Sezon 2010/2011 Medalowy?

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez lunatyk 2010-11-29, 3:50 pm

bolo73 napisał(a):Darian,jakie podniesienie morale?Chyba tylko poprzez to,że kto wiedział to zagrał i zarobił u buków.Swoją drogą to ciekawe czy wszyscy zawodnicy wiedzieli o takim rozwiązaniu?Szkoda,że nas kibiców nie poinformowali drogą kanałową to też byśmy zarobili.Punkty są ale na jak długo?Skoro po Krynicy nam w/o dali za nieuprawnionych graczy to teraz będzie podobnie bo przecież raczej niemożliwe aby w kilka dni zebrali kasę i spłacili tych którzy ponownie się upomnieli o swoje.Chciałbym się mylić w swojej teorii.

Ciebie gościu opętało! na wszystkich forach piszesz te wypociny. Jak masz dowody, to zgłoś się na najbliższy komisariat, a jak nie, to się zamknij. Gratulacje dla drużyny!
lunatyk
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2009-01-12, 7:18 pm


Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez HrabiaZÄ…bek 2010-11-29, 5:31 pm

Lunatyk ja nie rozumiem czemu tak najeżdżasz na Bolo? Przecież piszę wyraźnie, że za niedawny mecz w Krynicy dostaliśmy walkowera za grę nieuprawnionych graczy i sytuacja teraz też może się powtórzyć to po pierwsze. Druga sprawa mecz z Tychami nasuwa mocne podejrzenia,że akurat mecz z Zagłębiem dla GKS-u był najsłabszym w sezonie a dziwnym tropem kursy u bukmachera na Zagłębie były wywindowane bardzo mocno w górę. Do tego wypowiedź pomeczowa Parzyszka w której najpierw opowiadając z przejęciem jak padły ostre słowa w szatni na koniec swoją wypowiedź kwituje skrytym uśmiechem. W poprzednich sezonach to Zagłębie kręciło lody i wiedzieli o tym bukmacherzy, którzy wstrzymywali się z wystawianiem ofert na polski hokej. Wyjątkiem był toto-mix. Więc ustawienia wyniku w tym meczu nie da się wykluczyć a Ciebie jako kibica powinno to interesować no chyba że lubisz teatr.
HrabiaZÄ…bek
 
Posty: 384
Dołączył(a): 2006-04-26, 7:59 pm
Lokalizacja: hrabstwo ZÄ…bkowice

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez lunatyk 2010-11-29, 7:15 pm

HrabiaZąbek napisał(a):Lunatyk ja nie rozumiem czemu tak najeżdżasz na Bolo? Przecież piszę wyraźnie, że za niedawny mecz w Krynicy dostaliśmy walkowera za grę nieuprawnionych graczy i sytuacja teraz też może się powtórzyć to po pierwsze. Druga sprawa mecz z Tychami nasuwa mocne podejrzenia,że akurat mecz z Zagłębiem dla GKS-u był najsłabszym w sezonie a dziwnym tropem kursy u bukmachera na Zagłębie były wywindowane bardzo mocno w górę. Do tego wypowiedź pomeczowa Parzyszka w której najpierw opowiadając z przejęciem jak padły ostre słowa w szatni na koniec swoją wypowiedź kwituje skrytym uśmiechem. W poprzednich sezonach to Zagłębie kręciło lody i wiedzieli o tym bukmacherzy, którzy wstrzymywali się z wystawianiem ofert na polski hokej. Wyjątkiem był toto-mix. Więc ustawienia wyniku w tym meczu nie da się wykluczyć a Ciebie jako kibica powinno to interesować no chyba że lubisz teatr.

Chodzi mi tylko o to, że "bolo" zawziął się na wszystkich forach, żeby udowodnić jak to Zagłębie ustawiło mecz. Myślę, że przede wszystkim my jako kibice Zagłębia powinniśmy to po prostu przemilczeć, bo problem dotyczy całej ligi, nie tylko nas. Hokeja nie uzdrowi, a smrodu koło nas wystarczy. Odnośnie teatru to chodzę średnio raz w roku, a na hokeju jestem na każdym meczu. Pozdrawiam!
lunatyk
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2009-01-12, 7:18 pm

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez HrabiaZÄ…bek 2010-11-29, 7:21 pm

To fajnie że sobie wyjaśniliśmy tą kwestię. A co do smrodu to akurat jeżeli zalatuje to jedynie z tyskiej szatni ;-)

wzajemnie pozdrawiam i byle do piÄ…tku :-)

p.s. Jondek nie podobają ci się teorie spiskowe to nie czytaj. Chyba że masz klapki na oczach że pewnych rzeczy nie dostrzegasz.Ale to już nie mój problem. Z mojej strony pass w tej kwestii.
Ostatnio edytowano 2010-11-29, 7:26 pm przez HrabiaZÄ…bek, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
HrabiaZÄ…bek
 
Posty: 384
Dołączył(a): 2006-04-26, 7:59 pm
Lokalizacja: hrabstwo ZÄ…bkowice

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez jondek 2010-11-29, 7:22 pm

Panie Hrabio w Ząbek.Przejrzyj pan kursy buków na najbliższy mecz Zagłębia,wypowiedzi przedmeczowe zawodników ze szczególnym uwzględnieniem czytania między wierszami i dodaj wspólczynnik zakręcenia lodem.Po ch....mam się wku....na meczu,jak moge iść na pięknie ustawiony mecz.Przez ciebie.Żałosne!!!"Moher" to nie staruszek,to sposób myślenia :redface:
jondek
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez Darian 2010-11-29, 8:03 pm

Nie ma co się spierać o to czy był mecz ustawiony czy nie bo to faktycznie nikomu się nie przysłuży a tym bardziej nie Zagłębiu, Chociaż jeśli nawet to w tym przypadku problem raczej dotyka nie nas a Tychy.
My mamy swoje problemy i na nich należy sie skupić. Ciekawe co faktycznie znowu wymodzi pzhl :kiepsko:
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez bolo73 2010-11-29, 10:42 pm

chyba co niektórzy nie zrozumieli tematu ale cóż tak bywa.Otóż wyjaśniam,że Zagłębie samo meczu nie mogło ustawić bo niby jak?To od tyskich zależało czy się ułożą czy nie,innej opcji nie ma.Więc smrodu wokół naszego klubu być nie może.Jeżeli będzie to wokół tyskich lub wokół obydwu klubów.Dobra z mojej strony również pas,nie będę się produkował bo niby po co.Ten kto myśli wnioski potrafi sam wyciągnąć.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez jondek 2010-11-29, 10:54 pm

Strach się bać co będzie gdy wygrają w Sanoku :) Już widze te wpisy "wszystkoprzewidujących" :redface:
jondek
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez kierat 2010-11-30, 7:26 pm

bolo73 napisał(a):chyba co niektórzy nie zrozumieli tematu ale cóż tak bywa.Otóż wyjaśniam,że Zagłębie samo meczu nie mogło ustawić bo niby jak?To od tyskich zależało czy się ułożą czy nie,innej opcji nie ma.Więc smrodu wokół naszego klubu być nie może.Jeżeli będzie to wokół tyskich lub wokół obydwu klubów.Dobra z mojej strony również pas,nie będę się produkował bo niby po co.Ten kto myśli wnioski potrafi sam wyciągnąć.


W Sanoku po dwóch tercjach 6:1 dla nas. Jak myślisz bolo73, Sanok też gra u buka?
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez Leżak 2010-11-30, 7:43 pm

Czytam relacje i jestem w sporym szoku :niezle: ale jeszcze jedna tercja.
Zastanawiam się czym jest spowodowane to że w 17 zawodników ogrywamy (mam nadzieje że l. mnoga się sprawdzi) dwie drużyny grające o medale, i jedna co mi się nasuwa to to że mamy 4 zawodników którzy nie są wychowankami ! Taki syndrom Podhala, które co sezon jest rozsprzedawane a i tak prezentuje wysoki poziom.
Jesli moje spostrzezenie jest trafne to tym bardziej jestem za odsunięciem tego zarządu który z uporem maniaka sprowadzał 10-14 zawodników co sezon i płacił im więcej niż zawodnikom którzy od małego latają za krążkiem na naszym lodowisku i którzy maja w sercu Zagłębie.
Leżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2005-02-27, 11:06 am
Lokalizacja: ja nie wiem

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez bolo73 2010-11-30, 7:57 pm

kierat powiem tak,wszyscy jesteśmy pozytywnie zszokowani tymi wynikami bo nie przypuszczam by było inaczej,nikt też zapewne nie jest w stanie logicznie tego wytłumaczyć bo po prostu się nie da,jest to bardzo dziwna sytuacja i aż wierzyć się nie chce,pytasz czy Sanok gra u buka?tego nie wiem ale wiem,że sporo zawodników z ligi pogrywa,wiem,że teraz podniosą się głosy odnośnie mojej osoby i tego co pisałem ale ja podtrzymuję tą tezę odnośnie meczu w Tychach ponieważ przeszłość pokazała,że takie sytuacje miały miejsce,co do dzisiejszego meczu to nie mam podstaw by powielać to co pisałem w niedzielę, powtórzę tylko,że patrząc na skład (do tego brak Kuca) sytuacja jest dziwna i niewiarygodna ale nie mam nic przeciwko temu aby trwała jak najdłużej :-)
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez Darian 2010-11-30, 8:18 pm

Tym razem Sanok sobie trochę dorobił do wypłaty :lol: Kurs 14 pobudza mocno wyobraźnię ;-)

Kuc i Sarnik pewnie mają już coś na oku bo cieżko tłumaczyć ich absencję względami zdrowotnymi. No chyba że z pracy się nie mogli wyrwać na dzisiejsze spotkanie. ;-)

Ogólnie brawo dla tych co zostali i co czują się jeszcze odpowiedzialni za losy Zagłębia. :brawo: Dla takich zawodników aż chce sie chodzić na hokej i to nie jest juz tak istotne czy wygrywają czt przegrywają. Sama świadomość że dają z siebie wszystko i zostawiają serce na lodzie prawdziwemu kibicowi w zupełności wystarczy. Jeszcze raz brawo. :brawo:
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez kierat 2010-11-30, 8:20 pm

No właśnie, a może to po prostu pokazuje i uświadamia nam jedno:

5 lat temu należało utrzymać zespół który się utrzymał w PLH, uzupełnić skład i powoli mozolnie na tej podwalinie budować , tymczasem my mieliśmy " sny o potędze " naszego zarządu. Jak się skończyło wiemy wszyscy.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez jondek 2010-11-30, 8:29 pm

Wyobrażam sobie ile takie" szpece" od teorii spiskowych dzisiaj dorobili do swoich pensji(oczywiście o ile w ogóle opłaca im się pracować).Wszystkich takich bukowych analityków zapisuje do klubu "moherowo zakręconych". :)
jondek
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Sezon 2010/2011 Medalowy?

Postprzez Darian 2010-11-30, 8:34 pm

Ja dziękuje za mohera,każda czapka w tym okresie w cenie :lol: a pieniądz nie śmierdzi ;-)
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników