Pomysły i uwagi dotyczące funkcjonowania forum

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Pomysły i uwagi dotyczące funkcjonowania forum

Postprzez krzysiu 2004-01-11, 9:33 am

W tym temacie należy umieszczać pomysły i uwagi dotyczące funkcjonowania forum. Proszę o pisanie w tym miejscu wyłącznie na wskazany temat.
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez Martii88 2004-01-11, 12:11 pm

Nie wiem czy to ja jestem jakiś niepełnosprytny czy to tak jest ale wyszukiwarka jest bardzo słaba i jak np. wpisałem w wyszukiwarce tematów słowo które występuje w paru tematach to mi pokazało że nie ma.
Martii88
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 289
Dołączył(a): 2004-01-06, 8:24 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez krzysiu 2004-01-11, 4:03 pm

Martii88 napisał(a):Nie wiem czy to ja jestem jakiś niepełnosprytny czy to tak jest ale wyszukiwarka jest bardzo słaba i jak np. wpisałem w wyszukiwarce tematów słowo które występuje w paru tematach to mi pokazało że nie ma.

raczej wyszukiwarki nie przerobimy. :(
napisz jakie słowo wpisałeś to sprawdzę ?
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Martii88 2004-01-11, 4:45 pm

Już nie trzeba po później sam znalazłem ale dzięki i pozdro
Martii88
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 289
Dołączył(a): 2004-01-06, 8:24 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez Ader 2004-03-21, 9:08 pm

juz kiedys bylo gadane o takim czacie jak na forum gornika leczna dowiedzial sie juz ktos co jak i kiedy?
Ader
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 2192
Dołączył(a): 2003-02-13, 8:48 am

Postprzez Martii88 2004-03-25, 3:57 pm

Mi na niektórych forach podobają sie podpisy uzależnione od ilości postów-niekiedy piłki ,gwiazdki i po prostu zwykłe podpisy typu Junior,Senior ) Fajnie to wygląda
Niektórzy powiedzą że to dziecinne ale takie coś jest np. na forum Śląska
pozdro :D
Martii88
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 289
Dołączył(a): 2004-01-06, 8:24 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez Sadek 2004-04-12, 11:50 pm

Mam małe pytanko do adminów strony...nie chce byc natrętny, albo nie wiadomo kim, ale ostatnimi czasy bardzo mało informacji jest na temat naszych przyjaciół z Bielska i Wawy...chociaż by jakieś wyniki po każdej kolejce Legii i Bielska co o tym sądzicie?

pozdrawiam
Sadek
dj. transfer
 
Posty: 1167
Dołączył(a): 2003-04-22, 6:46 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Postprzez krzysiu 2004-04-14, 11:44 am

Martii88 napisał(a):Mi na niektórych forach podobają sie podpisy uzależnione od ilości postów-niekiedy piłki ,gwiazdki i po prostu zwykłe podpisy typu Junior,Senior ) Fajnie to wygląda
Niektórzy powiedzą że to dziecinne ale takie coś jest np. na forum Śląska
pozdro :D


Nie planujemy wprowadzenia rang zależnych od ilości postów na forum kibiców Zagłębia!

Już była o tym kiedyś w jakimś temacie mowa.
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez krzysiu 2004-04-14, 11:50 am

sadomen napisał(a):Mam małe pytanko do adminów strony...nie chce byc natrętny, albo nie wiadomo kim, ale ostatnimi czasy bardzo mało informacji jest na temat naszych przyjaciół z Bielska i Wawy...chociaż by jakieś wyniki po każdej kolejce Legii i Bielska co o tym sądzicie?

pozdrawiam


Wszystkim się wydaje, że napisanie jakiegoś newsa to parę sekund roboty, a niestety tak nie jest. Jeżeli ktoś miałby ochotę takie newsy pisać i robiłby to na tyle dobrze pod względem stylistyki i ortografii, że nie musielibyśmy poprawiać tego przed wrzuceniem to jesteśmy otwarci na tą propozycję.
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez viking 2004-04-30, 12:42 pm

Cze, zaproponowałem to w temacie piłka nożna ale przypomnę się i wam. CZy jest szansa na umieszczenie czy to na stronie FORUM, czy na oficjalnej stronie Zagłebia linku z głosami osób które po zalogowaniu, oczywiście tylko raz wyślą swój głos na temat roz/budowy stadionu.Jest to oczywiście krok w stronę referndum gdzie można przyjmować głosy: tak/nie/nie wiem biorąc pod uwagę możliwość wpisania dobrowolnie wszystkich danych teleadresowych.
Myślę, że fajnie byłoby uruchomić ruwnież link(nie wiem czy taki istnieje?) gdzie wszyscy chetni mogliby głosować czy deklarować chęć niesienia wpłat na STADION ZAGŁĘBIA. wszystkie osoby wpłacające mogłyby się na tej stronie odnależć poprzez wpisy deklarowanych kwot.
Takie dotacje mogłyby być symboliczne choć w perspektywie czasu kto wie? Czy ewentualne wpłaty przesuwałyby ich miejsce na liście może to zrodziłoby jakieś współzawodnictwo wpłacających. Możliwe by były również wpłaty od firm gdzie choćby przez miesiąc widniał ich baner reklamowy na oficjalnej stronie zagłębia a po miesiącu możnaby odnawiac reklamę ........no chyba na razie tylę narka
viking
 
Posty: 250
Dołączył(a): 2004-04-28, 4:26 pm
Lokalizacja: Czeladź-Piaski

Postprzez W@llace 2004-04-30, 12:46 pm

viking napisał(a):Cze, zaproponowałem to w temacie piłka nożna ale przypomnę się i wam. CZy jest szansa na umieszczenie czy to na stronie FORUM, czy na oficjalnej stronie Zagłebia linku z głosami osób które po zalogowaniu, oczywiście tylko raz wyślą swój głos na temat roz/budowy stadionu.Jest to oczywiście krok w stronę referndum gdzie można przyjmować głosy: tak/nie/nie wiem biorąc pod uwagę możliwość wpisania dobrowolnie wszystkich danych teleadresowych.
Myślę, że fajnie byłoby uruchomić ruwnież link(nie wiem czy taki istnieje?) gdzie wszyscy chetni mogliby głosować czy deklarować chęć niesienia wpłat na STADION ZAGŁĘBIA. wszystkie osoby wpłacające mogłyby się na tej stronie odnależć poprzez wpisy deklarowanych kwot.
Takie dotacje mogłyby być symboliczne choć w perspektywie czasu kto wie? Czy ewentualne wpłaty przesuwałyby ich miejsce na liście może to zrodziłoby jakieś współzawodnictwo wpłacających. Możliwe by były również wpłaty od firm gdzie choćby przez miesiąc widniał ich baner reklamowy na oficjalnej stronie zagłębia a po miesiącu możnaby odnawiac reklamę ........no chyba na razie tylę narka


Myślę że pmysł nie jest głupi.Chociaż będzie strona inaczej wyglądała i będzie więcej ludzi na stronce.Ale czy coś to da ,to nie wiem :P :?
W@llace
 
Posty: 1127
Dołączył(a): 2003-05-24, 6:42 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Postprzez Ader 2004-05-02, 11:54 am

a moze by jakies nowe dodatki do forum np. jakies nowe ikonki lub jakis inny wyglad??
Ader
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 2192
Dołączył(a): 2003-02-13, 8:48 am

Postprzez Sadek 2004-05-02, 1:18 pm

Sadek
dj. transfer
 
Posty: 1167
Dołączył(a): 2003-04-22, 6:46 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Postprzez krzysiu 2004-05-02, 4:03 pm

Adi89 napisał(a):a moze by jakies nowe dodatki do forum np. jakies nowe ikonki lub jakis inny wyglad??


pomyslow troche mam, jednak musza poczekac troche na realizacje

nowy wyglad planujemy, jednak nie jestem w stanie powiedziec kiedy, bo grafik ze mnie raczej marny, wiec musze prosic o pomoc innych
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Franz 2004-05-02, 4:10 pm

krzysiu napisał(a):
Adi89 napisał(a):a moze by jakies nowe dodatki do forum np. jakies nowe ikonki lub jakis inny wyglad??


pomyslow troche mam, jednak musza poczekac troche na realizacje

nowy wyglad planujemy, jednak nie jestem w stanie powiedziec kiedy, bo grafik ze mnie raczej marny, wiec musze prosic o pomoc innych


Ja w miare możliwości mógłbym pomóc.

Sam założyłem nie dawno podobne forum, więc troche wiem jak to działa, wszystko mogłbym najpierw przetestować tam i jak się uda to spróbowac tutaj :) .
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

Następna strona

Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników