Zagłębie - Stocznia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez miron 21 2009-02-20, 11:26 pm

Ciekawe kto słyszał jak obiecywał medal? Poza tym to pierwszy sezon poniżej oficjalnych założeń(CZWARTE miejsce).
A nie płaci chodzby Podhale.
miron 21
 
Posty: 506
Dołączył(a): 2005-03-13, 8:58 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez Robson_sc 2009-02-20, 11:33 pm

Co to za róznica ilu, ten kto chodził cały sezon przyjdzie i na mecze o pietruche. W zeszlym roku na ostatnim meczu u nas z Cracovia w półfinale było nas 400 osób i jescze dało rade ogarnąc porządny doping.
A do tych co maja problem z płatnościami to bym jeszcze wrzucił Toruń czy chociażby Bytom przed Bissetem.
Robson_sc
 
Posty: 572
Dołączył(a): 2004-10-21, 8:11 am

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez innu 2009-02-20, 11:38 pm

Dokładnie Miron. Medal to były marzenia, a nie zapewnienia. Ja na oficjalnym spotkaniu przed sezonem wyraźnie usłyszałem "...Celem na sezon jest pierwsza 4, oczywiście marzymy/chcielibysmy wywalczyc medal, bo czekamy na niego od 20 lat blebleble..." Także dziwie się, bo przez cały sezon słysze od niektórych, że obiecywane były medale.(O medalach pisały najczęściej gazety)

Pozatym to tylko (i aż) sport i jego piękno. Trzeba wyznaczać sobie wysokie cele do których się dąży, ale to nie znaczy, że na 100% je zdobędziesz.
Ostatnio edytowano 2009-02-20, 11:40 pm przez innu, łącznie edytowano 1 raz
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez SLONIU75 2009-02-20, 11:39 pm

kibicnn napisał(a):zobacze na wlasne oczy ilu bedzie kiboli na nastepnych meczach

Na pewno Ci co zawsze!!
SLONIU75
 
Posty: 217
Dołączył(a): 2006-10-15, 10:12 pm
Lokalizacja: PIASKI

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez Darian 2009-02-20, 11:42 pm

No było nas trochę więcej niż 400 osób bo około 800-900 a doping był lepszy niż ostatnio.

Przynajmniej teraz nie przyjdzie ten tzw. motłoch co by tylko szedł bo grają z Cracovią. Naprawdę żal mi takich "kibiców" i zastanawiam się czasami czy oni kibicują Zagłębiu czy Cracovii? :kiepsko:
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez robson_77 2009-02-21, 6:47 am

Szkoda bardzo, że tak to się skończyło. Zabrakło bardzo niewiele. Ciekawe jakby wyglądały play-offy gdyby u nas grali Dronia, Opatovski i Kohut. Ale to tylko gdybanie. Część zawodników zawiodła i trzeba będzie ich wywalić przed następnym sezonem. Właściwie z obcokrajowców w play-offach na miarę oczekiwań spisał się tylko Lezo. W sezonie zasadnicznym dobrze grał Antonović, ale w play-offach był tylko cieniem samego siebie. Ostatnie "wzmocnienia" Hruby i Vażan okazali się przeciętnymi grajkami i jeżeli w przyszłym sezonie mamy myśleć o medalach to trzeba ich wymienić na lepszych. To jak będzie wyglądał następny sezon w dużym stopniu zależy od tego jak obecni sponsorzy zareagują na nieudany ten sezon. Jeżeli Pol-Aqua da na sponsorowanie Zagłębia tyle samo kasy co w tym sezonie i jeżeli zrobią sensowne transfery to w przyszłym sezonie możemy powalczyć o medale. Wydaje mi się, że warto byłoby pozbyć się takich zawodników : Gabriel Da Costa, Petr Hruby, Marcin Jaros, Zbigniew Podlipni, Michal Vazan, Bartłomiej Piotrowski.
robson_77
 
Posty: 113
Dołączył(a): 2006-07-10, 7:48 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez JARO_30 2009-02-21, 8:32 am

jasne niech prezio wypierdoli jak co sezon dziesiecu zawodnikow i wezmie nastepnych satyrykow Piszesz o Piotrowskim a moze Marcinczak ale nie bo prezio to wujek.
JARO_30
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2008-11-28, 11:16 am

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez Schabu 2009-02-21, 9:02 am

No i niestety stało się to co miało się stać.Stocznia ograła nas w pięcio meczu 3-2.
Było pięknie,emocjonująco,momentami rewelacyjnie,ale jednak zakończyło się porażką.
Trzeba podziękować chłopakom,bo takiej gry jak w play-off i tak niewielu się spodziewało :brawo:
Dlaczego przegraliśmy ?
Na to złożyło się parę elementów.Nie liczę rzutów karnych,bo to jest czysta loteria.Zresztą stać nas było na tylko zwycięstwa w karnych.Przede wszystkim koncentracji zawodników.Który to raz już tracimy głupie bramki. :redface:
Tracimy albo na początku,albo zostaje wysiłek zostaje zaprzepaszczony tak jak wczoraj we 2 minuty.
Pamiętacie jak zespoły w lidze nas lały w parę minut.Syndrom powrócił z sezonu zasadniczego.
Po za tym,skuteczności napastników.Snajperów się rozlicza ze strzelanych goli,a tych u nas kilku ale ze strasznie rozregulowanymi celownikami.
NIe zapominam o grach w przewagach.To jest poprostu tragedia.
Następnie wszelkie wznowienia,które są również notorycznie przegrywane.
Można by jeszcze wymienić inne mankamenty itd.

Przed nami mecze o pietruszkę,bo co to dużo mówić tak je trzeba nazwać.Ciekaw jestem jak z morale u zawodników.Ciekaw jestem jak na przykład jest z Vazanem czy wsiądzie w taxi i odjedzie już po meczach ze Stocznią ? ?
Schabu
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2003-03-10, 10:15 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Piastów

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez uzielone 2009-02-21, 10:16 am

Chłopakom należą się brawa bo w PO zagrali na dużo lepszym poziomie niż w sezonie zasadniczym. Niewiele zabrakło do wyeliminowania Stoczniowca, który przez większość sezonu był liderem a ostatecznie zajął 3 miejsce przed PO. Nasze 6 miejsce po sezonie zasadniczym dobrze oddaje możliwości naszej drużyny, która grała bardzo nierówno. Miejmy nadzieję, że prezes Bernat utrzyma sponsorów oraz najlepszych zawodników i wzmocni zespół żeby w przyszłym sezonie już skutecznie powalczyć o medale.
uzielone
 
Posty: 283
Dołączył(a): 2008-10-20, 7:00 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez MrCricket 2009-02-21, 10:20 am

Nie przypominam sobie tak wyrównanych drużyn odkąd chodzę na mecze hokeja. Nie mogę uwierzyć też, że prowadząc 2:0 pozwoliliśmy wyrwać sobie zwycięstwo z rąk. Po prostu koszmar. Widać było bardziej zaawansowany wiek naszych grajkow, a co za tym idzie problemy kondycyjne w koncowce.
Nie lubię gdybać, ale uważam, że medal był w zasięgu bo Tychy, aż takie mocne nie są i przy odrobinie byliby do wyeliminowania. Cracovia i Podhale to na dzień dzisiejszy najlepsze drużyny z wysokimi budżetami i raczej to one spotkają się w finale.
Co zaś tyczy się rotacji w składzie to wszystko nie jest takie proste. Niektorzy juz pisza, że ten czy tamten grajek słaby i trzeba go odstrzelic. Nie wiadomo jakim bedziemy dysponowac budżetem w przyszłym sezonie, a co za tym idzie o jakie cele będziemy grać.
Najkrotsza mysl jaka przychodzi mi do glowy po tym sezonie, a szczegolnie po ostatnim meczy to k***a MAĆ !
MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez sid444 2009-02-21, 11:08 am

Decydującego karnego w ostatnim meczu ćwierćfinałowym strzela Vazan - facet któremu tak w zasadzie wisi czy strzeli tego karnego czy nie, bo i tak po sezonie odejdzie...Czemu nie strzelał Ślusarczyk, M. lub T. Kozłowski, T. Bernat. To są Sosnowiczanie i oni na pewno bardziej by się przyłożyli do tego karnego. Teddy identyfikuje się z klubem i karnego strzelił...

1. Obcokrajowców załatwilismy sobie w tym sezonie wspaniałych (Hruby, Vazan), skoro nie mamy budżetu Craxy to może chociaż załatwić 1, 2 grajków ale porządnych (czytaj drogich) a reszte kadry uzupełniać tańszymi lub wprowadzać młodzież. Przykład Tomka Dzwonka - to wychowanek i widać że mu w każdym meczu zależy a po sezonie nie ucieknie do innego klubu lub za granicę.

Wprowadzanie wychowanków do zespołu to podstawa bo to oni gdy będzie taka potrzeba zostawią dla klubu serce na lodzie a nie powożą sie i uciekną (Kohut, Holik) lub po prostu dograją do emerytury (Podlipni) lub poślizgają sie bez walki (Jaros)
sid444
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2007-02-24, 7:46 pm

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez Bartos 2009-02-21, 11:30 am

sid444 napisał(a):Decydującego karnego w ostatnim meczu ćwierćfinałowym strzela Vazan - facet któremu tak w zasadzie wisi czy strzeli tego karnego czy nie, bo i tak po sezonie odejdzie...Czemu nie strzelał Ślusarczyk, M. lub T. Kozłowski, T. Bernat. To są Sosnowiczanie i oni na pewno bardziej by się przyłożyli do tego karnego. Teddy identyfikuje się z klubem i karnego strzelił...


ale pieprzenie co by było gdyby ktoś inny strzelał ...

nie wiem czy wiesz kto strzelił decydującego karnego w pierwszym meczu PO ze Stocznią - właśnie Vazan!
nie wiem czy wiesz ale Teddy w trzecim meczu PO ze Stocznią (w Sosnowcu) akurat nie strzelił karnego.

dla mnie jedynie dziwne było, że karnego nie strzelał Lezo, który jest w formie i w ostatnich meczach i strzelał bramki i asystował i jako jedyny wykorzystał karnego w 3 meczu PO. A zamiast Lezo strzelał Antonovic, który od pewnego czasu jest bez formy. Jednak to trener obserwuje tych zawodników z bliska i lepiej wie kto i jaki ma potencjał
Bartos
 
Posty: 411
Dołączył(a): 2003-06-15, 12:36 pm
Lokalizacja: Czeladź - Piaski

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez Deu 2009-02-21, 11:47 am

Bartos napisał(a):dla mnie jedynie dziwne było, że karnego nie strzelał Lezo, który jest w formie i w ostatnich meczach i strzelał bramki i asystował i jako jedyny wykorzystał karnego w 3 meczu PO. A zamiast Lezo strzelał Antonovic, który od pewnego czasu jest bez formy. Jednak to trener obserwuje tych zawodników z bliska i lepiej wie kto i jaki ma potencjał


Lezo pod koniec dogrywki dostał karę 2 minut za atak na Vitka. A jako, że kara ta się nie skończyła przed końcem dogrywki - nie mógł strzelać. Podobnie jak i 2 innych naszych zawodników - Kuc i któryś jeszcze (chyba Podlipni)
Co do samego meczu - zadecydowała kondycja zawodników. Przez całą 1 tercję i połowę drugiej dominowaliśmy, byliśmy szybsi, aktywniejsi i bardziej skoncentrowani. Od indywidualnych błędów w 2 tercji zaczął się koszmar z 0:2 na 2:2 a później już wyraźna przewaga Stoczni. Karne to zawsze jedna wielka loteria. Kończąc, pragnę podziękować chłopakom za, emocje i walkę w meczach PO - Dzięki :brawo:
Deu
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2004-10-05, 9:24 pm
Lokalizacja: Naftowa

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez sayu 2009-02-21, 11:50 am

Bartos napisał(a):dla mnie jedynie dziwne było, że karnego nie strzelał Lezo, który jest w formie i w ostatnich meczach i strzelał bramki i asystował i jako jedyny wykorzystał karnego w 3 meczu PO. A zamiast Lezo strzelał Antonovic, który od pewnego czasu jest bez formy. Jednak to trener obserwuje tych zawodników z bliska i lepiej wie kto i jaki ma potencjał


Lezo nie mogl strzelac, bo nie skonczyla mu sie kara w dogrywce i z boksu kar wraz z Pawlakiem i Kucem ogladali karne... Oczywiscie, ze gdybanie... jakby strzelil inaczej by byl traktowany! Mozna to pociagnac dalej co by bylo, gdyby Teddy wyjezdzajac sam na sam w srode nie strzelil tak jak tego karnego wczoraj... Nie ma co gdybac! k***a jestem zalamany... ;-( ;-( ;-(

BRAWO ZAGŁĘBIE za piękną walkę! Malo kto sie spodziewal, ze bedzie tak wyrownanie, co po niektotrzy dawali gladkie 3:0, a tak naprawde bylismy bardzo blisko! Braklo niewiele, a komu zalezalo i kto gryzl lod bylo widac czarno na bialym! Czas na podsumowania jeszcze przyjdzie, a na razie do zobaczenia w Jastrzebiu i u nas 1 marca!
sayu
 
Posty: 331
Dołączył(a): 2005-05-10, 6:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez biper1 2009-02-21, 12:18 pm

niestety przegraliśmy po dobrym meczu nie można chłopaką odmówić woli walki,
tylko jak ogladałem mecz w tv to tych komentatorów można by za jaja powiesić, jak nic byli przeciwko Zagłebiu :czerwona: :czerwona: , cały komentarz pod stocznie, a doping na trybunach "rzenua panowie rzenua" :lol: wogóle nie znają się na kibicowaniu
szkoda zaprzepaszczonych sytuacji i tych błedów które zadecydowały o takim niekorzystnym wyniku, jednak jestem pełen podziwu dla postawy Zagłębia :brawo: :brawo: :brawo:
biper1
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2008-10-13, 11:45 am
Lokalizacja: zagórze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników