Play-off sezon 2009/2010

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Play-off sezon 2009/2010

Postprzez lysyjonow 2010-02-17, 4:22 pm

Wiara_ZS napisał(a):Pomysł bardzo dobry żeby wpuścić kibiców Naprzodu na Zimowy :niezle: Ale obawiam się że może dojść do zadymy bo jak wiadomo w naszych szeregach znajdą się jacyś debile,którym adrenalina podskoczy :)

Ja powiem tylko tyle ,że mnie już po tym co się działo za naszymi głowami ,na Zimowym nie zobaczycie ,jak widać nie trzeba idiotów z ruchu chorzów ,żeby idiotom z Sosnowca(niektórzy choć nie mało) palma odwalała!, ciekawe czy ten koleś ,który tak bluzgał, wielce hanysowskimi zębami z trybun chciał Lukę obdarowawywać, przyjedzie w przyszłym sezonie na Jantor ,bo taki odważny był ! poczekamy na Ciebie przed lodowiskiem!!
lysyjonow
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2008-08-20, 10:36 pm


Re: Play-off sezon 2009/2010

Postprzez papik22 2010-02-17, 5:09 pm

Jest inne forum, na którym wypowiada się dużo więcej osób.


a gdzie jest to forum?
papik22
 
Posty: 35
Dołączył(a): 2009-01-27, 1:59 pm

Re: Play-off sezon 2009/2010

Postprzez innu 2010-02-17, 5:20 pm

kibicezaglebia.net
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Re: Play-off sezon 2009/2010

Postprzez _darthvader 2010-02-17, 5:23 pm

Darian napisał(a):Komunikat z Jaskiernią w roli głownej pokazuje nam po raz kolejny do czego mamy zarząd z prezesami na czele. Jest to naprawdę żenujące i ośmieszające cały klub ale przed wszystkim tych ludzi którzy nie umia nic samodzielnie zrobić. Wiem służba zdrowia jest u nas nie na najwyższym poziomie ale to jest naprawdę poniżej krytyki to tzw. "działanie" sterników klubu Zagłębie Sosnowiec.

Tu się z Tobą nie zgodzę. Znając personel SOR-u w Szpitalu Górniczym i ich opieszałość to niestety prezes żadnego klubu nic by nie wskórał.
Ruszają się jak muchy w smole, a pacjentów mają w dupie - niech czekają :!: :!:
Więc nie obwiniałbym tu Zarządu a personel Szpitala :!: :!: :!:
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Re: Play-off sezon 2009/2010

Postprzez robson_77 2010-02-17, 8:49 pm

lysyjonow napisał(a):
Wiara_ZS napisał(a):Pomysł bardzo dobry żeby wpuścić kibiców Naprzodu na Zimowy :niezle: Ale obawiam się że może dojść do zadymy bo jak wiadomo w naszych szeregach znajdą się jacyś debile,którym adrenalina podskoczy :)

Ja powiem tylko tyle ,że mnie już po tym co się działo za naszymi głowami ,na Zimowym nie zobaczycie ,jak widać nie trzeba idiotów z ruchu chorzów ,żeby idiotom z Sosnowca(niektórzy choć nie mało) palma odwalała!, ciekawe czy ten koleś ,który tak bluzgał, wielce hanysowskimi zębami z trybun chciał Lukę obdarowawywać, przyjedzie w przyszłym sezonie na Jantor ,bo taki odważny był ! poczekamy na Ciebie przed lodowiskiem!!


I bardzo się cieszymy. Płaczcie sobie, płaczcie pieprzone hanysy. Wczoraj to jeszcze byliśmy delikatni wobec Katowiczan. Spróbujcie przyjechać jeszcze raz to stąd nie wyjedziecie. :-) Idiotom z Katowic na mecze w Sosnowcu wstęp wzbroniony.
robson_77
 
Posty: 113
Dołączył(a): 2006-07-10, 7:48 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Play-off sezon 2009/2010

Postprzez bolo73 2010-02-17, 9:19 pm

No to co niektórzy swoimi wpisami pokazują,że jednak na normalność (przynajmniej w Sosnowcu) przyjdzie nam jeszcze poczekać ładnych parę lat :twisted: :czerwona: Nie wiem co tam się działo gdzie siedziały osoby z Janowa ale jeżeli spotkało ich coś przykrego i niemiłego ze strony naszych kibiców to ja pomimo tego,że winny nie jestem,przepraszam ich za to zachowanie :redface:
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Play-off sezon 2009/2010

Postprzez robson_77 2010-02-17, 9:25 pm

Nic wielkiego się nie działo. Więcej gnojenia było jak graliśmy ostatnio z Cracovią. Kibole Kutasowic powinni się cieszyć, że tym razem byliśmy dla nich w miarę uprzejmi.
robson_77
 
Posty: 113
Dołączył(a): 2006-07-10, 7:48 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Play-off sezon 2009/2010

Postprzez FankaNaprzodu_ 2010-02-17, 9:36 pm

Kibole Kutasowic powinni się cieszyć, że tym razem byliśmy dla nich w miarę uprzejmi.

Tak byliście bardzo uprzejmi, szczególnie jak wyzywaliscie nas i naszych zawodników :!:
FankaNaprzodu_
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2010-02-16, 8:16 am

Re: Play-off sezon 2009/2010

Postprzez _darthvader 2010-02-17, 9:41 pm

robson_77 napisał(a):Nic wielkiego się nie działo. Więcej gnojenia było jak graliśmy ostatnio z Cracovią. Kibole Kutasowic powinni się cieszyć, że tym razem byliśmy dla nich w miarę uprzejmi.


Czytając takie teksty tracę wiarę na normalność kibicowską na hokeju :-(
Cóż... pozostanie nam chyba być jedyną dyscypliną sportu w Polsce, na której kibice gości nie są wpuszczani.
Żenada...
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Re: Play-off sezon 2009/2010

Postprzez koszki 2010-02-17, 9:48 pm

Wyzywany był tylko skurwysyn Zatko a Ci co byli obecni na meczu dobrze wiedzą iż sobie na to zasłużył :) :) :)

Nigdy Sosnowiec z Katowicami nie przepadał za sobą i tak zostanie a z tym wyzywaniem Was bym nie przesadzał nie było tak źle :twisted: :twisted: :twisted:

Jak ktoś z Janowa szuka miłości w Sosnowcu to niech przyjedzie na wiec wyborczy platformy a nie na Stadion Zimowy 8) 8) 8)
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Play-off sezon 2009/2010

Postprzez Darian 2010-02-17, 11:17 pm

FankaNaprzodu_ napisał(a):Tak byliście bardzo uprzejmi, szczególnie jak wyzywaliscie nas i naszych zawodników :!:


Tak oczywiście mieliśmy was i waszych grajków przywitać burzliwymi oklaskami, chlebem i solą przy akompaniamencie Poszła Karolina do Gogolina :lol:

Proszę się najpierw zapoznać z historia kibicowską relacji między Śląskiem a Zagłębiem. Wyzwiska to jeszcze nic w porównaniu z rzeczami jakie się działy podczas spotkań kibiców z obu wymienionych regionów.


darthvader -> Może i po części masz rację ale nasz zarząd i jego "szeryf" hołduje zasadzie "jak trwoga to do Boga" ((czytaj wszelkie sprawy załatwiane przez miasto - Górski albo Jaskiernia). I tych spraw już się trochę nazbierało.
A ja osobiście mam dosyć tej niezaradności. Równie dobrze prezesem możesz zostać Ty czy ja bo wszystko załatwi miasto.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Play-off sezon 2009/2010

Postprzez robson_77 2010-02-18, 6:08 am

Kibole Kutasowic są w ogóle śmieszni. Sami wykazują się niezwykłym chamstwem na meczach w Jantorze, a potem zdaje im się, że mają prawo oceniać czy kibicowanie w Sosnowcu jest właściwe czy niewłaściwe. Jeżeli sami nauczą się kulturalnie kibicować w Jantorze to potem możemy porozmawiać o tym czy kibicowanie w Sosnowcu było na właściwym poziomie czy nie.
robson_77
 
Posty: 113
Dołączył(a): 2006-07-10, 7:48 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Play-off sezon 2009/2010

Postprzez bolo73 2010-02-18, 8:36 am

Chłopaki tu nie chodzi o to,żeby witać kibiców gości chlebem,pięknym słowem etc.Wiadomo,że zawsze na meczach padały i będą padać wyzwiska i to jest w pewnym sensie do zaakceptowania,to taka sól kibicowania.Ale uważam,że wszystko ma swoje granice i plucie na kibiców,którzy siedzą w spokoju i nie prowokują swoim zachowaniem,plucie na człowieka to jest po prostu CHAMSTWO.Tak samo bezpośrednie atakowanie kogoś poprzez wyzwiska.Rozumiem ogólne skandowanie w stylu np. hanysy.Jeżeli natomiast jacyś goście (wiadomo,że pijani bo tacy najwięcej syfu zawsze robią) zwracają się bezpośrednio do danych osób (w tym kobiet) w sposób chamski i uwłaczający ich godności to przepraszam bardzo ale ja takiego czegoś nie rozumiem i mówię takiemu zachowaniu stanowczo NIE!!! :czerwona: :czerwona: :czerwona:
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Play-off sezon 2009/2010

Postprzez FankaNaprzodu_ 2010-02-18, 10:05 am

koszki napisał(a):Nigdy Sosnowiec z Katowicami nie przepadał za sobą i tak zostanie a z tym wyzywaniem Was bym nie przesadzał nie było tak źle



My nie jesteśmy z KATOWIC tylko z JANOWA.
A pomiędzy nami, a katowicami również jest sprzeczka.

P.S. Poznaj lepiej historie kibicowania pomiędzy klubami.
FankaNaprzodu_
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2010-02-16, 8:16 am

Re: Play-off sezon 2009/2010

Postprzez FankaNaprzodu_ 2010-02-18, 10:09 am

robson_77 napisał(a):Kibole Kutasowic są w ogóle śmieszni. Sami wykazują się niezwykłym chamstwem na meczach w Jantorze, a potem zdaje im się, że mają prawo oceniać czy kibicowanie w Sosnowcu jest właściwe czy niewłaściwe. Jeżeli sami nauczą się kulturalnie kibicować w Jantorze to potem możemy porozmawiać o tym czy kibicowanie w Sosnowcu było na właściwym poziomie czy nie.


A kiedy ostatni raz byłeś na jantorze ? i skąd wiesz o chamstwie ?
Przyjedz to zobaczysz. Napewno nie rzucamy w kibiców przyjezdnych słonecznikami i kubkami od herbaty ;/
FankaNaprzodu_
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2010-02-16, 8:16 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników