Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków, piątek 30.10.2009r.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków, piątek 30.10.2009r.

Postprzez robson_77 2009-10-31, 7:49 pm

Meczyk bardzo mi się podobał. W naszej drużynie najbardziej podobała mi się gra Dzwonka, Sarnika i Teddyego Da Costy. Piękna bramka Luki :-)
robson_77
 
Posty: 113
Dołączył(a): 2006-07-10, 7:48 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków, piątek 30.10.2009r.

Postprzez Darian 2009-11-01, 1:09 am

Zamiast cieszyć sie że ktoś jeszcze chce prowadzić doping na Zagłebiu to jeszcze narzekają co poniektórzy. Takie rzeczy to chyba tylko na Zagłębiu. :kiepsko:

asvel82 - gościu swoim wpisem udowodniłeś że Stadion Zimowy to jest rzadko nawiedzane miejsce przez ciebie skoro nie rozpoznajesz osoby prowadzącej dopingu, więc proszę nie zabieraj głosu. Acha co do wygladu to wklej swoje zdjęcie chętnie ocenimy cię pod kątem wizualnym. :twisted:

Co do dopingu na hokeju to faktem jest rzeczywiście że ultrasi mają głeboko w dupie hokejowe Zagłębie. Ta sytuacja ciągnie się tak od 2 lat kiedy coś jeszcze było robione na Zagłębiu i jako tako doping funkcjonował. W tamtym sezonie chociaż w miarę regularnie pojawiała sie flaga hokejowa a w tym sezonie raz na ruski rok. Pokazuje to całkowity rozkład dopingu na Zimowym, a szkoda bo takiej atmosfery jaka kiedyś była na Zimowym to na Ludowym sie nie uświadczy (np. mecze z Polonią Bytom o wejscie do ekstraklasy).

W kwestii sportowej napiszę tylko że Zagłębie wygrało ale nie zachwyciło. Nie potrafili rozbić Cracovii chociaż ta grała de facto na 5 piątki. Niemniej bramka Luki rekompensuje mi wszelkie minusy i wady gry naszych zawodników.

p.s. CZY TU SĄ W OGÓLE JACYŚ MODERATORZY PRZEGLĄDAJĄCY ZAWARTOŚĆ I TREŚĆ NIEKTÓRYCH POSTÓW ?
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków, piątek 30.10.2009r.

Postprzez KalF92 2009-11-01, 11:50 am

Nie rozumiem co za problem z dopingiem, nawet jeśli chłopakowi nie wyszło to, przecież każdy ma do tego prawo, a jak się komuś nie podoba to niech powie to w przerwie między tercjami a nie marudzi na forum.
Wracając do meczu to szkoda tylko wyniku, mógłby być znacznie lepszy, bo Craxa grała w sporym osłabieniu.

Do modów, jak będą następne posty w których ktoś będzie wyrażał swoje poglądy na temat prowadzącego doping to ostrzeżenia dla tych delikwentów a wątek zamknąć.
KalF92
 
Posty: 521
Dołączył(a): 2009-01-03, 12:44 pm
Lokalizacja: SEKCJA PIASKI

Re: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków, piątek 30.10.2009r.

Postprzez Darian 2009-11-01, 5:25 pm

Tu nawet nie chodzi żeby zabraniać komuś prawa do krytyki. Ale rzucaniem błotem i inwektywami w stosunku do innego kibica jest na forum publicznym niedopuszczalne! :czerwona:

W wątku hokejowym pozostaje mi jedynie napisać że obecny tydzień wolnego można poświęcić w szczególnosci grze w obronie bo na razie to jest katastrofa. Jaak na klub z aspiracjami medalowymi zdecydowanie za dużo. A mecze mamy teraz same ciężkie przed nami i wątpie żeby przy takiej dyspozycji obrony udało się utrzymać nawet nie 2 a 3 miejsce przed dalszą częścia rozgrywek.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków, piątek 30.10.2009r.

Postprzez lunatyk 2009-11-01, 11:07 pm

Jestem kibicem z czasów mistrzostw Polski ale podpisuję się obiema rękami przeciwko krytyce osób próbujących wskrzesić doping na zimowym. Chłopak robi co może i chwała Mu za to.
lunatyk
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2009-01-12, 7:18 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków, piątek 30.10.2009r.

Postprzez kierat 2009-11-02, 7:32 am

Mecz wygrany to dobrze ale według mnie lichy. Widać że nasi nie grają na 100% mozliwości, niektórzy wciąż się ślizgają, błędy w obronie. Tomek Dzwonek niestety nie jest pewnym punktem w drużynie, a bramkarz powinien taki być. Mimo złapanych dwóch krązków do raka reszta interwencji bardzo niepewna. Bardzo dobrym byłby powrót Kuca i Rajskiego oraz zakontraktowanie solidnego obrońcy.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków, piątek 30.10.2009r.

Postprzez koszki 2009-11-24, 6:54 pm

No i po co było wystawiać w bramce Dzwonka ?

Początek 2 tercji i już 4 w plecy :-(
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków, piątek 30.10.2009r.

Postprzez bolo73 2009-11-24, 7:16 pm

Błąd bo mógł bronić "Młody" ale wynik specjalnie mnie dziwi bo Cracovia już dwukrotnie z nami umoczyła i chciała wziąć rewanż a poza tym w niedzielę przegrali (nie wiem czy uczciwie) z Janowem i kolejnej porażki raczej nie należało się spodziewać.Dodatkowo nasi niby porządnym składem pojechali ale wiadomo - choróbsko musiało zrobić swoje.Do piątku daleko więc odbijemy sobie na Naprzodzie hehe.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków, piątek 30.10.2009r.

Postprzez Darian 2009-11-24, 8:28 pm

No Skokan wogóle podejmuje "wybitne" decyzje najpierw zajechał nam dwóch bramkarzy a teraz Nowaka chce zniszczyć psychicznie. Debil,debil i jeszcze raz debil. :kiepsko:

Swoją drogą to dzisiaj wygladało to jakby hokeiściami myślami byli gdzieś indziej. No bo dotychczasowe mecze były wyrównane nawet jeżeli przegrywaliśmy a dzisiaj nawet nie podjęto żadnej walki. No chyba że mamy do czynienia z całkowitym wyczerpaniem materiału.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków, piątek 30.10.2009r.

Postprzez Przemek26 2009-11-24, 8:47 pm

Darian napisał(a):No Skokan wogóle podejmuje "wybitne" decyzje najpierw zajechał nam dwóch bramkarzy a teraz Nowaka chce zniszczyć psychicznie. Debil,debil i jeszcze raz debil. :kiepsko:

.



Nowak tylko 2 razy pokonany a wg relacji kilka bramek uratował
A to że Skokan to najwieksza pomyłka w tym sezonie to juz inna bajka
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Re: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków, piątek 30.10.2009r.

Postprzez August 2009-11-24, 9:00 pm

U nas tradycyjnie dziadostwo po zagłębiowsku, a Tychy wylanego u nas Vavrecki wymiatali z Podhalem jak chcieli
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków, piątek 30.10.2009r.

Postprzez sayu 2009-11-25, 12:49 am

Porazka w takim stosunku to nieporozumienie. Bylem na meczu i widzialem co sie dzialo! Srakowia niesamowicie skuteczna i wykorzystala wszystkie 3 ladne okazje jakie miala, a strzelila 5 bramek (mowie o czasie do 25' kiedy to zrobilo sie 5:0 - bo potem byla juz slizgawka) Z przebiegu calego meczu, ktory o dziwo byl wyrownany, mielismy mnostwo sytuacji do stzelenia bramki! Koszerek sam na sam 2 razy, Podlipni 1na1, podanie wzdluz bramki i kiks Luki, nieudana kontra 4 na 1, kontra Slusar - Koziolek na Radziszewskiego, Banaszczak w przewadze wyjechal praktycznie sam na sam z Radzikiem, (chyba) Jaros w slupek, ladne rozegranie krazka w przewadze i jak przyszlo do strzalu, to Sarnik nie trafia w krazek, strzal (juz nie pamietam kogo) gdzie krazek staje na linii i juz jest kilka naprawde wysmienitych okazji, z ktorych bramka do konca meczu nie padla. I tak naprawde ciezko mi kogokolwiek wyroznic czy skrytykowac za dzisiejszy wystep! Po prostu razaca NIESKUTECZNOSC calego zespolu!!! Do tego wszystkiego nalezy dodac, ze juz jak to zwykle bywa dobry wystep notuje Radziszewski

Widac jakis zastoj 1szego ataku. Zastanawia mnie dlaczego Luka jezdzi zawsze gdzies z boku jak nasi sie mobilizuja przed meczem i do szatni schodzi zawsze jako ostatni... Alienacja, czy taki typ?!? Jakos wczesniej nie rzucalo mi sie to tak dobitnie w oczy.

Co do bramkarza, to Dzwonek niczym sie nie wykazal, ale przy bramkach straconych tez go winic ciezko... Bartek pokazal sie kilka razy z dobrej strony - dodatkowo mielial szczescie, bo w IIIT byl jeszcze slupek dla sraxy i pudlo na pusta bramke, ale to moze wlasnie szczescie sprzyja lepszym (na chwile obecna). Widac Tomek bez czucia i chyba mimo wszystko tzreba bylo stawiac na Bartka!

Co warte uwagi a niespotykane zbyt czesto dobra praca sedziow - poza jednym bledem, gdzie gralismy w oslabieniu, Bychawski wystrzeliwuje krazek, a sedzia UWOLNIENIE :crazy

Naprawde ciezko mi dzisiaj bylo przelknac ta porazke na siedleckiego... :-?
sayu
 
Posty: 331
Dołączył(a): 2005-05-10, 6:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń

Re: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków, piątek 30.10.2009r.

Postprzez bolo73 2009-11-25, 7:57 am

sayu dzięki za relację ale tak jak pisałem wcześniej można było się spodziewać przegranej bo wygraliśmy z nimi już 2 mecze a to ostatnimi laty rzadko się zdarzało więc musieli się sprężyć na Zagłębie,Dodatkowo musieli odrobić troszkę bo przecież są te bonusy,których do końca nie kumam.Tzn jak np.Stocznia zajmie miejsce 7 lub 8 i będzie miała korzystniejszy bilans spotkań od ekipy z miejsca 1 lub 2 to będzie potrzebowała do awansu do półfinału 2 wygranych a ich przeciwnik pomimo tego,że jest wyżej,że rozgrywał spotkania w grupie silniejszej - 3 wygranych???Troszkę to nie w porzo,chyba,że jest jakiś inny klucz o którym nie doczytałem.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków, piątek 30.10.2009r.

Postprzez Leżak 2009-11-25, 9:36 am

Rozmawiałem z kumplem z DG który studiuje w Krakowie i był na meczu, przedstawił mi to mniej więcej tak że Cracovia pokazała niesamowitą skuteczność, oraz w dziecinny sposób wprowadzała grę do naszej tercji obronnej. Zagłębie też stwarzało akcje ale Radzik był w świetnej formie i do tego dopisywało mu szęście. Bramkarze Zagłębia zagrali bez fajerwerków po 4 bramce dla Cracovii podobno tempo akcji Cracovii spadło ale mimo i tak zdołali strzelić jeszcze kilka bramek. To tyle. Oby w piątek był wynik też powtórzył się wynik z ostatniego meczu . . . ale tego z Janowem w Sosnowcu (7-0) :niezle:

PS. Sprawa wynagrodzeń dla hokeistów też pewnie w jakimś stopniu odbija się na ich postawę na lodzie, i tak jak niektórzy uważają że skoro są sportowcami to i tak powinni grać na 100%, ale im zależy na Zagłębiu i kibicach bo gdyby było inaczej to wogóle by do Krakowa nie pojechali.
Leżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2005-02-27, 11:06 am
Lokalizacja: ja nie wiem

Re: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków, piątek 30.10.2009r.

Postprzez kierat 2009-11-26, 1:57 pm

Tutaj wywiad z Teddym. Czyli kasa jednak jest problemem.

http://www.krak.tv/kategoria-13,film-996.html
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników