Jakie kluby lubicie,oprócz Zagłębia i jego zgód?

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Re: Jakie kluby lubicie,oprócz Zagłębia i jego zgód?

Postprzez daro70 2009-12-02, 8:00 pm

qwerst napisał(a):Jestem Kibicem Śląska Wrocław od kilku lat chodze na mecze ,na wyjazdy jeżdze..Ale nikt z tych bardziej konkretnych ludzi w sposob racjonalny i prosty nie potrafi odpowiedz lub nie chce??Czy my Nasz klub i Wasze Zagłebie Sosnowiec mamy ze sobą bardzo duzo wspolnego..Mowa tu o układzie??Gdzieś to padło ze było kiedys Ale od was chce uslyszec co o tym sądzicie ??

Czy jeśli z mojej inicjatywy wyjdzie ze zacznę jezdzic do was na mecze i na wyjazdy wasze to czy poruszy to u was opinie publiczą?Chodzi o to czy po prostu mogę czy w pape nie dostane i w ogole..CZy ktoś moglby mi to wyjasic?? MOJA ekipa Śląska nalezy do czółowki w polsce ale niestety zbyt duzo jest u nas ugrupowan i kazdy chce inaczej myslec i co innego realizowac..A mnie tylko interesuje czy moge zaczac w miare mozliwosci jezdzic na mecze do was,lub cos tego typu..

pozdrawiam WKS zawsze szacunek moim zdaniem powinna być mocna zgoda a nie tylko układ
Avatar użytkownika
daro70
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2009-02-28, 8:22 pm


Re: Jakie kluby lubicie,oprócz Zagłębia i jego zgód?

Postprzez yahaya 1906 2009-12-03, 2:27 pm

daro70 napisał(a):
qwerst napisał(a):Jestem Kibicem Śląska Wrocław od kilku lat chodze na mecze ,na wyjazdy jeżdze..Ale nikt z tych bardziej konkretnych ludzi w sposob racjonalny i prosty nie potrafi odpowiedz lub nie chce??Czy my Nasz klub i Wasze Zagłebie Sosnowiec mamy ze sobą bardzo duzo wspolnego..Mowa tu o układzie??Gdzieś to padło ze było kiedys Ale od was chce uslyszec co o tym sądzicie ??

Czy jeśli z mojej inicjatywy wyjdzie ze zacznę jezdzic do was na mecze i na wyjazdy wasze to czy poruszy to u was opinie publiczą?Chodzi o to czy po prostu mogę czy w pape nie dostane i w ogole..CZy ktoś moglby mi to wyjasic?? MOJA ekipa Śląska nalezy do czółowki w polsce ale niestety zbyt duzo jest u nas ugrupowan i kazdy chce inaczej myslec i co innego realizowac..A mnie tylko interesuje czy moge zaczac w miare mozliwosci jezdzic na mecze do was,lub cos tego typu..

pozdrawiam WKS zawsze szacunek moim zdaniem powinna być mocna zgoda a nie tylko układ


Tak jak ktoś kiedyś tu napisał,gdybyś przyjechał na mecz do Sosnowca (lub na wyjazd) w barwach WKS-u to ci bardziej "kumaci" kibice myśle że by zrozumieli,ale niestety podejrzewam że są wyjątki które nie wiedzą o naszym układzie,zresztą mogło by być tak że też ktoś wie o układzie ale wiedząc że nie jest to zgoda mógł by zareagować inaczej,ja w takiej sytuacji ucieszył bym się bo lubie WKS,i jak najbardziej chciałbym zgody.
yahaya 1906
 
Posty: 598
Dołączył(a): 2009-03-12, 6:54 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Jakie kluby lubicie,oprócz Zagłębia i jego zgód?

Postprzez tomaszek1980 2009-12-03, 10:30 pm

Śląsk Wrocław
Góral Żywiec
tomaszek1980
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2009-06-20, 11:23 pm

Re: Jakie kluby lubicie,oprócz Zagłębia i jego zgód?

Postprzez roman5 2009-12-11, 10:31 pm

Chelsea Londyn,AJAX Amsterdam
roman5
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2009-12-11, 10:28 pm

Re: Jakie kluby lubicie,oprócz Zagłębia i jego zgód?

Postprzez Borysdda 2009-12-15, 9:29 pm

1 Jagiellonia
2 Ślask Wrocława
Borysdda
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2009-12-15, 5:27 pm

Re: Jakie kluby lubicie,oprócz Zagłębia i jego zgód?

Postprzez Zabkowice 2009-12-18, 8:54 am

Motor Lublin , Śląsk Wrocław , Czuwaj Przemyśl , Hutnik Kraków.
Zabkowice
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2008-07-03, 7:17 pm

Re: Jakie kluby lubicie,oprócz Zagłębia i jego zgód?

Postprzez hugon 2009-12-22, 1:36 pm

Śląsk Wrocław - rodzina i kolesie
Lech Poznań - kolesie
Wisła Kraków- kolesie
Czarni Sosnowiec - kolesie
hugon
 
Posty: 112
Dołączył(a): 2005-01-28, 1:33 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Re: Jakie kluby lubicie,oprócz Zagłębia i jego zgód?

Postprzez Piotrek_1906 2009-12-28, 9:57 am

1. Śląsk Wrocław
2. Lechia Gdańsk
3. Jagielonia Białystok
4. GKS Bełchatów
5. no i ostatnio spojrzałem łaskawiej na Zagłębie Lubin po tym jak zachowali się na meczu z Legią
Piotrek_1906
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2009-06-01, 1:16 pm

Re: Jakie kluby lubicie,oprócz Zagłębia i jego zgód?

Postprzez Sempre 2010-01-05, 7:48 pm

Chelsea Londyn - odkąd pamiętam,
Sokół Zabrzeg - bo jestem z Zabrzega :>
RKS Czechowice - Dziedzice - "Za noszenie w sercu miłości do BKS'u" (było co innego, ale nvm, zmieniłem) i znam tam kilku kolesi :>

Pozdrawiam.
Sempre
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2009-11-20, 10:19 pm
Lokalizacja: ZBG

Re: Jakie kluby lubicie,oprócz Zagłębia i jego zgód?

Postprzez yahaya 1906 2010-01-19, 2:01 pm

milena napisał(a):mysle ze powinno byc glosowanie na glownrj stronie Zaglebia na temat zgody ze Ślaskiem co wy na to? :brawo:

duze literki kolezanko tak na przyszlosc / swiezy52


Kiedyś było.
yahaya 1906
 
Posty: 598
Dołączył(a): 2009-03-12, 6:54 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Jakie kluby lubicie,oprócz Zagłębia i jego zgód?

Postprzez nordland88 2010-01-19, 4:24 pm

Po co nam zgoda ze slaskiem? slask to wisla i lechia nasze kosy :czerwona:
nordland88
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2010-01-19, 4:09 pm

Re: Jakie kluby lubicie,oprócz Zagłębia i jego zgód?

Postprzez Smazu 2010-01-19, 4:30 pm

Ahhh kobiety... zawsze z nimi problemy 8) Dorzućmy jeszcze Wisłe i Ruch bo są na "topie" ;-)
LEGIA - BIELSKO - ZAGŁĘBIE
Smazu
Moderator
 
Posty: 1231
Dołączył(a): 2006-06-03, 2:51 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Jakie kluby lubicie,oprócz Zagłębia i jego zgód?

Postprzez WKS Śląsk 2010-01-20, 7:54 pm

nordland88 chłopie weź pisz może z dużej litery jak piszesz już Śląsk lub Wisła to tak samo jak ja bym się wypowiadał o was i pisał sobie tak o zaglebie sosnowiec tak na przyszłość pozdro ;]
WKS Śląsk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2010-01-17, 7:30 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jakie kluby lubicie,oprócz Zagłębia i jego zgód?

Postprzez nordland88 2010-01-23, 3:50 pm

WKS Śląsk napisał(a):nordland88 chłopie weź pisz może z dużej litery jak piszesz już Śląsk lub Wisła to tak samo jak ja bym się wypowiadał o was i pisał sobie tak o zaglebie sosnowiec tak na przyszłość pozdro ;]


Kolego ja nie wypowiadam sie na waszych forach,wiec nie mow mi jak mam pisac na forum Zaglebia. Pouczac to mozesz kolegow "sprzeciarzy" z Wisly i Lechi.

jak kolega nie chce sie "wypowiadac" to ja sie wypowiem... pierwsze i ostatnie ostrzezonko inaczej odpoczniesz od forum NAZWY DRUZYN PISZEMY Z DUZEJ LITERY bez znaczenia czy jest to Zaglebie czy jakas inna druzyna!!!!!! ta sama sprawa tyczy sie pisania durnych postow / swiezy52"
nordland88
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2010-01-19, 4:09 pm

Re: Jakie kluby lubicie,oprócz Zagłębia i jego zgód?

Postprzez Wiara_ZS 2010-01-23, 10:12 pm

nordland88 napisał(a):Po co nam zgoda ze slaskiem? slask to wisla i lechia nasze kosy :czerwona:

No i co z tego że nasze kosy ? Jakoś Pogoń jest naszą kosą i ma zgodę z (L) tak jak my ;-)
Mam taką nadzieję że nadejdą te czasy kiedy przybijemy zgodę ze Śląskiem :niezle:
Wiara_ZS
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2009-05-03, 8:00 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron