Zaległości

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Zaległości

Postprzez Harry 2009-11-24, 3:28 pm

Dziś podobno chłopaki grają ostatni mecz w Krakowie bo jak słyszałem na ostatnim meczu z Tychami są zaległości w wypłatach.Może ktoś wie coś więcej w tym temacie ?
Harry
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2008-11-04, 11:54 am


Re: Zaległości

Postprzez innu 2009-11-24, 4:15 pm

Zapytaj Darka jeśli Cię to interesuje.
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Re: Zaległości

Postprzez Przemek26 2009-11-24, 4:58 pm

A ja słyszałem że nie ma klubu w PLH który płaci w terminie i jakoś grają :czerwona: :czerwona: :czerwona:
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Re: Zaległości

Postprzez sportowiec 2009-11-24, 7:11 pm

Przemek26 napisał(a):A ja słyszałem że nie ma klubu w PLH który płaci w terminie i jakoś grają :czerwona: :czerwona: :czerwona:

Oczywiscie a Ty " innu" cchodzil bys do pracy i nie placiliby Ci przez 3 miesiace , mysle ze po miesiacu juz bys dzialal i wyprawial skandaly.....?! A tu masz wonty do chlopakow? pracowac?! a za co?!!A rodzine jak nakarmisz i zaplacisz za rachunki , czy mieszkanie .....Czlowieku opanuje sie co ty piszesz?!!!Pomysl ,a nie pisz bzdur.....!!!!
sportowiec
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2008-09-11, 10:30 pm

Re: Zaległości

Postprzez Przemek26 2009-11-24, 7:39 pm

sportowiec napisał(a):
Przemek26 napisał(a):A ja słyszałem że nie ma klubu w PLH który płaci w terminie i jakoś grają :czerwona: :czerwona: :czerwona:

Oczywiscie a Ty " innu" cchodzil bys do pracy i nie placiliby Ci przez 3 miesiace , mysle ze po miesiacu juz bys dzialal i wyprawial skandaly.....?! A tu masz wonty do chlopakow? pracowac?! a za co?!!A rodzine jak nakarmisz i zaplacisz za rachunki , czy mieszkanie .....Czlowieku opanuje sie co ty piszesz?!!!Pomysl ,a nie pisz bzdur.....!!!!



Za bardzo nie wiem o co ci biega przyczasłeś se przy sikaniu czy jak.

Napisałem że cała PLH nie płaci w termine w tychach graja tez często bez wypłat i nikt nie mówi że nie wyjedzie
Zreszta nie pierdol k***a bo nie zarabiaja po 800 zł do ręki tylko co najmniej 10 razy tyle. Może i klub ma zaległości ale k***a 2500 zł miesięcznie z miasta idzie Więc ztekt z rachunkami se k***a wsadź w bajki i nie porównój szaraka z zawodowym sportowcem i jego pensa nawt płacona z poślizgiem
I niech k***a ktos wyjebie ten temat w pizdu
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Re: Zaległości

Postprzez Toton 2009-11-24, 9:29 pm

Ale inteligentna wypowiedź. A ile w niej kultury - gratulacje za poziom wypowiedzi.
Ale do rzeczy - iluż to zarabia w klubie 8000 zł - wszyscy?? Co kogo obchodzi, że gdzie indziej grają też bez kasy! A może sądzisz, że tak ma być w każdym zawodzie, w całym kraju, w każdej pracy, w Twojej też ?! Sądzisz, ze narażanie się w każdej chwili na treningu, na meczu, na kontuzję, utratę zdrowia i może coś gorszego to bułka z masłem i można się tak bawić bez konsekwencji, dla przyjemności - bo może mi zapłacą??? Nie przesadzaj. Patrzysz na swój koniec nosa i swoją kibicowską przyjemność z oglądania a chcesz by nasi na lodzie harowali i oddawali zdrowie czekając na łaskę wypłaty? A może oni mają jakieś plany finansowe, rodzinne, życiowe pracując i licząc na wypłatę? Zastanów się!
Toton
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2009-06-01, 9:23 pm

Re: Zaległości

Postprzez Toton 2009-11-24, 9:33 pm

Dotyczy wypowiedzi Przemek24
Gratuluję elokwencji - poślizgaj się bez kasy - powodzenia.
Toton
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2009-06-01, 9:23 pm

Re: Zaległości

Postprzez Kibic99 2009-11-25, 2:12 am

Przemek26 napisał(a):
sportowiec napisał(a):
Przemek26 napisał(a):A ja słyszałem że nie ma klubu w PLH który płaci w terminie i jakoś grają :czerwona: :czerwona: :czerwona:

Oczywiscie a Ty " innu" cchodzil bys do pracy i nie placiliby Ci przez 3 miesiace , mysle ze po miesiacu juz bys dzialal i wyprawial skandaly.....?! A tu masz wonty do chlopakow? pracowac?! a za co?!!A rodzine jak nakarmisz i zaplacisz za rachunki , czy mieszkanie .....Czlowieku opanuje sie co ty piszesz?!!!Pomysl ,a nie pisz bzdur.....!!!!



Za bardzo nie wiem o co ci biega przyczasłeś se przy sikaniu czy jak.

Napisałem że cała PLH nie płaci w termine w tychach graja tez często bez wypłat i nikt nie mówi że nie wyjedzie
Zreszta nie pierdol k***a bo nie zarabiaja po 800 zł do ręki tylko co najmniej 10 razy tyle. Może i klub ma zaległości ale k***a 2500 zł miesięcznie z miasta idzie Więc ztekt z rachunkami se k***a wsadź w bajki i nie porównój szaraka z zawodowym sportowcem i jego pensa nawt płacona z poślizgiem
I niech k***a ktos wyjebie ten temat w pizdu

Powiedz kto zarabia "co najmniej 8tyś." ...?? Bajki i bajeczki ... Masz może jakieś inne emotikony prócz :czerwona: ??
Kibic99
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2008-04-12, 12:44 pm


Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników