-27, 9:12 am

emdżej napisał(a):Dział rezerwy jest i tam pisze o której godzinie grają. A, że są czasami mało mecze opisywane jest efektem tego, że wynik i skład mamy podany jedynie przez telefon, bo mecze rezerw rozgrywane są jednocześnie z meczami pierwszej druzyny. Nikt nie może być w dwóch miejscach na raz.


To wyjaśniłem Ci już w temacie o rezerwach.

emdżej napisał(a): Jak chcesz to rób relacje rezerw kosztem meczu drugoligowego. Będziemy wdzięczni. A co do sportowego weekendu to przyznaję się, że go zaniedbałem. Jeśli ci na tym dziale zależy to mogę ci dać numery do Niwki, Czarnych i Sarmacji, żebyś się dowiadywał o porach meczów. Przekażesz to mnie i ja umieszczę na stronie. Wtedy zamiast tylko narzekać przynajmniej byś coś zrobił i nam pomógł


Gazeta Wyborcza prosi czytelników o tropienie afer, pisanie artykułów i reportaży. Redaktorzy zobowiązują się do umieszczenia ich na łamach gazety.

Wybacz ale ta część Twojej odpowiedzi trochę mnie śmieszy. Wiem że mnie też czasami przytrafiła się jakaś wpadka z godzinami albo zapomniałem o SW, ale żeby tak sprawę rozwiązywać?? Jak zadzwoni to już nie będzie potrzebował SW. :)

Pozdrawiam!!
Gość
 

Postprzez emdżej 2005-05-27, 10:23 am

Nie będę się usprawiedliwiał. Po prostu Morph schędę po tobie objął człowiek nieodpowiedzialny czyli ja. Niestety nie potrafię pogodzić najwyraźniej rezerw, sportowego weekendu, relacji live z pierwszej drużyny, szkoły i życia prywatnego. To tylko i wyłącznie moja wina do czego się przyznaję, ale inni jak np. Polska Gola!! mogliby chociaż minimalną pomoc zaoferować, bo ta sie zawsze przyda zamiast krytykować od razu
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW


Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników