INAUGURACJA SEZONU Zagłębie - KH Sanok piątek 10.09.2010

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: INAUGURACJA SEZONU Zagłębie - KH Sanok piątek 10.09.2010

Postprzez emdżej 2010-09-11, 12:06 pm

W koszulce Baranyka grał niejaki Michał Stokłosa. Przynajmniej tak podaje "DZ":
Kibice, którzy spóźnili się na ten mecz, mogli być więc nieco zdezorientowani, na przykład, gdy zobaczyli wchodzącego na taflę Milana Baranyka, nie przypominającego jednak sylwetką znanego Czecha. Z numerem 28. grał bowiem Michał Stokłosa.
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW


Re: INAUGURACJA SEZONU Zagłębie - KH Sanok piątek 10.09.2010

Postprzez ACE 2010-09-11, 12:10 pm

Hrabia Ząbek zgodze się z Tobą, można było przełożyć mecz chociażby jak 100cznia. Może nasi zdążyliby wpłacić kasę i inauguracja byłaby zupełnie inna.

Mjedrek w koszulce Baranyka grał któryś z naszych juniorów, poza tym miał jeszcze kratę na twarzy. Inne koszulki które grały to np Dronia i chyba Dołęga. Obawiam się ze nasz klub nie wyrobił koszulek dla naszych juniorów i stąd taka sytuacja. Nie wiem czy nie lepiej byłoby zalepić białą taśmą nazwisk graczy którzy de facto nie grali.
ACE
 
Posty: 35
Dołączył(a): 2008-03-02, 10:12 pm

Re: INAUGURACJA SEZONU Zagłębie - KH Sanok piątek 10.09.2010

Postprzez mjedrek 2010-09-11, 2:07 pm

Dzięki za odpowiedź. "Baranyk" wydawał mi się jakiś taki za mały :)
A swoją drogą tak jak piszesz ACE skoro już nie wyrobili koszulek dla juniorów to mogli zakleić nazwiska taśmą.
mjedrek
 
Posty: 186
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Re: INAUGURACJA SEZONU Zagłębie - KH Sanok piątek 10.09.2010

Postprzez bolo73 2010-09-12, 11:17 am

Rozmawiałem na jednym z forum z gościem z Krakowa i na moje pytanie:
"możesz mi wyjaśnić czy Cracovia miała tą zgodę na grę wszystkimi zawodnikami czy też Filipiak olał decyzję WGiD i pojechali pełną paką na przekór wszystkiemu?"
odpowiedział:
"dostalismy zgode na wszystkich zawodnikow po tym jak Filipiak zapowiedzial, ze w innym wypadku wycofuje druzyne z ligi i nie gramy w Nowym Targu i dalej w calym sezonie"
Tak więc Panie Adamie trzeba było twardo z nimi zagrać,po prostu va banque.Wiadomo,że Cracovia jest inaczej traktowana niż my ale czy w takim wypadku nie można tej decyzji WGiD zaskarżyć?No bo skoro cofnęli Krakusom to dlaczego nie nam i dlaczego my mamy być tylko poszkodowani.Wobec takiej decyzji mecz z Sanokiem powinien być unieważniony i powtórzony.Dla mnie to jest skandal,kolejny zresztą,który funduje nam pieprzony PZHL :czerwona:
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: INAUGURACJA SEZONU Zagłębie - KH Sanok piątek 10.09.2010

Postprzez Snow Patrol 2010-09-12, 3:15 pm

bolo73 napisał(a):Rozmawiałem na jednym z forum z gościem z Krakowa i na moje pytanie:
"możesz mi wyjaśnić czy Cracovia miała tą zgodę na grę wszystkimi zawodnikami czy też Filipiak olał decyzję WGiD i pojechali pełną paką na przekór wszystkiemu?"
odpowiedział:
"dostalismy zgode na wszystkich zawodnikow po tym jak Filipiak zapowiedzial, ze w innym wypadku wycofuje druzyne z ligi i nie gramy w Nowym Targu i dalej w calym sezonie"
Tak więc Panie Adamie trzeba było twardo z nimi zagrać,po prostu va banque.Wiadomo,że Cracovia jest inaczej traktowana niż my ale czy w takim wypadku nie można tej decyzji WGiD zaskarżyć?No bo skoro cofnęli Krakusom to dlaczego nie nam i dlaczego my mamy być tylko poszkodowani.Wobec takiej decyzji mecz z Sanokiem powinien być unieważniony i powtórzony.Dla mnie to jest skandal,kolejny zresztą,który funduje nam pieprzony PZHL :czerwona:


To skandal, że Cracovia dostała pozwolenie, na marginesie nie na grę pełnym składem tylko z Kostuchem i Martynowskim, ale z całym szacunkiem nie ma sensu opierać się na tym, co Ci napisał ktoś z Krakowa kto wie prawdopodobnie tyle co my, czyli to co wyczytał w necie. Zresztą z tego tekstu to wynika. Była informacja, że Cracovia ma zakaz, była na sportowychfaktach że grozi wycofaniem się i była, że PZHL pozwolił zagrać tym dwóm. Koleś sobie połączył, że to niby z powodu tej groźby i tak napisał, ale nie ma sensu tego traktować jako jakiejś tajemnej pewnej wiedzy klubowej i wyciągać wniosków tylko dlatego, że ktoś kto to napisał jest z Krakowa.
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Re: INAUGURACJA SEZONU Zagłębie - KH Sanok piątek 10.09.2010

Postprzez biper1 2010-09-12, 3:57 pm

tylko może być tak że Cracovia miała dług tylko wobec jednego zawodnika, a my mamy długi u trochę więcej niż jednego zawodnika...
biper1
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2008-10-13, 11:45 am
Lokalizacja: zagórze

Re: INAUGURACJA SEZONU Zagłębie - KH Sanok piątek 10.09.2010

Postprzez Leżak 2010-09-13, 4:03 pm

Cracovia miała/ma dług wobec Drzewieckiego, zalega mu za maj bo on trenował juz w Sanoku a kontrakt miał z klubem z Krakowa.
Leżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2005-02-27, 11:06 am
Lokalizacja: ja nie wiem

Re: INAUGURACJA SEZONU Zagłębie - KH Sanok piątek 10.09.2010

Postprzez Simonn 2010-09-14, 3:41 pm

No to Zaglebie zaczyna odczuwac bledne decyzje Bernata... Paweł Dronia w Unii Oświęcim :)
Simonn
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2009-08-10, 3:52 pm

Re: INAUGURACJA SEZONU Zagłębie - KH Sanok piątek 10.09.2010

Postprzez kibicnn 2010-09-14, 3:57 pm

bernat twoje decyzje niszczą Sosnowiecki hokej jak masz odrobinę honoru to odejdź dupku
kibicnn
 
Posty: 74
Dołączył(a): 2006-10-29, 10:10 pm


Poprzednia strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników