Organizacja na mecze

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Re: Organizacja na mecze

Postprzez wojtas sc 2011-08-14, 5:29 pm

panowie myśle że naszedł czas zebrać się wkońcu pod gniazdem i wkońcu pojechać z ostrym dopingiem przed nami mecz z TYSKIMI PSAMI


PROŚBA DO OSÓB KTÓRE ZNAJĄ DOBRZE OSOBY z Z1906S by sie dogadali co do flag ZROBIĄ TZW PRZEGLĄD niech się końcu dogadaj bo tak goło troszkę NA Ludowym na tyskie p.y siara fany nie wystawic wszycy pod gniazdem na mneczu z tychami i niema że NIEEEEEE :!:
PANOWIE NIECH KTOŚ RUSZY Z PROJEKTEM PLAKATÓW NA TYCHY PUKI JEST JESZCZE CZAS I DZIAŁAMY PANOWIE JAK KAŻDY WYDRUKUJE PO 4 MAX 5 PLAKATY I ROZKLEI NA DZIELNICY CENTRUM MIAST) nic mu się nie stanie ZDAJMY SOBIE SPRAWĘ ŻE TYSKIE P.Y ZA PEŁNIOM SEKTOR W CAŁOŚCI I JESZCZE KRZYKNĄ MAŁO
wojtas sc
 
Posty: 280
Dołączył(a): 2010-06-24, 8:35 pm
Lokalizacja: Zagłebie `pogoń `Sosnowiec


Re: Organizacja na mecze

Postprzez RUDI 2011-08-14, 7:06 pm

Panowie mam pytanie,czy przed meczem z Chrobrym widział ktoś ustawione banery na kółkach reklamujące mecz?Pytam dlatego że w dniu meczu widziałem je na parkingu klubowym i trochę mnie dziwiło że już tam stoją ,dziwi mnie ten marketing klubu ,fajna przyczepka w pubie przy stadionie ,ale chyba nie tam jest jej miejsce ,plakaty zapraszające na stadion -przy stadionie ,to chyba nie tak powinno wyglądać (piszę o plakatach wydrukowanych przez klub,a nie przez kibiców)widać z tego że marketing jak kulał,tak kuleje.
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Organizacja na mecze

Postprzez sportowadabrowa 2011-08-14, 8:12 pm

marketing w Zaglebiu zawsze byl daremny, a jak byl to robili to kibice ktorzy za to i tak nie byli doceniani, ja widzialem juz pelno plakatow zachecajacych do udzialu w meczu pucharu Polski pomiedzy Zaglebiem 1906 a Zrodlem Kromolow ktory odbedzie sie w srode o godz 17-tej na stadionie Gornika Sosnowiec.
sportowadabrowa
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2011-07-30, 10:03 am

Re: Organizacja na mecze

Postprzez PawełK 2011-08-15, 9:15 am

wojtas sc napisał(a):panowie myśle że naszedł czas zebrać się wkońcu pod gniazdem i wkońcu pojechać z ostrym dopingiem przed nami mecz z TYSKIMI PSAMI


PROŚBA DO OSÓB KTÓRE ZNAJĄ DOBRZE OSOBY z Z1906S by sie dogadali co do flag ZROBIĄ TZW PRZEGLĄD niech się końcu dogadaj bo tak goło troszkę NA Ludowym na tyskie p.y siara fany nie wystawic wszycy pod gniazdem na mneczu z tychami i niema że NIEEEEEE :!:
PANOWIE NIECH KTOŚ RUSZY Z PROJEKTEM PLAKATÓW NA TYCHY PUKI JEST JESZCZE CZAS I DZIAŁAMY PANOWIE JAK KAŻDY WYDRUKUJE PO 4 MAX 5 PLAKATY I ROZKLEI NA DZIELNICY CENTRUM MIAST) nic mu się nie stanie ZDAJMY SOBIE SPRAWĘ ŻE TYSKIE P.Y ZA PEŁNIOM SEKTOR W CAŁOŚCI I JESZCZE KRZYKNĄ MAŁO


Jeszcze jeden taki post i wylatujesz! Może weź sprawy w swoje ręce i idź się dogadać!

Zawsze wszystko było załatwiane przez kogoś i jak było dobrze to My, jeżeli coś nie poszło po myśli to Wy. Na meczu z Chrobrym mnie nie było (wyjazd rodzinny) i kolejny raz słyszę narzekania, że przyjezdni coś zaśpiewali. Na forum lament, obwinianie za taki stan rzeczy grup kibicowskich, to ja zadam pytanie: Kto bronił coś zaśpiewać w stronę Chrobrego? Możecie mnie nazwać rzecznikiem prasowym Zagłębia 1906 Sosnowiec czy jak tam chcecie. Nie potraficie nic zorganizować, podział, który sobie wymyśliło kilka osób, a reszta przyjęła jako wygodny temat, jest tylko moim zdaniem próbą wpłynięcia na zmianę decyzji wśród inicjatorów wywołany niestety własną słabością. Do tego dochodzą teorie spiskowe: osoby z Z1906S pilnują gniazda i nie pozwalają dopingować, plakaty meczowe drugoligowca są zrywane przez osoby z Z1906S, a za niedługo pewnie ktoś wypali, że kibice Z1906S przebierają się za przyjezdnych?

Czekam na zarzuty i oskarżenia jakoby sabotuję działalność organizacyjną kibiców z tego forum, a przy okazji pozdrawiam z wakacji!
PawełK
pyszałek
 
Posty: 1759
Dołączył(a): 2003-10-20, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Środula

Re: Organizacja na mecze

Postprzez wojtas sc 2011-08-15, 9:17 pm

wojtas sc napisał(a):... nie strasz że wylecę . ......
przejrzyj posty innych bo nawet nie do stajom ostrzeżenia a co dopiero banana


ja nie strasze, ja OBIECUJE!!! nie wiem, moze masz problem z ortografia i jest to medycznie wytlumaczalne ale nie zwalnia Cie to z uzywania slownika, malo tego wystarczy POPRAWIC PODKRESLONE NA CZERWONO SLOWA!! dostajesz odpoczynek na tydzien moze ogarniesz sie do tego czasu poczytasz swoje posty i zrozumiesz... / swiezy52
wojtas sc
 
Posty: 280
Dołączył(a): 2010-06-24, 8:35 pm
Lokalizacja: Zagłebie `pogoń `Sosnowiec

Re: Organizacja na mecze

Postprzez ZS1906ZS 2011-08-15, 9:41 pm

Abstrahując od tego, że jesteś totalnym analfabetą ...

Flag na Ludowym nie zobaczysz w najbliższym czasie. To tak dla Twojej informacji i wybujałej wyobraźni.
ZS1906ZS
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2011-08-08, 6:45 pm

Re: Organizacja na mecze

Postprzez Obiektywny 2011-08-22, 9:46 pm

Tak czytam sobie i dochodzę do jednego wniosku, kibice dużo lepiej potrafią zorganizować promocje Zagłębia niż klub, w zeszłym tygodniu jeżdżąc do pracy widziałem sporo plakatów na B klasę , w dodatku dużych i kolorowych.
Graffiti również bardzo ładne i widoczne co krok tworzą, czemu klub tego nie potrafi zrobić?
Gdyby nie kibice to by nikt nie wiedział o Zagłębiu:( :kiepsko:
Obiektywny
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2011-08-22, 9:16 pm

Re: Organizacja na mecze

Postprzez Zagłębiakowy 2011-09-07, 4:19 pm

Obrazek Plakat na mecz z Bytovią.
Zagłębiakowy
 
Posty: 111
Dołączył(a): 2011-04-30, 1:48 pm

Re: Organizacja na mecze

Postprzez ^m@rcin^ 2011-09-10, 8:15 pm

ZS1906ZS napisał(a):Abstrahując od tego, że jesteś totalnym analfabetą ...

Flag na Ludowym nie zobaczysz w najbliższym czasie. To tak dla Twojej informacji i wybujałej wyobraźni.


Obrazek
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Re: Organizacja na mecze

Postprzez GrubyPerez 2011-09-11, 6:07 pm

^m@rcin^ napisał(a):
ZS1906ZS napisał(a):Abstrahując od tego, że jesteś totalnym analfabetą ...

Flag na Ludowym nie zobaczysz w najbliższym czasie. To tak dla Twojej informacji i wybujałej wyobraźni.


Obrazek


:)
Dzięki Marcin, że nas dostrzegłeś :) :) :)

ps. znam właścicieli flagi i wiem, że stoi za nimi Potężny Międzynarodowy Koncern tudzież lokalne społeczności ze wszystkich niemal dzielnic Naszego Miasta , będzie dobrze ;-)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Organizacja na mecze

Postprzez LucasUSA 2011-09-11, 9:38 pm

Flaga pelen oldschool, brawa!!!
LucasUSA
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 2003-09-26, 4:14 am
Lokalizacja: New Jersey

Re: Organizacja na mecze

Postprzez śmieciu 2011-10-03, 8:09 pm

PAnowie :) ! wspomozmy piłkarzy z ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC :) pokazmy,ze Wiara Przetrwała ! :) Pierdolnjimy dopingiem :) ! teraz w sobote o 16 graja :) co w na to ? ;d
śmieciu
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2011-10-03, 10:33 am

Re: Organizacja na mecze

Postprzez dardawsz1 2011-10-06, 11:48 pm

Troszkę spóźniony plakat do druku na mecz : Zagłębie Sosnowiec - Nielba Wągrowiec

Wersja czarno-biała :
http://imageshack.us/photo/my-images/54 ... elbab.jpg/

wersja kolorowa :
http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... elbar.jpg/

Już kilkaset takich plakatów zdobi zagłębiowskie miasta.
Jeśli ktoś chce zrobić coś dla naszego Zagłębia , niech wydrukuje choć kilka sztuk plakatów i umieści je w swojej okolicy.
dardawsz1
 
Posty: 93
Dołączył(a): 2008-08-04, 12:34 am

Re: Organizacja na mecze

Postprzez Howard 2011-10-11, 11:38 pm

Howard
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2007-02-23, 2:42 am

Re: Organizacja na mecze

Postprzez dardawsz1 2011-10-11, 11:44 pm

Serdecznie zapraszany wszystkich na sobotnie spotkanie z MKS Kluczbork,po zmianie trenera nasi chłopcy uwierzyli znów w siebie i tanio skóry nie sprzedadzą.Emocje na boisku gwarantowane.

Zanim jednak dojdzie do tego emocjonującego pojedynku prosimy wszystkich tych , którzy mają taką możliwośc i ochotę o wydrukowanie i rozklejenie plakatów meczowych w swojej okolicy.

wersja kolorowa :

http://dl.dropbox.com/u/33227816/plakat_zs_mks_RGB.jpg


wersja czarno-biała

http://dl.dropbox.com/u/33227816/plakat_zs_mks_BW.jpg
dardawsz1
 
Posty: 93
Dołączył(a): 2008-08-04, 12:34 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników