MECZ ZAGŁĘBIE-SIARKA

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

MECZ ZAGŁĘBIE-SIARKA

Postprzez Diouf39 2003-03-06, 9:47 am

Chciałem tylko zadać jedno małe pytanie wszystkim,którzy zwią sie kibicami naszego ZAGŁĘBIA:- czy znowu na koszu na 3 meczu będzie tylu
kibiców co na pierwszym spotkaniu tych drużyn ?
Odpowiedzcie bo po Waszych apelach przed pierwszym spotkaniem i zapewnieniach ,że będzie cała hala myślałem ,że to prawda.Jakie było moje zdziwienie gdy z synem usiadłem na trybunachi zobaczyłem 20 małolatów którzy krzyknęli kilka razy "Zagłębie" popalili papierosów na trybunach i po I kwarcie wyszli z hali. Wrócili po 30 min. zapalili znowu
po 2 fajki i poszli do domu.EXTRA KIBICÓW MAMY za 3 dni mecz z siarką
a za 9 z Piastemi jeżeli tak ma wyglądać doping dla naszego klubu to wstyd i hańba
Już nigdy nie będzie tak jak 20 lat temu a może i więcej kiedy w kolejce PO BILETY NA LUDOWYM STAŁO SIĘ 2 GODZ. A BYŁO OTWARTYCH 8 KAS. CO WY NA TO KIBICE czekam na odpowiedz.
Zobaczymy ten doping na koszu bo na piłkę przyjdzie jeszcze czas.
POZDRO DLA WSZYSTKICH KIBICÓW.
Diouf39
 
Posty: 425
Dołączył(a): 2003-02-03, 12:02 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC/CHICAGO


Postprzez _sZaDi_ 2003-03-06, 1:43 pm

heh kolego jak ci sie wydaje czemu wyszlismy?! bo mnie i rarego psy chcialy zawinac itd. a pozniej odmowili wejscia na hale paru osobom ktore nie mialy legitek itd. zreszta dluga historia..jak taki madry jestes sam se spiewaj...pzdr dla nnormalnych
_sZaDi_
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec City

Postprzez POLAK_sts1906 2003-03-06, 2:12 pm

Na początku mojego postu pozdrawiam Szadiego 8)
I zgadzam się z Szadim. Gdyby nie policja to doping byłby!! Pretensje do Smerfów a nie do NAS!!

FUOCO BRIGADE'03_____________ChWdP!!!!!!!!!!!!!!!!
POLAK_sts1906
 

Postprzez grzechu 2003-03-06, 4:28 pm

Bylem wsrod tych osob i nie nazywaj mne malolatem!!!!!! A co do dopingu to sam se mogles spiewac przeciez nikt ci nie bronil, jak chciales miec doping to mogles sie przylaczyc do spiewania.
grzechu
 
Posty: 361
Dołączył(a): 2003-01-04, 4:17 pm

Postprzez Kamilsts 2003-03-06, 9:19 pm

Diouf39 właśnie pokazałeś że jeżeli ktoś niewie co naprawdę się wydarzyło nie powinien się wypowiadać!
A tak poza tym: 1.Nie jestem małolatem
2.Nie paliłem :-)
3.CHWDP
Kamilsts
 

Postprzez grzechu 2003-03-06, 10:01 pm

20 małolatów którzy krzyknęli kilka razy "Zagłębie" popalili papierosów na trybunach i po I kwarcie wyszli z hali. Wrócili po 30 min. zapalili znowu
po 2 fajki i poszli do domu.EXTRA KIBICÓW MAMY

Tak sie sklada ze Ci jak to nazwales "malolaci" zorganizowali hokeju niezla oprawe i doping dla naszych zawodnikow.
grzechu
 
Posty: 361
Dołączył(a): 2003-01-04, 4:17 pm

.......?

Postprzez Diouf39 2003-03-07, 7:58 am

O widzę,że bardzo uraziłem co niektórych a słowo małolat strasznie Was drażni. OK. Ale dlaczego tak wyglądał doping to nie wiem,przecież sami nawoływaliście na tym forum ,że "wszyscy na kosza pokazemy Siarce jaki ma doping Zagłębie".To większość z Was przecież na hokeju dała popis ,że wszystkie gazety o tym pisały ,to co się stało na koszu? a jak będzie na piłce?
pozdro dla wszystkich
Diouf39
 
Posty: 425
Dołączył(a): 2003-02-03, 12:02 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC/CHICAGO

Re: .......?

Postprzez ^m@rcin^ 2003-03-07, 8:15 am

Diouf39 napisał(a):O a jak będzie na piłce?
Ja napisze tak bedzie dobrze !!! Ale doping nie moze sie opierac tylko na naszej ok. 20 osobowej grupie !!!!
A z koszem to juz inna historia ! Diouf39 nie nastawiaj sie ze w niedziele bedzie duzo lepiej.
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń


Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników