Play-Off Kibice

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Play-Off Kibice

Postprzez malediwy 2009-02-26, 2:36 pm

Nie mogąc się doczekać odpowiedzi zadzwoniłem na lodowisko i powiedziano mi, że mecz jest o godzz. 17.00 a cena biletu 8 zł. Co do ceny to bez różnicy ale nie chciałbym przyjechać na koniec meczu...:-)
Czy ktoś mógłby potwierdzić te informacje? Z góry wielkie dzięki!
malediwy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2009-02-26, 12:57 pm


Re: Play-Off Kibice

Postprzez Bartos 2009-02-26, 3:31 pm

mecze na "Zimowym" są w tygodniu o 18 a w weekendy głównie o 17 ... raczej nigdy wcześniej więc nie ma obawy o spóźnienie się
Ostatnio edytowano 2009-02-26, 3:35 pm przez Bartos, łącznie edytowano 1 raz
Bartos
 
Posty: 411
Dołączył(a): 2003-06-15, 12:36 pm
Lokalizacja: Czeladź - Piaski

Re: Play-Off Kibice

Postprzez Robson_sc 2009-02-26, 3:33 pm

W niedziele zawsze gramy o 17, więc pewnie tym razem nie bedzie inaczej no ale zobaczymy.
Robson_sc
 
Posty: 572
Dołączył(a): 2004-10-21, 8:11 am

Re: Play-Off Kibice

Postprzez _darthvader 2009-02-26, 4:50 pm

Myślę, że info ze strony wyczerpuję ten temat w zupełności ;-)

"Jutrzejszym pojedynkiem z JKH Jastrzębie hokeiści Zagłębia rozpoczną walkę o miejsca 5-8. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Jastrzębiu. Rewanżowe spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 17:00. Informujemy również, że ceny biletów nie zmieniają się(dorośli zapłacą za nie 10 zł, zaś kobiety i dzieci do lat 12-stu – 5zł). Zwycięzca dwumeczu zagra o miejsce piąte z TKH Toruń, bądź Naprzodem Janów. "
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Re: Play-Off Kibice

Postprzez malediwy 2009-02-26, 5:46 pm

Dzięki za info! Nie widziałem go wcześniej na stronie. Pojawiło się dopiero po godz. 15.00.
malediwy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2009-02-26, 12:57 pm

Re: Play-Off Kibice

Postprzez malediwy 2009-03-02, 2:30 pm

Byłem i zobaczyłem!!!:-)

Poraz pierwszy widziałem mecz hokejowy na żywo i niezmiernie się z tego powodu cieszę. Od lat jestem kibicem żużla i oczywiście jako rodowity częstochowianin od dziecka kibicuje również naszym siatkarzom. Nie mamy niestety drużyny hokejowej a szkoda, bo wczoraj się przekonałem, że tą dyscyplinę postawiłbym w swojej hierarchi zaraz za żużlem a chyba przed siatkwóką i np. piłką nożną która przy hokeju wydaje się być niezwykle nudna. Gratuluję więc zwycięstwa Waszej drużynie i mam nadzieję zaglądać od czasu do czasu do Sosnowca, żeby jej kibicować:-)

Ale dla równowagi muszę zapytać: CO WY Z TYM SŁONECZNIKIEM???:-)))
Poza wrażeniami sportowymi byłem świadkiem niezwykłej zbiorowej "terapii słonecznikowej":-) Ale nie o samo skubanie mi chodzi a o to co po nim zostaje. Już w po pierwszej tercji gdy poszedłem na kawę zaskoczyło mnie, że cała podłoga zalega w łupinkach, a po obu przerwach musiałem czyścić swoje zaplute siedzenie. A wystarczyłby mały woreczek lub własnie ten kubek po kawie...

Pozdrawiam wszystkich kibiców Zagłębia!!!
malediwy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2009-02-26, 12:57 pm

Re: Play-Off Kibice

Postprzez Bartos 2009-03-02, 4:16 pm

1) wczoraj to byl nudny mecz, trzeba bylo byc na meczu ze Stoczniowcem :) wtedy to byś hokej postawił nawet przez żużlem

2) nie wiem o co Ci chodzi z tym słonecznikiem bo wczoraj to i kibiców było baaardzo mało a i od meczu z Cracovia jest zakaz sprzedaży słonecznika przed halą (chociaż i tak niektórzy sprzedają go z ukrycia :D )
na wcześniejszych meczach to po kilkunastu minutach cała hala miała "dywan" ze słonecznika ... ot taki zwyczaj :)

Zapraszamy w nowym sezonie :)
Bartos
 
Posty: 411
Dołączył(a): 2003-06-15, 12:36 pm
Lokalizacja: Czeladź - Piaski

Re: Play-Off Kibice

Postprzez Darian 2009-03-02, 5:00 pm

Słonecznik to już taka tradycja na hokeju. Nie tylko w Sosnowcu.

Też żałuje że w Polsce nie ma tylu ośrodków hokeja ile powinno być.

A następnym razem radzę wybrać się najakiś bardziej prestiżowy mecz jak z Tychami albo Cracovią bo i gra jest lepsza jak i atmosfera na trybunach znacznie żywsza.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Play-Off Kibice

Postprzez bolo73 2009-03-02, 6:02 pm

malediwy
cieszę się,że zawitałeś,zobaczyłeś i Ci się podobało ale tak jak wyżej zauważyli koledzy jeżeli chcesz zobaczyć prawdziwy hokej to zapraszamy Cię już w nowym sezonie,najlepiej na mecz z Tychami, Cracovią, Podhalem lub Naprzodem.Poziom będzie zdecydowanie wyższy,luda więcej a tym samym i atmosfera o niebo lepsza.Co do "słonia" to tak to już jest,że się skubie,wiem,że może to mało estetycznie wygląda ale tak już jest od dawien dawna.Pozdrawiam
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Play-Off Kibice

Postprzez Darixu 2009-03-02, 9:11 pm

No akurat teraz będziemy grać z Naprzodem ale wątpie czy to teraz będzie dobre widowisko,no może,ale najlepiej w trakcie sezonu lub lekko pod koniec jak druzyny walczą o cenne punkty i miejsca,wtedy widać ten Lwi pazur hehe i emocje gwarantowane.Może akurat będzie teraz mobilizacja,bo przeciez tego własnie oczekujemy,ale to już zadanie dla trenera i całego sztabu.Jednak serdecznie zapraszamy na te własnie mecze z Naprzodem,może byc bramkostrzelna rywalizacja hehe :twisted:

P.S. a z tym słonecznikiem to faktycznie taka" tradycja" lepiej to niz inne rzeczy ;-) ,no i fakt jak mówili koledzy,zazwyczaj wszędzie na hokeju spotkasz sie z tym "obyczajem" :-) pozdr.
Darixu
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2009-01-13, 2:10 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Play-Off Kibice

Postprzez malediwy 2009-03-02, 10:29 pm

Namówiliście mnie!!! Zarówno na kolejne mecze jak i na słonecznik:-)
malediwy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2009-02-26, 12:57 pm

Poprzednia strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników