ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Gks Tychy => walka o brąz

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Gks Tychy => walka o brąz

Postprzez Darian 2010-03-17, 11:29 am

Podhale idzie na mistrza a u nas droga do brązu daleka i wyboista. Dzisiaj uzyskamy odpowiedź czy jest szansa na brąz czy nie. Jak dla mnie kluczowy mecz dla całej rywalizacji więc nie można sobie pozwolić na chwilę słabości.

Prośba do szanujących się kibiców Zagłebia aby dzisiaj być z druzyna nawet w momencie kiedy ta będzie przegrywała lub grała nienajlepiej. Jest to ważne bo Zagłebie potrafi grać skutecznie do konca co pokazał 1 mecz w Tychach. Dlatego wspierajmy hokeistów dopingiem mocno przez cały mecz jak się da a będzie dobrze.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Gks Tychy => walka o brąz

Postprzez mario999 2010-03-17, 9:11 pm

Szkoda ze zagrali tylko w 3 tercji bo pierwsze dwie to byla zenada.
A sedziowanie dramat, niech jeszcze w 6 sedziuja to moze cos zobacza..........
mario999
 
Posty: 386
Dołączył(a): 2007-04-21, 9:32 am

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Gks Tychy => walka o brąz

Postprzez kierat 2010-03-17, 10:11 pm

Szkoda to przede wszystkim kibiców.

Z Cracovią totalne odpuszczenie. Dzisiaj dwie pierwsze tercje to po prostu sparing, nic więcej.Ani jednego wygranego meczu z Tychami w Sosnowcu o ile się nie mylę. Gra sie 60 minut a nie tylko 20. Tomek jak najbardziej wybrany najlepszym jednak wg mnie b dobrze rozgrywa G da Costa. Zachariasz może mu lyżwy ostrzyć.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Gks Tychy => walka o brąz

Postprzez DailySport.pl 2010-03-17, 11:19 pm

Witam. Serdecznie zapraszamy kibiców Zagłębia do nowo powstałej galerii, gdzie już obejrzeć można fotorelację z dzisiejszego meczu pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a GKS-em Tychy.

.::przejdź do galerii::.
DailySport.pl
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2010-03-15, 6:04 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Gks Tychy => walka o brąz

Postprzez HrabiaZąbek 2010-03-18, 12:07 am

Napiszę tak kara może i słuszna, problem w tym że wcześniej było podobne zagranie przy bandzie gdzie leżał potraktowany przez rywala zawodnik Zagłębia i kara nie została odgwizdana. Zresztą więcej było podobnych decyzji duetu sędziowskiego i była wykazywana dwuwymiarowa sprawiedliwość. :kiepsko:

Smuci mnie jedno. Nie przegrany mecz bo do tego może kibic hokejowego Zagłębia zdołał już przywyknąć. Martwi mnie natomiast licha jak na taki mecz frekwencja i to jeszcze dzień po meczu z Pogonią Szczecin.No ale to inna bajka...

W jutrzejszym meczu a w zasadzie dzisiejszym liczę że wreszcie Tadek z Luką sobie pohasają a rozstrzygającą bramkę strzeli Jaros. :brawo:
HrabiaZąbek
 
Posty: 384
Dołączył(a): 2006-04-26, 7:59 pm
Lokalizacja: hrabstwo Ząbkowice

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Gks Tychy => walka o brąz

Postprzez kala1111 2010-03-18, 8:08 am

KOMPROMITACJA.... tyle mam do powiedzenia.... co do sytuacji na lodzie nie bede się wypowiadać, bo kto oglądał ten wie, że w jedna tercja to za mało... ale LUDZIE gdzie są kibice...
przecież to jest wstyd.... przez pierwsze dwie tercje nie było słychać nic mobilizującego na trybunach tylko wyzwiska obrażające przeciwników... PRZECIEŻ TO NIE BYŁ MECZ O "PIETRUSZKE" my gramy o trzecie miejsce...

Ktoś z kibiców w rzędzie za mną powiedział: "Czy my ten mecz mieliśmy przegrać?"- na trybunach już przegraliśmy....
;-(
kala1111
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2010-03-07, 4:46 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Gks Tychy => walka o brąz

Postprzez sayu 2010-03-18, 8:54 am

1) Moim zdaniem nie zagralismy tylko w IIIT... Gra nawet sie kleila przez cale 60min, z tym ze nie dalo sie pokonac Witka (do czasu)... Grali ladnie, z tym ze takie sytuacje jakie mieli Koziolek, Slusar, itd trzeba w takim meczu wykorzystywac. Tychy zrobily tak naprawde 6 akcji i strzelili 5 bramek, jakos nie przypominam sobie szturmowych akcji gosci. To raczej my prowadzilismy gre, a tyskie sie murowaly
2) Odnioslem wrazenie, ze z gory wiadom kto mial wygrac... Najpierw po kontaktowej bramce 2 kary z dupy, a potem od stanu 4:4 sedziowie gwizdza ewidentnie pod tychy :czerwona: Kara dla Jarosa chyba jednak zasluzona, choc 5sek wczesniej ewidentne przewinienie tyskacza, ktorego oczywiscie nikt nie widzial!
3) Frekwencja daremna i chyba tyle w temacie. Chociaz dzisiaj moze diametralnie wzrosnac o mlyn, bo przeciez transmisja ma byc w tv :czerwona:
4) Brawo :brawo: Koziolki, Slusar, Jaros, Gabriel, Koszarek ? :!: ? , Opat i tyle... reszta ponizej oczekiwan, mozliwosci, krytyki...
5) Gramy do konca i trzeba wierzyc w ostateczny sukces... Moze Teddy odmieni losy rywalizacji... DOOO BOOOJUUU ZAAAGŁĘBIEEE!!!!!!!!
sayu
 
Posty: 331
Dołączył(a): 2005-05-10, 6:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Gks Tychy => walka o brąz

Postprzez Darian 2010-03-18, 2:25 pm

Dzisiaj mecz ostatniej szansy przed nami. Jak zagramy równie nieskutecznie co wczoraj to dupa zbita.

Wczoraj w strzałach 44-29 na korzyść Zagłębia. Ta statystyka coś powinna mówić. Rajski też powinien trochę oprzytomnieć bo wczoraj się po prostu fatalnie ustawiał i część winy spada na niego. Choć pierwsze 2 bramki to zasługa obrońców. Pierwsza fatalne ustawienie i dojazd do obstawionego już zawodnika z krążkiem a druga to szczęśliwy dla Tychów wyblok i wykorzystanie ustawienia tyłem do bramki naszego ostatniego defensora oraz szybkości.

O napastnikach nie piszę bo nie warto.Jedynie Opat i Kozi wiedzieli gdzie stać. A Luka niech wreszcie oprzytomnieje. Dzisiaj będzie miał ku temu wspaniałą okazję bo wraca Teddy i jest doskonała szansa na otrzymanie kilku dobrych podań.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Gks Tychy => walka o brąz

Postprzez DailySport.pl 2010-03-18, 3:42 pm

Witam. Serdecznie zapraszamy kibiców Zagłębia Sosnowiec na artykuł poruszający temat traktowania przez TVP naszego hokeja, niestety właśnie na przykładzie tegorocznej rywalizacji o brązowy medal :(

.:Na TVP nie ma co liczyć:.
DailySport.pl
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2010-03-15, 6:04 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Gks Tychy => walka o brąz

Postprzez bonus11 2010-03-18, 8:53 pm

5-4

4 Bramki Vlado Luki
1 Teddyego i chyba 4 asysty
Inne formacje nie istnialy,bardzo szkoda Tomka i Gabriela.
Teddy załatwi kogos w Tychach.
Kotlorz :czerwona:
ps.dostało się troche obserwatorowi
bonus11
 
Posty: 149
Dołączył(a): 2008-08-29, 10:11 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Gks Tychy => walka o brąz

Postprzez kierat 2010-03-18, 8:58 pm

Dzisiejsza odpowiedź Luki na wczorajszy wybór najlepszego gracza przez kibiców b dobitna.

Jeśli takie byłyby mecze w sezonie to mamy komplet na każdym spotkaniu.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Gks Tychy => walka o brąz

Postprzez kierat 2010-03-18, 9:13 pm

Vladimi Luka: przebudziłem się. Szczęście było po mojej stronie. Szkoda, że nie trafiłem karnego. Chciałem go inaczej wykonać. Źle ruszyłem i już później nie było szans na zmienienie strzału. Byłem wściekły i zacząłem „ładować” z każdej pozycji. Jak widać z ostrego kąta jest łatwiej trafić niż jadąc wprost na bramkę (śmiech) (…). Cieszę się, że wrócił Teddy. Rozumiemy się bez słów i wiemy, co robić. Z nim gra naszej piątki wygląda zupełnie inaczej (…). Trener kazał nam strzelać z każdej pozycji. Witek miał mieć pełne ręce roboty i tak też było. Po pewnym czasie skapitulował i to nas cieszy. Gramy dalej i to jest najważniejsze.



Milan Skokan: jeżeli chodzi o wynik to jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy. Zagraliśmy dobre zawody. Twarda walka jak widać opłaca się. Do Tychów nie pojedziemy, żeby się gładko poddać. Musimy tam wygrać i wrócić do siebie na decydujący mecz. Czy to nam się uda? Ciężko powiedzieć. W tym spotkaniu złapaliśmy trzy kontuzje. Tomek Kozłowski ma wybity bark, Gabi da Costa nie rusza ręką, a David Galvas ma spuchnięte kolano. Nie rozumiem, jak sędziowie nie widzieli żadnego z tych fauli. Jest ich czterech, więc ja się pytam gdzie mają oczy? Nie mówiłem o sędziach nic wcześniej, ale przyznam, że jestem wku*****. Przepraszam za wyrażenie, ale na pracę tych panów nie da się patrzeć. Zamiast dać dograć zawodnikom mecz, to przerywają grę i stają się głównymi postaciami meczu. Na całym świecie się takich jaj nie robi. Nie rozumiem ich zachowania. Muszą to zmienić, bo spotkania tracą na atrakcyjności.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Gks Tychy => walka o brąz

Postprzez uzielone 2010-03-18, 9:46 pm

Luka show i gramy dalej!!! :brawo:
uzielone
 
Posty: 283
Dołączył(a): 2008-10-20, 7:00 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Gks Tychy => walka o brąz

Postprzez bolo73 2010-03-18, 10:10 pm

Na razie powstrzymam się od wypowiedzi i komentarzy odnośnie gry Zagłębia w tych 2 meczach ale powiem tylko,że sędziowanie to jeden wielki skandal.k***a jeżeli w tej jebanej centrali nikt nie widzi lub nie chce widzieć co się dzieje (i to nie tylko podczas meczów Zagłębia) to ja się pytam po jakiego chuja prowadzić te rozgrywki?Przecież te kutasy biorą za to kasę i na dodatek teraz jest ich o 1 więcej a żaden nie widzi oczywistych przewinień natomiast jakieś pieprzone dotknięcia czy smyrnięcia to gwiżdżą jak w koszykówce.Niech wreszcie Prezesi wszystkich klubów zajmą zdecydowane stanowisko w tej sprawie bo k***a mać z roku na rok jest coraz gorzej. :czerwona: :czerwona: :czerwona:
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Gks Tychy => walka o brąz

Postprzez Darian 2010-03-18, 10:29 pm

Darian napisał(a):O napastnikach nie piszę bo nie warto.Jedynie Opat i Kozi wiedzieli gdzie stać. A Luka niech wreszcie oprzytomnieje. Dzisiaj będzie miał ku temu wspaniałą okazję bo wraca Teddy i jest doskonała szansa na otrzymanie kilku dobrych podań.


prorok czy co? :lol:

A teraz pijemy do dna! Za Zagłębie oczywiście.

Tylko Rajski dzisiaj będzie miał psi humor z naszych bo nawet Gabryś zaliczył asystę :-) No ale z tymi bramkarzami to ostatnio specjalność Zagłębia (Bensz też coś wylał za kołnierz). ;-)
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników