Strona 1 z 1

Prezentacja drużyny przed sezonem 2010/2011

PostNapisane: 2010-07-16, 12:25 pm
przez PawełK
Środa. 28 lipca 2010. Godzina 19:06. Ten termin oznacza początek dwugodzinnego spotkania, pełnego piłkarskich atrakcji i kibicowskich uniesień. Miałeś dość oglądania drużyn w Mistrzostwach Świata, które owszem grały świetną piłkę, ale nic poza sympatią Cię z nimi nie łączyło? Teraz masz okazję spędzić piłkarską środę, wśród ludzi, którzy tak samo jak Ty kochają Zagłębie Sosnowiec.

Miejsce spotkania to hala widowiskowo sportowa DorJan, w sosnowieckim Zagórzu. Organizatorzy zadbają o to aby nikt nie żałował swojego przybycia na spotkanie. Rozpoczynamy meczem piłkarskim; 8 osobowe składy (5 zawodników + 3 rezerwowych) reprezentacji kibiców i Zagłębia Sosnowiec zmierzą się na boisku. Mecz trwać będzie 2x20 minut, a trybuny będą miały okazję wesprzeć swoich kolegów z trybun Ludowego, oraz piłkarzy, którym kibicują na każdym meczu. W drużynie Zagłębia pojawić się maja na boisku m. in. trener Marek Chojnacki oraz nowy prezes Marek Adamczyk.

Następnie bawić się będziemy przy najbardziej znanych utworach HORRORSHOW! Ostatnio kibice naszego klubu nie mieli okazji na żywo posłuchać zagłębiowskiego zespołu, bo na przeszkodzie stawały mecze wyjazdowe naszego klubu, ale tym razem z czystym sumieniem można będzie odśpiewać wspólnie teksty piosenek, które wszyscy świetnie znamy.

Przed prezentacją będziemy mogli wysłuchać prezesa Marka Adamczyka i dowiedzieć się jakie ma ambicje związane z prowadzeniem naszego klubu. Tak więc otrzymamy informacje bezpośrednio od źródła a nie za pośrednictwem telewizji, czy gazety.

Koniec imprezy to prezentacja zespołu, który będzie reprezentował barwy Zagłębia Sosnowiec, w sezonie 2010/2011.

Warto przybyć na halę i uczestniczyć w tym wydarzeniu, bowiem poza w/w atrakcjami będziemy losowali bilety na inauguracyjny mecz z Zawiszą Bydgoszcz, szaliki, koszulki, piłki z autografami i inne gadżety kibicowskie.

Nie zabraknie również pokazu ultras, oraz stoiska z cateringiem.

Cena biletu uprawniającego do wejścia na trybuny i brania udziału w losowaniu nagród to 5zł, a całkowity przychód zostanie przeznaczony na cele kibicowskie.

Namawiajcie znajomych! Zapełnijmy halę! Stwórzmy niesamowitą atmosferę!

ZJEDNOCZONE ZAGŁĘBIE!

Re: Prezentacja drużyny przed sezonem 2010/2011

PostNapisane: 2010-07-21, 2:43 pm
przez ŁukaszWiedzmin
jak załapać się na ten mecz do reprezentacji kibiców, trzeba się gdzieś zapisać czy jak ?

Re: Prezentacja drużyny przed sezonem 2010/2011

PostNapisane: 2010-07-21, 10:11 pm
przez RysioLubicz
Trzeba się udzielać

Re: Prezentacja drużyny przed sezonem 2010/2011

PostNapisane: 2010-07-27, 11:45 am
przez WESOŁYKOSTEK
ŁukaszWiedźmin nie załapiesz się do reprezentacji kibiców
ponieważ są już wyznaczone osoby do tej reprezentacji....
;-)