PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez handitto 2010-02-25, 9:10 pm

za walke ogromny szacun, troche mi to przypomina nasze potyczki z Janowem... przynajmniej podobnie sie zaczyna.
handitto
 
Posty: 91
Dołączył(a): 2009-01-31, 12:46 pm


Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez Schabu 2010-02-25, 10:57 pm

Panowie obudżcie się,ledwo prześliśmy Naprzód a już większość z was podnieca się tym,że dziś prawie ograliśmy Cracovie.
Dajcie spokój.Ja jestem ciekaw gdzie są ci mądrale którzy pisali,że parę kolejek przed sezonem zasadniczym drużyna przygotowywuje się do play-off :lol:
Ludzie przegrywamy w sezonie mnóstwo meczów i nagle obudzimy się w koronie ?
Daj panie Boże...
Pomijam fakt że ten bonus to jest jakaś parodia....
To jest jeszcze bardziej upokożenie polskiego hokeja,który jest bo jest.
Serce za Zagłębiem,ale rozum za Cracovią która słynie tylko z
Laszkiewiczów
Schabu
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2003-03-10, 10:15 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Piastów

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez Darian 2010-02-25, 11:37 pm

Schabu masz po części rację ale proszę nie siać defetyzmu. Ja rozumiem że ciężko jest dojść po takim meczu do siebie i nie przestać wierzyć że można wygrać mecz. Skoro dzisiaj daliśmy radę podjąć rękawicę goniąc wynik to jutro przy sprzyjających okolicznościach dlaczego nie mielibyśmy wygrać?

Trzeba trochę wiary to jest hokej. Skoro Cracovia męczy się z Stocznią i teraz z nami to może ten diabeł nie jest taki straszny jak go malują. Tak czy inaczej plan pozostaje na jutro ten sam WYGRAĆ MECZ!! Zwycięstwo pozostawia nam furtkę i drogę otwartą do dalszej walki o finał.

p.s. honda coś tam - ogarnij się człowieku, to że większość twojego pokolenia cierpi na ADHD i dyskleksje nie tłumaczy tego co napisałeś. Ponadto bacz na to co piszesz bo pisząc w sieci wcale nie jesteś anonimowy. :!:
Resztę jak masz coś do mnie to możesz to załatwić na prywatnym.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez bolo73 2010-02-26, 8:10 am

Jeżeli kogoś interesuję to zamieszczam obiektywne wypowiedzi dwóch kolesi którzy wczoraj oglądali mecz,jeden z Krakowa a drugi to kibic Zagłębia:
to napisałem ja:
"Zagłębie wg mnie dzisiaj przegrało swoją szansę,przegrało całą rywalizację,zabrakło szczęścia i zapewne umiejętności (która to już bramka stracona podczas gry w przewadze?Nie dość,że sami nie stwarzamy zagrożenia to tracimy bramki!)Zagłębie lepiej gra w osłabieniach aniżeli w przewagach!!!Szkoda tej szansy.Czekam na relację craax`a."
To craax kibic Wiadomo kogo:
W Krakowie przecietny mecz , emocjonujacy ale na srednim zeby nie napisac niskim poziomie, ale wieksze pretensje mozna miec jednak do Cracovii , po mistrzu mozna sie wiecej spodziewac. Zagłębie bardzo fajnie , uwaznie z tylu , rozbijali skutecznie akcje , agresywnie , tak jak sie spodziewalem , nie chcieli isc na wymiane ciosow i o maly wlos nie przynioslo to efektu ! Dosc rzadko Sosnowiec atakowal nasza bramke , ale jak juz to robil to co dosc czesto 'cos wpadalo' . Ciekawe , ze Laszkiewicz dostal 'przylepe' i caly mecz kryty przez Kozlowskiego , to samo Grzesiek Pasiut przez Zachariasza. Taktycznie Sosnowiec zrobil milowy krok naprzod , Skokan przyznal sam , ze zadaniem tych zawodnikow bylo ciagle przeszkadzania i jezdzenie za napastnikami Cracovii - ciekawe ciakawe , jakis efekt to dalo faktycznie.
Martwi jak zauwazyl @mod MLS postawa Radziszewskiego frown Tak Rafal bronic nie moze jesli marzymy o tytule mistrzowskim , myslalem ze pierwszy mecz ze Stocznia to wypadek przy pracy a tu jednak nie , moze jutro Rączka dostanie szanse.
Bolo73 ma chyba racje z przegraniem szansy awansu przez Zagłebie.Dzis stracili ogromna , prze ogromna szanse i nie wiem czy beda w stanie jutro tak samo przeciwstawic sie Pasom , a Rohacek pewnie cos wymysli na myki taktyczne Skokana. Jutro jesli Cracovia wygra to nic jej juz nie zatrzyma w drodze do finalu moim zdaniem , a sadze ze tak bedzie ze wzgledu na podlamanie zapewne w sosnowieckim obozie po dzisiejszych karnych gdzie prowadzili juz 1-0 (!).Ogolnie Cracovia raczej in minus , oslabione Zaglebie in plus !!
Prowadzimy juz 2-0 i jutro bedzie juz o wieeeele madrzejsi !

osobisty maly OT : GRATULACJE DLA ZARZADU ZA TE CENY W POLFINALACH I BRAK BILETOW ULGOWYCH , skutecznie odstraszyli mlodziez i dzisiejszy doping byl jak na polfinal baaaaardzo cieniutki , 25 zl czwartek , 25 zl piatek , 15 zl pilka nozna z Legia , dla uczacych sie i mlodych osob to jest dosc powazny wydatek , BRAWO MKS I CALY ZARZAD
To kibic Zagłębia:
"Poprawkę można wziąć na to, że jutro sędziują arbitrzy, którzy nie są z "obozu Cracovii", więc kar 4-14 + np nieodgwizdania uderzenia kijem w twarz Balczika nie będzie, więc Zagłębie powinno częsciej atakować. Dzisiaj - niesamowita zaprzepaszczona szansa. Jeszcze V. Luka, jeden z najlepszych strzelców karnych w tej lidze specjalnie zmienił swój stary sposób strzelania na PO i przestrzelił."

Odpowiedź craax`a:
"O zapomnialem dodac , ze przed seria karnych powiedzial "jak ktos oprocz Luki trafi to ku... plyniemy dzisiaj" a tutaj Luka mnie mile zaskoczyl !
Ilosc kar dla Zaglebia nie moze dziwic bo ten styl gry , ktory dzisiaj przyjeliscie musial przelozyc sie na spora ilosc kar , Cracovia probowala grac w hokeja a nie przeszkadzac wiec nie dziw sie Kamilosx , ze taka 'przewaga' w tym elemencie, wiadomo bledy sie zdarzaja i sciany moze niekiedy pomagaja ale stuprocentowej racji nie masz. Zobaczymy jak bedzie jutro , choc nie od dzis wiadomo , ze w tej slabej lidze najslabsi sa panowie w pasy ale te bialoczarne !!!!
Trzymac zespol za rok i walczyc o tytul , potencjal ogromny i potrafi Zaglebie grac madrze taktycznie !"

I na koniec kibic Zagłębia:
"craax, ja wszystko rozumiem, ale też trzeba być naiwnym, żeby nie wierzyć w doniesienia że PZHL i sędziowie są podzieleni na obozy. Akurat Kępa, i Pachucki nie ukrywajmy, są od Was, a np przeciwko Wam zdecydowanie Marczuk, czy Rokicki. To są fakty skorumpowanego PZHL. Z tego co zauważyłem Zagłębiu sprzyja np Meszyński, który będzie sędziował pierwszy mecz u nas. smile ale wiadomo, że sędziowie z założenia są fatalni, ale jest parę niezłych jak wspomniany Meszyński, czy czasami Wolas. wink
A Luka podobno nie strzelał tak jak zawsze, czyli http://www.youtube.com/watch?v=k_FkdMtcHTI (od 1:55) . To prawda?
To ja się nie dziwie, że nie strzelił. Lepsze wrogiem dobrego.
A zespoł za rok nie będzie jak nie zdobędziemy brązu. frown Ale zobaczymy. Moim zdaniem jutro Cracovia wygra 3 bramkami, potem my wygramy 1 mecz na Zimowym, po czym polegniemy w drugim i seria skończy się 1-4. smile Pozdr
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez sayu 2010-02-26, 9:08 am

To moze ja wleje choc troszeczke optymizmu w nasze serca:

1) Srakovia byla slaba i zdecydowanie do ogrania. Widac, ze gra im sie nie kleila i moze tak zaciete mecze w 1 rundzie PO ze Stocznia nie byly przypadniem... (podobnie jak koncowka sezonu).
2) Chlopaki wczoraj pokazali sie z dobrej strony mimo iz nasz taktyka byla ultra defensywna i nastawiona na kontry... Jesli dzisiaj wyjda z podobnym zaangazowaniem, to bede dobrej mysli...
3) Dzisiaj zmienia sie sklad sedziowski, bo to co wyrabiala ta dwojka pasiakow wczoraj, to jakas kpina. Szczytem byla sytuacja z 1T gdzie dostalismy 3 kary w poltorej minuty Za to w 3T i w dogrywce za faule srakovi nie gwizdali nic! Liniowy dostal w czape od Koszarka mega bombe, ale szczerze mowiac akurat on sobie na to nie zasluzyl... Szkoda, ze nie oberwal Kepa, za te jego popisy
4) Dzisiaj jest pilka, takze podejrzewam, ze ludzi na hokeju w krakowie bedzie znacznie mniej niz wczoraj. Znalazlem info, ze bylo 1800 ludzi?!? Jestem Ciekawy kto to policzyl, bo na tej jednej trybunie i przy pustych lukach nie moze byc wiecej niz 1000
5) Trzeba sobie powiedzic, ze dzisiaj gramy o wszystko w tej rywalizacji, a w takiej sytuacji wszystko jest mozliwe

Oczywiscie... strasznie szkoda bramki na 4:4, bo nie wiem czy w takiej formie srakovia bylaby nam w stanie zagrozic w koncowce 3T. Szkoda, ze tym razem zawiodl Tadek i Wladek w karnych. Szkoda, ze nie udalo sie wyrwac tego zwyciestwa, bo szansa byla przeogromna! Jednak wojna trwa nadal, a ta przegrana bitwa niekoniecznie musi miec negatywne skutki.

GRAĆ NA CAŁEGO I WALCZYĆ DO UPADŁEGO, a będzie dobrze!!!!!!!

Relacja z meczu: http://krak.tv/kategoria-13,film-1178.html
sayu
 
Posty: 331
Dołączył(a): 2005-05-10, 6:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez slawekchicago 2010-02-26, 11:47 am

Szkoda szkoda szkoda !!!!! Tez jestem zdania ze koniecznie trzeba wygrac jeden mecz w Krakowie przed meczami u Nas wczoraj sie nie udalo wiec moze dzisiaj choc bedzie ciezko oto zawsze pierwszy mecz jest latwiej wygrac no coz trzeba WALCZYC !!!!!!( to DO NASZYCH HOKEISTOW )i trzeba WIERZYC I KIBICOWAC !!!!!!!!dopoki krazek w grze
Najwazniejsze jest to ze przegrywalismy 1:3 i doprowadzilismy do 4:3 potem szkoda tej kontry ale coz to jest sport dzisiaj mniej bramek ale za to NASZA WYGRANA !!!!!!!!!!!!!!!! DO BOJU ZAGLEBIE !!!!!!!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez maciek_21 2010-02-26, 2:21 pm

http://ww6.tvp.pl/8944,20100226962391.strona
Skrót 1 meczu w Krakowie
Do boju ZAGŁĘBIE!!!
maciek_21
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2005-08-11, 10:10 am
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez mario999 2010-02-26, 3:28 pm

Bramka na 4-4 w stylu Zaglebia.
Nasi obroncy znowu spali.
mario999
 
Posty: 386
Dołączył(a): 2007-04-21, 9:32 am

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez slawek_71 2010-02-26, 5:45 pm

Bedzie ciezko dzisiaj oj bardzo ciezko,ale jestem dobrej mysli ;-)
Jak napisal sayu:
sayu napisał(a):GRAĆ NA CAŁEGO I WALCZYĆ DO UPADŁEGO, a będzie dobrze!!!!!!!
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez kierat 2010-02-26, 5:54 pm

Już 2:0 dla Craxy. Na dzień dzisiejszy do odstrzału po sezonie idzie Opatovski. Wczoraj 6 minut kar, dzisiaj 2 minuty w I tercji i Cracovia strzela bramkę. Jak tak doświadczony gość nie wie o tym że trzeba się pilnować i nie faulować? Druga bramka też stracona w oslabieniu. Co znowu sędziowie się na nas uwzięli??? Skokan znowu powie że popeLniliśmy zbyt dużo blędów...
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez kierat 2010-02-26, 6:08 pm

sosnowiec.info.pl :

21:45 - Zagłębie nie ma dzisiaj taktyki
23:47 -Goooolll!! 3:0!! Zagłębie leży i kwiczy!
25:15 - Rajski wyciąga bardzo trudny strzał
Teddy z Luką nie istnieją.
27:00 - Popełniamy tyle błędów, że kibice śmieją się z politowaniem

Wszystko w temacie.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez slawek_71 2010-02-26, 6:12 pm

Jak czytam ta relacje na sosnowiec.info to mi sie slabo robi. Mam rozumiec ze juz dupa z checi do gry?
"Pytam sam siebie. Gdzie ten Teddy i Luka...liderzy, którzy trafiali w trudnych momentach? "-nie no,co jest? Qrwa grac Zaglebie !
34:46 - Goooooooooooooooooooooooollllllllllllllll!!!! 3:1!!!!!!!-wreszcie!!!
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez kierat 2010-02-26, 6:22 pm

slawek_71 napisał(a):Jak czytam ta relacje na sosnowiec.info to mi sie slabo robi. Mam rozumiec ze juz dupa z checi do gry?
"Pytam sam siebie. Gdzie ten Teddy i Luka...liderzy, którzy trafiali w trudnych momentach? "-nie no,co jest? Qrwa grac Zaglebie !
34:46 - Goooooooooooooooooooooooollllllllllllllll!!!! 3:1!!!!!!!-wreszcie!!!


A Bernat? Przecież tam z nimi gra Bernat, czyt tylko jest w skladzie ze względu na naazwisko????
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez slawek_71 2010-02-26, 6:35 pm

kierat napisał(a):A Bernat?

Moze nie gra ;-) ?

41:43 - No proszę! Cracovia jeszcze nie wyjechała ze swojej tercji! Teraz Marcińczak jak z armaty w Radziszewskiego!
41:00 - Od początku rzucliśmy się na rywala. Wreszcie strzelał Teddy! Broni Radziszewski

Tak mialo byc od 1 tercji!!!!
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez kierat 2010-02-26, 6:51 pm

45:02 - Goooolll!!! 4:1!!!! Teraz Rutkowski się nie myli i Rajski wyciaga gumę z siatki!

Czekam jeszcze na bramkę Słabonia i... Radziszewskiego. W końcu to nasi wychowankowie...
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników