Kibicowski świat

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Re: Kibicowski świat

Postprzez Blajpios 2015-08-01, 3:55 pm

Fontanna trrzykolorowa to raczej pomysł miejski. Propaganda telewizyjna - to polsatowski. Niemniej cieszy wszystko, co pozwala zmieniać obraz Zagłębia. Podobnie, jak powrót do idei radia - nie przez Klub, tylko znów przez innych entuzjastów, jednak chyba warto wesprzeć. Pamiętamy z serwisu radiowego Zagłębia 100procentowego, że była niezła klasa komentatorska. Tym razem - Sportowe Zagłębie, oby im się udało na dobry poziom wyjść: http://www.sportowezaglebie.pl/rusza-ra ... ezaglebie/ Jakkolwiek - chyba warto wspierać, bo może się Zagłębie doczeka dobrego serwisu, portalu sportowego i nie będzie dwuznaczności, gdzie jest sport śląski gdzie zagłębiowski.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm


Re: Kibicowski świat

Postprzez Adam1906 2015-09-02, 9:32 am

Dzisiaj zmarł znany szczególnie wszystkim starszym kibicom Zagłębia Sosnowiec Robert "Manolo" ;-(
Manolo, do zobaczenia w sektorze "Niebo"... :-(
Obrazek
Ostatnio edytowano 2015-09-02, 3:22 pm przez Adam1906, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kibicowski świat

Postprzez August 2015-09-02, 10:46 am

Jestem zaskoczony i aż trudno mi uwierzyć. Chyba był potrzebny po tamtej stronie. Brak mi słów
Spoczywaj w pokoju Manolo
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kibicowski świat

Postprzez Anakin 2015-09-02, 11:13 am

Manolo- człowiek legenda.To był rzeczywiście kibic dużego formatu. Niech mu ziemia lekką będzie. Ale mu chyba inaczej na imię było...
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Kibicowski świat

Postprzez slawekchicago 2015-09-02, 2:06 pm

W takich chwilach do glowy przychodzi jedno pytanie : Daczego ????? Spoczywaj w spokoju Robert .Wyrazy glebokiego wspolczacia dla rodziny !!! Do Zobaczenia :-( :-( :-(
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kibicowski świat

Postprzez Adam1906 2015-09-02, 3:27 pm

Pogrzeb Ś.P. Manola odbędzie się w piątek 4 września 2015r. o godzinie 14:00 na cmentarzu parafialnym przy ul. gen.Andersa w Sosnowcu.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kibicowski świat

Postprzez GrubyPerez 2015-09-02, 8:15 pm

Manolo- podkielecka"Miodunka" do dziś pamięta nasze śpiewy. Byłeś piewcą wielu zgód Zagłebia. Dziś -miej ją z każdym kibicem. Docenią to - ja to wiem i Ty też.
Salut!
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Kibicowski świat

Postprzez kibol-81 2015-11-06, 6:33 am

Konkretny pokaz ultras rzemiosła w Dreźnie:
https://www.youtube.com/watch?v=ORZFdyrIfJs

Nowa strona kibicowska:
http://sektorkiboli.pl/
kibol-81
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2015-11-04, 8:51 am

Re: Kibicowski świat

Postprzez Adam1906 2016-04-10, 6:15 am

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. "Oprawa roku" paprykarzy... :lol:

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kibicowski świat

Postprzez Adam1906 2016-04-10, 2:37 pm

Nie za bardzo wiem, gdzie TO wrzucić, choć wolałbym nigdzie...
Jeden z najwybitniejszych pięściarzy drugiej połowy lat siedemdziesiątych, jedyny do tej pory Polak który zdobył złoty medal mistrzostw świata, dwukrotny mistrz Europy, sześciokrotny mistrz Polski, trzykrotny zwycięzca Turnieju im. Feliksa Stamma, były pięściarz Górnika Sosnowiec Henryk ŚREDNICKI, nie żyje... ;-(

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kibicowski świat

Postprzez August 2016-04-10, 8:04 pm

Adam1906 napisał(a):Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. "Oprawa roku" paprykarzy... :lol:

Z dwojga złego wolałbym taką oprawę na Ludowym i trzecie miejsce w ekstraklasie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kibicowski świat

Postprzez Adam1906 2016-04-12, 3:10 pm

Pogrzeb Henryka Średnickiego w czwartek w Dąbrowie Górniczej

Na najbliższy czwartek zaplanowano pogrzeb zmarłego w niedzielę Henryka Średnickiego, wybitnego boksera, jedynego polskiego mistrza świata w boksie amatorskim.

Obrazek

Henryk Średnicki największy sukces odniósł na Mistrzostwach Świata w Belgradzie w 1978 roku, gdzie wywalczył złoty medal stając się pierwszym i do tej pory jedynym polskim mistrzem świata w boksie amatorskim. Dwukrotnie zdobywał też złoto na mistrzostwach Europy. W ostatnich latach Henryk Średnicki ciężko chorował. Mieszkał w Sosnowcu-Zagórzu. Do końca życia związany był z boksem. Uroczystości pogrzebowe Henryka Średnickiego rozpoczną się w czwartek 14 kwietnia o godz. 15 w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego w Dąbrowie Górniczej-Mydlicach. Po mszy świętej ostatnie pożegnanie nastąpi na cmentarzu przy ul. Krakowskiej w Będzinie-Warpiu.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kibicowski świat

Postprzez zag23 2018-08-20, 8:02 pm

Nie wiem czy we własciwym dziale napisze ale chcialem sie spytac czy to przystoi że Polonia Bytom grajaca w 4 lidze ślaskiej w Dabrowie Gorniczej 18 sierpnia czyli przedwczoraj tak sobie zasiada na głownej trybunie krytej w Dabrowie Gorniczej przy Konopnickiej grając z miejscową Unia Dabrowa Górnicza (Strzemieszyce)? Wg mnie kibice z Zagłebia Sosnowca nie powinni pozwolić na dominacje na trybunach kibiców z Bytomia na Zagłebiowskiej ziemi.

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... 5I_sG30jEU
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kibicowski świat

Postprzez Blajpios 2018-08-21, 7:26 pm

zag23 napisał(a):Nie wiem czy we własciwym dziale napisze ale chcialem sie spytac czy to przystoi że Polonia Bytom grajaca w 4 lidze ślaskiej w Dabrowie Gorniczej 18 sierpnia czyli przedwczoraj tak sobie zasiada na głownej trybunie krytej w Dabrowie Gorniczej przy Konopnickiej grając z miejscową Unia Dabrowa Górnicza (Strzemieszyce)? Wg mnie kibice z Zagłebia Sosnowca nie powinni pozwolić na dominacje na trybunach kibiców z Bytomia na Zagłebiowskiej ziemi.

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... 5I_sG30jEU

No, cóż. Odpowiadam, bo nikt nie odpowiada na apel Kolegi. I to - chyba jest wystarczającą - niestety - odpowiedzią. To środowisko kibicowskie Zagłębia, chyba jednak pasuje obecnie do obecnego stylu zarządzania Klubem, jakkolwiek po części chiałoby inne wrażenie tworzyć. W każdym razie - myślę podobnie, jak Kolega. Jakiś czas temu jednak, w wątku nawet o byłych trenerach i zawodnikach napisałem o P. Pierścionku, który wywalczył awans z tą Unią: zero było odzewu, choć to przecież jedna z postaci, na relacjach pozytywnych z którą powonno Zagłębiu jakoś zależeć, coś dla Zagłębia zrobił. Lech dzisiaj - gratuluje w 30 urodziny Lewandowskiemu. Awans trenera wywodzącego się z Zagłębia, z drużyną w składzie której jest kilku byłych Zagłębiaków (chyba kilku, na pewno jest ktoś) - zero reakcji. Z Mistrzostw Regionu - wycofano się. Liczy się tylko Mazur i jego memoriał ale nie ważny region. Jak ktoś napisał - Zagłębie jest nie lubiane w regionie: ale samo na to robi. Zagłębie chyba jest zbyt wielkie w jego przekonaniu, by szukać bycia w regionie? W każdym razie - sytuacja opisana przez Kolegę zdaje się potwierdzać, że kto wszedł w orbitę obecnego Zagłębia, jest wystarczająco wielki i nie potrzebuje niczego dookoła a nawet jak Zagłębie zleci z Ekstraklasy, to na pewno dlatego, że cieniasy go nie chcą i robią wbrew, nie tylko w regionie ale w całej Polsce?
W każdym razie. Popieram troskę Kolegi. Niemniej, nie spodziewam się tu jakiejś reakcji.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Kibicowski świat

Postprzez bolo73 2018-08-21, 9:27 pm

Ja z innej beczki troszkę. Oglądając skrót tego spotkania żałuję, że akurat wypadło ono w terminie wyjazdu do Warszawy bo sam będąc Dąbrowianinem mieszkającym 10 minut pieszo od stadionu chętnie wybrałbym się na to spotkanie. Widać, że mecz był o wiele bardziej interesujący od tego ekstraklasowego w Warszawie, mnóstwo ładnych akcji i multum sytuacji. A włodarzom Zagłębia polecam znalezienie kompetentnego człowieka, który regularnie będzie odwiedzał stadiony niższych klas - szczególnie tych klubów, które znajdują się nieopodal Sosnowca i baczną obserwację grających tam zawodników bo np. ten obrońca Koziński z Dąbrowy zaprezentował dwa kapitalne wślizgi jakich nie powstydziliby się czołowi obrońcy ekstraklasy. Nie znam gościa, ale na fejsie Unii kibice cieszyli się, że pozostał on w klubie na kolejny sezon. Tak więc obserwować zawodników coby nie było znowu tak, że hanysowo wyławiać będzie perełki z klubów zagłębiowskich a my będziemy zatrudniać za gruby hajs szrot z zagranicy lub innych części Polski.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kibice

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron