Krew

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Krew

Postprzez Krew 2003-01-26, 11:57 pm

ANDRZEJ DUFFEK UR. 8.03.1973 W GDANSKU. PRZEBYWA OBECNIE NA KLINICE INTENSYWNEJ TERAPII CHIRURGII POURAZOWEJ W AKADEMII MEDYCZNEJ W GDANSKU, POTRZEBNA JEST KREW, KTORA MOZNA ODDAWAC W KATOWICKIM ODDZIALE KRWIODASTWA
Krew
 


Postprzez WOJTEK 2003-01-27, 7:53 am

A JAKA TO KREW ,KOLEŚ???
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez _sZaDi_ 2003-01-27, 10:24 am

kazda Wojtku.;]
_sZaDi_
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec City

Postprzez amstat 2003-01-29, 3:29 pm

Dufo trzymaj sie dzielnie i walcz
Pozdrowienia i szybkiego powrotu do zdrowia
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gość 2003-01-29, 3:36 pm

Ja moge dac krew bo mam "zerówke" a zerowke kazdy moze przyjac, tylko ze ja hmmm za slaby jestem zeby krew oddac bo nie dojade do sosnowca w pelnej sile :)
Gość
 

Postprzez _sZaDi_ 2003-01-29, 4:51 pm

to na c*** to piszesz,gość walczy o przetrwanie a Ty pierdoły tu piszesz;[[
_sZaDi_
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec City

Postprzez PRZEMEK 2003-01-29, 5:53 pm

A OD KIEDY SZADI TAK SIĘ MARTWISZ O INNEGO FACETA? NIE ZYCZE MU ZLE I TEZ BYM CHCIAL ZEBY Z TEGO WYSZEDL ALE SZCZERZE MOWIAC CO ON NAS OBCHODZI ? DAJMY SPOKOJ Z TYM TEMATEM. POZDRO 4ALL
PRZEMEK
 

Postprzez Gość 2003-01-29, 6:49 pm

Szadi nie napisalem tego w sensie ze tak ma mu byc zle, tylko napisalem to ze mam zero i stwierdzam fakty ... a skad wiesz moze sie wybiore do katowic i dam krew .. a ty nie musisz tak odrazu do mnie z takim tekstami wyjezdzac ...
Gość
 

Postprzez _sZaDi_ 2003-01-29, 7:16 pm

PRZEMEK napisał(a):A OD KIEDY SZADI TAK SIĘ MARTWISZ O INNEGO FACETA? NIE ZYCZE MU ZLE I TEZ BYM CHCIAL ZEBY Z TEGO WYSZEDL ALE SZCZERZE MOWIAC CO ON NAS OBCHODZI ? DAJMY SPOKOJ Z TYM TEMATEM. POZDRO 4ALL


tak sobie myśle jakby mnie to spotkało np. co by sie działo,on ma zajebistych kumpli i mu pomagają przeżyć,sami sie zastanówcie!Thomi luz;]
_sZaDi_
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec City

Postprzez PRZEMEK 2003-01-29, 9:36 pm

NO TO NIECH SIĘ MARTWIĄ O NIEGO KUMPLE. TAK JAK MÓWIŁEM TEŻ BYM CHCIAŁ ŻEBY WYSZEDŁ ZDROWO. ALE NIE ROZUMIEM CZEMU TEN TEMAT JEST TU PORUSZANY, JESZCZE NA FORUM ZAGŁĘBIA. CHYBA WIDZEW ZROBIŁ ZBIÓRKĘ KASY DLA JEDNEGO ZE SWOICH KIBICÓW, KTÓRY JEST NIEPEŁNOSPRAWNY. TAKIE COŚ Z CHĘCIĄ BYM WSPOMÓGŁ MAŁYM GROSZEM CZY CZYMŚ INNYM. A TEN KOLEŚ JEST PONOĆ Z LECHII TO NIECH ONI SIĘ TAM MARTWIĄ A I TAK ONI MAJĄ NAS GŁĘBOKO GDZIEŚ... POZDRO
PRZEMEK
 

Postprzez WOJTEK 2003-01-30, 8:12 am

PRZEMEK! A GDYBYŚ TO BYŁ TY???ALE KONKRETNIE TO JAKA TO GRUPA KRWI.BO MOŻE KTOŚ MOŻE POMÓC.TO NIE SĄŻARTY.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez PRZEMEK 2003-01-30, 6:11 pm

WOJTEK ZNASZ MNIE TO WIESZ ŻE NIE CIESZĘ SIĘ Z TEGO CO MU SIĘ STAŁO. ALE RÓWNIE DOBRZE DLACZEGO MU MAMY POMÓC?? BO JEST KIBICEM? A MOŻE WŚRÓD NAS JEST KTOŚ KTO POTRZEBUJE POMOCY. SKUPMY SIĘ NA SOBIE. A ZRESZTĄ JEST WIELU LUDZI, KTÓRZY POTRZEBUJĄ TAKIEJ POMOCY.
I NA SZCZĘŚCIE TO NIE JESTEM JA I NAWET TAK KURDE WIĘCEJ NIE MYŚL!!!!!!!!!!!!!!!POZDRO
PRZEMEK
 

Postprzez Marcin 2003-02-02, 12:02 pm

Czesc.
System krwiodastwa przewiduje ze mozna oddac obojetnie jaka krew,w zamian bank krwi oddaje pacjentowi jego grupe.To tak na wypadek gdyby komus z was przytrafila sie podobna tragedia, bo stan Andrzeja jest juz lepszy,niestety bez polowy watroby.
Dzieki Bogu krwi wystarczylo, ale chlopak potrzebowal dziennie do 10 litrow.Ok80 lechistow oddalo krew,a i tak ciagle jej brakowalo,zwlaszcza ze osoby przeziebione odpadaly.Dlatego prosilismy ludzi z calej kibicowskiej Polski.Ktos tu napisall ze mamy Was w dupie.O przepraszam parokrotnie bylismy w Sosnowcu fajnie przyjeci(przed meczami w Chorzowie)Ja osobiscie nie naleze do luzi co pija z kims alkohol,a nastepnie maja tego kogos w dupie wiec sobie wypraszam.Mysle ze wiekszosc moich kolegow mysli podobnie.

Pozdrawiam
Marcin
 

Postprzez amstat 2003-02-02, 2:42 pm

Marcin
Jak zauwazyles, wylonila sie jakas pala z posrod nas, czyli kibicow Zaglebia Sosnowiec i pisze brednie. Powiem tak c*** MU W DUPE, a niech Dufo trzyma sie nadal dzielnie i wraca jak najszybciej do zdrowia
- zloz mu slowa szybkiego i rychlego powrotu do zdrowia !!!!!
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez PRZEMEK 2003-02-02, 8:50 pm

ECH.....OD RAZU PAŁA. A Z TEGO CHUJA TO JEŚLI MOGĘ TO ZREZYGNUJĘ. NIE WIEM ILE RAZY MAM POWTARZAĆ, ŻE NIGDY SIĘ NIE CIESZYŁEM Z TEGO WYPADKU, TAK SAMO JAK WY TEŻ BYM CHCIAŁ BY WRÓCIŁ DO ZDROWIA!! ALE DZIWI MNIE NAGLE TAKIE PORUSZENIE. MAMY POMAGAĆ INNYM TYLKO DLATEGO ŻE KTOŚ JEST KIBICEM?? CHYBA NIE O TO TU CHODZI. O TO MI WŁAŚNIE CHODZI. ZRESZTĄ JAK TACY JESTEŚCIE DOBRZY TO ILU Z WAS TĄ KREW ODDAŁO A ILU SIEDZIALO (TAK JAK JA) PRZY KOMPIE ??POZDRO I NARKA
PRZEMEK
 

Następna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników