ZAGŁEBIE SOSNOWIEC-UNIA OŚWIĘCIM PIĄTEK 5 LISTOPAD 19:00 !!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: ZAGŁEBIE SOSNOWIEC-UNIA OŚWIĘCIM PIĄTEK 5 LISTOPAD 19:0

Postprzez Schabu 2010-11-06, 8:38 am

pogoń1906 napisał(a):
RysioLubicz napisał(a):O ch.uj Ci chodzi? Kto Ci broni ściągać ludzi na mecz hokeja skoro tak płaczesz?
Jak kibice nie chcą to nie chodzą, zrozumcie że ten sport w tym kraju jest tak słaby i beznadziejny że tylko dobra gra i aspiracje medalowe mogą spowodować dobrą frekwencję. Niestety...

O to chodzi ze na na osraną pilke sa kibice a na hokej ktory jakby nie patrzec tez nosi te same barwy i tez ma nawet tą samą nazwe ( o dziwo ) przychodzi garstka ludzi , moze by bylo fajnie przyjsc tą rzeszą ludzi i zrobic doping w stylu Zaglebia na ludowym . Moze by bylo fajnie sie pokazac ze jestesmy razem jako ZAGLEBIE , albo nie w sumie to nie robmy nic i na forum wylewajmy zale . Chodze i na pilke i na hokej bo jestem KIBICEM ZAGLEBIA a nie pilki lub hokeja w zaleznsci jak graja. PZDR


Jestem też kibicem który parenaście lat temu chodził na piłkę,kosza,hokej,siatke.Jaka radość we mnie była gdy przychodził weekend i z kumplami ustalało się od rana od jakiego meczu zaczynamy.Ileż razy bywało ,że w ciągu dnia odwiedzało się trzy areny sportowe bo tam Zagłębie grało.To były czasy które już nigdy chyba nie wrócą ;-(

Kolega się dziwi,że na piłce są ludzie,a na hokeju nie.Przecież piłka nożna to najpopularniejszy sport i tam ludzie zawsze będą.Więc się nie dziw.Co do frekwencji to wydaje mi się,że to po prostu inne czasy i pokolenia.Ja starszy kibic mam sam dość padliny na Ludowym i jazdy figurowej na Zimowym.A co dopiero,ma powiedzieć młody kibic kiedyś tam zaczynający i od razu musi przeżyć w piłce porażki z wsiami,korupcje,obiecanki awansu czy medale w hokeju.Dlatego jest jak jest.Niestety każdego kibica którego traci Ludowy czy Zimowy nie będzie tak łatwo zaciągnąć do powrotu,ze względu na poziom który sprzedają nam oba klubu
Schabu
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2003-03-10, 10:15 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Piastów


Re: ZAGŁEBIE SOSNOWIEC-UNIA OŚWIĘCIM PIĄTEK 5 LISTOPAD 19:0

Postprzez Leżak 2010-11-06, 9:12 am

Subiektywna opinia o wczorajszym meczu:
Odziwo zaskoczyła mnie, na plus liczba kibiców/widzów na wczorajszym meczu. Co do samej gry sądzę że o porażce przesądziły dwa momenty
- kontuzja Tomka Dzwonka, bronił dobrze do momentu jego kontuzji widniał wynik 1-1,
- niewykorzystana przewaga 4na3 i 5na4 w trzeciej tercji przy stanie 3-2 dla Unii i zaraz po niej bramka stracona.
no może jeszcze postawa Blota ale trzeba pamietac że to prawie debiut i brak ogrania i . . . ma chłopak szczęscie przebrac sie na mecz pierwszy raz w sezonie jako rezerwowy i miec powody do zmiany pierwszego bramkarza, ale myśle że w Jastrzębiu zagra Bartek Nowak.
Po koncowej syrenie doznalem zaskoczenia gdy nagrody zawodnikom szedl wreczac posel pieta, a drugi gdy kibice gwizdali waldemara klisiaka, poprostu deblie i malolaty ktorzy nie maja pojecia ile on zrobil dla sosnowieckiego hokeja :kiepsko:
Leżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2005-02-27, 11:06 am
Lokalizacja: ja nie wiem

Poprzednia strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron