CO Z ŻARAMI ?

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Postprzez WOJTEK 2003-03-19, 3:15 pm

Konkluzja: Całkiem fajny??? Wojtek ty stary ******!!! Juz wiem kim jesteś! Chodził taki jeden na centrum wymalowany jak baba, ciuch kobitki - mówili na niego waliza!!! naprawdę miał na imie Wojtek. A co? Niech wszyscy wiedzą kim k***a jesteś ty pierdolony gejfrucie!!!NAWET GDYBYM BYŁ HOMOSEKSUALISTĄ TO NIGDY NIE DAŁ BYM CI NIC DO ZROBIENIA,STARA PARÓWO.SKORO GO ZNASZ TO NA PEWNO OBCIĄGAŁEŚ MU ZA 5 ZŁ.JEDNAK MAM GDZIEŚ TWOJE ZDANIE.SKORO WYKŁÓCASZ SIĘ Z KIMŚ TAKIM JAK JA TO MUSISZ SIEDOWARTOŚCIOWYWAĆ.ALE MUSZĘZMARTWIĆ CHUJA (CIEBIE).OD TERAZ NIE GADAM JUŻ Z TOBĄ.PA...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am


Postprzez Gość 2003-03-19, 3:42 pm

Ale już poprzedniego zdania, które wypowiedziałeś o mnie ("pozatym to jesteś całkiem fajny") już nie zamieściłeś? Bo to świadczy o twoim pedalstwie, gejfrucie, co? Powiedziałem za dużo prawdy o tobie na forum, głupio ci, że ktos odkrył twoje karty przed wszystkimi, co? Teraz prawda wyszła na jaw, co? I nie odpisuj, bo to świadczy tylko o twojej inności. Nie gadam więcej z cwelami, takimi jak ty barania torbo! Wal sie na ryj!!!
Gość
 

Postprzez Pablo Piastino 2003-03-19, 3:43 pm

Anonymous napisał(a):Ale już poprzedniego zdania, które wypowiedziałeś o mnie ("pozatym to jesteś całkiem fajny") już nie zamieściłeś? Bo to świadczy o twoim pedalstwie, gejfrucie, co? Powiedziałem za dużo prawdy o tobie na forum, głupio ci, że ktos odkrył twoje karty przed wszystkimi, co? Teraz prawda wyszła na jaw, co? I nie odpisuj, bo to świadczy tylko o twojej inności. Nie gadam więcej z cwelami, takimi jak ty barania torbo! Wal sie na ryj!!!

Nie podpisałem sie, co teraz czynię
Pablo Piastino
 

Postprzez bankier 2003-03-19, 6:40 pm

Panowie można się nie lubieć - ale trzeba sie szanować! A teraz już trochę przesadzacie! Obrzucacie się błotem - jakby nie można było "walczyć" ze sobą z humorem! Głupie wyzwiska są dobre dla łebków w piaskownicy. A jesteście przecież dorosłymi ludźmi! Przecież w sobote na meczu możecie stać koło siebie i głośno krzyczeć: Zagłębie!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Wojna 2003-03-19, 8:58 pm

bankier napisał(a):Panowie można się nie lubieć - ale trzeba sie szanować! A teraz już trochę przesadzacie! Obrzucacie się błotem - jakby nie można było "walczyć" ze sobą z humorem! Głupie wyzwiska są dobre dla łebków w piaskownicy. A jesteście przecież dorosłymi ludźmi! Przecież w sobote na meczu możecie stać koło siebie i głośno krzyczeć: Zagłębie!


Wchodze na forum,patrze a tu bankier wpisał sie w temat,w którym Wojtek byl w konflikcie.Mysle przylaczy sie i zacznie go jebac a tu jak,że miłe zaskoczenie :D :D No wrezcie ktos wykazal sie tu rozsadkiem.Czekam tylko teraz na komentarz Wojtka,hehe :lol: Moze i drugi bedzie rozsadny i przestanie zasmiecac forum wyzwiskami i załatwi sprawe na zywo.Pzu dla kumatych
Wojna
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:37 pm
Lokalizacja: Srodula

Postprzez Leyton 2003-03-19, 9:45 pm

Coraz lepsze robi się to forum. Takie, jakby to powiedzieć... TEMATYCZNE. Qrvami i ch.mi już się obrzucaliście, ale o pedałach jeszcze tu nie było. W I O C H A !!! ........ aż qrva piszczy. Powtórzę jeszcze raz: WIOCHA !!! I mało tego, że WIOCHA to jeszcze zabita dechami. I ch.j. mnie obchodzi co teraz o mnie myślicie. Ci, którzy robią tutaj wiochę - powiem krótko: W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.Ć !!!!!

Z wyrazami szacunku LEYTON.
Leyton
 

Żary

Postprzez Krzyś_Centrum 2003-03-19, 10:04 pm

Nie no chłopaki ładnie lecicie w chuja.
Chyba nikt nie wie jak jest w końcu z tym wyjazdem.
Będzie tak że każdy pojedzie osobno, a wiecie jak to się może skończyć no ale c*** jak jest taka organizacja to spox. ci co mają pojechać i tak pojadą.

P.S
Szadi daj znać jak z tym busem.

POZDRO
Krzyś_Centrum
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2003-03-07, 4:06 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Wro/Londyn

Postprzez Fan1906 2003-03-19, 10:35 pm

zalozcie sobie nowy watek "wojtek vs bankier" i tam sie wyzywajcie.. a nie w kazdym watku do kotrego sie wejdzie wasze pierdolniete wpisy.. dajcie se na luz bo chujowo sie to czyta.. podobno to mial byc watek o wyjezdzie do zar
Fan1906
 

Postprzez Puzon 2003-03-19, 11:35 pm

A w temacie; z tego co sie orientuje to kazdy wali do Zar na swoja reke. Tak wiec zycze wszystkim abysmy sie tam spotkali w jak najwiekszej grupie
Puzon
Adventure Group
 
Posty: 644
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:11 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogon

Postprzez WOJTEK 2003-03-20, 7:53 am

Anonymous napisał(a):Ale już poprzedniego zdania, które wypowiedziałeś o mnie ("pozatym to jesteś całkiem fajny") już nie zamieściłeś? Bo to świadczy o twoim pedalstwie, gejfrucie, co? Powiedziałem za dużo prawdy o tobie na forum, głupio ci, że ktos odkrył twoje karty przed wszystkimi, co? Teraz prawda wyszła na jaw, co? I nie odpisuj, bo to świadczy tylko o twojej inności. Nie gadam więcej z cwelami, takimi jak ty barania torbo! Wal sie na ryj!!!
MIŁY PANIE :).MIAŁEM CI NIE ODPISYWAĆ ALE JEŚLI TAKI JESTEŚ KOZAK TO PROPONUJĘ CI SPOTKANIE 1 X 1 .PRZEZ KOMPA TO KAŻDY MOŻE SOBIE PISAĆ CO CHCE.POZA TYM POLECAM KILKA LEKCJI POLSKIEGO.
Ostatnio edytowano 2003-03-20, 7:59 am przez WOJTEK, łącznie edytowano 2 razy
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez WOJTEK 2003-03-20, 7:56 am

Fan1906 napisał(a):zalozcie sobie nowy watek "wojtek vs bankier" i tam sie wyzywajcie.. a nie w kazdym watku do kotrego sie wejdzie wasze pierdolniete wpisy.. dajcie se na luz bo chujowo sie to czyta.. podobno to mial byc watek o wyjezdzie do zar
I TU SIĘ MYLISZ,DROGI KOLEGO.BO AKURAT W TYM PRZYPADKU TO NIE BANKIER WYZYWA.A JA OBIECUJE SIĘ POPRAWIĆ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Poprzednia strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników