Klub Kibiców Niepełnosprawnych

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Klub Kibiców Niepełnosprawnych

Postprzez Adam1906 2018-10-05, 6:19 pm

Niepełnosprawni kibice założyli swój KKN

Od czwartku niepełnosprawni kibice Zagłębia są już zrzeszeni w ramach KKN-u. Na pierwszym zebraniu Klubu Kibiców Niepełnosprawnych pojawiło się ponad 20 osób.


Obrazek

Powołanie KKN-u to pierwszy krok na drodze do powołania Stowarzyszenia, które daje znacznie większe możliwości prawne, niż Koło czy Klub. W trakcie prawie 2-godzinnego zebrania wybrano władze KKN-u, przewodniczącym został Grzegorz Żmuda, wieloletni kibic Zagłębia, opiekujący się osobą niepełnosprawną. W zarządzie znaleźli się m.in. Adam Bolek, kolejny sympatyk klubu, postać doskonale znana w środowisku kibicowskim i Tomasz Zając. Zarząd w jego działaniach wspierać będzie Jacek Dela.

W trakcie gorącej dyskusji omawiany był temat dostępności Stadionu Ludowego dla kibiców niepełnosprawnych, o czym mówił Grzegorz Witek, kierownik bezpieczeństwa Zagłębia. Członkowie KKN-u chcieliby dopingować swój ukochany zespół nie tylko w Sosnowcu, ale także w meczach wyjazdowych. Tak jak w przypadku spotkań na Stadionie Ludowym, tak również na obcych boiskach będą oni mieli nieodpłatny wstęp.

Niepełnosprawni kibice chcą nie tylko spotykać się w swoim gronie przy okazji ligowych spotkań, ale także prywatnie, by dzielić się swoimi radościami i troskami. Wkrótce powstanie profil KKN-u na facebooku, gdzie jego członkowie będą mogli dzielić się swoimi opiniami, jak również informować o kwestiach organizacyjnych.
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników