TROCHE HOKEJA :)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: TROCHE HOKEJA :)

Postprzez Darian 2011-09-11, 12:04 pm

Z cyklu filmowo dzisiaj na Zimowym :) :
Obrazek

p.s.1 to oczywiście związane z ograniczeniami jakie nas czekają
p.s. 2 oby nam tylko tak poczÄ…tku sezonu nie zafundowali wichrzyciele z mosiru, i miasta
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: TROCHE HOKEJA :)

Postprzez kierat 2011-09-14, 4:08 pm

Co taka cisza? Liczył ktoś, że powalczymy z Unią? Nawet po ryju nasz dostał. Jak zdobędziemy 6 pkt w tej rundzie to będzie ok. A jak pojawi się kasa to dwóch Czechów trzeba ściągać bo inaczej czerwona latarnia.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: TROCHE HOKEJA :)

Postprzez Darian 2011-09-15, 10:12 am

po prostu wynik i potencjał druzyny odstrasza "kibiców" ot co.Nie ma się co czarować jeżeli teraz dostajemy w czapę tak wysoko to kwestią czasu są dwucyfrówki. Na początku jeszcze nie powinno widać takich różnic z uwagi na etap przygotowań i brak świeżości. A w wtorek doszło do prawdziwej demolki. Nikt nie spodziewał sie zwyciestwa no ale liczyliśmy na porażkę typu 1-5 czy 2-5 a nie różnicą 8 bramek.

Mnie bardziej interesuje czy Zimowy dostanie dopuszczony do organizowania imprez masowych. Jeżeli będzie tak że tylko 300 osób będzie miało oglądać najblizsze mecze to będzie wstyd i kompromitacja miasta do którego należy obiekt. I co najgorsze odbije sie to na wsparciu dla druzyny bo 300 osób to nie 1000 (przynajmniej na początku powinno znaleźć sie tylu chętnych na ogladanie hokejowego Zagłębia).
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: TROCHE HOKEJA :)

Postprzez August 2011-09-15, 1:56 pm

Darian napisał(a):bardziej interesuje czy Zimowy dostanie dopuszczony do organizowania imprez masowych

Kompromitująca wpadka hokejowego Zagłębia

Piątkowy mecz z GKS-em Tychy obejrzy ograniczona liczba kibiców. Klub nie uzyskał zgody na organizację imprezy masowej, co już na starcie sezonu obnaża słabości spółki, której przecież jedynym właścicielem jest miasto.
O problemach z uzyskaniem zgody na organizację imprezy masowej pisaliśmy już przy okazji spotkań w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Prezes Marcin Fall zapewniał wtedy, że na ligę wszystko wróci do normy. Niestety, nie wróciło. - Zabrakło nam jednego dnia - informuje działacz, który też jest zawiedziony tym, że spotkanie będzie mogło obejrzeć tylko 299 osób.

Zagłębie nie zdążyło z dokumentacją, gdyż - jak tłumaczą działacze - klub zbyt długo żył niepewnością czy otrzyma licencję na grę w ekstralidze.




Więcej... http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... z1Y1dGXnUd
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: TROCHE HOKEJA :)

Postprzez kierat 2011-09-15, 2:27 pm

Zagłębie nie zdążyło z dokumentacją czy Mosir? Zresztą mniejsza z tym, kompromitacja i to duża.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: TROCHE HOKEJA :)

Postprzez Darian 2011-09-15, 4:21 pm

A cóż to za różnica? Klub jest miejski, obiekt jest miejski więc kto ponosi odpowiedzialność za taki stan rzeczy?

Domyślcie się sami. :twisted:

Za portalem sportowezaglebie.pl mamy nowy herb. Tak wyglÄ…da to "dziwo"(w artykule):

http://www.sportowezaglebie.pl/hokej-na-lodzie/polska-liga-hokejowa/ograniczona-publicznosc-nowy-herb,1,4,4760

:kiepsko:
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: TROCHE HOKEJA :)

Postprzez August 2011-09-19, 8:07 pm

Dzisiejsze spotkanie prezesa Zagłębia Sosnowiec S.A. przyniosło kilka ciekawych informacji. Kto wie, może do naszego zespołu wróci Vladimir Luka, trwają rozmowy z GKS na temat pozyskania Martina Voznika.

Początek spotkania to atak kibiców na temat herbu (zresztą większość spotkania była temu poświęcona), w tym temacie wiele zostało powiedziane, a że to nie są moje klimaty, gdyż przyjdę na Stadion Zimowy niezależnie od tego jaki herb będą mieli na sobie hokeiści, więc odpuszczam sobie pisanie o tym, że kibice nie będą chodzić, jak będzie taki, a nie inny herb. Nawet padły słowa, czy prezes chce skończyć jak piłkarskie Zagłębie, gdzie stadion świeci pustkami. Prezes Marcin Fall dobrze zauważył, że nie jest to najważniejsze w tej chwili, a wszystko można załatwić rozmowami, ale nie w taki sposób.

Z konkretów prezes Marcin Fall przekazał, że Zagłębie nie jest zainteresowane pozyskaniem Milana Baranyka, za to prowadzi rozmowy z GKS Katowice na temat Martina Voznika. - Chcemy pozyskać tego zawodnika, gdyż on może pomóc naszej drużynie - przekazał prezes Fall. - Karel Horny raczej też nas nie wzmocni - dodał.

Pojawił się temat Vladimira Luki, jednak bez konkretów (Czech ma ważny kontrakt, więc nie będą to łatwe rozmowy), jeśli kluby dogadają się, to jest szansa, że bramkostrzelny napastnik wróci do Sosnowca. - To jest zawodnik dobry nawet pod kątem marketingowym, gdyż ściągnie kilku kibiców, niezależnie z jakim herbem zagra na koszulce - pozwolił sobie na luźny żart sternik Zagłębia.


Jeszcze nie wiadomo czy w piątek będzie zgoda na imprezy masowe, wszystko wyjaśni się na dniach. Jednak najbliższy mecz na Stadionie Zimowym jest zagrożony, gdyż nie minie jeszcze 30 ustawowych dni. - Walczymy o zgodę, jednak trzeba pamiętać, że mieliśmy wiele ważnych spraw na głowie. Licencja, ugody z byłymi zawodnikami i opanowanie 800 tyś długu. Najważniejszy był start w PLH. O tragedii mogą mówić w Gdańsku, Krynicy i Janowie, nam się udało wykonać najważniejsze zadania - przekazał prezes Fall.

Koordynatora do spraw szkolenia młodzieży wyłoni konkurs. Prezes przekazał, że z klubem będą współpracować byli hokeiści Zagłębia, Andrzej Nowak i Leszek Tokarz.
http://www.sportowezaglebie.pl/hokej-na ... -,1,4,4783
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: TROCHE HOKEJA :)

Postprzez kierat 2011-09-20, 6:32 pm

http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl/news ... ty-kibicow

Milana dalej nie rozumiem. Najpierw chce gać z Voznikiem w Sosnowcu, potem nagle chce odbudowywać formę w Podhalu, potem znowu chce wracać do Zagłębia, a głównym powodem jest Voznik. Przecież mógł zostać w Zaglębiu i odbudowywać formę, było sporo czasu do końca sezonu. Mógł spokojnie grać w jednym ataku z Voznikiem.

Masz rację Milan to że Cię nie rozumiemy to nasz problem ale jeszcze większy jest ten, że Ty nie chciałeś zrozumieć nas i sytuacji w której się znaleźliśmy w zeszłym sezonie. Dlatego w pełni popieram zarząd.

Pierwszeństwo mają Ci którzy chcieli pomóc, a skoro drużyna powiedziała że Ciebie nie chce to coś musi być na rzeczy.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: TROCHE HOKEJA :)

Postprzez jondek 2011-09-20, 7:33 pm

Dla mnie nieporozumieniem jest pozbycie się Voznika,który pomógł drużynie i nie pieprzy farmazonów jak Milan,chociaż ma do tego pełne prawo(ale tu "ukłony" do byłych prezesów). :redface:P.s 4-2 w Toruniu :brawo: :niezle: Tak hartuje się stal :-)
jondek
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: TROCHE HOKEJA :)

Postprzez Leżak 2011-09-20, 10:02 pm

Voznik sam odszedł podobnie jak M. i T. Kozłowscy czy Kulik odeszli z powodu braku płynności finansowej w klubie, poszedl do gieksy bo studiuje na AWF-ie w Katowicach i zależy mu na bliskiej odleglosci do uczelni.
Leżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2005-02-27, 11:06 am
Lokalizacja: ja nie wiem

Re: TROCHE HOKEJA :)

Postprzez jondek 2011-09-21, 10:58 am

A z tego co ja wiem,to powodem odejścia Voznika,był brak zgody na indywidualne przygotowanie do sezonu.Voznik chciał przyjechać gdy zajęcia miały się zacząć na lodzie.Jezeli było inaczej,prosze mnie poprawić.A co do uczelni ? :-) No chyba że mieszka na terenie AWF-u.Dla mniej zorientowanych-Katowice graniczą z Sosnowcem a pokonanie odleglości między tymi miastami zajmuje ok.15 min.Leżak,z całym szacunkiem,ale przesadziłeś.
jondek
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: TROCHE HOKEJA :)

Postprzez Leżak 2011-09-22, 8:17 am

Wszyscy których wymieniłem odeszli z powodu niepewnej sytuacji finansowej w Zagłębiu, w przypadku Voznika zależało mu na klubie blisko uczelni, jako że w GKS podobno jest solidny sponsor wybrał ich oferte. W którymś z wywiadów czytałem że priorytetem dla niego jest ukończenie studiów
Leżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2005-02-27, 11:06 am
Lokalizacja: ja nie wiem

Re: TROCHE HOKEJA :)

Postprzez Brynica1 2011-09-25, 11:54 am

Mysle ze Torun i Podhale sa duzo slabsze od nas, i napewno utrzymamy sie w PLH w tym sezonie
Brynica1
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2011-09-25, 11:38 am

Re: TROCHE HOKEJA :)

Postprzez Darian 2011-09-25, 8:52 pm

Zawodnicy też pewnie podzielali twoje zdanie dlatego zagrali słaby mecz i dostali cięgi od czerwonej latarni jaką rolę pełni Podhale Nowy Targ.

Z takim podejściem to utrzymania nie będzie. Nie mniej traktuje tą porażkę jako wypadek przy pracy i liczę że w wtorek powalczymy z Jastrzębiem o jakieś punkty.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: TROCHE HOKEJA :)

Postprzez kierat 2011-09-27, 8:07 pm

Jestem piekielnie wnerwiony. Nie dlatego że przegraliśmy tylko jak:

1 bramka Dzialo
2 bramka Podsiadło ( kadrowicz)
3 bramka Kurz

Jastrzębie nie strzeliło żadnej bramki z gry, nie licząc ostatniej. Indywidualne błędy, do tego błędy ŚLUSARCZYKA I ZACHARIASZA, ludzi którzy powinni ciągnąć grę a tego nie robią...
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron