Za Co Nie Lubie Hanysów, Klubów Ze Śląska i nie tylko :))

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Za Co Nie Lubie Hanysów, Klubów Ze Śląska i nie tylko :))

Postprzez PO_PROSTU_KTOS 2003-09-04, 10:22 am

Przeczytałem kilka tematów na tym forum i postanowiłem zadać wam pytanie za co nienawidzicie/nie lubicie hanysów,klubów ze Śląska i innych??.Ciekawi mnie to gdyż sądze ze tylko dlatego bo kilka lat temu jakiś starszy kumpel (który dowiedział sie od innego kumpla ,który z kolei usłyszał od jeszcze innego itd.) powiedział wam ,że Legia jest cacy , a np. Lech,GKS,Ruch i wogóle cały Śląsk jest be.
Ale to tylko moje skromne zdanie więc czekam na wasze debilne ]:-> odpowiedzi (no moze niektóre będą interesujące) ]:->
ps. mam nadzieje ze się nikomu nie naraziłem... :wink:
PO_PROSTU_KTOS
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2003-08-26, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Zagórze


Za co nienawidze hanysów

Postprzez zgredos 2003-09-04, 11:05 am

Od kiedy ja chodzę na mecze a był to początek lat 70-tych to z hanysami zawsze była wojna. Na finale PP Zagłębie-Polonia po strzeleniu bramki z sektora Polonii poleciały kamienie i siekiera, za to mamy się lubieć. Cały śląsk nigdy w historii nas nie ludił.
Poza tym przejedz się na śląsk i posłuchaj co o nas mówią, nie o kibicach ale ogólnie o Zagłębiu.
zgredos
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 2003-08-06, 3:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Zaco nienawidze hanysów

Postprzez zgredos 2003-09-04, 12:42 pm

Nie będe opisywał tu moich wszystkich wyjazdów na śląsk a było ich sporo (piłka, hokej) ale zawsze witały nas tam bluzgi i kamienie. Jak znam historie to za Brynicą zawsze byli podludzie czyli hanysy.
A co do Legii to pomiętam mecz na którym robiono zgode z Legią, cała Polska gwizdała wtedy na Deyne a w Sosnowcu przywitano go brawami.Póżniej bywało lepiej i gorzej ale ogólnie było i jest OK, zawsze można liczyć na Legie.
zgredos
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 2003-08-06, 3:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez Pesto 2003-09-04, 5:34 pm

Nie czuję nienawiści do hanysów , może dlatego , że nie jestem rodowitym Zagłębiakiem (pniokiem). Klubów ze Śląska nie lubię za ich wstręt do Legii.

a Śląsk lubię , ale ten Cieszyński :)
Pesto
kumaty
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2003-01-16, 2:41 am

Postprzez Gość 2003-09-04, 7:06 pm

Uważam ze dużą rolę odgrywają tu tez dzieje historyczne naszego kraju...a wszczególności rozbiory. Bo przeciez tam gdzie Brynica , tam rwoniez granica trzech zaborów...Katowice to zabór niemiecki...Sosnowiec - Rosyjski....potem fakt ze w II wojnie św i po niej, Ślązacy robili rozne numery niegodne POLAKÓW>...

To moje skromne zdanie, na historii sie nie znam, ale tak sądze :).

nienawisc nie tylko na tle kibicowskim...tak jak juz tutaj powiedziano, na tle społecznym....

WOLNA POLSKA BEZ ŚLĄSKA....HEHEH...pozdro dla wszystkich normalnych Hanysów..i pamietajcie i tak ZAGŁĘBIE jest the best.
Gość
 

Postprzez Gość 2003-09-04, 7:08 pm

aha..to wyzej to napisa anonimek1906..tylko cos mi sie logowac nie udaje..pozdro....a w sobote wszyscy na LUDOWYM.:)
Gość
 

Postprzez rkwa 2003-09-04, 11:16 pm

Wiecie skad sie wziely hanysy?BOG lepil ludzi i tych ktorzy mu nie wyszli rzucal za Brynice.:)
A tak powaznie to chyba wiekszosc Polakow nie 'przepada' za hanysami za wzgledu na niemieckie korzenie.

Pozdro.
rkwa
Legionista
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2003-04-28, 12:59 am
Lokalizacja: Mokotow fanatyczny

Postprzez Baryla 2003-09-05, 10:43 am

to jest gdzies gleboko zakorzenione gdzies w podswiadomosci 8) tak jest i juz :!:
Baryla
Zagłębiak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 2003-02-08, 9:05 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-centrum

Postprzez Sosnowiec-Rudna 2003-09-05, 10:47 am

Jestem rodowitym sosnowiczaninem i nienawidzę hanysów od dnia mojego urodzenia tj. .07.1971r. i tak już pozostanie,chodz pracuję na śląsku i muszę na codzień znosić tą ich beznadziejną gwarę!!!!!!!!
:evil: :!:
pozdrowienia dla wszystkich nie HANYSÓW :wink:
Sosnowiec-Rudna
 

Postprzez PO_PROSTU_KTOS 2003-09-05, 11:53 am

No tak zgadzam sie z wami ze ten konflit ma podłoże historyczne,ale obecnie raczej kontynuowany jest głownie na trybunach,uważam tez ze wyzywanie hanysów (i innych tez) na tym forum jest wielkim debilizmem ,bo nie po to zostało chyba stworzone!!!??
PO_PROSTU_KTOS
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2003-08-26, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Zagórze

Postprzez PO_PROSTU_KTOS 2003-09-05, 12:00 pm

Sosnowiec-Rudna napisał(a):Jestem rodowitym sosnowiczaninem i nienawidzę hanysów od dnia mojego urodzenia tj. .07.1971r. i tak już pozostanie,chodz pracuję na śląsku i muszę na codzień znosić tą ich beznadziejną gwarę!!!!!!!!
:evil: :!:
pozdrowienia dla wszystkich nie HANYSÓW :wink:

jezeli naprawde tak myslisz to jestes popier****nym rodowitym sosnowiczaninem
PO_PROSTU_KTOS
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2003-08-26, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Zagórze

Postprzez Wojna 2003-09-05, 2:11 pm

Jedz do Bytomia i krzyknij ze jestes z Sosnowca,powodzenia.Jak jeszcze nie jezdziłem na mecze mialem Kumpla z Myłowic co jakis czas przyjezdzałem do niego i zdazyło sie dostac mi oklep za to ze jestem Sosonwiczaninem.Pozatym dazenie do autonomi i inne ich pierdolenie.
Wojna
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:37 pm
Lokalizacja: Srodula

Postprzez xXx_1906 2003-09-05, 2:52 pm

Ja nie lubię Hanysów ze względu na ich powiązania z Niemcami, oraz brak szacunku do nas. Wiadomo, że nie można szanować kogoś kto nas nienawidzi- to byłoby nienormalne. GOROLE FOREVER :D :P :D
xXx_1906
 
Posty: 644
Dołączył(a): 2003-05-07, 1:25 pm
Lokalizacja: tu tyle pokemonów?

Postprzez Wally 2003-09-05, 10:15 pm

Za co mam lubić hanysów??Za ich gware,która mnie wqrza,za to,ze nie nawidzą zagłebia dąbrowskiego?? "Po prostu ktoś",jestes z zagórza,tak? Tych,którzy nie lubią ślązaków nazywasz pier**tymi? co z Ciebie za zagłebiak?? Wyjdź w K-ce i krzyknij kocham Zagłebie,to cie tam zmasakrują i moze tez hanysów nie polubisz.... Nie rozumiem cie koles w ogóle.Ten temat załozyłes tak jakbys sympatyzował z hanysami. I jeszcze jedno: nie nawidze jak ktoś powie lub napisze,ze Sosnowiec to śląsk,bo nic z nimi nie mamy wspólnego i między nami ZAWSZE będzie wojna :!:
Wally
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 2003-07-29, 10:34 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Zagórze

Postprzez Wojna 2003-09-05, 11:26 pm

Moze nie od zawsze ale od jakiegos czasu jestem z Wami:]
Wojna
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:37 pm
Lokalizacja: Srodula

Następna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników