Zmrał kibic Śląska Wrocław

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Postprzez PREDATOR 2003-05-25, 11:34 pm

Serdeczne Kondolencje dla calej rodziny Dzika wszystkich znajomych , przyjaciół i kibiców Śląska....

-żydzew!!
-co?!
ty KURWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PIERDOLENI zydzi niech was SARS WYJEBIE ......wszystkich

Pozdrowienia dla Kibiców Śląska
PREDATOR
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2003-04-16, 11:36 pm
Lokalizacja: Aberdeen


Postprzez Fan1906 2003-05-25, 11:35 pm

Kondolencje

PS teraz wszyscy na widzew - za chwile zginie koles z RTSu i wszyscy beda jechac na klub ktory go zabije. tak na dobra sprawe to nie ma sensu. do momentu gdy byly gole piesci gdy byl honor po walce a nawet niekiedy browar po - do tego momentu to jeszce mialo posmak jakiejs mimo wszytsko wspolnoty... jakiejs rzeczywiscie ligi chuliganow.. teraz gdy ustawki wyszly na ulice a sprzet jest codziennoscia... nie ma co sie dziwic ze szarzy ludzie na ulicy wyzywaja kibicow od bandytow... ale c*** nie znam sie nie jestem chuliganem. to co napisalem to moje mysli
Fan1906
 

Zmarł kibic Śląska

Postprzez Przemo z Ksawery 2003-05-26, 1:01 pm

Kondolencje dla rodziny zmarłego.


Pozdrowienia dla kibiców Śląska.
Przemo z Ksawery
 
Posty: 98
Dołączył(a): 2003-05-06, 12:22 am
Lokalizacja: Będzin-KSAWERA/Coventry

Postprzez Ader 2003-05-26, 1:55 pm

:cry: pozdro dl aŚląska :cry: [']
Ader
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 2192
Dołączył(a): 2003-02-13, 8:48 am

Postprzez DaMi 2003-05-26, 9:51 pm

W szpitalu w Sieradzu zmarł 17-letni Roland Leszczyński, kibic z Wrocławia, który tydzień temu został skatowany przez chuliganów z Łodzi, gdy wracał z meczu Śląska w Bełchatowie.

- Już w piątek lekarze poinformowali nas, że mózg Rolanda przestaje powoli funkcjonować, ale dalej kazali nam czekać. W niedzielę rano nasze czekanie się skończyło. Lekarze stwierdzili, że syna nie da się już uratować. Uszkodzony mózg całkowicie przestał pracować. Zgodziliśmy się, żeby pobrano Rolandowi zdrowe nerki, które mogą jeszcze uratować życie komuś innemu. Nam już syna nic nie wróci - poinformował w niedzielę dziennikarzy "Wieczoru Wrocławia" ojciec chłopca.

O koledze ze stadionu pamiętali kibice Śląska. Podczas wczorajszego pojedynku z Polarem wywiesili na ogrodzeniu dużą, czarną flagę na znak żałoby, a obok napis "Rolik pamiętamy”. Mecz rozpoczął się minutą ciszy.
DaMi
 
Posty: 2288
Dołączył(a): 2003-01-09, 5:33 pm
Lokalizacja: Sosnowiec 100lecie

Postprzez fabian 2003-05-26, 10:04 pm

Fan1906 napisał(a):Kondolencje

PS teraz wszyscy na widzew - za chwile zginie koles z RTSu i wszyscy beda jechac na klub ktory go zabije. tak na dobra sprawe to nie ma sensu. do momentu gdy byly gole piesci gdy byl honor po walce a nawet niekiedy browar po - do tego momentu to jeszce mialo posmak jakiejs mimo wszytsko wspolnoty... jakiejs rzeczywiscie ligi chuliganow.. teraz gdy ustawki wyszly na ulice a sprzet jest codziennoscia... nie ma co sie dziwic ze szarzy ludzie na ulicy wyzywaja kibicow od bandytow... ale c*** nie znam sie nie jestem chuliganem. to co napisalem to moje mysli

Drogi Fanie, poczytaj troche. Najgorsze, ze to siedemnastolatek, ktory nie byl Hools'em. Poza tym poczytaj o okolicznosciach pobicia. k***a chlopak nie mial szans. A Widzew to najgorsi bandyci i gnoje w calej Polsce, powiem tak: p***le kmiotow bez honoru, co potrafia tylko rzucac kamieniami i napierdalac dzieciaki.
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Ech szkoda slow...

Postprzez Qba 2003-05-26, 10:15 pm

Was trzeba leczyc!!!!!po co Wam ten sport???? zeby sie wyzyc???? to sie zapiszcie do klubu boxerskiego, jak tak mozna???pilka to pilka!! cala ideologia jest chora!!! bezsensowna smierc.. kolejna zreszta....
szczere kondolencje!!!!!
dlaczego nie mozna zaprzestac walk??? dlaczego???? koniec!!!!! zjednoczmy sie w sportowym dopingu, bez chamstwa, przemocy i wulgaryzmow!!!!!!!
Qba
 
Posty: 1367
Dołączył(a): 2003-05-02, 2:51 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Niwka Posty:997 :)

Postprzez _sZaDi_ 2003-05-27, 10:12 am

jak bedziecie wiedziec cos na temat pogrzebu dajcie tutaj znac-ważne!!
_sZaDi_
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec City

Postprzez jasju 2003-05-27, 10:53 am

Kondolencje dla rodziny chłopaka.
jasju
Niwka Fans
 
Posty: 214
Dołączył(a): 2003-01-11, 2:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Postprzez Greed 2003-05-27, 3:12 pm

Pogrzeb prawdopodbnie w sobote o 16, tylko jeszcze nie wiem na jakim cmentarzu... .
Greed
 

Postprzez Greed 2003-05-27, 8:07 pm

W piątek 30.05 o godz 13:00 na cmentarzu Osobowickim odbędzie się pogrzeb Rolanda. Rodzice prosili, aby kibice przyszli w brawach i koszulkach klubowych. Msza odbędzie się w Kościele Garnizonowym na ul Św. Mikołaja również w piątek o godz 7:00, dla kibiców przyjeznych informacja, iż kościół ten znajduje się tuż obo rynku. Kibice zbierają się na cmentarzuo godzinie 12.

Na to konto możecie wpłacać pieniądze na wieńce i kwiaty dla Rolanda: ING BANK ŚLĄSKI 10501575-2266185095 z dopiskiem "Dla Rolika".
Greed
 

Postprzez poprostu ja 2003-05-28, 9:16 pm

ale ironia... wczesniej jak slask zabil kibica arki to byli skurwysynami.... a teraz widzew zabil kibica slaska i teraz mozna powiedziec ze role sie odrocily.... nie powiniscie gnoic widzewa... bo nie wiadomo jak bylo. a gdyby tak jakis fan zaglebia zabil kibica np.gks katowice... to chcielibyscie zeby cala polska wyzywala zaglebie od skurwysynow i mordercow.
pzdr.
poprostu ja
 

Postprzez _sZaDi_ 2003-05-28, 11:06 pm

koniec tematu-przemilczcie to..
_sZaDi_
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec City

Zmarł kibic Śląska

Postprzez Przemo z Ksawery 2003-05-28, 11:15 pm

"poprostu ja" widziałeś żebu tu ktoś nazwał kibiców Śląska skurwysynami?
Przemo z Ksawery
 
Posty: 98
Dołączył(a): 2003-05-06, 12:22 am
Lokalizacja: Będzin-KSAWERA/Coventry

Postprzez Greed 2003-05-30, 2:14 pm

Chiałem podziękować, w imieniu kibców Śląska, za przybycie na pogrzeb Rolanda, dziękuje fanom:
-Lechii Gdańsk
-Wisły Kraków
-Motoru Lublin
-Miedzi Legnica
-Piasta Nowa Ruda
-Zagłębia Sosnowiec
-Legi Warszawa
i wszystkim pozostałym, którzy byli, ale ich pominąłem.
Greed
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników