Sezon 2010/2011 Medalowy?

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez August 2010-11-19, 1:58 pm

Leżak napisał(a):August co masz na myśli pisząc "takie miast jak Sosnowiec"(pomijam inne miasta Zagłebia Dąbrowskiego) dam ci dla porównania miasto Kielce, powierzchniowo podobne, ludzi więcej u nas, województwo ogólnie mówiąc biedniejsze - i tak Korona wice lider ekstraklasy, ręczna Iskra Kielce mistrz Polski, w tym sezonie debiutule w polskiej lidze siatkówki Fart Kielce.
Jesli ma się ludzi z pomysłem, wizją i wiedzą to widzac można


Kielce - dobry przykład dla porównania. Własnie miałem to na myśli, że dla takich miast o podobnym potencjale (teoretycznie) na wyższym poziomie były zwykle 2 dyscypliny. Podany przez Ciebie przykład pokazuje, że rzeczywiście może być i miejsce dla 3-ej. Zobaczymy jednak czy i jak długo "przetrwa" meska siatkówka w mieście, gdzie tradycji, w porównaniu zwłaszcza z ręczną - nigdy nie było.
Powiem szczerze, że byłem po prau latach kilka razy w tym roku w Kielcach. I jak kiedyś to Sosnowiec infrastrukturalnie był do przodu tak teraz Kielce możemy pocałować w .... Nie mówiąc już tylko o nowym stadionie czy hali. W każdym razie stadion zbudowano szybko, halę. Równie szybko podniesiono się po aferze korupcyjnej i odejściu możnego sponsora. U nasz dyskusja nad tym na ile dyscyplin nas stać na najwyższym poziomie jest teoretyczna bo w praktyce - jak widac - na żadną
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez bolo73 2010-11-19, 2:09 pm

Dobry przykład Kielce i co ważne wszystkie 3 drużyny potrzebują sporej kasy aby funkcjonować.Naprawdę sporej.A tu w Zagłębiu Dąbrowskim nie ma żadnej drużyny na konkretnym poziomie.No przepraszam jest u mnie w Dąbrowie siatka ale nie tego oczekuję.Wszystko do dupy,idźcie w pizdu gospodarze miast, bajkopisarze i krętacze.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez Simonn 2010-11-19, 6:09 pm

Sosnowiec na razie nie wychodzi na lód. Koniec Meczu, Sosnowiec nie wyszedł na mecz! Sędziowie odgwizdali koniec meczu.

Powodzenia....
Simonn
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2009-08-10, 3:52 pm

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez kierat 2010-11-19, 6:21 pm

To przykre, bardzo przykre ale stało się. Do naszych hokeistów: ratujcie się, szukajcie klubów i nie kończcie z hokejem.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez werty2 2010-11-19, 6:32 pm

Leżak napisał(a):August co masz na myśli pisząc "takie miast jak Sosnowiec"(pomijam inne miasta Zagłebia Dąbrowskiego) dam ci dla porównania miasto Kielce, powierzchniowo podobne, ludzi więcej u nas, województwo ogólnie mówiąc biedniejsze - i tak Korona wice lider ekstraklasy, ręczna Iskra Kielce mistrz Polski, w tym sezonie debiutule w polskiej lidze siatkówki Fart Kielce.
Jesli ma się ludzi z pomysłem, wizją i wiedzą to widzac można

Dodać można jeszcze KSS Kielce występujacy w ekstrklasie piłkarek ręcznych-tak na marginesie...

Sytuacja sosnowieckiego sportu jest dramatyczna..Nie wiem jak to sie mogło stac iż w trudniejszych z punkru widzenia ekonomicznego latach '90 wszystko jakoś jeszcze wyglądało a teraz


Zagłębie Sosnowiec :
Piłka nożna : środek tabeli 3 klasy rozgrywkowej (przestarzały "stadion") BRAK PERSPEKTYW
Hokej na lodzie :dramatyczna sytuacja w dramatycznej lidze -najprawdopodobniej ostatni sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej -(przestarzały , rozpadający się Stadion Zimowy) BRAK PERSPEKTYW
Koszykówka -4 (ostatnia w kasyfikacji klasa rozgrywkowa ) amatorski klub (PRZESTARZAŁA HALA SPORTOWA )BRAK PERSPEKTYW

Płomien Sosnowiec :
Siatkówka mężczyzn: środek tabeli czwartej (ostaniej?) klasy rozgrywkowej -amatorski klub (Hala j/w )BRAK PERSPETYW
Siatkówka kobiet : środek tabeli 3 klasy rozgrywkowej -brak pieniędzy na działalnośc -(Hala j/w)...BRAK PERSPEKTYW

Czarni Sosnowiec
Piłka nożna kobiet : ostanie miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej , pewny spadek i widmo likwidaacji sekcji (Stadion bez komentarza) BRAK PERSPEKTYW
Górnik Sosnowiec :
Piłka ręczna mężczyzn : Ogon tabeli 3 klasy rozgrywkowej uczniowski amatorski klub (Przestarzała Hala) BRAK PERSPEKTYW
Jas-FBG Sosnowiec 3 ostatnia klasa rozgrywkowa ZDECYDOWANY LIDER ,doskonałe szkolenie młodzieży (Hala wiadomo jaka ) UMIARKOWANY OPTYMIZM ...

Oto stan sportu w Stolicy Zagłębia Dąbrowskiego.Myśle że Dodatkowy komentarz jest zupełnie zbędny
werty2
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2008-08-17, 10:28 am
Lokalizacja: Będzin

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez Łuki19 2010-11-19, 6:33 pm

dobrze ze nie wyszli z 2 strony i tak głowno graja to czy by wyszli i w dupe dostali czy nie wyszli i oddali mecz walkowerem to wychodzi na to jedno i to samo sa slabi i tyle
Łuki19
Obserwowany
 
Posty: 625
Dołączył(a): 2006-04-14, 8:47 am
Lokalizacja: Sosnowiec Zagórze

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez sayu 2010-11-19, 6:40 pm

Dla mnie nie jedno i to samo! Stracilem czas na zajebista wycieczke po familokach!!!!!! Nie dalo sie napisac na stronie o 15/16, ze zawodnicy nie wyjda na lod? Kurwaaa!!!

Mozna bylo zobaczyc mecz Naprzod - Janow, a ponadto bilet obowiazuje na nast mecz wiec swietna rekompensata... :czerwona:
sayu
 
Posty: 331
Dołączył(a): 2005-05-10, 6:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez jondek 2010-11-19, 7:37 pm

Mogli to zagrać dla kibiców :redface: Wspólczułem im,ale teraz to ja ich też olewam.W życiu trzeba mieć klase i umieć zejść ze sceny. :kiepsko: Dla mnie hokej już się skończył bo cały czas miałem nadzieje że hokeiści w przeciwieństwie do piłkarzyków mają "jaja". :czerwona: Żegnam :redface:
jondek
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez stasiu1971 2010-11-19, 7:50 pm

sayu napisał(a):Dla mnie nie jedno i to samo! Stracilem czas na zajebista wycieczke po familokach!!!!!! Nie dalo sie napisac na stronie o 15/16, ze zawodnicy nie wyjda na lod? Kurwaaa!!!

Mozna bylo zobaczyc mecz Naprzod - Janow, a ponadto bilet obowiazuje na nast mecz wiec swietna rekompensata... :czerwona:

kto chciał to dostał kasę za bilet spowrotem
stasiu1971
 
Posty: 60
Dołączył(a): 2006-10-05, 9:52 pm
Lokalizacja: Janów

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez DailySport.pl 2010-11-19, 8:34 pm

Wspólne oświadczenie drużyny Zagłebia Sosnowiec tuż po nierozegranym dziś meczu w Janowie, zapraszamy...
Co z tym Zagłębiem…?
DailySport.pl
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2010-03-15, 6:04 pm

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez bolo73 2010-11-19, 8:52 pm

No to ja też powiem co myślę i nie będzie to przyjemne.Miałem jechać i namawiałem wszystkich jak wiecie ale dostałem info,że nie wiadomo czy wsiądą do autokaru więc przyszedłem z pracy i nigdzie się nie wybierałem.Następnie dostałem telefon,że jednak pojechali ale ponieważ było już po 17 a nie mam transportu więc zostałem w domu.Oni z kolei zrobili wszystkich w chuja tak jak robili to już nie raz pokazując to na lodzie ale teraz sytuacja jest zgoła inna.Rozumiem żal i wkurwienie saya i wielu innych, którzy pojechali,stracili czas,kasę i nerwy po to aby zobaczyć jak nasi??? hokeiści mają to wszystko w dupie.Po c*** ta cała szopka?Żeby pokazać się w mediach?Zrobić z siebie męczenników jak w prywatnej rozmowie powiedział do mnie Hrabia Ząbek?Jeżeli już pojechaliśmy,zrobiliśmy rozgrzewkę to grajmy, grajmy chociażby dla kibiców.Dla mnie jesteście chujami a nie zawodnikami!!!I to w większości zawodnicy z Sosnowca!!!Naprzód,Stocznia też mieli,mają problemy,też protestowali ale zawsze wychodzili i grali. Odra w piłkę,GKS w piłkę,ŁKS w piłkę,Pogoń w piłkę też przeżywali ub przeżywają podobne chwile,też grozili,grożą strajkiem,tym,że nie zagrają ale jednak grali,grają.Odra w ubiegłym tygodniu wyszła w koszulkach z napisem "gramy za darmo,gramy dla kibiców".Ja rozumiem sytuację,rozumiem desperację,brak motywacji ale trzeba być zawodowcem,trzeba mieć jaja.k***a dlaczego na żadnym meczu w Sosnowcu nikt z hokeistów a głównie kapitan Jaros,który nagle cudownie się odblokował i strzelił w pierwszym meczu w Unii bramkę,dlaczego nikt nie podszedł do mikrofonu i nie powiedział: "szanowni,drodzy kibice,sytuacja jest taka i taka,nie mamy motywacji,nie mamy chęci bo nie mamy kasy i w związku z tym nie będziemy grać i robić z siebie i z Was idiotów,zrozumcie nas, dziękujemy,idźcie do domu".Dlaczego dzisiaj nikt nie podał odpowiedniego komunikatu,że mecz nie dojdzie do skutku?k***a zrobiliście z Zagłębia pośmiewisko na lodzie,zrobiliście i poza lodem.A co do kibiców i ogólnie władz w Sosnowcu to zaraz napiszę drugiego posta bo mnie to wszystko wkurwia.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez koszki 2010-11-19, 9:13 pm

Bolo chyba nie masz racji . Jeśli im zarząd obiecał na dziś pieniądze to te pieniądze mieli dostać i wcale się im nie dziwię że nie wyszli na lód. Jeśli jest tak jak mówi Darek że otrzymali po 1000 złotych do ręki a reszta poszła przelewem to jaki to problem zrobić wydruk z wykonanych przelewów i dać je zawodnikom przed meczem aby wiedzieli że zarząd zrobił wszystko jak obiecał a problem z brakiem wpływu na konta zawodników leży po stronie banku ? ? ? Odrazu odpowiem: Wielka gęba wymyśli że da im po 1000 i powie że przelewy poszły mecz w piątek i niedziele zagrają a potem będzie kombinował dalej ale nie przewidział że zawodnicy w końcu powiedzą dość. Bernat wyp....laj a zawodnikom się wcale nie dziwię i jestem pewien że nie była to dla nich nie łatwa decyzja ale ją popieram w tym momencie. A w niedzielę wszyscy powinni dopingiem podziękować Bernatowi niezależnie od tego czy mecz się odbędzie czy nie :!: :!: :!:
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez jondek 2010-11-19, 9:26 pm

Te kutafony za dzisiejszy i poprzednie mecze mogą już spadać,podobnie jak pajacyki z Ludowego. :twisted: Olać ich wszystkich.Brak klasy i profesjonalizmu.Niech się przerzucą na wrotki :redface:A przy okazji to w niedziele wszyscy do urn "podziękować" sprawdzonemu gospodarzowi!!!!!
jondek
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez bolo73 2010-11-19, 9:38 pm

koszki posta pisałem nie wiedząc o faktach przedstawionych w poście powyżej.Natomiast nadal twierdzę, że zachowali się delikatnie mówiąc nieelegancko bo tak jak pisałem w wielu klubach jest lub było podobnie tzn.obiecanki przed meczem etc.,weź chociażby przykład Odry,gdzie sytuacja jest taka sama o ile nie gorsza od naszej a zawodnicy pomimo protestów,straszenia jednak zagrali i nawet zremisowali.Na pewno byś się wkurzył jakbyś pojechał do Janowa a tam c***.Rozumiem ich sytuację ale mimo wszystko mogli zagrać bo wiedzą,że ten mecz był bardzo ważny a nie wyjść w niedzielę informując oczywiście o tym wcześniej.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez Darian 2010-11-19, 9:38 pm

Sytuacja jest mocno pojebana.
Zawodnicy dostają kasę (jej drobną część ale dostają) o czym na przykład w Janowie mogą tylko pomarzyć i nawet nie raczą poinformować gospodarzy o tym że nie zagraja aby ci następnie przekazali tą informacje kibicom. I w efekcie część z nas jedzie na wycieczkę do Janowa! Ja to jakoś przeżyłem wiedząc na co się piszę i licząc sie z odwołaniem meczu ale pozostali kibice w tym gospodarze nie musieli o tym wiedziec a mieli prawo do informacji. To się nazywa szacunek do kibica.
Teraz odbijamy piłeczkę w drugą stronę. Prezes znowu zaczyna swoje błazenady i robi w konia zawodników, Nie dziwota że ci się nieco wkurwili i chcieli dać Bernatowi nauczkę że nie można wiecznie pierdolić bez pokrycia. Żyja z dnia na dzień na skraju załamania nerwowego i tym to postępowanie należy tłumaczyć.

Szkoda że na tym wszystkim traci dyscyplina i hokej. Wiadomo że zbliża się koniec hokejowego Zagłębia w takiej formie. Jednocześnie mamy wybory i gościa który jako sprawdzony gospodarz uśmiercił dwie dyscypliny w Sosnowcu. Oczywiście chodzi o Kazika G. który ma czelność robić sobie z nas idiotów manstrując kiełbase wyborczą w postaci już 3 projektu nowego Stade de Ludowy. To jest jak Never Ending Story tyle że bez happy end-u. :kiepsko:
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników