opis

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Re: :)

Postprzez Ader 2003-12-16, 9:25 pm

^m@rcin^ napisał(a):
Adi89 napisał(a):
krzysiu napisał(a):
krzysiu napisał(a):3. napis pod nickiem: zaraz zobaczę co się da zrobić


Ale to tylko na pokaz. Nie zostanie to wdrożone ponieważ nie da się samemu wstawić, tylko każdemu musiałby ustawiać administrator, który nie ma na to czasu :wink:

ale nie mogbys w jeden dzien zrobic np chlopakom z fb potem komus itd a tym ktorzy nie sa w zadnej grupie najle[iej jakby sami sobie wybrali co cca miec pod nickiem i to est dla zabawy dla urozmaicenia forum a nie na pokaz


Adi napisz podanie o Admina i wtedy tu to bedziesz mogl dopisywac chyba :)

gby, mogl i wedzial jak czemu nie :wink:
a oto instrucje jakie dostalem od maxyma
Musicie wgrać odpowiednie obrazki do katalogu Images - stworzyć folder o nazwie Ranga i tam je umiescic... A pozniej wszystko w panelu sie robi... Ustawia od ilu, za co i nazwy
Ader
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 2192
Dołączył(a): 2003-02-13, 8:48 am


Re: :)

Postprzez krzysiu 2003-12-17, 12:25 pm

Adi89 napisał(a):[
<ciach>
gby, mogl i wedzial jak czemu nie :wink:
a oto instrucje jakie dostalem od maxyma
Musicie wgrać odpowiednie obrazki do katalogu Images - stworzyć folder o nazwie Ranga i tam je umiescic... A pozniej wszystko w panelu sie robi... Ustawia od ilu, za co i nazwy


Rangi to ja umiem robić, ale nie zrobię. Ludzie specjalnie nabijaliby sztucznie posty, po to żeby mieć wyższą rangę.

A co do tych opisów to: Jeżeli chce ktoś z FB'03 to niech poprosi ^m@rcina^ . On umie zrobić. Co do reszty, to grupom kibiców mogę zrobić. Tylko żeby przedstawiciel danej grupy wpisał posta w tym temacie z nazwą i listą forumowych loginów osób, którym mam to ustawić.

Pojedynczym osobom mogę wpisać, ale nazwa ta musi należeć do którejś z kategorii: Nazwa grupy kibiców, Nazwa klubu, Nazwa miasta, dzielnicy, ulicy lub szkoły. Na razie tylke mi na myśl przyszło.
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Ader 2003-12-18, 7:54 pm

ja bym chcial PETIT SUPPORTEUR
Ader
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 2192
Dołączył(a): 2003-02-13, 8:48 am

Poprzednia strona

Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników