Fan-Cluby

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Re: Fan-Cluby

Postprzez albert_94 2014-05-14, 9:08 am

szajba555 napisał(a):Też coś o Sławkowie słyszałem że przechodzą w agonię te szmaty z gayksy i Sławków powoli nasz się robi :) a co do Siewierza to trochę czasu mnie tam nie było a jestem ciekaw jak tam się mają Ujejsce,Wojkowice,Psary i Mierzęcice ? O Ujejsce pytam się dla tego że to bardzo oddalona dzielnica Dąbrowy i blisko Siewierza itd. właśnie dlatego ciekawi mnie ten fakt że w Siewierzu wiadomo kto tam dominuje i trochę mnie to martwi że cała Dąbrowa Górnicza nie jest czerwono-zielono-biała :/

Zagłębie ma największy niewykorzystany potencjał kibicowski. Sam Sosnowiec oraz Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Zawiercie te wszystkie miasta powinny być opanowane przez kibiców Zagłębia. Do końca wiemy, że tak nie jest. Wracając do Sławkowa coś tam się dzieje Zagłębia trochę niby jest, ale Gieksa też jest. Siewierz wiadomo Gieksa, trochę Polonii. Wojkowice Polonia, trochę Zagłębia, a Mierzęcice opanowane przez niebiesko-czerwonych Polonistów. W Psarach niby Zagłębie, ale nie wiem na bank jak tam to wygląda, więc się nie wypowiadam. Nie wiem jak dokładnie wygląda w Dąbrowie Górniczej mógłbyś opisać te dzielnice jak tam z kibicami jest ? skoro mówisz, że nie tylko Zagłębie tam jest to z chęcią wysłucham. Pozdro :)
albert_94
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2014-05-08, 2:15 pm


Re: Fan-Cluby

Postprzez szajba555 2014-05-14, 1:44 pm

Ta gęsto zabudowana część Dąbrowy dzielnice typu :Mydlice,Centrum,Reden,Gołonóg to tam nie ujrzysz nawet najmniejszej aktywności hanysów może vlepy i grafitti Ale wszystko pozrywane i zamazane i w dzielnicach o mieszanej zabudowie typu Ząbkowice , Strzemieszyce,Łęknice to tam myśli są proste TYLKO ZAGŁĘBIE :niezle: :) :brawo: !!! może z małymi wyjątkami w tych dwóch pierwszych dzielnicach można natknąć się na stare wrzuty gieksy a co do Ujejsca to niewiem blisko Siewierza i to mnie martwi że tam panoszy się ta stara dziwka że zbukowej (może się panoszyć) w tak zwanych "Wioskach Dąbrowskich" typu Łosień,Łęka,Okradzionów itd. jadąc kilka miesięcy temu autobusem linii nr 84 zauważyłem tagi gòwnianej ku**y sportowej :twisted: ale ja przy mocy Fun clubów Zagłębia z Dąbrowy w której sam mieszkam widzę że to jakaś słabiutka kilkunastoosobowa jednostka cy9anów :lol:
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Re: Fan-Cluby

Postprzez marcelino 2014-05-14, 2:47 pm

Plotki o końcu Gieksy w Sławkowie są zdecydowanie przedwczesne. Mam tam kuzynów. Zarówno oni jak i ich koledzy i sąsiedzi trzymają kciuki za ekipę z Bukowej. Jest ich sporo, a naszych fanów ciągle niewiele. Co do Psar, to w samej miejscowości zdecydowaną większość ma Zagłębie (tak mi się wydaje), lecz w innych miejscowościach gminy Psary już tak wesoło dla nas nie jest. Znam grupy fanów Gieksy (Gródków), Ruchu (Strzyżowice), czy Górnika. Choć ta ostatnia drużyna fanów ma głównie w gminie Bobrowniki (Rogoźnik, Siemonia, Dobieszowice). No i jest tam też Polonia Bytom. W wyżej wymienionych gminach są też kibice Wisły Kraków. Co ciekawe pomiędzy kibicami tych drużyn a fanami Zagłębia nie dochodzi do jakichś konfliktów. Kibice nie przepadają za sobą, jednak nie dochodzi do jakichś incydentów. Chyba że przyjedzie jakiś zespół " z miasta". Byłem niestety świadkiem na meczu Jedność Strzyżowice- CKS Czeladź w ubiegłym sezonie takiego wydarzenia. Na mecz przyszedł miejscowy chłopak w koszulce Wisły z własnym nazwiskiem "Flak" na plecach. Fani CKS krzycząc "Zagłębie" zdarli z niego koszulkę, skopali go itp. Dopiero w przerwie meczu przyjechała policja. Miejscowi kibice a wśród nich całe rodziny (kobiety, małe dzieci) przyglądały się temu wydarzeniu nie kryjąc oburzenia. Niektórzy widzowie stwierdzili "A to ta hołota z Ludowego", "No tak to kibole Zagłębia czyli wszystko jasne..." itp. Autentycznie wstydziłem się wtedy za naszych kibiców. Obawiam się że taka antyreklama klubu w zagłębiowskich wsiach pojawia się dość często. Przez takich kretynów cierpi wizerunek klubu. Tak jak to zostało ostatnio napisane w związku z tym idiotycznym plakatem przed meczem z Polonią. Są wśród nas osoby które robią Zagłębiu czarny PR. Dlatego cieszę się że prezes i wiele innych osób odcina się od tego buractwa. Chcąc pozyskać kibiców w Sławkowie, Siewierzu, Psarach, Mierzęcicach itp. musimy pokazać kibicowską klasę na najwyższym poziomie. Prymitywnym chamstwem tylko odstraszymy potencjalnych fanów Zagłębia.
marcelino
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2007-12-19, 4:27 am

Re: Fan-Cluby

Postprzez albert_94 2014-05-14, 4:47 pm

Sławków, Siewierz i Mierzęcice raczej stracone na długo. Gieksa i Polonia szybko się nie wykruszy, a ludzie z tych mniejszych wiosek wiedzą, że ludzie nie przepadają za Sosnowcem, gorolami i wybierają śląskie kluby, czego przykład widzimy w tych wioskach, czy miejscowościach. A jeżeli mają jeszcze jakieś rodziny, znajomych to już całkiem. Sam mam znajomych w Dobieszowicach, Twardowicach, Siemonii oraz Zendku co jeżdżą na Polonie. Tam spotkamy też kibiców innych klubów, wiadomo jak to jest na takich wioskach, dominacji nie ma, wszyscy się dość znają to i jest spokojnie :)
albert_94
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2014-05-08, 2:15 pm

Re: Fan-Cluby

Postprzez szajba555 2014-05-14, 5:35 pm

A jak tam sytuacja w Pilicy,Ogrodzieńcu i Porębie? bo z tego co mi wiadomo to dalej tam rządzi ten poniemiecki SKUrWYSYN :twisted: ciekawi mnie to czy tam są chociaż jakieś jednostki Zagłębia bo jeden fakt mnie cieszy że jakaś iskierka nadziei jest :) Bo ja bym umiał zrozumieć zawiercianina co dajmy na to jest tam za Koroną,Wisłą czy Widzewem albo Pasami ale żeby wspierać poniemieckich cweli to już przesada a co do tej iskierki nadziei to coś czuję że idzie wszystko po naszych myślach :) widzę że jakiś mały postępik jest :) coraz to więcej głów na Kresowej itd. A jak tam Zawierciańska Warta się trzyma ? Czy dalej tępią tego MArICON'A z cipnej 6 czy zaczęli przechodzić na ich stronę bo chłopaki właśnie stamtąd też byli w pewnym sensie fundamentem pełnego Ludowego i myślę że niebawem będziemy świadkami takich widoków jak w sobotę :) rzeczywiście u nas metodą tzw. "Kroczek po Kroczku" zaczyna się sprawdzać wiem że jak bym mieszkał w tamtych rejonach to nie chciał bym zostać judaszem Tak czy siak wspierałbym Sosnowieckie Zagłębie
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Re: Fan-Cluby

Postprzez albert_94 2014-05-14, 6:45 pm

nie wiem jak tam sprawa wygląda, wiem że kiedyś w Porębie byli jakieś typy co niby kibicowali Ruchowi, ale czy na mecze jeździli to nie wiem, podobnie Ogrodzieniec. Wiele kibiców to tam nie ma, a wciepy na murach to zasługa gości, osób, które jechały tam bądź były przejazdem (możliwe, że ruchofani z Zawiercia, czy cygany z Siewierza). Widziałem tam nawet jeden napis Polonii (ale to było dawno temu), więc sądzę, że to takie wypady jednorazowe, które zostały zaznaczone właśnie na murach. Pamiętam, też, że widziałem jeden napis Zagłębia, chyba gdzieś przy zamku w Podzamczu (nic wielkiego, dwie litery ZS, ale wiadomo o co chodzi). Cieszy mnie fakt, że nie ma tam żaboli. Tamte rejony to raczej takie pustynie kibicowskie, a jak już są jacyś fani to bardzo mała liczba i kibice raczej spokojni, bez malowania bloków, czy bicia się po mordach. Brak konkretnej ekipy, jednostki kibicujące różnym klubom.
albert_94
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2014-05-08, 2:15 pm

Re: Fan-Cluby

Postprzez szajba555 2014-05-14, 8:02 pm

albert_94 napisał(a):nie wiem jak tam sprawa wygląda, wiem że kiedyś w Porębie byli jakieś typy co niby kibicowachowi, ale czy na mecze jeździli to nie wiem, podobnie Ogrodzieniec. Wiele kibiców to tam nie ma, a wciepy na murach to zasługa gości, osób, które jechały tam bądź były przejazdem (możliwe, że ruchofani z Zawiercia, czy cygany z Siewierza). Widziałem tam nawet jeden napis Polonii (ale to było dawno temu), więc sądzę, że to takie wypady jednorazowe, które zostały zaznaczone właśnie na murach. Pamiętam, też, że widziałem jeden napis Zagłębia, chyba gdzieś przy zamku w Podzamczu (nic wielkiego, dwie litery ZS, ale wiadomo o co chodzi). Cieszy mnie fakt, że nie ma tam żaboli. Tamte rejony to raczej takie pustynie kibicowskie, a jak już są jacyś fani to bardzo mała liczba i kibice raczej spokojni, bez malowania bloków, czy bicia się po mordach. Brak konkretnej ekipy, jednostki kibicujące różnym klubom.


Drogi kolego a nie wiesz jak się trzyma Warta Zawiercie ? bo słyszałem że odcinają się od volksdojczowania :) czyli od jeżdżenia na cipną 6 :lol: i trzymają się z nami a jeśli wiesz jak zielono-czarni się trzymają to chętnie otrzymał bym od ciebie informacje ponieważ takie rzeczy odnośnie Warty słyszałem że 2 lata temu i miało prawo coś się tam zmienić
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Re: Fan-Cluby

Postprzez albert_94 2014-05-15, 12:29 pm

oj nie wiem jak to jest z tym Zawierciem dokładnie, więc nie chcę się wypowiadać. Z tego co mi kiedyś było wiadomo (ale to troszkę dawno) to była tam przewaga Ruchu, Zagłębie było obecne, liczne, ale mniej liczne niż Ruch. Nie wiem jak tam sytuacja wygląda teraz i mógł by się wypowiedzieć ktoś z Zawiercia na ten temat było by najlepiej.

Ja mam takie pytanko, czy w Będzinie spotkamy kibiców innych drużyn ? jakieś liczniejsze o to mi chodzi, bo taki co się ukrywa w domu to wiadomo, że wszędzie się tacy znajdą (co się przeprowadził, albo dziwnym trafem wybrał inny klub niż wszyscy w około). Jak ktoś może to niech odpisze. :)
albert_94
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2014-05-08, 2:15 pm

Re: Fan-Cluby

Postprzez szajba555 2014-05-15, 3:51 pm

albert_94 napisał(a):oj nie wiem jak to jest z tym Zawierciem dokładnie, więc nie chcę się wypowiadać. Z tego co mi kiedyś było wiadomo (ale to troszkę dawno) to była tam przewaga Ruchu, Zagłębie było obecne, liczne, ale mniej liczne niż Ruch. Nie wiem jak tam sytuacja wygląda teraz i mógł by się wypowiedzieć ktoś z Zawiercia na ten temat było by najlepiej.

Ja mam takie pytanko, czy w Będzinie spotkamy kibiców innych drużyn ? jakieś liczniejsze o to mi chodzi, bo taki co się ukrywa w domu to wiadomo, że wszędzie się tacy znajdą (co się przeprowadził, albo dziwnym trafem wybrał inny klub niż wszyscy w około). Jak ktoś może to niech odpisze. :)


Możliwe drogi kolego widziałem koło kauflanda w Będzinie dużo tagów gieksy tam gdzieś w okolicach zamku jeden też gównianej kurwy sportowej widziałem Ale zamazany :) po mojemu w Będzinie dominuje Zagłębie Ale dziwka ze zbukowej też próbuje się wciąć do tego miasta :/ też chyba słabiutka jednostka polonii może też być paru ŚMIErDZIELI i żaboli coś mi tak intuicja podpowiada bo blisko siemianowic (dużo niebieskich) i piekar (gdzie w ich północnej części wymiatają żabole) a co do Dąbrowy to ja na przykład znam kilku kolesi co są za Koroną,Widzewem,gayksą,Wisłą,Cracovią i paru wymoczków co jeżdżą do Poznania na bułgarską ( ale moim zdaniem to typy co nie mają pojęcia na temat piłki i wspierają wykolejorza za przebłysk platynowej ery która ładne parę lat temu minęła :lol: )
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Re: Fan-Cluby

Postprzez albert_94 2014-05-15, 5:12 pm

aha, takie buty :) więc Będzin widzę się coś kruszy, kiedyś tylko Zagłębie, teraz 2 liga to bywa już z tym różnie. Rozumiem, że tam może być trochę Gieksy i Polonii, ale tam Ruch ? no możliwe, ale nie wiem jak to jest do końca, może niech jeszcze ktoś się wypowie.

Czeladź wiesz może co tam się dzieje ? Tylko Zagłębie ?
albert_94
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2014-05-08, 2:15 pm

Re: Fan-Cluby

Postprzez szajba555 2014-05-15, 6:59 pm

albert_94 napisał(a):aha, takie buty :) więc Będzin widzę się coś kruszy, kiedyś tylko Zagłębie, teraz 2 liga to bywa już z tym . Rozumiem, że tam może być trochę Gieksy i Polonii, ale tam Ruch ? no możliwe, ale nie wiem jak to jest do końca, może niech jeszcze ktoś się wypowie.

Czeladź wiesz może co tam się dzieje ? Tylko Zagłębie ?

Albercie 94 Będzin na szczęście cieszy się naszą dominacją i w 98 procentach jest nasz a hanysom to tam kibicują tylko grupki kilkuosobowe ja natomiast znam osoby z Będzina a deklarują swoją miłość Zagłębiu i to bardzo dużo takich znajomych mam :) a na polonie to już na pewno czeka czarny scenariusz jak nas około 20 lat temu :lol: i co Mierzęcice i Wojkowice już nasze :-).Dobrze a tak a propo Czeladzi to sytuacja taka sama jak w Dąbrowie czyli ZERO hanysów :niezle: mimo że sąsiadują z siemianowicami i też co do Będzina to tam można śmiało i z dumą pokazywać w barwach Zagłębia :)
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Re: Fan-Cluby

Postprzez albert_94 2014-05-16, 12:24 pm

to właśnie chciałem usłyszeć :) ja z Wojkowic do Będzina nie mam daleko, często tam bywam, ale w barwach nikogo nie widziałem. Może pechowo trafiam :) ale nie zgadzam się z tym, że Wojkowice, a już tym bardziej Mierzęcice są nasze bo niestety jest inaczej...
albert_94
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2014-05-08, 2:15 pm

Re: Fan-Cluby

Postprzez szajba555 2014-05-16, 2:04 pm

Ale na pierdolnie już na pewno oczekuje czarny scenariusz jak my mieliśmy ze 20 lat temu :) ale potem wiesz mozolna ciężka wspinaczka do ekstraklasy i gorycz degradacji :( i ogólnie mieszkańcy naszego regionu (co niektórzy zabawili się w judaszy i stracone : Sławków,Siewierz,spora część Zawiercia ,Wojkowice,Mierzęcice i Jaworzno i to hanysy wykorzystali że na nasze rewiry się powpie***lali i nie wspomnę o Pilicy i Porębie ale teraz staje przed nami szansa którą jest awans :) a po mojemu to właśnie polonia jest bardzo mocno zagrożona spadkiem bo tego tej kurwie życzę :lol: i może dojść do tego że będą mierzyć się z Szombierkami . I znowu uciekłem od tematu :p kurde ale jeżeli będzie tak jak ja piszę to chyba jest to nie wykluczone że tam zainteresowanie na polonie spadnie czyli w Wojkowicach i Mierzęcicach :D i możemy zacząć dominować w tamtych rejonach ;-)

Pozdro
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Re: Fan-Cluby

Postprzez albert_94 2014-05-16, 3:05 pm

ciężko raczej będzie, Polonia od spadku z Ekstraklasy przeżyła ciężkie sezony, zakończone spadkiem, a kibice dalej są. Jakby nie patrzeć to już ponad 3 lata takiej daremnej gry Polonistów, a kibice są nadal. Zagłębie moim zdaniem, nie awansuje, a Polonia nie spadnie, więc zostanie bez zmian. Gieksa nie awansuje do Ekstraklasy, ale kibice też się nie stracą tak nagle.
albert_94
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2014-05-08, 2:15 pm

Re: Fan-Cluby

Postprzez szajba555 2014-05-16, 5:22 pm

A czy ktoś tam wie czy są fani naszego klubu w województwie Świętokrzyskim ? gdzie dużo kibiców Zagłębia ma korzenie w tamtym właśnie województwie ja natomiast znam tam paru Koroniarzy z Dąbrowy :D ale do mojego Zagłębia nic nie mają :p ja z ładnych parę lat temu też chodziłem do jednej klasy z ełkaesiakiem w gimbazie do dziś w Dąbrowie mieszka dziadyga jeden :lol: chciałbym wspomnieć ;-)
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników