Sezon 2009 / 2010

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Sezon 2009 / 2010

Postprzez innu 2009-11-13, 4:54 pm

Tak, o rzucanie na lód. Kara za takie coś to do 5 do 25 tys zł, w zależności jak sędzia to zainterpretuje. Lepiej się powstrzymać, bo pare ziarek może słono kosztować. Co do kibicowania padło pytanie jak zarząd jest zadowolony z kibiców. Prezes odpowiedział, że cieszy go, iż chodzi coraz więcej rodzin z dziećmi/par/kobiet. Darek dodał jednak, że on osobiście liczy na więcej, może teraz jak się piłka skończyła coś się ruszy. Prezesi apelowali też o żywe reagowanie np. przeciągłe gwizdy gdy zamykają nas w zamku, lub przy wejściu przeciwnika z tunelu. Tak by pomóc naszym w grze. Powspominali też dawne czasy gdy drużyna przyjezdna miała pełne portki wyjeżdżając na lód na Zimowym. Dużo więcej dopingu pozytywnego mniej marudzenia i kurwowania na zawodników itp. Ogólnie mnie też zaczyna już to denerwować, jak przychodzą goście (najśmieszniejsze, że są na każdym meczu) i tylko marudzą, wyzywają i ciągle im coś nie pasuje - chyba taka jest mentalność większości i to akurat będzie trudno wyplenić.
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm


Re: Sezon 2009 / 2010

Postprzez Przemek26 2009-11-13, 9:13 pm

innu napisał(a):Tak, o rzucanie na lód. Kara za takie coś to do 5 do 25 tys zł, w zależności jak sędzia to zainterpretuje. Dużo więcej dopingu pozytywnego mniej marudzenia i kurwowania na zawodników itp. Ogólnie mnie też zaczyna już to denerwować, jak przychodzą goście (najśmieszniejsze, że są na każdym meczu) i tylko marudzą, wyzywają i ciągle im coś nie pasuje - chyba taka jest mentalność większości i to akurat będzie trudno wyplenić.


Te kary to taka sama wajcha jak kwota wkupnego przed sezonem.Najwyższy czas żeby ktoś wziął zamordę pzhl

Co do kurwowania , jak sam powiedziałes ludzi którzy sa zawsze od X czasu.Sorry ale właśnie my mamy prawo wyrazić to co widzimy słownie a nie jednorazówki ktore przyjda 2 razy na sezon bo mecz z Cracovią czy Tychami
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Re: Sezon 2009 / 2010

Postprzez bolo73 2009-11-13, 10:33 pm

Przemo,owszem prawo mamy ale bez przesady bo tak jak pisze innu takich marudów jest pełno i jest to naprawdę wkur....Co do tych kar to jeżeli faktycznie są takie stawki to jest to przegięcie i to ostre.Sprawa kibicowania to niestety ale nasza pięta achillesowa.Po prostu jest mi głupio i wstyd jak publika reaguje a właściwie nie reaguje.Chociażby dzisiaj.Normalnie reakcja jak w teatrze.Nawet jak bramy padały to jeeeeee i praktycznie koniec,parę okrzyków Zagłębie Zagłębie i cisza.Czyż Galwas nie zasłużył po strzeleniu dwóch pięknych bramek aby wykrzyczeć jego nazwisko?Przyjemnie by się gościowi zrobiło.Panowie trzeba coś zrobić z tym dopingiem bo to jest straszna kapa dla nas.Jeżeli ultrasi nie chodzą na hokej to trudno ale przecież są ludzie którzy potrafiliby poprowadzić doping,pociągnąć resztę widowni.Przede wszystkim wg mnie należałoby zorganizować prawdziwy młyn i to koniecznie za bramką pod zegarem.Nieważne,że na początku będzie to 50 czy 100 osób,z czasem rozrośnie się.Ważne jest aby wytworzyć nawyk wśród pewnej grupy aby zbierała się w jednym określonym miejscu i wspólnie prowadziła śpiew,wspólnie gwizdała,buczała etc.Można także pomyśleć - tutaj ukłon dla Zarządu - o jakimś krzesełku gnieździe dla wodzireja.Innym pomysłem jest zakupienie np.1000 piszczałek (takich prostych i tanich) lub gwizdków (ale takich aby nie kolidowały z sędziowskimi) i zaopatrzenie w nie publiczność.Wówczas byłby zajebisty efekt kiedy przyjezdni wychodziliby z szatni na lód albo grali w przewadze a my przeraźliwymi gwizdami przeszkadzalibyśmy im w grze.Co sądzicie wstępnie o tych paru koncepcjach?Wiem,że odezwą się głosy,że to nie takie proste ale coś trzeba działać bo to naprawdę wstyd iść na mecz a oglądać widowisko teatralne.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Sezon 2009 / 2010

Postprzez slawek_71 2009-11-14, 9:21 am

Re: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków, piątek 30.10.2009r.
przez slawek_71 31 paź 2009 11:59

biper1 napisał(a):
a to widze inaczej ... dopin był tylko nie na HOKEJ !!!!!! to co na piłkę sie nadaje nie jest dobre na hokej, w złych momentach spiew zamiast gwizdów (osłabienie) trzeba się trochę orientować co sie na lodzie dzieje
fajnie ze było tylu ludzi, szkoda że tylko mobilizacja jest na jakies "hiciory"


slawek_71 napisał(a):
To jest wlasnie problem dopingu na hokeju.Prowadzacy doping ma zyc meczem,stac frontem do lodu i widziec co sie tam dzieje.Jesli gramy w oslabieniu to ma byc swizd pi...d,buczenie,harczenie i gwizdy na caly Zimowy.Jesli strzelamy gola to skandowac nazwisko strzelca,nie tylko Luka i Teddy.Gole strzelali wczoraj tez Rozanski,Sarnik,Banaszczak,Opatovski,a tylko Luka zostal imiennie wywolany.Zaglebie to cala druzyna nawet jesli zawodnik strzeli w calym sezonie 2 gole.
Przyspiewki typu Legie,Olimpie,Bielsko pozdrawiamy moga pospiewac ale w innym momencie a nie w czasie oslabienia.


bolo73 juz ten temat poruszylo paru kibicow po Sraxie.Jest nas kilkunastu "dziadkow"ze starego Zimowego.Moze by sie tak umowic i zebrac w tych wlasnie kilkanascie osob,pod zegarem i zaczac doping a mlodzi kibice sami dolacza. Siedzilo nas ostatnio w Axlu kilku i przypominalismy sobie stare,dobre piosenki typu:szly raz mroweczki przez las....., dzis zaglebie gra sialalalala....., wczoraj obiecalas mi napewno....... Zeby byla jasnosc- nikt tu nie chce uczyc mlodych kibicowac.

Pierwszym ktory powinien dostac brawa i wywolany imiennie byl Dronia za walke z Krzakiem.
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sezon 2009 / 2010

Postprzez lysyjonow 2009-11-15, 8:06 pm

Dzięki Panowie wielkie ,że nie odpuściliście meczu w Gdańsku ,pozdro z Janowa!!!!
lysyjonow
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2008-08-20, 10:36 pm

Re: Sezon 2009 / 2010

Postprzez Darian 2009-11-15, 8:25 pm

Hokeiści grali dla siebie i dla południa, po ty by nie było dalekich wycieczek na północ. Już nie wspominając o kibicach którzy będą mieli rzut beretem na mecze do Janowa. Po za tym były rachunki do wyrównania z poprzedniego sezonu.

Ze Stocznią może się spotkamy w play-off o ile zajmiemy miejsce w piewszej dwójce.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sezon 2009 / 2010

Postprzez multiplex 2009-11-15, 8:29 pm

Fajnie ześ cie wygrali bo my momy awans do "6".Jo wiym że graliście do siebie ale i tyz do nos. :brawo:

tak z innej beczki -> w 1/4 PP moze Zaglymbie - Ruch? :niezle:
multiplex
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2007-04-13, 12:29 pm
Lokalizacja: z górnego slonska

Re: Sezon 2009 / 2010

Postprzez bolo73 2009-11-15, 9:57 pm

Hehe jak to fajnie,że Naprzód dzisiaj nam kibicował,może to skutkować jakąś zgodą jeszcze :lol:
A tak poważnie to lepiej mieć w grupie Janów niż Gdańsk,nie dość że bliżej to na dodatek zdecydowanie ciekawiej.I teraz szczere pozdro dla prawdziwych - podkreślam prawdziwych kibiców hokeja z Janowa.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Sezon 2009 / 2010

Postprzez sayu 2009-11-16, 2:10 pm

Moze komus sie przyda...
http://www.sendspace.com/file/ulr7ex
sayu
 
Posty: 331
Dołączył(a): 2005-05-10, 6:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń

Re: Sezon 2009 / 2010

Postprzez bolo73 2009-11-16, 3:22 pm

Mam taki pomysł,nie wiem jak będziecie się na niego zapatrywali ale marzy mi się coś takiego:
Zrobić ogólną zrzutę,pogadać z Zarządem,może deczko nas wspomogą - na zakup bębna lub bębnów coby przyczyniły się do stworzenia wspaniałego dopingu.Nie wiem jaki byłby koszt takiego przedsięwzięcia ale myślę,że 1000 powinno styknąć.A tysiąc to potrzeba aby każdy rzucił po zetce.Jakbyśmy tak kiedyś wyskoczyli z 2 czy trzema bębnami to byłaby jazda.Czekam na odzew i komentarze.Może ktoś ma inny pomysł.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Sezon 2009 / 2010

Postprzez nemoz 2009-11-16, 4:58 pm

Pomysł z bębnami niezły :niezle: ze zrzutą też nie ma problemu jestem ZA
nemoz
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2008-11-17, 8:43 am

Re: Sezon 2009 / 2010

Postprzez dziejus 2009-11-16, 6:29 pm

Tzn. co???Zorganizujesz zbiorke pieniedzy,kupisz beben??Uspokoiles mnie tym ze "nie ma problemu".
dziejus
 
Posty: 1507
Dołączył(a): 2004-08-30, 9:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC-Stary

Re: Sezon 2009 / 2010

Postprzez Snow Patrol 2009-11-16, 6:50 pm

multiplex napisał(a):tak z innej beczki -> w 1/4 PP moze Zaglymbie :czerwona: - Ruch? :niezle:


Proponuję bana albo przynajmniej jakieś ostrzeżenie.
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Re: Sezon 2009 / 2010

Postprzez bolo73 2009-11-17, 7:54 am

dziejus,nie o to chodzi czy problem jest czy go nie ma bo z pewnością zawsze jakiś się pojawi.Sęk w tym czy chcemy stawić mu czoła i szukać sposobu czy pomysłu jak go rozwiązać.Ja luźno wyszedłem z propozycją - moim zdaniem wartą szerszego przeanalizowania,rozważenia.I teraz pytanie czy my kibice Zagłębia będziemy potrafili się zorganizować aby coś ruszyło w temacie kibicowania i dopingu na Zimowym czy nadal będziemy tkwili w marazmie i robili z siebie niedołęgów,gości,którym jest dobrze z tym jak jest,którym nie zależy na tym aby powrócić do tego co było kiedyś.Wymagamy o d Zarządu,od zawodników medalu,sukcesu,dobrej gry a pytanie brzmi:czy my sami coś robimy aby pomóc hokeistom w lepszej grze,w ich zaangażowaniu w walkę,czy jesteśmy ich siłą napędową?Śmiem twierdzić,że jeżeli doping w piątkowym meczu z Podhalem byłby taki jak należy to nie doszłoby do dogrywki i karnych tylko wygralibyśmy po 60 minutach.Póki co to dużo gadamy,marzymy ale konkretów brak.Więc postanowiłem,że trzeba wreszcie zacząć wysuwać konkretne propozycje,pomysły,które być może uda się wcielić w życie.Tylko,że potrzebna jest wola chęci od kilkunastu.kilkudziesięciu ludzi bo jednostka niestety sama nic nie zdziała.Na początek może tak jak proponował innu zbierzmy się dzisiaj z 15 minut wcześniej pod zegarem - nieważne czy będzie nas 10 czy 100.Ważne,żeby dać sygnał innym,oczywiście można namawiać ludzi coby się przyłączyli.Tylko zbierzmy się razem a nie jeden stanie 10 m od drugiego bo tak to nic nie będzie.Jeżeli dajmy na to będzie nas 20 zaczniemy razem doping to będzie go słychać i powinno się udać pociągnąć innych.No trzeba coś zacząć działać,żeby przyjezdni czuli się jak w jaskini lwa a nie w teatrze czy operetce.Czekam na komentarze i odzew.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Sezon 2009 / 2010

Postprzez nemoz 2009-11-17, 8:17 am

dziejus napisał(a):Tzn. co???Zorganizujesz zbiorke pieniedzy,kupisz beben??Uspokoiles mnie tym ze "nie ma problemu".

Nie kolego nie będę stał z puszką bo jestem na to za stary.Pisząc,że jestem ZA miałem na myśli poparcie idei bolo 73 i innu aby wskrzesić doping na Zagłębiu taki jak 30 lat temu.Pamiętasz?.Ale widząc takich malkontentów jak TY wątpię czy się uda.Chociaż może kolegom wcześniej wym. nie zabraknie determinacji,czego z serca życzę. A jak będzie puszka na bęben to napewno się dorzucę.
nemoz
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2008-11-17, 8:43 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników