Fan-Cluby

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Re: Fan-Cluby

Postprzez szajba555 2014-05-16, 5:22 pm

A czy ktoś tam wie czy są fani naszego klubu w województwie Świętokrzyskim ? gdzie dużo kibiców Zagłębia ma korzenie w tamtym właśnie województwie ja natomiast znam paru Koroniarzy z Dąbrowy :D ale do mojego Zagłębia nic nie mają :p ja z ładnych parę lat temu też chodziłem do jednej klasy z ełkaesiakiem w gimbazie do dziś w Dąbrowie mieszka dziadyga jeden :lol: chciałbym wspomnieć ;-)
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice


Re: Fan-Cluby

Postprzez albert_94 2014-05-17, 5:59 pm

oj województwo świętokrzyskie to nie wiem co tam się dzieje. Wiem tylko, że w Busko Zdroju kibicują Koronie to tyle, ale więcej nie wiem.
albert_94
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2014-05-08, 2:15 pm

Re: Fan-Cluby

Postprzez szajba555 2014-07-21, 9:56 pm

Witam was moi mili w ten wakacyjny wieczór :) !
A w związku z tym że są wakacje mam takie pytanie
Gdzie oprócz okolic Bielska Białej,Warszawy oraz Elbląga można spokojnie przechadzać w barwach i vlepiać vlepy Zagłębia ? chodzi mi o miejscowości takie jak : Częstochowa, Ząbkowice Śląskie ( to bastion Śląska Wrocław) i Ogrodzieniec a co do tej drugiej miejscowości to niektórzy z was na pewno miało przyjemne styczności z fanatykami Śląska i czy uważacie jeszcze układ z WKS'em za aktualny ? piękne miasto,bardzo dobrzy kibice, nie lubią hanysów tak jak my :niezle: jakie są relacje między Zagłębiem a Śląskiem ? niby od zerwania tego układu minęło trochę czasu a dużo z was ma na pewno sentyment do tego układu bo po mojemu w barwach Zagłębia można jeździć do Częstochowy chyba tylko na pielgrzymkę kibiców mimo to że Jasnogórski Gród również nie przepada za tą złą stroną Brynicy :brawo: Raków też po mojemu mógł by troszkę ocieplić stosunki z nami bo kosy mniej więcej takie same :ruch,widzew,polonia (ta bytomska) :twisted: i ta homokoalicja górnik&gieksa również na pewno to oponenci medalików dużo osób opisuje że ta antyśląska linia ciągnie się od Bielska po przez Sosnowiec aż po Częstochowę a o Ogrodzieniec pytam się dlatego że na facebooku zauważyłem zdjęcie jednego z nas w Ogrodzieńcu w koszulce Bielskiego Zagłębia :) ale to po mojemu jechać w tamte strony to trzeba naprawdę narazić życie no ale cóż takie życie fanatyka że za swój klub nawet oddałby swoje własne życie a w okolicach Ogrodzieńca nikomu nie muszę przypominać kto tam dominuje :redface:
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Poprzednia strona

Powrót do Kibice

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron