Tafla na Stadionie Zimowym

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Tafla na Stadionie Zimowym

Postprzez bovli13 2008-11-09, 9:49 pm

Witam Zagłębiaki :) Jestem adminem serwisu [url]nhlfans.fora.pl[/url] na którym tworzymy PLH Patcha - dodatek dodający PLH do gry NHL 09. Może niektórzy z Was kiedyś słyszeli o czymś takim, ale znaczna większość pewnie nie ;) Mam do Was maleńką prośbę. Chciałbym wykonać do tejże łatki taflę Stadionu Zimowego, lecz na sieci nie ma żadnych konkretnych zdjęć z rozmieszczeniem sponsorów. Moglibyście rozrysować mi (choćby w paincie :D ) jak to u wygląda? Albo może ktoś ma jakieś zdjęcia z tej tafli, albo mógłby dla mnie zrobić :) Byłbym bardzo wdzięczny, a myślę że też chcielibyście zobaczyć dobrze odwzorowaną taflę 'Zimowego' w grze :P I jeszcze jak ktoś dysponuje dobrymi fotkami maski Jawy, też prosiłbym o przesłanie, ułatwiłoby mi to znacznie robotę.

PS. Jak powinno być w hydeparku to przepraszam, ale widzę że różne tematy w tym dziale macie.

Pozdrawiam z 1-szo ligowego Oświęcimia!
bovli13
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2008-11-09, 9:37 pm


Re: Tafla na Stadionie Zimowym

Postprzez HrabiaZÄ…bek 2008-11-10, 1:05 pm

Tu jest sporo fotek z reklamami na bandach. Do tego dobrej jakości fotki z kaskiem Jawy:
http://zaglebie.1com.pl/zaglebie-tkh_torun/

Do tego proponowałbym umiesczenie flagi hokejowej Zagłębia w tle:
Obrazek

i wersja robocza flagi(bez herbu):
Obrazek
HrabiaZÄ…bek
 
Posty: 384
Dołączył(a): 2006-04-26, 7:59 pm
Lokalizacja: hrabstwo ZÄ…bkowice

Re: Tafla na Stadionie Zimowym

Postprzez innu 2008-11-12, 9:25 am

Co do tafli to wydaje mi się, że układ reklam sponsorów się nie zmienił od zeszłego sezonu (gralem w plh patch 08 i było dobrze odwzorowane więc wystarczy zrobić tak samo). Jeśli się zmienił poprawcie mnie, może nie jestem za spostrzegawczy:)
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Re: Tafla na Stadionie Zimowym

Postprzez Leżak 2008-11-13, 2:06 pm

kiedy ten patch mniej więcej bedzie gotowy ? 8)
Leżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2005-02-27, 11:06 am
Lokalizacja: ja nie wiem

Re: Tafla na Stadionie Zimowym

Postprzez innu 2008-11-13, 3:58 pm

Poprawka właśnie w przerwie na kadre dołożyli logo sosnowca i napis Sosnowiec łączy. Czyli jednak przydały by się fotki tafli.
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm


Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników