Za Co Nie Lubie Hanysów, Klubów Ze Śląska i nie tylko :))

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Re: Za Co Nie Lubie Hanysów, Klubów Ze Śląska i nie tylko :))

Postprzez yahaya 1906 2010-06-05, 8:54 pm

jezus890 napisał(a):nom wiec tak zgadzam sie wogole , ze powinno byc tak jak kiedys czyli powinni zrobic wojewodztwie wojewodztwie , sosnowiec watykan kur... i zero wstepow chanysow do zaglebia , takie moje racje wielki murzynski kutas w slaska dupe :!: :!: :czerwona:


Naucz się pisać , dobrze ?
yahaya 1906
 
Posty: 598
Dołączył(a): 2009-03-12, 6:54 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Re: Za Co Nie Lubie Hanysów, Klubów Ze Śląska i nie tylko :))

Postprzez szuli1906 2010-06-15, 2:12 pm

Witam.Posiada ktoś możne fotkę flaki "Swiat sie zmienia ludzie sie rozwijaja... a hanysy dalej swoje" Byla ona na meczu z Ruchem Chorzow (30.08.2006)?Jezeli ktos posiada to bardzo bym prosil.pozdro
szuli1906
 
Posty: 40
Dołączył(a): 2008-11-23, 12:00 pm

Re: Za Co Nie Lubie Hanysów, Klubów Ze Śląska i nie tylko :))

Postprzez Smazu 2010-06-15, 2:28 pm

LEGIA - BIELSKO - ZAGŁĘBIE
Smazu
Moderator
 
Posty: 1231
Dołączył(a): 2006-06-03, 2:51 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Za Co Nie Lubie Hanysów, Klubów Ze Śląska i nie tylko :))

Postprzez szuli1906 2010-06-15, 5:41 pm

Smazu napisał(a):http://www.niebiescy.pl/album/sosnowiec_ruch_02_01/duze/34.jpg
http://www.niebiescy.pl/album/sosnowiec ... uze/22.jpg



Dzieki bardzo!Pozdro
szuli1906
 
Posty: 40
Dołączył(a): 2008-11-23, 12:00 pm

Re: Za Co Nie Lubie Hanysów, Klubów Ze Śląska i nie tylko :))

Postprzez ChorzowskiRuch1920 2010-07-22, 1:25 pm

heh, u nas sie nie mówi " ty jestes glupi?" tylko " cos ty jest z sosnowca?" xD


_____________________________________________________________________________
'chociaz jestem za granica nazywaja mnie polakiem, to w glebi duszy jestem SLONZAKIEM !'
ChorzowskiRuch1920
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2010-07-22, 12:14 pm

Re: Za Co Nie Lubie Hanysów, Klubów Ze Śląska i nie tylko :))

Postprzez Blajpios 2010-07-22, 3:04 pm

ChorzowskiRuch1920 napisał(a):heh, u nas sie nie mówi " ty jestes glupi?" tylko " cos ty jest z sosnowca?" xD


_____________________________________________________________________________
'chociaz jestem za granica nazywaja mnie polakiem, to w glebi duszy jestem SLONZAKIEM !'

Bardzo się też cieszę z tego, że nasz nowy Kolega ma na tyle rozumu - bo na pewno przecież przemyślał, co pisze, tak, by odpowiedzieć na temat- i nie lubi więc Hanysów właśnie za to, że tak mówią o Sosnowcu. No i cieszę się, że na pewno tak w ogóle, to ich lubi, tylko właśnie to jedno, jak najbardziej słusznie, go drażni. Choć może mógłby coś więcej poprawić? Na przykład - nie zdradzać korzeni Ruchu, Klubu, który nawet w czasach najgorszej germanizacji potrafił dzielnie nieść sztandar Polskiego Śląska, wiernego korzeniom i wspólnocie?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Za Co Nie Lubie Hanysów, Klubów Ze Śląska i nie tylko :))

Postprzez August 2010-07-22, 9:00 pm

Blajpios napisał(a):Klubu, który nawet w czasach najgorszej germanizacji potrafił dzielnie nieść sztandar Polskiego Śląska, wiernego korzeniom i wspólnocie?


Wspólnocie m.in. z zagłębiakami
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Za Co Nie Lubie Hanysów, Klubów Ze Śląska i nie tylko :))

Postprzez August 2010-07-22, 9:04 pm

I jeszcze jedno, zobaczcie ilu zarejestrowano ludzi walczących w powstaniach śląskich tylko z samego ówczesnego Sosnowca:
http://phps.muzeumslaskie.pl/powstancy. ... owosc=true
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Za Co Nie Lubie Hanysów, Klubów Ze Śląska i nie tylko

Postprzez tychy79 2010-08-22, 9:23 am

jak tak czytam wypowiedzi to mysle zy co pare osob jest zdrowo pierdolnietych.mam akurat kolege jednego z lepszych własnie z sosnowca ,pare razy zabrał mnie na mecz zagłebia do młyna sezon 97/98 jak awansowaliscie do 3 ligi .i nie kapuje tu osób co maja problem do gwary to tez macie problem do gwary np kaszuby.a co do niemiec to ich tak samo nie nawidza w sosnowcu jak i w tychych czy katowicach .osobiscie bardziej p***le katowicka giekse czy ruch.dla zagłebiaków zawsze bede miał szacunek .pozdro dla normalnych :brawo:
tychy79
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2010-08-21, 10:14 am
Lokalizacja: tychy

Re: Za Co Nie Lubie Hanysów, Klubów Ze Śląska i nie tylko

Postprzez yahaya 1906 2010-08-22, 5:47 pm

tychy79 napisał(a):jak tak czytam wypowiedzi to mysle zy co pare osob jest zdrowo pierdolnietych.mam akurat kolege jednego z lepszych własnie z sosnowca ,pare razy zabrał mnie na mecz zagłebia do młyna sezon 97/98 jak awansowaliscie do 3 ligi .i nie kapuje tu osób co maja problem do gwary to tez macie problem do gwary np kaszuby.a co do niemiec to ich tak samo nie nawidza w sosnowcu jak i w tychych czy katowicach .osobiscie bardziej p***le katowicka giekse czy ruch.dla zagłebiaków zawsze bede miał szacunek .pozdro dla normalnych :brawo:


No to jesteś wyjątkiem ;)
yahaya 1906
 
Posty: 598
Dołączył(a): 2009-03-12, 6:54 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Za Co Nie Lubie Hanysów, Klubów Ze Śląska i nie tylko

Postprzez extrano 2010-08-26, 9:18 pm

Co do tematu... ojciec Hanys mama z Zagłębia. Wychowałam się i urodziłam w Katowicach ale teraz mieszkam na starych śmieciach Matki. Za co nie lubię hanysów? za ich rasizm, chamstwo. W Sosnowcu ludzie są w ogóle inni, cóż zawsze znajdą się jakieś debile. W Katowicach panuje chamstwo nad chamstwami, jeśli zaczepią cię na ulicy i ty nie odpowiesz że jesteś za Gieksą dostajesz wpierd...
Nieraz w szkolę miałam problemy że mam coś wspólnego z Zagłębiem ale nie wyrzekam się tego, Zagłębie Sosnowiec ponad wszystko!
extrano
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2010-05-14, 10:26 am
Lokalizacja: Niwka

Re: Za Co Nie Lubie Hanysów, Klubów Ze Śląska i nie tylko

Postprzez Darian 2010-08-27, 10:42 am

tychy79 napisał(a):jak tak czytam wypowiedzi to mysle zy co pare osob jest zdrowo pierdolnietych.mam akurat kolege jednego z lepszych własnie z sosnowca ,pare razy zabrał mnie na mecz zagłebia do młyna sezon 97/98 jak awansowaliscie do 3 ligi .i nie kapuje tu osób co maja problem do gwary to tez macie problem do gwary np kaszuby.a co do niemiec to ich tak samo nie nawidza w sosnowcu jak i w tychych czy katowicach .osobiscie bardziej p***le katowicka giekse czy ruch.dla zagłebiaków zawsze bede miał szacunek .pozdro dla normalnych :brawo:


Nienawidzę takich gości nie ważne czy to ze Śląska czy z Zagłębia którzy notorycznie łamią zasady polskiej pisowni i nazwy własne - miast,klubów itd. mają w zwyczaj pisać z małej litery :czerwona:

Więc z łaski swojej tyski jak masz tak pisać to odpuść sobie bo co jak co ale szacunek do języka polskiego należy zachować. A jak masz problem z jezykiem to używaj Worda bo aż krew człowieka zalewa jak widzi takie posty.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Za Co Nie Lubie Hanysów, Klubów Ze Śląska i nie tylko

Postprzez Bleblu 2010-10-26, 11:06 pm

Idiotyczny temat założony przez nieuświadomionego małolata. to że jest tu tyle wpisów potwierdzających założenie w pierwszym poście to świadectwo braku rozumu moderatorów.
jestem sosnowiczaninem. przyszedłem na świat w Sosnowcu, ale od 20 lat połowę mojego życia spędzam na Śląsku pracując a wcześniej ucząc się. połowa moich znajomych to mieszkańcy Śląska, wśród nich są rdzenni Ślązacy. od ZAWSZE dbałem o dobre imię mojego miasta Sosnowca i Zagłębia. i powiem WAM moi ziomkowie że ONI niczym nie różnią się od WAS. tak samo kochają swoje kluby i dumni są ze swojego pochodzenia. i po drugiej stronie Brynicy jest tylu co i TU KRETYNÓW nawołujących do nienawiści... a to wszystko z powodu głupoty i uprzedzeń.
Chcesz być szanowany? Szanuj innych!
Bleblu
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2005-04-30, 7:32 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Za Co Nie Lubie Hanysów, Klubów Ze Śląska i nie tylko

Postprzez tychy79 2010-10-28, 8:21 am

Bleblu racja 100% nieistotne skąd pochodzisz tylko jaki jesteś :brawo: Tak jak napisałem wcześniej najlepszy kolega jest z Sosnowca a ja z Tychów i nigdy nie było zwady .Tak jak pisałem tez wczesniej że szanuje bardzo kibiców Zagłebia ze zawsze byli wierni klubowi nie istotne w jakiej lidze grali :brawo:
tychy79
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2010-08-21, 10:14 am
Lokalizacja: tychy

Re: Za Co Nie Lubie Hanysów, Klubów Ze Śląska i nie tylko

Postprzez Smazu 2010-11-01, 3:19 pm

Zamykam.Temat bez sensu ;-)
LEGIA - BIELSKO - ZAGŁĘBIE
Smazu
Moderator
 
Posty: 1231
Dołączył(a): 2006-06-03, 2:51 pm
Lokalizacja: Polska

Poprzednia strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników