Warta Zawiercie i Zagłębie Sosnowiec

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Re: Warta Zawiercie i Zagłębie Sosnowiec

Postprzez gibon 2010-01-21, 7:10 am

Lezak, zadzi Zaglébie, a jesli jeszcze kolesie z tego osiedla nie rozumieja to im sie uzmyslowi ze sa na Zaglebiowskiej ziemi. A tak powaznie to troche wstyd i smieja sie z nas w kraju ze tak sobie pozwalamy na taki chwast w tak duzym miescie jakim jest Zawiercie. Zaczelo sie od tego Krisbutu Myszkow ktory sie zawsze podpinal pod chorzowskich. Pozdrawiam cie KARTMAN14. A takze mojego kolege Rybe, kiedys mlynoego Warty jezdzil z nami na Legie nawet mieli swoja flage w barwach Legii.Pamietam ze jak wracalismy z Krakowa z meczu Legii z wisla w1998 roku to z Zawiercia wracalo 15 chlopakow z nami. Pozdr od chopakow z Sosnowca -CENTRUM ULTRAS
gibon
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2004-11-18, 10:00 pm
Lokalizacja: londyn


Re: Warta Zawiercie i Zagłębie Sosnowiec

Postprzez Leżak 2010-01-21, 10:14 am

Gibon dzięki za odpowiedź, na taką liczyłem 8) Moje zdanie na temat tak duzej liczby smRodów w Zawierciu jest taki że ze względu na upadek Zagłębia czesc wybrła kibicowanie innej drużynie, dzięki pionkom Ruchu z Myszkowa padło na Ruch, mówi się trudno ale czasy się zmieniają, i w Zawierciu i nie tylko w Zawierciu idzie ku lepszemu, chodzi mi oczywiście o kibicowanie Zagłębiu :niezle: Pozdrawiam chłopaków z Zawiercia i okolic.
Leżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2005-02-27, 11:06 am
Lokalizacja: ja nie wiem

Re: Warta Zawiercie i Zagłębie Sosnowiec

Postprzez Cartman14 2010-01-21, 4:48 pm

Tam jest pół na pół ;p Ogólnie niby ruch ;p ale ci którzy mówią że za ruchem to sie nie znaja na piłce itp nawet sie ruchem nie interesują;p jest tam paru moich kupli którzy są za Zagłębiem i dopingują na meczach Warte albo przynajmniej na nie chodzą. A jeżeli chodzi o strone to raczej jest spokój :) staamy sie ich jak najszybciej pozbywać jeśli tam zostawią jakiś ślad :)
Cartman14
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2010-01-18, 9:52 pm

Re: Warta Zawiercie i Zagłębie Sosnowiec

Postprzez yahaya 1906 2010-01-22, 2:52 pm

A czy Zagłębie z DG wspiera jakoś Naszą ekipe z Zawiercia ?
yahaya 1906
 
Posty: 598
Dołączył(a): 2009-03-12, 6:54 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warta Zawiercie i Zagłębie Sosnowiec

Postprzez PrzebojWolbrom 2010-01-27, 12:13 pm

A jeszcze pytanie do kogos z Zawiercia.
Ja słyszałem ze przewage ma róh poźniej Zagłębie no i na Żabkach jest kilku GieKSiarzy a w centrum kilku z Górnika.
Wiedzieliscie o tym?
PrzebojWolbrom
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2009-08-05, 9:12 pm

Re: Warta Zawiercie i Zagłębie Sosnowiec

Postprzez blue boy 2010-01-29, 11:43 pm

prawy_prosty88 napisał(a):Między Wartą a smrodami zawsze była kosa w Zawierciu.
Teraz nam po ostatnim meczu trochę pogonili pod stadionem mnie i moim kolegom zabrali szale smrody jebane!



....jak juz opisujesz ta sytuacje to opisuj rzetelnie a nie 5/10.... owszem mlodzi od nas was pogonili ale sobie na to zasluzyliscie chyba nie?? troche was poniosło w ostatnich minutach meczu albo za duzo % marne pijocyny i zaspiewaliscie cos czego nie powinniscie zaspiewac pod adresem Ruchu co nie moglo przejsc obojetnie...
Generalnie nie jestesmy nastawieni anty Warta ale za głupote trzeba placic.... juz nie pamietacie jak Zaglebie was gonilo po wlasnym stadionie w meczu z Bks-em, skad mozecie pamietac jak 3/4 z was miała wtedy po 5 lat obejszczołki, ale zapytajcie sie starszych kibicow warty jaki maja stosunek do Zaglebia to wam powiedza.... a na nastepnym meczu polowa mlynu z warty miala szalik Zaglebia uwiazany przy bucie z wspomnianym wczesniej rybką na czele.... i juz nie pierdolcie caly czas o tym regionie i historii.... bo takie aspekty to byly brane pod uwage ale ze 30 lat temu a nie teraz kiedy polowa z was wogole nie zna historii, jedni wyjezdzaja do innego miasta do szkoly inni do pracy.... nie te czasy

ChuliganeRia miasta ZawieRcie Ks Ruch <----- ale sie synku napiales :lol: / swiezy52
blue boy
TinkyWinky
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2007-03-10, 1:45 pm
Lokalizacja: ZawieRcie

Re: Warta Zawiercie i Zagłębie Sosnowiec

Postprzez August 2010-01-30, 9:12 am

blue boy napisał(a):jedni wyjezdzaja do innego miasta do szkoly inni do pracy....


Ciekawy tok myślenia. Z tego wynikałoby, że skoro od 20 lat albo studiowałem tudzież pracowałem w Katowicach to powinienem zostać kibolem Gieksy czy Ruchu. No cóż, mamy demokrację . Jeśli ktoś lubi komuś dawać d..y to tej przyjemności nie można mu odbierać.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Warta Zawiercie i Zagłębie Sosnowiec

Postprzez asvel82 2010-04-09, 3:09 pm

Blue Boy ma niestety racje , co do meczy z Bielskiem i ganianek Zagłębia.
Ale wzieło sie to raczej stad ze część Zawiercie zawsze sympatyzowała z Ruchem.
Pamietam kiedyś nawet jak Warta Zawiercie chciała był oficjalnym fan-Clubem , lecz starsi wtedy sie nie zgodzili.Miałem wtedy z 13 lat ( moze troszke wiecej ), wiec pisze tylko to co mi pozostało wtedy w głowie , była to bodajrze V albo IV liga , nie pamiętam , mam nadzieje ze ktoś to skoryguje i poprawi . :)

A co do twojej wypowiedzi na temat regionu ... chłopaku ....
Ta młodzież którą tak sie nazywa "złą" i na którą czasem ja coś tam mam niemiłego ( niestety starość nie radość ) do powiedzenia , coraz bardziej właśnie utożsamia się z regionem Zagłębia , więc zastanów sie co piszesz.
August juz chyba ci to dobrze wytłumaczył !
A że nie posiadasz w sobie nic takiego co inni nazywają ( w tym ja ) Patriotyzmem Regionalnym to twoja indywidualna sprawa.
A ciekaw jestem jak w Ustach rodowitych Zagłębiaków z Zawiercia brzmi "śląska gwara "
asvel82
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2008-11-14, 12:52 pm

Re: Warta Zawiercie i Zagłębie Sosnowiec

Postprzez KBB 2010-04-09, 10:52 pm

hmm
jak w ogóle komuś z Zawiercia, Myszkowa, Sławkowa, Bukowna, Olkusza, Jaworzna może przyjść do głowy kibicować jóhom czy innym gejksom? to przecież czysta abstrakcja :redface:
rozumiem jakby kibicowali jakimś krakusom czy tam nawet Jagielloni ale dórnoślązakom/folksdojczom :redface:
KBB
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2009-06-01, 7:47 pm
Lokalizacja: Stary Sosnowiec

Re: Warta Zawiercie i Zagłębie Sosnowiec

Postprzez Blajpios 2010-04-10, 12:25 am

KBB napisał(a):hmm
jak w ogóle komuś z Zawiercia, Myszkowa, Sławkowa, Bukowna, Olkusza, Jaworzna może przyjść do głowy kibicować jóhom czy innym gejksom? to przecież czysta abstrakcja :redface:
rozumiem jakby kibicowali jakimś krakusom czy tam nawet Jagielloni ale dórnoślązakom/folksdojczom :redface:

ano tak, ze kiedy oni byli zainteresowani żywą łącznością (czy żywszą, bo na "dalsze rejony Wielkiego Zagłębia, to naprawdę trzeba mocno popracować) - to "wielkie i dumne Zagłębie Czwórmieścia" patrzyło na nich z pogardą i wyższością, obrazą, czego to te "smrody chcą, jak śmią wdzierać się do takich zaszczytów bycia Zagłębiem"??? "Żeby to chociaż robili właściwie, na kolanach się prosząc". Taki to dowód "mądrości i wielkości" Zagłębie dawało te 30, 20 czy 10 lat temu. Natomiast - te "głupie Ślązaki" jakoś nie miały tej mądrości i w swej głupocie cały czas demonstrowali - "fajnie! chodźcie! jesteście w ty samym województwie, dołączcie się". No i - na przykłąd Jaworznianie, tak samo z Małopolski, jak Sosnowiczanie - w końcu przestali nawet zerkać w stronę Zagłebia. Tu naprawdę trzeba mądrej pracy, by dokończyć tę konsolidację w region Zagłebia Wielkiego, od Sosnowca, poza Jaworzno, Olkusz, Zawiercie. I to pracy - odwracającej te szkodliwe wcześniejsze wpływy odpychania, o których napisałęm. Tyle, że to jedyne wyjście dla jednych i drugich dające szanse nie zejścia do skansenu, tylko bycia realnym regionem, zauważanym w Polsce.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Warta Zawiercie i Zagłębie Sosnowiec

Postprzez macW69 2010-05-20, 12:31 am

H E J !!!! ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE to nie tylko D. G. , sosnowiec ,będzin , czeladż, to też ZAWIERCIE ,SIEWIERZ, ŁAZY , MYSZKÓW .MIERZĘCICE, PRZECZYCE I WSZYSTKIE ICH OKOLICE
ZJEDNOCZMY SIĘ - NIE MIESZKAMY NA ŚLUNSKU!!!!!
JEBAĆ ZDRAJCÓW NIBY Z RÓHU , GKS CZY KÓRNIKA ONI NIE ZNAJĄ HISTORII ,NIE ZNAJĄ SWOJEGO POCHODZENIA!
ZAWSZE Z A G Ł Ę B I E
macW69
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2007-05-30, 6:24 pm

Re: Warta Zawiercie i Zagłębie Sosnowiec

Postprzez yahaya 1906 2010-05-20, 8:44 am

macW69 napisał(a):H E J !!!! ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE to nie tylko D. G. , sosnowiec ,będzin , czeladż, to też ZAWIERCIE ,SIEWIERZ, ŁAZY , MYSZKÓW .MIERZĘCICE, PRZECZYCE I WSZYSTKIE ICH OKOLICE
ZJEDNOCZMY SIĘ - NIE MIESZKAMY NA ŚLUNSKU!!!!!
JEBAĆ ZDRAJCÓW NIBY Z RÓHU , GKS CZY KÓRNIKA ONI NIE ZNAJĄ HISTORII ,NIE ZNAJĄ SWOJEGO POCHODZENIA!
ZAWSZE Z A G Ł Ę B I E


Dokładnie
yahaya 1906
 
Posty: 598
Dołączył(a): 2009-03-12, 6:54 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warta Zawiercie i Zagłębie Sosnowiec

Postprzez macW69 2010-05-21, 12:43 am

A NA MYDLICACH JEBAC GKS!!!
POZDRO
macW69
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2007-05-30, 6:24 pm

Re: Warta Zawiercie i Zagłębie Sosnowiec

Postprzez yahaya 1906 2010-05-21, 10:27 am

macW69 napisał(a):A NA MYDLICACH JEBAC GKS!!!
POZDRO


Dokładnie 8) ,ale tam ni :) e ma gieksy
yahaya 1906
 
Posty: 598
Dołączył(a): 2009-03-12, 6:54 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warta Zawiercie i Zagłębie Sosnowiec

Postprzez macW69 2010-05-22, 3:50 pm

to poszukajcie a znajdziecie
macW69
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2007-05-30, 6:24 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników