Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez _darthvader 2009-11-28, 8:48 am

banre666 napisał(a):No nie wiem czy z tego dopingu można być zadowolonym, moim zdaniem było do dupy ,troche piknikowo, brak młyna, ktoś zapodawał 3 piosenki w koło w tym jedna to "123456789 mało !!!" wiec może nie warto bawić się w to samemu, tylko ogarnąć doping wraz z ultrasami... oni wiedzą jak to robić.


Najlepiej krytykować.... Wiadomo było, że początki będą trudne, ale ważne żeby ten doping był na każdym meczu :!: :!: :!: Może i warto ogarnąć doping razem z Ultrasami - tylko jest jeden problem - oni pojawiają się kilka razy w sezonie na meczach więc jak chcesz tego dokonać ? ? ?
Ważne, że jest grupa ludzi która chodzi na wszystkie mecze i chce coś zmienić. Jeśli będziemy konsekwentni w tym to z czasem powinno być lepiej.
Skandowanie nazwisk strzelców bramek to super sprawa, generalnie kibice powinni reagować na wydarzenia na lodzie i moim zdaniem wczoraj to się udało, a że było nas mało... cóż pierwsze koty za płoty ;-)
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm


Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez damian_2006 2009-11-28, 9:43 am

Trzeba myslec tak ze z kazdym meczzem bedzie lepiej i tak musi byc! Pierwsze koty za ploty dokladnie i tak nie bylo zle jak na ilosc osob! Nie mozemy sie poddawac ;)
damian_2006
 
Posty: 474
Dołączył(a): 2006-04-26, 9:24 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez Darian 2009-11-28, 10:33 am

Po prostu trzeba próbować dalej nie wyszło raz to nic się nie stało. Ilośc osób zresztą na wczorajszym meczu poraziła mnie. Wygląda na to że w Sosnowcu nie ma kibiców Zagłębia. I nie piszę tu tylko o hokeju ale i o piłce(na ostatnim meczu w tym roku była podobna frekwencja jak wczoraj na hokeju).

Grupa Ultras sama przeżywa kryzys jeżeli chodzi o prowadzenie dopingu podczas meczów. Słabo to wygląda.
Dlatego ważne jest żeby ci którzy chodzą zoorganizowali sie na wzór klubu kibica Stoczniowca Gdańsk.

Pisaliście o bębnie - to powinien być pierwszy cel. Dlatego nie powinno sie zarzucać tej idei i warto by było zoorganizować takie spotkanie na niedziele - najlepiej 6 grudnia.Będzie więcej ludzi i większość będzie mogła dotrzeć na czas.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez sayu 2009-11-28, 10:33 am

damian_2006 napisał(a):Trzeba myslec tak ze z kazdym meczzem bedzie lepiej i tak musi byc! Pierwsze koty za ploty dokladnie i tak nie bylo zle jak na ilosc osob! Nie mozemy sie poddawac ;)


Na taka ilosc ludzi i tak bylo lepiej niz np z Tychami! Wtedy bylo 3 razy wiecej ludzi, a doping organizowany przez ultrasow 3 razy slabszy od wczorajszego! Bedzie tylko lepiej :niezle:
sayu
 
Posty: 331
Dołączył(a): 2005-05-10, 6:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez honda80 2009-11-28, 10:52 am

Wczoraj było super !!! doping był elegancki i nie mozemy czekac na ultrasów !!!! mamy paczke wiernych kibiców zagłębioskiego hokeja i tego sie musimy trzymać !!,było nas kilka osób pod zegarem,była pewna organizacja,przeszlusmy na sektory i był doping i bedzie jescze lepiej,my te kilkadziesiat osób wiernych kibiców hokeja zorganizujemy doping bez ULTRASÓW !!!!! dowodem tego jest czorajsza organizacja i doping bo tak było .. POZDRAWIAM
honda80
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2008-03-02, 3:28 pm

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez honda80 2009-11-28, 11:03 am

Moze nie jestem tu na forum aktywnym pościarzem lecz jestem prawie nakazdym meczu i wiem coś o dopingu ULTRASÓW i podejściu ich do hokeja, do bani mam ich w du..e !! szanuje tych co są prawie zawsze bo poznaje i znam tych ludzi z widzenia,razem damy rade dopingować i to my bedziemy ustalac zasady dopingu na zimowym a nie liczyc i słuchac bzdurnych piosenek ultrasów,z Janowem było fajnie i bedzie ljeszcze lepiej bo juz pierwsze koty za płoty były.
honda80
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2008-03-02, 3:28 pm

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez honda80 2009-11-28, 11:05 am

I tak jak wczoraj,chcących dopingowac kibiców zapraszam kilka minut przed kazdym meczem pod zegar w celu ustalenia dopingu i wszytko ,zobaczycie to wypali tylko cierpliwosci i bedzie ok.
honda80
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2008-03-02, 3:28 pm

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez bolo73 2009-11-28, 12:44 pm

Krótkie podsumowanie dnia wczorajszego:
1.Tak jak koledzy wyżej pisali początki są zawsze trudne a szczególnie przy tak słabej frekwencji ale pierwsze kroki zostały poczynione.
2.Dużo ludzi w dalszym ciągu siedzi i nie reaguje co mnie osobiście dziwi bo hokej jest na tyle szybką grą ze zmieniającymi się raz po razie sytuacjami,że mnie osobiście ciężko jest usiedzieć cicho a tu ludzie siedzą i nijak nie reagują.Rozumiem,że jeżeli pozostali siedzą cicho to ja też nie chcę się wychylać ale jeżeli grupa osób zaczyna coś inicjować i próbuje zrobić jakąś atmosferę a ja jestem wśród tej grupy lub siedzę niedaleko i jestem tylko biernym obserwatorem,nie próbującym dać z siebie nawet tego minimum (tymbardziej, że wczoraj gra i postawa zawodników sprzyjała temu aby dać z siebie jak najwięcej) to jest to dla mnie niezrozumiałe.Taka osoba wg mnie nie mam najmniejszego prawa poddawać krytyce grę poszczególnych zawodników ponieważ sama z siebie w żaden sposób nie przyczyniła się do tego aby ta gra hokeistów wyglądała lepiej.
3.Rozmawiałem wczoraj w przerwie z koszkim i jest taki pomysł aby na następnym spotkaniu z Jastrzębiem zająć sektor F dlatego,że w tych rejonach (sektor F i G) zawsze usadawia się najwięcej aktywnych kibiców.Teraz tak,chodzi o to,że trzeba zebrać się w jednym skupisku (ci którzy chcą) a ci którzy nie chcą (nie mogą bo np. są z dzieckiem lub dziewczyną albo rodziną) to mogą zasiąść niedaleko (np. sektor G) i w ten sposób będziemy niedaleko siebie co spowoduje,że nie stracimy kontaktu.Sektor F na początek będzie dobry ponieważ nie jest nas tak dużo aby zapełnić ten pod zegarem (nadejdzie czas,że tam powrócimy bo nie będzie innego wyjścia,będzie nas po prostu bardzo dużo) a widoczność z niego i po;e manewru będzie wystarczające.
4.Celem nr 1 na nadchodzący tydzień jest skołowanie bębnów (przynajmniej jednego) bo w niedzielę będzie sporo osób (niektóre może po raz pierwszy i one muszą załapać hokejowego bakcyla), w tym nasi starsi zawodnicy,którzy zostawili sporo zdrowia i serca na lodzie,więc trzeba zrobić taką atmosferę żeby przypomniały im się najlepsze czasy.Jeżeli ktoś ma kontakt z ultrasami to niech porozmawia z nimi.Jeżeli sami nie chcą przyjść to niech udostępnią bęben.
5.Sprawa ultrasów.Żebyśmy dobrze się zrozumieli.Nie mam do nich nic.Nikt nie chce konfliktu ani wojny ale nie może być tak,że oni dysponują flagą hokejową,są w posiadaniu bębna i mają hokej w dupie.Albo są kibicami Zagłębia albo są kibicami piłkarskimi.Niech się do cholery wreszcie określą.Generalnie zgadzam się ze stwierdzeniem,że kibice Zagłębia przechodzą kryzys i to spory kryzys.
Ostatnio edytowano 2009-11-28, 1:08 pm przez bolo73, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez _darthvader 2009-11-28, 12:52 pm

Obejrzałem sobie dziś nasz meczyk na necie i muszę przyznać, że całkiem nieźle to wypadło jak na taką małą ilość luda. Skandowanie nazwisk - rewelka :brawo: :brawo: :brawo:
Tak jak wspomniał Darian - bęben jeszcze wzmocni doping i spowoduje większą aktywność pozostałych kibiców na sektorze.
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez biper1 2009-11-28, 1:41 pm

bolo73 napisał(a):Sprawa ultrasów.Żebyśmy dobrze się zrozumieli.Nie mam do nich nic.Nikt nie chce konfliktu ani wojny ale nie może być tak,że oni dysponują flagą hokejową,są w posiadaniu bębna i mają hokej w dupie.Albo są kibicami Zagłębia albo są kibicami piłkarskimi.Niech się do cholery wreszcie określą.Generalnie zgadzam się ze stwierdzeniem,że kibice Zagłębia przechodzą kryzys i to spory kryzys.

dokładnie nie potrzeba nam dopingu piłkarskiego na hokeju
_darthvader napisał(a):Obejrzałem sobie dziś nasz meczyk na necie i muszę przyznać, że całkiem nieźle to wypadło jak na taką małą ilość luda. Skandowanie nazwisk - rewelka :brawo: :brawo: :brawo:
Tak jak wspomniał Darian - bęben jeszcze wzmocni doping i spowoduje większą aktywność pozostałych kibiców na sektorze.

ja niestety na meczu nie byłem (praca qrwa mać :/) oglądałem też na necie (z szalikiem :) :) )doping słyszałem i było to jak najbardziej ok tak trzymać :brawo: :brawo: :brawo: :niezle: :niezle: postaram się przy najbliższej możliwości być z Wami (choć zawsze byłem RACZEJ cichym kibicem)
popieram Was bardzo robicie dobrÄ… robotÄ™
biper1
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2008-10-13, 11:45 am
Lokalizacja: zagórze

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez nemoz 2009-11-28, 2:54 pm

Od zawsze przychodząc na hokej siadam w tym samym miejscu tj.mniej więcej naprzeciw sektora f (kiedyś z ojem teraz z córką) ale nie będzie dla mnie problemem się przesiąść :-) .Co do wczorajszego dopingu to chcę Wam chłopaki pogratulować :brawo: :brawo: :brawo: Wielkie słowa uznania. Nie oglądajcie się na ultrasów będzie nas coraz więcej.
nemoz
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2008-11-17, 8:43 am

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez slawek_71 2009-11-28, 3:10 pm

Eeeeee no "dziadki" sie nawet spisaly hehe.Teraz kilku potem wiecej i wiecej i nie powinno byc zle ;-)
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez koszki 2009-11-28, 3:41 pm

nemoz napisał(a):Od zawsze przychodząc na hokej siadam w tym samym miejscu tj.mniej więcej naprzeciw sektora f (kiedyś z ojem teraz z córką) ale nie będzie dla mnie problemem się przesiąść :-) .Co do wczorajszego dopingu to chcę Wam chłopaki pogratulować :brawo: :brawo: :brawo: Wielkie słowa uznania. Nie oglądajcie się na ultrasów będzie nas coraz więcej.



Miło czytać takie posty :niezle: :niezle: :niezle:

Mimo wszelkich obaw jest sens w próbie obudzenia "Zimowego", we wtorek będzie jeszcze lepiej :brawo: :brawo: :brawo:
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez banre666 2009-11-28, 6:50 pm

trochę mnie obawia wasza nie chęć do ultrasów :czerwona: a i może przenieście się z tym tematem na drugie forum tam jest więcej osób -> http://kibicezaglebia.net/forum/, A co do postów typu "nie potrzebny nam doping piłkarski na zimowym " to wnioskuje ze jest tu dużo kibiców nie Zagłębia tylko hokeya.
banre666
 
Posty: 109
Dołączył(a): 2009-08-18, 5:38 pm

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez KalF92 2009-11-28, 6:56 pm

banre666 napisał(a):trochę mnie obawia wasza nie chęć do ultrasów :czerwona:
Nie nazwał bym tego nie chęcią- to raczej krytyka dotycząca tego co robią na hokejowym Zagłębiu, a raczej tego czego nie robią. Jestem przekonany że gdyby ultrasi i owi Panowie ze "Starej gwardii"(jeśli kogoś tym uraziłem to sorki), raczej nic przeciwko sobie nie mają i jeśli będzie taka możliwość podejmą współpracę na rzecz lepszej atmosfery na Zimowym.
PS Wielkie brawa za inicjatywÄ™ :brawo:
Pozdrawiam.
KalF92
 
Posty: 521
Dołączył(a): 2009-01-03, 12:44 pm
Lokalizacja: SEKCJA PIASKI

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników