Strona 1 z 21

Koniec Hokeja w Sosnowcu?

PostNapisane: 2010-11-19, 6:13 pm
przez devil-79
Czy dzisiejszy mecz to początek końca???

Re: Koniec Hokeja w Sosnowcu?

PostNapisane: 2010-11-19, 8:33 pm
przez Adam551
Dziwi mnie tylko fakt po co drużyna pojechała do Janowa!Pojeżdzic na rozjeżdzie i wykąpać sie za fri,,,ko!!?Mecz oddać walkowerem aby jeszcze zaplacić kare!Śmieszne-choć rozumie chłopakow nie rozumie tego knifu... :lol:

Re: Koniec Hokeja w Sosnowcu?

PostNapisane: 2010-11-19, 9:37 pm
przez August
devil-79 napisał(a):Czy dzisiejszy mecz to początek końca???


To nie początek. Agonia trwa od dawna

Re: Koniec Hokeja w Sosnowcu?

PostNapisane: 2010-11-19, 11:31 pm
przez Darian
KH ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ponowny upadek klubu ostatecznie datowany na koniec 2009 roku.

A hokej w Sosnowcu przetrwa bez względu czy będzie Bernat czy go nie będzie. Mamy Sielec, SMS-y więc idzie wyżyć.

Re: Koniec Hokeja w Sosnowcu?

PostNapisane: 2010-11-20, 12:02 am
przez lysyjonow
Trzeba być dobrej myśli i mieć nadzieję ,że to tylko chwilowe kłopoty ,które jak by nie patrzeć trwają już od jakiegoś czau,ale głowy do góry jeszcze będziemy o wysokie cele walczyc ,takie kluby jak nasze z wielkimi tradycjami zasługują na to ,powodzenia.

Re: Koniec Hokeja w Sosnowcu?

PostNapisane: 2010-11-20, 8:52 am
przez August
(...)
Normalności! - komentarz Wojciecha Todura

Kilka dni temu napisałem, że Sosnowiec to miasto w którym sport się nie udaje. Padła siatkówka, koszykówka teraz widać czas na hokej - ostatni klub dzięki, któremu o mieście mogło być głośno na całą Polskę.

Prezydent Kazimierz Górski zapytał mnie po przeczytaniu felietonu o co mi chodzi. "Czy chcę gwiazdorstwa?". Nie panie prezydencie, chcę normalności. To przecież Pan zapewniał w "Gazecie", że Sosnowiec będzie stawiał na hokej, a pana zastępca podkreślał, że hokej to "wasze oczko w głowie".

Kilka dni temu zapowiedział Pan budowę stadionu, mówił Pan też o budowie nowej hali, lodowiska. Po co? Dla kogo? Kim Pan chce wypełnić trybuny? Gdy biedne Zagłębie oddawało walkowerem mecz w Janowie "Drużyna Prezydenta Górskiego" grała mecz charytatywny dla sosnowieckiego schroniska dla zwierząt. Szkoda, że nie dla hokeistów

Wojciech Todur


Źródło: Gazeta Wyborcza Katowice


Więcej... http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... z15o5cYEgn

Re: Koniec Hokeja w Sosnowcu?

PostNapisane: 2010-11-20, 10:59 am
przez uzielone
Pamiętam czasy kiedy w latach 90-tych na meczach SMS-u Sosnowiec na Zimowym skandowało się "Zagłębie Sosnowiec! - Chcemy hokeja, w Sosnowcu chcemy hokeja!". Smutne, że w okresie kiedy hokej pod szyldem Zagłębia po tylu latach się odrodził nikt nie wyciągnął do niego pomocnej dłoni pomimo, że Zagłębie jest zespołem, który w regionie zajmował najwyższe miejsca w lidze obok dziewczyn z MKS-u Dąbrowa Górnicza. Dużo winy leży po stronie miasta oraz zarządu klubu bo jak można montować "dream team" mając tylko zapewnienia od sponsorów a nie gotówkę na koncie? W takiej formie musiało to się tak skończyć. Miejmy nadzieję, że to nie koniec hokeja w mieście, zawsze można rozwiązać zarząd, uporządkować ten bałagan i pod szyldem Zagłębia wystawić Sielec w I lidze.

Re: Koniec Hokeja w Sosnowcu?

PostNapisane: 2010-11-20, 12:03 pm
przez Darian
Sielec to Zagłębie ale na obecną chwilę lepiej niech nie startuje pod szyldem Zagłębie. W ogóle jestem zdania że należy powołać osobny podmiot który z czasem przyjmie szyld Zagłębia. Rozchodzi sie oczywiście o długi jakie są w stosunku do byłych i obecnych pracowników KH Zagłębie Sosnowiec.Szkoda tylko że grupy kibicowskie nie interesuja się losem hokeja no ale to temat na osobny rozdział.

Re: Koniec Hokeja w Sosnowcu?

PostNapisane: 2010-11-21, 12:49 pm
przez koszki
Wybiera się dziś ktoś pod lodowisko ? ? ?

Re: Koniec Hokeja w Sosnowcu?

PostNapisane: 2010-11-21, 3:39 pm
przez _darthvader
Ja będę, Sławek też ma być :)

Re: Koniec Hokeja w Sosnowcu?

PostNapisane: 2010-11-21, 7:10 pm
przez koszki
No to koleiny popis, całe 10 osób :brawo: :brawo: :brawo: dla kibiców. Zasługują na takie same słowa uznania jak Bernat :czerwona: :czerwona: :czerwona:

Re: Koniec Hokeja w Sosnowcu?

PostNapisane: 2010-11-21, 7:39 pm
przez jondek
Nie zapominajmy o brawach dla naszych hokeistów za sposób..... :brawo: :brawo: :brawo:

Re: Koniec Hokeja w Sosnowcu?

PostNapisane: 2010-11-22, 12:53 pm
przez HrabiaZąbek
W dzisiejszym Sporcie donoszą, że kwestia rozstrzygnięcia meczu niedzielnego zależy od Sanoka. Jeśli się zgodzili na przełożenie meczu to walkowera nie będzie. Ponadto Bernat zapewnia o tym że część zaległych pieniędzy pojawi się dzisiaj na kontach hokeistów (swoją drogą ciekawe jaka część). Dzisiaj wiele się wyjaśni. Ogólnie jest zainteresowanie naszymi zawodnikami. Kozłowscy (GKS Tychy), Duszak i Kuc (Naprzód Janów!) i Voznik (Podhale).

Re: Koniec Hokeja w Sosnowcu?

PostNapisane: 2010-11-22, 1:22 pm
przez kierat
HrabiaZąbek napisał(a):W dzisiejszym Sporcie donoszą, że kwestia rozstrzygnięcia meczu niedzielnego zależy od Sanoka. Jeśli się zgodzili na przełożenie meczu to walkowera nie będzie. Ponadto Bernat zapewnia o tym że część zaległych pieniędzy pojawi się dzisiaj na kontach hokeistów (swoją drogą ciekawe jaka część). Dzisiaj wiele się wyjaśni. Ogólnie jest zainteresowanie naszymi zawodnikami. Kozłowscy (GKS Tychy), Duszak i Kuc (Naprzód Janów!) i Voznik (Podhale).


Jaka część? Jedna wypłata a zaległości sięgają od 3 do 5 miesięcy.

Re: Koniec Hokeja w Sosnowcu?

PostNapisane: 2010-11-22, 2:01 pm
przez kaki00
Nie ma kibicow nie ma nic gdzie jest to bb 97 zmien cie nazwe na smieszni 97