Naprzód- Zagłębie 15 stycznia 2010

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Naprzód- Zagłębie 15 stycznia 2010

Postprzez nikolaus2007 2010-01-15, 9:03 pm

No nie tak sobie wyobrażałem dzisiejszy mecz co prawda nie musieliśmy wygrać 15 : 2 ale chociaż wygrać a tak z ręką na sercu to cud że doszło do dogrywki , nie należało się nam mogliśmy sromotnie to przegrać . Ale cóż nie wszystkie mecze się wygrywa , ale się hanysy cieszyły. :zolta: Aż żal było słuchać tych wyzwisk jak przyjadą na Zimowy trzeba się zrewanżować !!! A tak nawiasem za ostatnie frekwencje naszym kibicom należy się :czerwona:
nikolaus2007
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2009-09-03, 8:38 am


Re: Naprzód- Zagłębie 15 stycznia 2010

Postprzez Darian 2010-01-15, 10:44 pm

Mają tą chwile satysfakcji i tyle. Ale jak przyjdą prawdziwe mecze o stawkę i trafimy na nich w play-off to marny ich los. Znowu będziemy ich niszczyć wysokimi zwycięstwami,pokazując im miejsce w szeregu.

A dzisiaj mecz jak mecz chociaż postawa napastników niewątpliwie martwi. Nawet Teddy przesunięty do 3 formacji radzi sobie doskonale ale co z pozostałymi napastnikami??? Zapomnieli jak gra sie w hokeja. :kiepsko:

Babol puszczony przez Rajskiego komedia. Może dać mu czas najwyższy trochę odpocząć? :czerwona:
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Naprzód- Zagłębie 15 stycznia 2010

Postprzez nikolaus2007 2010-01-16, 10:46 am

No tak napastnicy nie popisali się może gdyby skuteczność była lepsza bo sytuacji parę mieli a prawda jest taka że ten kto strzela więcej bramek ten wygrywa :niezle:
nikolaus2007
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2009-09-03, 8:38 am

Re: Naprzód- Zagłębie 15 stycznia 2010

Postprzez _darthvader 2010-01-16, 3:20 pm

nikolaus2007 napisał(a):A tak nawiasem za ostatnie frekwencje naszym kibicom należy się :czerwona:


A czego Ty się spodziewałeś - że będzie chodzić po 2 tysiaki na mecze jak dostają w dupę ostatnio od każdego i to przeważnie w marnym stylu ? ? ?

Przyzwyczaj się do frekwencji na poziomie 500-800 osób - tych którzy chodzą zawsze na mecze bez względu na wyniki... reszty nie ściągniesz na trybuny taką grą.
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Re: Naprzód- Zagłębie 15 stycznia 2010

Postprzez Dobromir01 2010-01-16, 5:49 pm

Ja chodzę prawie regularnie. A na ostatnim meczu z craksą byłem załamany.
Czułem się jakby mieli w dupie grę, kibiców i barwy dla których wyszli na lód.
To już 2 taki mecz w tym sezonie. :zolta:
Nie wiem co się dzieje z drużyną i trenerem ?
Można przegrać ale po walce.
Nie wiem jak wygladała postawa Zagłebia w Janowie, ale jak porównywalnie z ta co w ostatnim meczu na Zimowym to nie dziwi mnie ta porażka.
Oby nie było gorzej.

A co do frekwencji na Zimowym
Jak ktoś olewa kibiców i obraża swoją postawą barwy które reprezentuje to niech się nie dziwi ze niedługo obecni beda na trybunach :
zarzÄ…d
rodziny hokeistów
dziennikarze
i obsługa lodowiska
;-(
Dobromir01
 
Posty: 173
Dołączył(a): 2009-03-29, 8:13 pm

Re: Naprzód- Zagłębie 15 stycznia 2010

Postprzez Darian 2010-01-16, 6:50 pm

Ja chciałem zauważyć że oprócz narzekań na tzw. "kibiców" Zagłębia który tak naprawdę w Sosnowcu jest niewielu- (chodzi o udzielających się kibiców), chciałem zwrócić uwagę na postępujący upadek cateringu na Zimowym. Z punktów obsługowych na Zimowym pozostały tylko stoisko z popcornem i automaty z kawą i herbatą nie wszystkie zresztą czynne.

Jak więc ludzi zachęcić skoro:
- drużyna gra słabo i jest coraz gorzej
- ultrasi i "naczelni kibice" Zagłębia mają w dupie to co się dzieje na Zimowym a w zasadzie się nie dzieje
- organizacja i obsługa cateringowa przestaje istnieć
- nie ma żadnych atrakcji dodatkowych na zwykłym meczu ligowym zachęcających do odwiedzenia Zimowego

no jak, wie ktoÅ› ?
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Naprzód- Zagłębie 15 stycznia 2010

Postprzez innu 2010-01-16, 7:10 pm

Nie zgadzam się, że nie ma kibiców bo nic nie grają. Grali dobrze i kibiców też nie było. Czas zastanowić się nad jakąś akcją marketingową, która by to zmieniła.
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Re: Naprzód- Zagłębie 15 stycznia 2010

Postprzez nikolaus2007 2010-01-16, 9:27 pm

To fakt te mecze były żenujące i faktycznie to co na zimowym się ostatnio dzieje to upadek nie tylko drużyny ale i klubu nie mówiąc już żeby przyjść na lodowisko z dzieckiem gdzie temperatura niewiele się różni od tej na zewnątrz , byłem z synem 2,5 roku może i był zainteresowany hokejem ale zmarzł jak nigdy tym tez klub powinien się zająć :czerwona: dla klubu za to co się dzieje. A co do kibiców to jest się nim niezależnie od tego jak gra drużyna . Ja na mecze dojeżdżam 20 kilometrów i jednak chodzę na mecze :!: :!: :!: :!: :!:
nikolaus2007
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2009-09-03, 8:38 am

Re: Naprzód- Zagłębie 15 stycznia 2010

Postprzez dziejus 2010-01-16, 10:27 pm

A prezes co??Siedzi i zawija sreberka!!!!?? Trzeba sie w koncu okreslic czy sie jeszcze do tego nadaje!!Rybki albo akwarium.Co sezon ta sama sytuacja.Walka o medal,wielkie wzmocnienia i...hówno!!
dziejus
 
Posty: 1507
Dołączył(a): 2004-08-30, 9:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC-Stary

Re: Naprzód- Zagłębie 15 stycznia 2010

Postprzez innu 2010-01-17, 11:12 am

To rusz dupÄ™ i napraw hokej w Sosnowcu i Polsce proste.
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Re: Naprzód- Zagłębie 15 stycznia 2010

Postprzez Leżak 2010-01-17, 11:27 am

Podoba mi się tekst osób którzy piszą "niska frekwencja bo źle grają" ktorzy następnie kiedy spontanicznie pojawi się doping krzyczą "na dobre i na złe . . . " Nie chce bronic hokeistów za ich postawę bo to że mają słabszy okres w sezonie jest faktem, ale z tym ze mają w dupie kibiców się nie zgodzę (grali nawet gdy były/są zaległości finansowe, zawsze podziekują za doping po meczu nawet wtedy gdy 3/4 kibiców jest już przy kasach) a nasłuchac się mają od kogo, nie ostatnio ale był to któryś z meczy z Jastrzebiem jakiś 4 dziadków przyszło na mecz czeby przez 3 tercje wyzywac jednego z zawodników, dosłownie nic innego nie robili ! nawet jak siedział w boksie był mieszany z błotem !!!
Leżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2005-02-27, 11:06 am
Lokalizacja: ja nie wiem

Re: Naprzód- Zagłębie 15 stycznia 2010

Postprzez _darthvader 2010-01-17, 11:29 am

Chyba nie rozumiesz intencji innu....
W innych klubach nie trąbią przed sezonem czego to nie osiągną i jakie medale zdobędą, tylko solidnie pracują i efekty tego są. Przed sezonem słyszało się o problemach Tychów, Podhala i co ? - grają swoje mimo wszystko.
U nas nie było problemów, wszystko było OK według zapowiedzi Zarządu i co ? - gramy tak samo słabo jak w poprzednich dwóch sezonach.
Mimo iż mamy kadrę na papierze bardzo mocną to nic z tego nie wychodzi - i to jest powód aby Zarząd przeanalizował swoje działania w ostatnich 3 latach i odpowiedział sobie na pytanie dlaczego tak się dzieje ? Dlaczego spada frekwencja, dlaczego sprowadzamy przebrzmiałe gwiazdy, dlaczego trzymamy w drużynie bezwartościowych zawodników ?
Według mnie budowa drużyny nie opiera się na wymianie co sezon po12-15 zawodników :!: :!: :!:
Co to za polityka ? Tak działając to MY nigdy tego medalu nie zdobędziemy :-( :-( :-(
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Re: Naprzód- Zagłębie 15 stycznia 2010

Postprzez Leżak 2010-01-17, 11:59 am

Pisałem o relacjach kibice - zawodnicy Zagłębia. Natomiast jeśli chodzi o polityke zarządu, mnie wymiana połowy składu co sezon też się nie podoba dla porównania w Podhalu grają obcokraowcy (Voznik ma polskie obywatelstwo) chyba jeden gracz z Krynicy a cała reszta to wychowankowie i to w wieku około 20 lat (Dziubinski, Bryniczka, Gruszka, Ziętara, Kolusz i Dudka mają po 24 lata) Wracając do transferów Zagłębia ja osobiście wolałbym oglądac w barwach Zagłębia wyróżniającego zawodnika grającego obecnie w Stoczni albo Toruniu niż sprowadzanie przeciętnego gracza z Czech czy Polskiego klubu ligowego grającego w tak zwanej grupie A obecnych rozgrywek.
Mówienie przed sezonem o medalu uważam za dobre posunięcie bo każdy zawodnik wie z czego będzie rozliczany po sezonie.
Leżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2005-02-27, 11:06 am
Lokalizacja: ja nie wiem

Re: Naprzód- Zagłębie 15 stycznia 2010

Postprzez innu 2010-01-17, 12:25 pm

Dla mnie dyskusja jest jałowa. Radze cieszyć się dopuki Zagłębie gra o wyższe cele. Niedługo będziemy grać o środek czy utrzymanie wtedy na pewno wszyscy będą zadowoleni, że nikt nie mówi o medalach. Wymądrzanie się na forum po fakcie dokonanym też jest zbędne. W sporcie żadna decyzja nie gwarantuje sukcesu, żaden transfer, żaden trener. Na młodych zawodników typu Gruszka/Urbanowicz nigdy nas nie było stać.
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Re: Naprzód- Zagłębie 15 stycznia 2010

Postprzez _darthvader 2010-01-17, 3:11 pm

innu napisał(a):Wymądrzanie się na forum po fakcie dokonanym też jest zbędne. W sporcie żadna decyzja nie gwarantuje sukcesu, żaden transfer, żaden trener


Według Ciebie najlepiej nic nie mówić i ślepo ufać w to co robi Zarząd. Od tego jest forum, aby dzielić się swoimi poglądami. O jakim wymądrzaniu się tu mówisz ? ? ?
Mówisz, że żadna decyzja nie gwarantuje sukcesu - zgadzam się, ale trzymanie zawodników którzy nie sprawdzili się w poprzednich sezonach też nie jest dobrym rozwiązaniem. Zawodnicy typu Podlipni, Marcińczak, Gabryś, Jaros nic nie wnoszą do tej drużyny, a najbardziej zawodzi Jaros na którego tak stawia Prezes - to już jego trzeci beznadziejny sezon :!: :!: :!:
Kogo my sprowadzamy aby zasilił Zagłębie - zawodników których nikt już nie chce w ich dotychczasowych klubach (Sarnik, Jakubik, Zachariasz, Koszarek) - trudno nazwać to wzmocnieniami.
Rozumiałbym gdyby tak zdarzyło nam się pierwszy raz, ale tak robimy co roku sprowadzając przebrzmiałe gwiazdy, które potem mają w dupie Zagłębie i nic nie grają bo przyszli tu na spokojną emeryturkę :!: :!: :!:
W tym sezonie jedynym pozytywem oprócz Luki rzecz jasna jest Różański - a reszta ? ?

Radzisz cieszyć się dopóki gramy o wyższe cele.... o jakich Ty celach mówisz, cele należy określać na miarę możliwości drużyny, a nie w sferze marzeń. W tym sezonie wygraliśmy 1 RAZ :!: :!: z Podhalem, 1 RAZ :!: :!: z Cracovią (trudno liczyć zwycięstwo 6:3 u nas z prawie rezerwami Cracovii) i 2 RAZY :!: :!: z Tychami.
I to ma być drużyna chcąca zdobyć medal ? ? ?
W zeszłym sezonie było dokładnie tak samo - dostawaliśmy w dupę od wszystkich najlepszych. I co się zmieniło od zeszłego roku ? ? Niestety NIC.
Ta sama polityka: wymienić połowę składu, trenera, pościągać zawodników z nazwiskami (niekoniecznie z formą) i może jakoś uda się zdobyć medal - niestety ten schemat nie działa :!: :!: :!:
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Następna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników