POMOC DLA SYNKA KIBICA ZS - MAŁEGO FABIANKA

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

POMOC DLA SYNKA KIBICA ZS - MAŁEGO FABIANKA

Postprzez Adam1906 2012-12-12, 6:38 pm

Witam Zagłębiowscy Bracia i Siostry! Ośmielę się wrzucić na Nasze forum informację dot. chorego syna mojego kuzyna a zarazem jednego z Kibiców Zagłębia Sosnowiec i Legii Warszawa, mieszkającego obecnie w Ostrowii Mazowieckiej. Na facebooku trwa akcja związana z pomocą małemu Fabiankowi (link: http://www.facebook.com/events/404329719640659/ ), którą wrzucam poniżej:

Drużyna piłkarska Zagłębie 2004 Sosnowiec wydała Kalendarz na rok 2013, który od dnia dzisiejszego mogą Państwo kupić wspierając w ten symboliczny sposób leczenie i rehabilitację 3-letniego Fabianka Szymańskiego-Gądek.

3-letni Fabianek urodził się z wrodzonym zakażeniem wirusa cytomegali, co spowodowało u niego wiele zmian w organizmie, m.in. mózgowe porażenie dziecięce, obustronny niedosłuch zmysłowo-nerwowy stopnia umiarkowanego, padaczkę. W chwili obecnej mały Fabianek walczy o swoje życie w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie został przetransportowany w poniedziałek 12 listopada 2012r. helikopterem. Dzięki wysiłkom wspaniałego personelu CZD zaczyna być widoczna powolna poprawa stanu zdrowia dziecka!!! Aby uzyskać dalszą poprawę w funkcjonowaniu Fabianek potrzebuje ciągłej rehabilitacji. Z uwagi na fakt, iż leczenie i terapia jest długotrwała i bardzo kosztowna, prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc.

Kalendarze zostały wydane właśnie w tym celu przez drużynę Zagłębie 2004 Sosnowiec, za co serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym małym zawodnikom, kadrze trenerskiej oraz rodzicom dzieciaków :)) Kosztują one 20 zł. i w przypadku zamieszkiwania w okolicach miasta Sosnowiec, Ostrów Mazowiecka lub Warszawa kalendarze zostaną dostarczone bezpośrednio pod wskazane przez zamawiających adresy (w przypadku zamówień drogą pocztową trzeba doliczyć ewentualny koszt przesyłki).

Zamówienia na kalendarze można składać internetowo, kontaktując się z:
1. organizatorem wydarzenia: http://www.facebook.com/torello1906?ref=tn_tnmn
2. mailowo na adres: torello1906@interia.pl
3. sponsorem: http://www.facebook.com/pages/Zagłębie-Sosnowiec-2004/248006418572215?ref=ts&fref=ts lub http://zaglebie2004sosnowiec.futbolowo.pl/

W przypadku przesyłki drogą pocztową:
Przelew (20 zł + koszt przesyłki):
W tytule przelewu „Imię i Nazwisko – kalendarz”
na konto organizatora: Adam Niemczyk ING Bank Śląski 98 1050 1360 1000 0022 6912 8431


Dane, które trzeba podać w mailu torello1906@interia.pl:
Ilość zamówionych sztuk: ...
Imię i Nazwisko: ...
Adres na który przesyłka ma zostać wysłana: ...

" ZA OKAZANĄ POMOC MOGĘ ODWDZIĘCZYĆ SIĘ UŚMIECHEM. TEGO MI CHOROBA JESZCZE NIE ODEBRAŁA..."

Nie bądźmy obojętni - pomóżmy Fabiankowi!!!
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 4434
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: POMOC DLA SYNKA KIBICA ZS - MAŁEGO FABIANKA

Postprzez Adam1906 2012-12-12, 6:40 pm

W dniach 01/02 grudnia 2012r. drużyna piłkarska Zagłębie Sosnowiec z rocznika 2004 przebywała w Warszawie, gdzie między innymi przekazała małemu Fabiankowi prezent od wychowanka Zagłębia Sosnowiec Dariusza Bernasia - "Misia Zagłębiaczka", brała udział w treningu pierwszej drużyny Legii Warszawa, rozegrała spotkanie towarzyskie ze swoimi (L)egijnymi rówieśnikami oraz dopingowała Legię Warszawa podczas ligowego meczu z Ruchem Chorzów. Podczas specjalnego spotkania z trenerami oraz piłkarzami Legii Warszawa sztab trenerski Zagłębia Sosnowiec 2004 rozmawiał z Janem Urbanem na temat Fabianka otrzymując od wzruszonych (L)egionistów w celu wystawienia na licytację charytatywną mikołajkowy prezent dla naszego Smerfika w postaci... koszulki Dominika FURMANA wraz z autografami całej kadry szkoleniowej oraz wszystkich piłkarzy warszawskiej Legii!!!!!!!!! Na koszulce specjalnie dla Fabianka podpisali się trenerzy: Jan URBAN, Jose Antonio VICUNA "Kibu", Krzysztof DOWHAŃ, Cesar SANJUAN-SZKLARZ, Lucjan BRYCHCZY i Jacek MAGIERA, oraz piłkarze: Artur JĘDRZEJCZYK, Dickson CHOTO, Janusz GOL, Michał ŻEWŁAKOW, Jorge SALINAS, Marko SULER, Marek SAGANOWSKI, Tomasz KIEŁBOWICZ, Dusan KUCIAK, Jakub WAWRZYNIAK, Inaki ASTIZ, Marcin BOCHENEK, Michał KUCHARCZYK, Jakub KOSECKI, Ivica VRDOLJAK, Michał KOPCZYŃSKI, Michał EFIR, Jakub RZEŹNICZAK, Rafał WOLSKI, Danijel LJUBOJA, Miroslav RADOVIĆ, Michał ŻYRO, Daniel ŁUKASIK, Dominik FURMAN, Wojciech SKABA i Konrad JAŁOCHA. Taką koszulkę powinien mieć w swojej kolekcji każdy prawdziwy kibic, aukcja startuje od ceny wywoławczej 80zł. Przypominamy, że aukcja ma charakter charytatywny, a wszystkie zgromadzone środki zostaną przeznaczone na leczenie Fabianka Szymańskiego-Gądek.

http://allegro.pl/koszulka-legii-warsza ... 66335.html

Obrazek
Ostatnio edytowano 2012-12-12, 6:46 pm przez Adam1906, łącznie edytowano 1 raz
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 4434
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: POMOC DLA SYNKA KIBICA ZS - MAŁEGO FABIANKA

Postprzez Adam1906 2012-12-12, 6:42 pm

W dniu 08 grudnia 2012r. została wystawiona na aukcję charytatywną kolejna koszulka przekazana Fabiankowi przez piłkarzy Legii Warszawa!!!! Tym razem jest to koszulka pomocnika lidera ekstraklasy - RAFAŁA WOLSKIEGO. Na koszulce widnieją oryginalne podpisy obecnej kadry warszawskiej Legii sezonu 2012/13. Taką koszulkę powinien mieć w swojej kolekcji każdy prawdziwy kibic, aukcja startuje od ceny wywoławczej 80 zł. Przypominamy, że aukcja ma charakter charytatywny, a wszystkie zgromadzone środki zostaną przeznaczone na leczenie Fabianka Szymańskiego-Gądek. Zapraszamy do licytacji!!!!!!!!!!!!!!!

http://allegro.pl/koszulka-legii-rafal- ... 98004.html

Obrazek
Ostatnio edytowano 2012-12-12, 6:47 pm przez Adam1906, łącznie edytowano 1 raz
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 4434
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: POMOC DLA SYNKA KIBICA ZS - MAŁEGO FABIANKA

Postprzez Adam1906 2012-12-12, 6:44 pm

Zapraszamy do licytacji koszulki (rozmiar XL), która jest niesamowicie łakomym kąskiem dla kibiców - kolekcjonerów gadżetów związanych ze sportami walki!!! Jest to bowiem autentyczna koszulka z ostatniej gali Makowski Fighting Championship 5, która odbyła się w dniu 08 grudnia 2012r. w Nowej Soli, przekazana nam osobiście przez 7-krotnego Mistrza Świata w Kickboxingu i Mistrza Świata w Savate - Cezarego PODRAZĘ, oraz 7-krotnego Mistrza Świata w Muay Thai i Kickboxingu - Tomasza "Maku" MAKOWSKIEGO!!!! Na koszulce specjalnie dla chorego Fabianka swoje autografy złożyli wyżej wymienieni Mistrzowie Świata - Cezary PODRAZA i Tomasz "Maku" MAKOWSKI, oraz 8-krotny Mistrz Świata w Muay Thai, Kickboxingu i Savate - Mariusz CIEŚLIŃSKI, 4-krotny Mistrz Świata w Muay Thai i Kickboxingu - Marcin PARCHETA, 3-krotny Mistrz Świata w Muay Thai i Kickboxingu - Paweł JĘDRZEJCZYK, 3-krotna Mistrzyni Świata w Muay Thai - Joanna JĘDRZEJCZYK oraz inni Mistrzowie Świata, Europy, Polski lub Zdobywcy Pucharu Świata, m.in. Piotr "Kobe" KOBYLAŃSKI, Artur DZIERWA, Jacek WOJNICKI, Robert ŻYTKIEWICZ, Michał SZMAJDA, Samuel HADZIMA i inni!!!

Taką koszulkę powinien mieć w swojej kolekcji każdy prawdziwy kibic, aukcja startuje od ceny wywoławczej 100zł. Przypominamy, że aukcja ma charakter charytatywny, a wszystkie zgromadzone środki zostaną przeznaczone na leczenie Fabianka Szymańskiego-Gądek.

http://allegro.pl/koszulka-tomasz-makow ... ikeButtonW

Obrazek
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 4434
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: POMOC DLA SYNKA KIBICA ZS - MAŁEGO FABIANKA

Postprzez Adam1906 2012-12-25, 11:46 am

Zapraszam do aukcji charytatywnej oryginalnej reprezentacyjnej koszulki nr 21 oraz książki "Życie na lodzie" najlepszego w historii polskiego hokeisty - MARIUSZA CZERKAWSKIEGO, które dodatkowo posiadają autografy oraz specjalne dedykacje Mariusza, przeznaczone dla osoby, która wygra tą licytację :!: :!: :!:
LINK DO AUKCJI ALLEGRO -> http://allegro.pl/mariusz-czerkawski-au ... 27489.html

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 4434
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: POMOC DLA SYNKA KIBICA ZS - MAŁEGO FABIANKA

Postprzez Adam1906 2013-01-27, 8:42 am

W TYM MIEJSCU CHCĘ PODZIĘKOWAĆ ZA POMOC JAKIEJ UDZIELAJĄ ZAMIESZKAŁYM W OSTROWII MAZOWIECKIEJ RODZICOM FABIANKA KIBICE LEGII WARSZAWA: TAKICH BRACI SIĘ NIE TRACI :!: :!: :!:
Jednocześnie proszę Was o modlitwę za ciężko chorego Fabianka. Tym razem jego stan jest bardzo ciężki, nasz kochany Smerfik jest na granicy życia i śmierci. Lekarze już właściwie nic nie mogą zrobić. Módlmy się o zdrowie dla niego i o siłę dla jego rodziców. Bóg zapłać…

Obrazek
To wpis taty naszego kochanego Fabianka z akcji prowadzonej na facebooku:
Dzisiaj lekarze poprosili nas na rozmowę,okazało się że u Fabianka wytwarza się za dużo dwutlenku węgla i on sam nie jest w stanie go wydalac a respirator daje tlen i na tyle ile jest to możliwe zabiera ten dwutlenek ale nie jest w stanie mu pomóc w tym.Ostatnio zły stan zdrowia Fabianka to zakażenie sepsy jak dzisiaj dowiedzieliśmy się ale udało lekarzom sie to wyleczyć jednak ten dwutlenek...

Rokowania dla Fabianka to kwestia dni lub dni kilkunastu i jeśli dojdzie do zatrzymania serca to pozwolą mu ..... cięzko to pisac ale pozwolą mu umrzeć. Nie wiem co mam wam napisać,jak w tej chwili się czujemy znajac to co byc może sie wydarzy.
Kiedy umarła mi mama czułem ból ,kiedy nie moge pomóc swojemu synowi i widze jak cierpi pęka mi serce.... Dziekuję wam wszystkim za to że jesteście z nami,... z Fabiankiem, on to wie że tyle ludzi go kocha i wie ze wszyscy jesteście znim.Jak spiewa Houx i Matys dopóki walczysz jesteś zwycięzca i on walczy,widziałem to po jego słodkiej buzi jak walczy z tym,cierpi ale walczy... mój mały wojownik Kocham cię Fabian

Akcja na facebooku -> http://www.facebook.com/events/404329719640659/
Informacje są również na blogu Fabianka -> http://pomocdlafabianka.blog.pl/
Teledysk nagrany dla Fabianka przez raperów z Dublina -> http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... oYaRK7X3FY
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 4434
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: POMOC DLA SYNKA KIBICA ZS - MAŁEGO FABIANKA

Postprzez Adam1906 2013-01-28, 10:20 pm

W Bazylice Św.Krzyża w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście w dniu 31.01.2013r. o godz. 19:00 (czwartek) odbędzie się Msza Święta w intencji wyzdrowienia malutkiego Fabianka od Przyjaciół z Sosnowca i Warszawy.

Obrazek
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 4434
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: POMOC DLA SYNKA KIBICA ZS - MAŁEGO FABIANKA

Postprzez Adam1906 2013-03-12, 10:11 am

Kochani. Mamy już marzec 2013r. i co za tym idzie sprawa sprzedaży Kalendarzy niejako "umarła śmiercią naturalną" ;-) Pozostają więc nam dwa sposoby na Pomoc dla ciężko chorego Fabianka:

1. Wziąć udział w aukcjach charytatywnych przedmiotów przekazywanych dla Smerfika przez Ludzi Dobrej Woli: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6941516

2. Podarować Fabiankowi swój 1% podatku:
http://pomocdlafabianka.blog.pl/2013/02 ... 1-podatku/

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nie każdego stać na udział w aukcjach charytatywnych, ale... już każdego z Nas stać na podarowanie swojego 1% podatku Decyzja należy tylko i wyłącznie do Nas, czy oddamy pieniądze fiskusowi czy pomożemy choremu dziecku :) Każdego roku płacimy podatki nie mając żadnego wpływu na to, gdzie tak naprawdę są kierowane Nasze pieniążki… Dziś możemy to zmienić NIC nie tracąc.

ZOBACZCIE, JAKIE TO PROSTE:


Obrazek
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 4434
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: POMOC DLA SYNKA KIBICA ZS - MAŁEGO FABIANKA

Postprzez Adam1906 2013-05-12, 10:17 am

Serdecznie zapraszamy do aukcji charytatywnej podarowanej dla ciężko chorego syna kibica Legii Warszawa i Zagłębia Sosnowiec z Ostrowi Mazowieckiej bluzy z autografem Miroslava RADOVICIA. Jest to oryginalny wyrób Adidasa w postaci treningowej bluzy LEGII WARSZAWA z haftowanym herbem klubowym oraz haftowanym logo Adidasa, koloru białego, rozmiar M (wzrost 152 cm), materiał 100% poliester, na której złożył swój osobisty autograf pomocnik warszawskiej Legii - Miroslav RADOVIĆ. Szczegóły aukcji charytatywnej znajdziecie tutaj -> http://allegro.pl/legia-warszawa-bluza-z-autografem-miro-radovic-i3213275571.html

Obrazek

Aukcja kończy się jutro (poniedziałek 13 maja 2013r. o godz. 17:06), a jak na razie cena jest bardzo przystępna :niezle: Zapraszamy!
Blog Fabianka
-> http://pomocdlafabianka.blog.pl/
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 4434
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: POMOC DLA SYNKA KIBICA ZS - MAŁEGO FABIANKA

Postprzez Adam1906 2015-07-16, 8:53 am

Z ogromną przykrością i żalem informuję, że w dniu wczorajszym o godz. 15:25, po długotrwałej i ciężkiej walce z chorobą, w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie odszedł od nas na zawsze nasz dzielny mały Fabianek Szymański-Gądek. Dziękujemy wszystkim za okazane w trakcie Jego walki z chorobą serce i pomoc. Odpoczywaj w pokoju nasz kochany Fabianku ;-(
Dzisiaj od godz. 9:00 są obecni w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie Przyjaciele rodziny Ś.P. Fabianka - kibice Legii Warszawa, którzy modlą się za duszę zmarłego Smerfika w Kaplicy CZDz. W imieniu rodziny dziękuję Wam z całego serca za Wszystko co zrobiliście dla naszego Fabianka przez cały okres Jego walki o życie!
Obrazek
Obrazek
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 4434
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: POMOC DLA SYNKA KIBICA ZS - MAŁEGO FABIANKA

Postprzez Blajpios 2015-07-16, 3:06 pm

Myślę, że będę wyrazicielem nie jednego kibica Zagłębia, dołączającego się do tej modlitwy. Proszę, jeżeli to możliwe będzie a nie obciąży za bardzo - przekazać Rodzicom i Bliskim wyrazy współczucia także od nieznego ale, przecież uczestniczącego w tej Forumowej jedności tu naszej. Wobec śmierci wszyscy stajemy w świadomości trudnej prawdy, tym bardziej, gdy chodzi o śmierć dziecka. Dobremu Bogu polecam szczególnie śp. Fabiana, by moc Zmartwychwstania ogarnęła to krótkie a obarczone krzyżem istnienie i by pomnożyła wszelkie dobro, pokój i radość, które ten chłopak niósł, przynosił Rodzicom, Rodzinie i wokół siebie. W tym trudnym momencie niech ta modlitwa będzie też i wsparciem dla Rodziców, cierpiących najbardziej, Rodziny i Bliskich, zaangażowanych w tę walkę. Ufam, że dla przedarcia się przez mroki tych trudnych dni starczy wzmocnienia, które w paradoksalny sposób Zmartwychwstały w swej wierności udziela.
Blajpios
 
Posty: 3043
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: POMOC DLA SYNKA KIBICA ZS - MAŁEGO FABIANKA

Postprzez Adam1906 2015-07-17, 8:13 am

Dziękuję Przyjacielu...... ;-(
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 4434
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników