Zagłębie - Stocznia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez Bartos 2009-02-20, 10:17 pm

Przemek26 napisał(a):Z JKH oczywiście 800 w porywach luda i to tych co są zawsze


a to źle?

na ostatnich dwóch meczach patrzyłem na ten tłum 3-3,5 tys kibiców na "Zimowym" i zastanawiałem się skąd się oni wzięli? Nawet doping był taki bardziej z "Ludowego" niż z "Zimowego"

Przypomnieli sobie o drużynie na dwa mecze ze Stocznią.
Szczerze to wole te 1200-1500 osób, które są z drużyną przez cały sezon "Na dobre i na złe"
niż te 3-3,5 tys z których część przyszła tylko po zwycięstwie ze Stocznią na wyjeździe.

Do zobaczenia na następnych meczach - może nie walczymy o mistrzostwo ale sezon dalej trwa i wielu naszych grajków ma jeszcze coś do udowodnienia!
Bartos
 
Posty: 411
Dołączył(a): 2003-06-15, 12:36 pm
Lokalizacja: Czeladź - Piaski


Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez kibicnn 2009-02-20, 10:21 pm

a sory zapomnialem napisac zobaczymy ilu nas bedzie na nastepnym meczu z jkh 100 no moze 200
kibicnn
 
Posty: 74
Dołączył(a): 2006-10-29, 10:10 pm

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez miron 21 2009-02-20, 10:25 pm

kibicnn napisał(a):na dzien dzisiejszy mamy 8 miejsce,bernat odejdz bo ponosisz za ta poraszke wine ,pompowales ten balon od maja ze mamy spokojnie final a jestesmy w finale zaraz za sanokiem cala Polska bedzie przez ciebie sie z nas smiala miej odwage odejsc(poki cie nie zamkna za przekrety)


Kibicu nn ty chyba czerpiesz przyjemność z najeżdżania na Prezesa ile razy piszesz na tym forum to zawsze na jedną nutę(czyżby jakiś niespełniony zawodnik).Wiedz że gdyby nie ten facet to mielibyśy hokej najwyżej na poziomie Poloni.
miron 21
 
Posty: 506
Dołączył(a): 2005-03-13, 8:58 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez innu 2009-02-20, 10:43 pm

Radze nie czytać nawet tego co pisze kibicnn. Nie widziałem jeszcze normalnego konstruktywnego postu firmowanego tą nazwą. Same wyzwiska i napinki.
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez Robson_sc 2009-02-20, 10:45 pm

Kibicnn jesteś jakis niespełna rozumu chyba. Porażka ze Stocznia boli jak drzazga w fiucie to fakt, ale to Cię jescze nie uprawnia do pisania takich bzdur. Jakby te karne udało sie dziś wygrać to bys pewnie inaczej szczekał a jak było spotkanie w Klubie, to jakoś nie miałeś odwagi wygarnąc Darkowi co Cie boli.
Robson_sc
 
Posty: 572
Dołączył(a): 2004-10-21, 8:11 am

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez bolo73 2009-02-20, 10:47 pm

kibicnn nie pierdol jak nie znasz tematu do końca,a co masz dowody na jakieś przekręty?Bo jak nie masz konkretnych dowodów to przestań pieprzyć chłopie. Każdy z nas jest rozgoryczony a Zarząd i chłopaki (może nie wszyscy) też z pewnością są załamani.Była szansa w środę ,była i dzisiaj ale taki jest sport. Ważne,że powalczyli i wstydu nie przynieśli i za to brawka.Jak powiedział Darian na podsumowanie przyjdzie czas a czy zajmą 5 czy 8 miejsce to teraz jest to mało istotne.W ogóle nie wiem po co grać te mecze,bez sensu.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez miron 21 2009-02-20, 10:51 pm

Uważam sezon za wybitnie pechowy .Zaczeło się od utraty Luki ,potem Kohut wybrał inną walutę ,potem utrata Droni i kontuzja Opatowskiego.A każdy z tych zawodników miałby ogromny wpłw na rywalizację z S.
O pomniejszych nieszczęściach i wojnie z samsungami wspominać nie warto.
miron 21
 
Posty: 506
Dołączył(a): 2005-03-13, 8:58 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez kibicnn 2009-02-20, 10:56 pm

no tak ja nie najezdzam na zawodnikow tylko na bernata bo przed sezonem obiecal final i nikogo nie obrazam tylko wymagam od bernata ze sie nie sprawdzil i niech da sznse innym,a co do kisla to v-ce prezes za zachowanie z ze sraksa to prosze was a wy co kumple z amatorow?
kibicnn
 
Posty: 74
Dołączył(a): 2006-10-29, 10:10 pm

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez miron 21 2009-02-20, 11:00 pm

kibicnn napisał(a):no tak ja nie najezdzam na zawodnikow tylko na bernata bo przed sezonem obiecal final i nikogo nie obrazam tylko wymagam od bernata ze sie nie sprawdzil i niech da sznse innym,a co do kisla to v-ce prezes za zachowanie z ze sraksa to prosze was a wy co kumple z amatorow?

Nazwiska pisze się z dużej litery to raz.Prezesi są tu osobami szanowanymi to dwa.Nikt cię tu nie lubi to trzy.
miron 21
 
Posty: 506
Dołączył(a): 2005-03-13, 8:58 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez Darian 2009-02-20, 11:03 pm

Ja napiszę tak to że nie do końca jest wszystko tak jak powinno być. Zresztą swego czasu wypłyneła sprawa z zaległościami finansowymi wobec zawodników którzy odeszli z Zagłębia. Ale takie rzeczy mają miejsce nie tylko w Sosnowcu. Do niewywiązywania się umów dochodzi w co drugim polskim klubie a Tychy to juz wybitny tego przykład. Ślusar też miał niewypłacone zaległości i z pewnością jeszcze ma .To taka specyfika polskich klubów sportowych że nie dotrzymują do końca podpisanych umów i zobowiązań. Więc w jakiejś części kibicnn ma rację ale tylko nieznacznej. Natomiast rzucanie błotem po wszystkich po kim sie da po przegranym meczu to już nie jest fair.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez SLONIU75 2009-02-20, 11:09 pm

miron 21 napisał(a):Uważam sezon za wybitnie pechowy .Zaczeło się od utraty Luki ,potem Kohut wybrał inną walutę ,potem utrata Droni i kontuzja Opatowskiego.A każdy z tych zawodników miałby ogromny wpłw na rywalizację z S.
O pomniejszych nieszczęściach i wojnie z samsungami wspominać nie warto.

Dokładnie. Strata tych graczy jest a raczej była kluczowa,gdyby nie to nie wiadomo co z obietnic prezesa by wyszło.Każdy z nas jest rozgoryczony i nie ma co na gorąco jechac po majtach Bernatowi.Wielkie :brawo: :brawo: dla Lezo.Mimo latek pokazał ,że mu zależy.Niestety w kolejnym sezonie objawiła się czarna owca w postaci M.Jarosa :czerwona: .Kto wie czy w przyszlym sezonie nie będzie strzelał w meczach ze sraxą( oczywiscie nie na naszą korzyść!!!)
Serce boli ,bo przed PO stawiano na gładke 3-0 dla Stoczni a chłopaki powalczyli i nie dali powodu do wstydu.
I ZA TO PANOWIE WIELKIE DZIĘKI! :niezle:
SLONIU75
 
Posty: 217
Dołączył(a): 2006-10-15, 10:12 pm
Lokalizacja: PIASKI

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez Robson_sc 2009-02-20, 11:13 pm

Kibicnn widze będzie kolejnym oczekiwanym gościem na spotkaniu z Zarządem. Napisze tylko tyle ... Myśl co piszesz, bo zza monitora pomówienia rzuca się łatwo, ale jak przychodzi co do czego to takich jak Ty nigdy nie ma. I to jest przykre gościu napnaczu.
Robson_sc
 
Posty: 572
Dołączył(a): 2004-10-21, 8:11 am

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez kibicnn 2009-02-20, 11:13 pm

celowo pisze bernat a jezeli kazdy co drogi klub ma zaleglosci to podaj oprocz tychow i targu to kto jeszcze?a za przace(jaka by nie byla wykonywana) to trzeba placic a ten ciolek nie placil i myslal ze nie bedzie musial,postaw sie w swojej sytuacji jak ci nie placi twoj szef to co robisz do sadu hu ja
kibicnn
 
Posty: 74
Dołączył(a): 2006-10-29, 10:10 pm

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez kibicnn 2009-02-20, 11:16 pm

Robson nie nie jestem napinaczem uwierz mi tylko trzeba wyciagac wnioski z obietnic
kibicnn
 
Posty: 74
Dołączył(a): 2006-10-29, 10:10 pm

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez kibicnn 2009-02-20, 11:21 pm

zobacze na wlasne oczy ilu bedzie kiboli na nastepnych meczach
kibicnn
 
Posty: 74
Dołączył(a): 2006-10-29, 10:10 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników