Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez Adam1906 2009-12-07, 6:16 pm

banre666 napisał(a):Lubicz ma racje co to za doping na siedząco? Wiem jedno fajnie się zapowiadał temat ogarnięcia dopingu samemu ale teraz widzę że pomysł był wykonania brak. A jeżeli ktoś zaczyna się drzeć gdzieś z drugiego końca sektora i nie ma odzywu to może po prostu taka osoba nie jest respektowana przez innych. Poza tym doping prowadził gniazdowy i on to ma ogarniać a nie że co chwilę jakaś osoba wyskakuje z nowym rytmem.


Bez urazy banre666, ale gniazdowy to niech sobie wymieni głośnik, bo stojąc 10 metrów od niego g... słyszałem, ponadto niech douczy się trochę ze śpiewnika Zagłębia, bo słuchać zapodawania "w koło Macieju" 5 tekstów jest po prostu żałośne. Bez napinki. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6804
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez RysioLubicz 2009-12-07, 6:57 pm

Sami nie wiecie czego chcecie, najpierw płacz że doping nie jest hokejowy a potem gdy zarzucane są krótkie energiczne przyśpiewki w sam raz na hokej to płacz że ubogi śpiewnik.
RysioLubicz
 
Posty: 131
Dołączył(a): 2009-05-17, 12:20 pm

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez DaMi 2009-12-07, 7:47 pm

Adam1906 napisał(a):
banre666 napisał(a):Lubicz ma racje co to za doping na siedząco? Wiem jedno fajnie się zapowiadał temat ogarnięcia dopingu samemu ale teraz widzę że pomysł był wykonania brak. A jeżeli ktoś zaczyna się drzeć gdzieś z drugiego końca sektora i nie ma odzywu to może po prostu taka osoba nie jest respektowana przez innych. Poza tym doping prowadził gniazdowy i on to ma ogarniać a nie że co chwilę jakaś osoba wyskakuje z nowym rytmem.


Bez urazy banre666, ale gniazdowy to niech sobie wymieni głośnik, bo stojąc 10 metrów od niego g... słyszałem, ponadto niech douczy się trochę ze śpiewnika Zagłębia, bo słuchać zapodawania "w koło Macieju" 5 tekstów jest po prostu żałośne. Bez napinki. Pozdrawiam.



Zobacz miałeś 10 metrów , a musiałeś czekac prawie 24 godziny , żeby się napiąc na necie.
DaMi
 
Posty: 2288
Dołączył(a): 2003-01-09, 5:33 pm
Lokalizacja: Sosnowiec 100lecie

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez koszki 2009-12-07, 9:42 pm

Albo nic nie potraficie zrozumieć albo nie chcecie nic zrozumieć.

Podstawowe pytanie jak ma wyglądać doping?
Jeśli to ma być stanie w kupie na stadionie i czekanie aż krzyknie coś gość przez "szczekaczkę" i potem miauczenie tego po nim to jest to kompletne nieporozumienie.
Nawet jeśli większa ilość osób zacznie coś krzyczeć a nie padło to ze szczekaczki młyn stoi w ciszy jak na pogrzebie. Nie wolno wam krzyczeć z resztą kibiców?

Dlaczego nie potraficie zrobić nic spontanicznie?
Naprawdę nie zauważcie tego że w momencie kiedy jest "szczekaczka" na zimowym nie ma mowy o dopingu?


Po strzelonej bramce specjalnie spojrzałem na młyn. Na palcach policzył bym osoby które krzyczały LUKA a to oznacza że pozostali nie mieli pojęcia kto strzelił albo olali pozostałe 2000 kibiców i po prostu nie chcieli krzyczeć razem z nimi
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez A_UZ 2009-12-08, 12:30 am

Osoba prowadząca doping nie należy do grupy Ultras Zagłębie '05. Dziękuje :)

Ader
A_UZ
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2009-05-18, 9:33 am

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez RysioLubicz 2009-12-08, 12:55 am

koszki napisał(a):Po strzelonej bramce specjalnie spojrzałem na młyn. Na palcach policzył bym osoby które krzyczały LUKA a to oznacza że pozostali nie mieli pojęcia kto strzelił albo olali pozostałe 2000 kibiców i po prostu nie chcieli krzyczeć razem z nimi

Ciekawe bo ja stałem w młynie 90% osób dokoła mnie darło się Luka. Ale zapewne widziałeś lepiej
RysioLubicz
 
Posty: 131
Dołączył(a): 2009-05-17, 12:20 pm

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez FuBu 2009-12-08, 10:38 am

koszki napisał(a):Albo nic nie potraficie zrozumieć albo nie chcecie nic zrozumieć.

Podstawowe pytanie jak ma wyglądać doping?
Jeśli to ma być stanie w kupie na stadionie i czekanie aż krzyknie coś gość przez "szczekaczkę" i potem miauczenie tego po nim to jest to kompletne nieporozumienie.
Nawet jeśli większa ilość osób zacznie coś krzyczeć a nie padło to ze szczekaczki młyn stoi w ciszy jak na pogrzebie. Nie wolno wam krzyczeć z resztą kibiców?

Dlaczego nie potraficie zrobić nic spontanicznie?
Naprawdę nie zauważcie tego że w momencie kiedy jest "szczekaczka" na zimowym nie ma mowy o dopingu?


Po strzelonej bramce specjalnie spojrzałem na młyn. Na palcach policzył bym osoby które krzyczały LUKA a to oznacza że pozostali nie mieli pojęcia kto strzelił albo olali pozostałe 2000 kibiców i po prostu nie chcieli krzyczeć razem z nimi


Tak właśnie wyglada zorganizowany doping : jedna osoba zarzuca piosenki - reszta śpiewa. Jeśli uważasz, że zrobisz to lepiej to następnym razem popros chłopaków, żeby dali Ci spróbować poprowadzić - pokażesz jak sie to powinno robić na hokeju. I lepiej stac w młynie niz sie na niego spogladać z boku...
FuBu
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2007-05-22, 1:32 pm

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez Darian 2009-12-08, 11:06 am

Ludzie niepotrzebnie jedziecie po osobie która coś stara się robić z dopingiem na Zimowym. To że jest powtarzalny z dopingiem to nie jest żaden argument w sytuacji gdy nie ma innego chętnego. Ba sami Ultrasi i ich reprezentant Ader napisał jasno że nie jest to osoba od nich co dowodzi cały czas że Zimowy mają w dupie od co najmniej 2 lat - oprócz raptem może 2-3 osób. I cieszmy sie że ktoś jeszcze chce to robić a nie rzucajmy obelgi,szyderstwa w jego stronę.

Tak jak napisał Koszki po h*** stoicie na tych schodach skoro boicie się krzyknąć coś spontanicznie. A nawet z młynowym nie umiecie śpiewać tylko fafrolicie coś pod nosem - piszę do tych co faktycznie stali i miauczeli zamiast śpiewać.

Kwestia poruszana przez Bolo powraca jak bumerang, Myślałem że gorzej jak w przeszłym sezonie być nie może, Jest jeszcze gorzej. :kiepsko: Flaga pojawiła się raptem 3 razy a meczy na Zimowym było prawie 5 razy więcej.
Przypominam że to jest flaga HOKEJOWI FANATYCY a nie niedzielni kibice. Pozostały nam jeszcze 2 mecze w tym roku z Podhalem w piatek (transmisja tv) i z GKS-em Tychy w wtorek. Wypadałoby aby na obu meczach się pojawiła. 8)
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez _darthvader 2009-12-08, 11:15 am

Darian wydaje mi się, że dyskusja z tymi co stali w "młynie" nie ma dalej sensu. Skoro nie można było się dogadać osobiście w niedzielę, to nie sądzę aby na forum można było ich przekonać.
Ja uważam, że szczekaczka na meczu to wielkie nieporozumienie :kiepsko: i popieram tu koszkiego.
O fladze już pisałem i nie ma żadnej reakcji :-(
Mam nadzieję, że w piątek będzie już bęben i doping będzie wyglądał lepiej :niezle:
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez bolo73 2009-12-08, 1:57 pm

Bęben jest,wczoraj rano przywieźli.Natomiast co do flagi to rozmawiałem wczoraj z Wuzelem i powiedział mi,że jest problem i raczej jej nie dostaniemy bo odpowiadają za nią wyznaczone osoby które nie chodzą na hokej lub czynią to sporadycznie.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez bolo73 2009-12-10, 7:07 pm

koszki priv :niezle:
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez Lukaszsc1906 2009-12-10, 7:34 pm

Bolo73 - bierzesz jutro bęben i robimy doping ? ; ppp
Lukaszsc1906
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2009-10-06, 8:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec.

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez bolo73 2009-12-10, 8:16 pm

taaa,jutro zabębnimy,że hej :)
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez Lukaszsc1906 2009-12-10, 8:37 pm

Jutro , na Zimowy . ; p
Lukaszsc1906
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2009-10-06, 8:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec.

Re: Kibice i doping na Stadionie Zimowym

Postprzez slawek_71 2009-12-10, 11:47 pm

bolo73-kolo 17.00 stajemy z bebnem i puszka na schodach za bramkami(wejsciowymi)oczywiscie.
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników