Spotkanie Ultras 22 stycznia

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Spotkanie Ultras 22 stycznia

Postprzez ^m@rcin^ 2003-02-18, 9:53 pm

W sobote o 15:30 pod pomnikiem Jana Kiepury odbedzie sie kolejne spotkanie ULTRAS. Po spotkaniu idziemy na mecz kosza ZAGLEBIE-SIARKA 17:00 bilet 2 zl final o wejscie do 1 ligi. Wszystkich serdecznie zapraszamy a szczegolnie nowe osoby chcace wstapic do naszje grupy !!!! Wiecej na temat naszej grupy znajdziecie na stronie www.fuocobrigade.prv.pl

FUOCO BRIGADE 'O3
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń


Rozdwojenie jaźni ?

Postprzez Monti 2003-02-19, 9:25 am

Odnoszę wrażenie że nastąpiło jakieś nieporozumienie. Z jednej strony nazywacie sie grupą Ultras. I bardzo dobrze , można powiedzieć wreszcie . Inicjatywa godna poparcia - brawo . Z drugie strony pod adresem strony umieszczony jest link do chuligani.prv.pl i opisy zdarzeń - chuligani- Zagłębie. Mam zatem pytanie czy reprezentujecie ultras czy chuliganów. Wbrew pozorom nie jest to dla wszystkich obojętne . Jeśli bym miał przeznaczyć jakiekolwiek pieniądze na oprawę meczu to chciałbym wiedzieć komu je daje .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

ULTRAS

Postprzez ^m@rcin^ 2003-02-19, 2:35 pm

Ja nie widze takiego problemu !!! Popatrz na Nasza Legie wszyscy czytaja wszyscu kupuja daja kase np Na Wielka Flage i inne skladki a sa tam fotki i opisy nie tylko ULTRAS nie da sie w 100% oddzielic tych 2 grup!!
Nie chcesz dawac kasy to nie , twoj wybor !!! A co do strony www.chuligami.prv.pl to robi ja Mumin a wcale nie jest powiedzine ze jest chuliganem i dziala w naszej grupie !!!
Takie jest moje zdanie
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Odpowiedzi nie uzyskałe.

Postprzez Monti 2003-02-19, 2:45 pm

Nie dałeś mi odpowiedzi czy jesteści grupą ultras czy grupa "chuliganie" - nie musisz , możesz powiedzieć że to nie moja sprawa . Ale skoro zbieracie pieniadze na oprawe spotkań to dla przejrzystości sytuacji takie wyjasnienie jest istotne . Jest istotne dla mnie być może też dla kogoś innego . Nie mówię że macie coś robić albo macie czegoś nie robić , że macie być grzeczni albo nie , ale skoro oczekujecie wsparcia to nie róbcie tajemnicy z takich informacji. Chcę aby mecze na ludowym miały atmosfere więc mam ochote wydać być może jakieś pieniądze na oprawe. Co nie oznacza że chcę wspierać bojówki czy grupu chuloganów . Więc nie wyskakuj z tekstem że jak nie chce dorzucić sie na oprawe to nie musze .....
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Odpowiedzi nie uzyskałe.

Postprzez ^m@rcin^ 2003-02-19, 2:55 pm

Monti napisał(a):Nie dałeś mi odpowiedzi czy jesteści grupą ultras czy grupa "chuliganie" - nie musisz ,


Jestesmy grupa ULTRAS !!!!!! Ale jezeli Przyjedzi mi bronic barw ZAGŁĘBIA to nie stanie i nie powiem ze jestem ULTRAS tylko sie bede bil :) I co chuliganem wtedy jestem ????

Na stronie jest buton do strony chuliganow ale to chyba nie znaczy ze my
nimi jestesmy ??

Ps. Jezeli boisz sie nam dac kasy mozesz np. dac przescieradlo zrobimy Transparenty :D
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez Gość 2003-02-19, 3:06 pm

Monti czemu sie uczepiles jakiegos glupiego butona na stronce ? a jak by byl tam buton www.sexoholik.pl to co ?? nazwal bys nas zboczencami ?? Troche wyluzuj, wiem ze nie przepadasz za Hools ja tez nie. Jestesmy grupa Ultras, zajmujemy sie oprawami dopingiem itd... Powstalismy nie dawmo, bywales na meczach hokeja z GKS T. i GKS K. zle bylo ? A 2 grup hools i ultras nie oddzielisz zupelnie w 100 % bo my wspolpracujemy ze soba. Hools ma tam swoje sprawy my mamy Swoje.. A to wcale nie znaczy ze musimy byc odrazu chuliganami ! Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 2003-02-19, 3:09 pm przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
Gość
 

OK

Postprzez Monti 2003-02-19, 3:06 pm

Teraz otrzymałem odpowiedź , dziękuję . Nie podejmuję dalszej dyskusji bo nie jest ona nikomu potrzeba. Każdy kocha Zagłębie po swojemu.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez WOJTEK 2003-02-19, 3:13 pm

A JA JESTEM NAZI SKINEM.POZA TYM NAPIERDALAM SIE NA ULICACH :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

A jednak coś na koniec.

Postprzez Monti 2003-02-19, 3:32 pm

Thomi napisał(a):wiem ze nie przepadasz za Hools ja tez nie.



A nie przyszło Ci do głowy że po prostu nie jestem kompetentny żeby wypowiadać się w imieni tych grup , że nie zgadzam sie na butony chuliganów związane w jakikolwiek sposób ze 100% Zagłębie , bo to tak jak by sie swoim nazwiskiem podpisywać pod kogoś działalnością wzglednie pracą . Nie przyszło Ci do głowy że to może nie mieć nic wspólnego z lubieniem . Serwis przy którym pracyje ma wyraźne nastawienie - serwis sportowy - tam wyrażamy swoje spojrzenie na kibicowanie klubowi. Każdy kocha Zagłębie po swojemu. Niech każdy mówi za siebie .

Thomi napisał(a):A 2 grup hools i ultras nie oddzielisz zupelnie w 100 % bo my wspolpracujemy ze soba


Współpracują ze sobą chcąc czy nie chcąw wszyscy kibice Zagłębia . A dla mnie Ultras to ultra a hools to hools. Moim zdanie nie można tych pojęć łączyć .



Thomi napisał(a):... czemu sie uczepiles jakiegos glupiego butona na stronce ? a jak by byl tam buton www.sexoholik.pl to co ?? nazwal bys nas zboczencami ??


znaczy więc że buton na stronie noc nie znaczy ? skoro masz racje to może buton legii na 100% Zagłębie zastąpimu butonem Ruchu Chorzów ?

A teraz już faktycznie kończe i postaram sie nie dać sprowokować do bezproduktywnej dyskusji.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez _sZaDi_ 2003-02-19, 3:44 pm

Monti po co Ci to świrowanie?! przecież wszystko jasne...
_sZaDi_
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec City

Postprzez Gość 2003-02-19, 4:39 pm

:) Kuzwa pomylily mi sie nicki ale to efekt goraczki
Ostatnio edytowano 2003-02-19, 5:43 pm przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
Gość
 

spotkanie

Postprzez ^m@rcin^ 2003-02-19, 4:49 pm

Thomi napisał(a):Szadi a czemu ty sie mnnie czepiasz ?? ja otworzylem ten temat nie Monti wiec do niego kieruj. A ja napisalem to co uwazalem i tyle i wcale nic nie mam do butonow ... zreszta ten temat jest beznadziejny !!


Temat jest dobry bo o spotkaniu !!! A ze dyskusja sie toczy nie na temat to juz inna sprawa. Piszczie czy bedziecie na spotkaniu !!!!!
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez Gość 2003-02-19, 5:07 pm

marcin mi nie chodzilo o spotkanie tylko z tego tematu wyszla pojebana dyskucja na temat jakis butonow i k***a mnie wkurwia to tyle mam do napisania
Gość
 

Postprzez _sZaDi_ 2003-02-21, 2:46 pm

APELUJE DO WSZYSTKICH KTORZY MAJĄ CZAS W SOBOTE O 9 RANO,ABY WPADLI NA LODOWISKO NA PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU NA LODZIE. GRA ZAGŁĘBIE-PODHALE NT. SERDECZNIE ZAPRASZAM !!! GRA 2 ULTRASÓW
_sZaDi_
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec City


Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników