Kibice Zagłębia ze Śląska

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Re: Kibice Zagłębia ze Śląska

Postprzez Łuki19 2008-12-31, 10:09 am

19dudi06 napisał(a):Ja mam w klasie takiego huja ktory jest za GKS-em katowice a jest z Zagórza


to co on tam jeszcze robi :D? do losu i zakopac :D
Łuki19
Obserwowany
 
Posty: 625
Dołączył(a): 2006-04-14, 8:47 am
Lokalizacja: Sosnowiec Zagórze


Re: Kibice Zagłębia ze Śląska

Postprzez Cijoe 1906 2009-01-07, 3:37 pm

Jestem z DG i mieszkam na Mydlichach i znam łebków którzy są np. Za Koroną i Ruchem a ten za Ruchem oklep codzienie dostaje bo Hanysej jest i za smRodami
Cijoe 1906
 
Posty: 46
Dołączył(a): 2008-12-22, 11:30 am
Lokalizacja: Mydlice D.G

Re: Kibice Zagłębia ze Śląska

Postprzez Onslow 2009-02-01, 10:54 am

ZA TO JA MIESZKAŁEM PRZEZ KILKA LAT PO ZŁEJ STRONIE BRYNICY I POZNAŁEM DUŻO KIBICÓW ZAGŁĘBIA KTÓRZY NIESTETY MUSIELI TAM MIESZKAĆ OCZYWIŚCIE MÓWIE O STARSZYCH OSOBACH NIE ŁEBKACH PO 16 LAT ; NAWIĄZUJĄC DO WCZEŚNIEJSZYCH POSTÓW TO SZKODA ŻE ZAWIERCIE JAWORZNO I INNE NASZE REJONY ZESZŁY NA GeyKSe ALE JAK TO SIĘ ICH TERAZ NAZYWA DZIECI SUKCESU TYLE ŻE SUKCESU JUŻ NIE BĘDZIE I NIE BĘDZIE COOL HEHEHE ; POZATYM WSZĘDZIE SIĘ ZNAJDZIE CZARNA OWCA... :czerwona:
Onslow
 
Posty: 104
Dołączył(a): 2007-03-10, 7:57 pm
Lokalizacja: CZELSI

Re: Kibice Zagłębia ze Śląska

Postprzez Jaro;00 2009-02-08, 11:00 pm

Bo nam, ....tak już kiedyś pisałem ... brakuje sukcesów ... a teraz jak GEJksa dołuje. Zwłaszcza ... SUKCES przyciąga kibiców i MARKETIG z którym nasi działacze do dziś dnia nie radzą sobie ŻEBY jak najwięcej przyciągnąć kibiców z okolicznych wsi takich jak Tąpkowice, Sączów, Bobrowniki, Pilica, Szczekociny, T.G.(bo jest tam parę znaczków ZS) czy miasto Olkusz, ...Zawiercie... gdzie pojawiły sie bilbordy zachęcające na przybycie na stadion 'R'...!!! BRAK SŁOW więc jak się nasi sami nie zorganizują na tych terenach i nie będą mieli wsarcia od nas kibców z Sosnowca, D.G. Będzina czy Czeladzi, to NIKT IM nie pomoże a ZWŁASZCZA NASZ KLUB.... smutne ale prawdziwe, więc co którąs zbiorkę zamiats na oprawę proponuję na nasze FC...( może na zakup biletów dla nich, może produkcję koszulek z ich miastami, wsiami, smyczy, gadzetów)... i trzeba za ten temat zabrać sie na poważnie... bo przy dążeniach naszych pseudo-polityków to za chwilę sie okaże że ... ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE TO ślunsk... i takiego tematu tu brakuje... i zorganizowania paru ludzi którzy się za to zabiorą... solidnie... Z.S.
Jaro;00
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2008-11-04, 7:58 pm

Re: Kibice Zagłębia ze Śląska

Postprzez ZaglebieFcPomorze 2009-02-10, 8:56 pm

JAWOżNO TO HYBA NASZ TEREN OD DAWNA EH............
ZRESZTOM JA TAK ZA LEGIA NIE PRZEPADAM WOLE ZAGLEBIE A TERAZ NA ARKE EHEHE
POWODZENIA! :zolta: :zolta: :zolta:
ZaglebieFcPomorze
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2009-01-27, 12:30 pm

Re: Kibice Zagłębia ze Śląska

Postprzez damian_2006 2009-02-10, 10:01 pm

Ortografia sie klania:D Byles za Zaglebiem i jestes za Arka ;-( No to ladnie. Ja tez za Legia nie przepadam ,Jaworzno jest Zaglebie i tyle :!:
damian_2006
 
Posty: 474
Dołączył(a): 2006-04-26, 9:24 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kibice Zagłębia ze Śląska

Postprzez Luki89 2009-02-11, 10:27 pm

nie zapomnę, jak idę sobie na Milowicach na mecz Zagłębia z pogonią a tu mi koleś z budynku na przeciwko MC'D wyskakuje i śpiewa Ruch Ruch... masakra jakaś
Luki89
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2008-11-16, 11:41 am

Re: Kibice Zagłębia ze Śląska

Postprzez Leżak 2009-02-12, 9:33 am

Coraz bardziej panoszą sie hanysy po naszych terenach, a informacja o billbordach w Zawierciu o meczach Ruchu to juz jest tragedia, jak klub i pewne grupy kibiców sie za to nie wezmą to strefa naszych wpływów za kilka lat drastycznie zmaleje :-(
Leżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2005-02-27, 11:06 am
Lokalizacja: ja nie wiem

Re: Kibice Zagłębia ze Śląska

Postprzez José 2009-02-12, 11:05 am

Jak juz zostalo wyzej wspomniane na liczebnosc kibicow i zainteresowanie danym klubem wplywaja jego wyniki. Dlatego np Lech, ktory 10 lat byl slaby teraz ma nagle fc "fanatycznych i oddanych" w wielu miejscach kraju, a GKS (gowniani kibice slascy), ktory 30 lat temu nie mial ani jednego kibica rozrosl sie znaczaco nawet u nas - patrz Wolbrom, Jaworzno. Nie wspomne juz o Widzewie, ktory jak Ludowy Klub Sportowy za sprawa sukcesow i w Polsce i Europie z fc LKS-u Lodz stal sie bardzo znaczaco sila obecnie tepiaca LKS-iakow w ich wlasnym miescie.
Nawet nasza zgoda - Legia; z klubu ktory mial fanow praktycznie tylko na Mazowszu teraz ma fc w calym kraju (nawet takie egzotyczne dla stolycy miejsca jak Cieszyn, Gliwice, Krakow 8) czy Lubelskie.

Niestety sport ma to do siebie i to w kazdej dyscyplinie, ze jesli odnosisz sukces to nagle wszyscy cie znaja i kochaja, a jak zaczynaja sie porazki to kazdy kopnal by cie w dupe i udawal ze nie zna.

Najlepszym przykladem moga byc ekipy chocby Szombierek, ktore bedac dlugie lata w pierwszej lidze doczekaly sie fc na polowie slaska (Piekary, Radzionkow, Tarnowskie Gory, Ruda Slaska), a jak spadli do A klasy to z 3/4 ich kibicow zaczela jezdzic na inne ekipy w (wiekszosci na Polonie, pomimo, ze w tamtych latach byl to klub na ktorego mecze przychodzili niemal wylacznie Polacy zza Buga wieszajacy flagi Pogoni Lwow).
Tak samo Olimpia Poznan, na mecze ktorej teraz chodza tylko dziadki, a bywaly czasy, ze miala z Pyrami kose, czy chocby Hutnik Krakow, ktory za czasow gry w pierwszej lidze mial stadion wypelniony po brzegi, a na Nowej Hucie tepiono zarowno Wisle jak i Craxe, podczas gdy teraz jest w mniejszosci na wlasnym terenie.

Podsumowujac, ci ktorzy utozsamiaja sie z Zaglebiem Dabrowskim i maja poczucie swojej tozsamosci regonalnej zawsze beda za Zaglebiem, czy to w poczuciu dumy bycia Zaglebiakiem czy nienawisci do Hanysow. Ale gdybysmy tak jak za komuny grali caly czas w pierwszej lidze i jeszcze odnosili w niej jakies sukcesy, to oprocz terenow zawsze nalezacych do nas mielibysmy jeszcze kibicow w innych regionach obecnie zajetych przez nasze kosy i nie tylko.
Z reszt nie ma nawet co porownywac ile znaczylismy w Polsce za komuny i ile ludzi przychodzilo na stadiony slyszac ze graja z naszym Zaglebiem, a jakie to odczucia wzbudza teraz...

P.S. Sorry za brak polskich znakow, ale zdupcyl mi sie system z deka ;-)
José
 
Posty: 111
Dołączył(a): 2008-11-26, 10:16 am
Lokalizacja: Grodziec

Re: Kibice Zagłębia ze Śląska

Postprzez flex 2009-02-12, 3:10 pm

Dzięki José za ciekawy post w tym temacie.
Jest w tym sens i logika.
flex
Administrator
 
Posty: 627
Dołączył(a): 2007-03-08, 9:54 pm
Lokalizacja: Centrum

Re: Kibice Zagłębia ze Śląska

Postprzez baron3 2009-02-12, 3:53 pm

ja jestem z knurowa a jezdze na mecze zaglebia
baron3
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2007-11-08, 1:54 pm

Re: Kibice Zagłębia ze Śląska

Postprzez KalF92 2009-02-12, 6:38 pm

Szacun dla baron3 z knurów to hanysowo więc naprawde respekt.
Jeśli chodzi o szerzenie naszej Wiary to trzeba zacząć od robienia konkretnych akcji a nie oieprzenia na forum. tak jak z tą zbiórką na graffiti niby wielka zbiórka ale jest o niej za cicho! Dlatego zwracam się do adminów żeby napisali coś o tym na stronie głównej. pozatym jak ktoś jedzie poza ZG to mógłby zawsze ze sobą zabrać pare vlep (ja tak robie jak jadę co roku na pare dni niedaleko Olsztyna)
KalF92
 
Posty: 521
Dołączył(a): 2009-01-03, 12:44 pm
Lokalizacja: SEKCJA PIASKI

Re: Kibice Zagłębia ze Śląska

Postprzez baron3 2009-02-13, 7:09 am

bo zaglebie to klub z wspaniała historia i tradycją
baron3
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2007-11-08, 1:54 pm

Re: Kibice Zagłębia ze Śląska

Postprzez MartinZS 2009-02-13, 9:36 am

delete
Ostatnio edytowano 2013-05-08, 9:30 pm przez MartinZS, łącznie edytowano 1 raz
MartinZS
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2007-12-22, 2:36 pm

Re: Kibice Zagłębia ze Śląska

Postprzez Onslow 2009-02-15, 6:31 pm

Jaro;00 napisał(a):Bo nam, ....tak już kiedyś pisałem ... brakuje sukcesów ... a teraz jak GEJksa dołuje. Zwłaszcza ... SUKCES przyciąga kibiców i MARKETIG z którym nasi działacze do dziś dnia nie radzą sobie ŻEBY jak najwięcej przyciągnąć kibiców z okolicznych wsi takich jak Tąpkowice, Sączów, Bobrowniki, Pilica, Szczekociny, T.G.(bo jest tam parę znaczków ZS) czy miasto Olkusz, ...Zawiercie... gdzie pojawiły sie bilbordy zachęcające na przybycie na stadion 'R'...!!! BRAK SŁOW więc jak się nasi sami nie zorganizują na tych terenach i nie będą mieli wsarcia od nas kibców z Sosnowca, D.G. Będzina czy Czeladzi, to NIKT IM nie pomoże a ZWŁASZCZA NASZ KLUB.... smutne ale prawdziwe, więc co którąs zbiorkę zamiats na oprawę proponuję na nasze FC...( może na zakup biletów dla nich, może produkcję koszulek z ich miastami, wsiami, smyczy, gadzetów)... i trzeba za ten temat zabrać sie na poważnie... bo przy dążeniach naszych pseudo-polityków to za chwilę sie okaże że ... ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE TO ślunsk... i takiego tematu tu brakuje... i zorganizowania paru ludzi którzy się za to zabiorą... solidnie... Z.S.


Tutaj częściowo się zgadzam z kolega dźwignią sukcesu jest reklama i marketing ale nie billboard bo sorry ale kto idzie na mecz bo zobaczył billboard to kumple maja największy wpływ.
A co do gadżetów ZS to jestem załamany ponieważ pamiętam lata 90-te gdzie jako nieliczni mieliśmy zaje..ste rzeczy np kurtka baseball-ówka lub koszulki polo a inne kluby NIE POSIADAŁY NIC OPRÓCZ SZALI I KOMINIAREK I KOSZULEK DO GRY jestem za tym żeby robić dużo gadżetów dzielnicowych i miast vlepy w większych rozmiarach może nawet nawiązać współprace z braćmi z Legii bo oni maja ciekawe wzory materiał i swoją marke u nas można by tez zrobić marke ZS i produkować dobre rzeczy kto jest za ???
Onslow
 
Posty: 104
Dołączył(a): 2007-03-10, 7:57 pm
Lokalizacja: CZELSI

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników