Klub Kibiców Niepełnosprawnych

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Klub Kibiców Niepełnosprawnych

Postprzez Adam1906 2018-10-05, 6:19 pm

Niepełnosprawni kibice założyli swój KKN

Od czwartku niepełnosprawni kibice Zagłębia są już zrzeszeni w ramach KKN-u. Na pierwszym zebraniu Klubu Kibiców Niepełnosprawnych pojawiło się ponad 20 osób.


Obrazek

Powołanie KKN-u to pierwszy krok na drodze do powołania Stowarzyszenia, które daje znacznie większe możliwości prawne, niż Koło czy Klub. W trakcie prawie 2-godzinnego zebrania wybrano władze KKN-u, przewodniczącym został Grzegorz Żmuda, wieloletni kibic Zagłębia, opiekujący się osobą niepełnosprawną. W zarządzie znaleźli się m.in. Adam Bolek, kolejny sympatyk klubu, postać doskonale znana w środowisku kibicowskim i Tomasz Zając. Zarząd w jego działaniach wspierać będzie Jacek Dela.

W trakcie gorącej dyskusji omawiany był temat dostępności Stadionu Ludowego dla kibiców niepełnosprawnych, o czym mówił Grzegorz Witek, kierownik bezpieczeństwa Zagłębia. Członkowie KKN-u chcieliby dopingować swój ukochany zespół nie tylko w Sosnowcu, ale także w meczach wyjazdowych. Tak jak w przypadku spotkań na Stadionie Ludowym, tak również na obcych boiskach będą oni mieli nieodpłatny wstęp.

Niepełnosprawni kibice chcą nie tylko spotykać się w swoim gronie przy okazji ligowych spotkań, ale także prywatnie, by dzielić się swoimi radościami i troskami. Wkrótce powstanie profil KKN-u na facebooku, gdzie jego członkowie będą mogli dzielić się swoimi opiniami, jak również informować o kwestiach organizacyjnych.
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 4789
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Klub Kibiców Niepełnosprawnych

Postprzez Adam1906 2019-08-05, 3:21 pm

Oświadczenie KKN-u Zagłębie

Obrazek

Zarząd Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Zagłębia Sosnowiec informuje, że od dnia 27.07.2019 roku działa nowa strona na facebooku ZS1906SKN.

Oficjalną stroną Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych jest strona prowadzona przez SKN ZS 1906, która funkcjonuje pod adresem -> ZS1906SKN

Zarząd KKN-u Zagłębie Sosnowiec odcina się całkowicie od strony Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych SKN Zagłębie Sosnowiec 1906 prowadzonej przez prywatną osobę, Pana Adama Bolka i prowadzonych przez tego Pana prywatnych spraw.

Prosimy również o nie dodawanie na oficjalnym profilu zdjęć z tą osobą.

W najbliższą sobotę członkowie KKN-u Zagłębia Sosnowiec wybierają się do Niecieczy, by w liczbie 22 osób dopingować nasz zespół w spotkaniu z Bruk-Bet Termaliką.

http://zaglebie.eu/aktualnosci/6042-osw ... u-zaglebie
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 4789
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników