Zagłębie - Stocznia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez Darixu 2009-02-22, 3:23 pm

JARO30 właśnie kur..a to jest troszkę realizmu,bo jak w tv ogólnej zawsze czy to w wiadomościach na temat hokeja czy to w relacjach na żywo ze spotkań kolesie komentujący czy relacjonujacy w nieobiektywny sposób oceniaja twój ulubiony klub i chociazby grali 100 razy lepiej niz przeciwnicy to i tak da sie odczuć,że są przeciwko Zagłębiu i to jest fakt ,nie chora fanaberia typu wszyscy sa przeciwko nam bo nie idzie.Tak juz jest,a dowodem tego wszystkiego była relacja teraz ze stocznią.I śmieszna wypowiedz "eksperta",że w karnych Zagłebie napewno przegra-i fakt stało się,ale akurat w karnych ze stocznią to bym chyba stawiał na zagłebie gdybym był takim ekspertem,biorac pod uwage wczesniejsze karne ze Stocznią.Stary,takie cos boli jak nasi wygrywają i strzelają i zero emocji komentatora,a jak stocznia to gooool,jeee .Dajmy spokój,juz Zydorowicz miał więcej entuzjazmu niż ci pseudokomentatorzy
Darixu
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2009-01-13, 2:10 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez Darixu 2009-02-22, 3:27 pm

juz nie wspomne o tvp kraków bo jak widziałem relacje z meczu zagłebie-sraxa na tym włąsnie kanale to ten kretynek w okularkach dosłownie twierdził,że chcieli tu zabić ich hokeistów a L Laszkiewicz to ledwo przeżył u tych huliganów,normalnie obraza społeczeństwa w Zagłębiu a przecież powinni zdawać sobie sprawę ,że my tez to ogladamy i słuchamy.no ale to tvp krakow i wszystko jasne :czerwona:
Darixu
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2009-01-13, 2:10 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez Snow Patrol 2009-02-22, 3:31 pm

Darixu napisał(a):Tak juz jest,a dowodem tego wszystkiego była relacja teraz ze stocznią.I śmieszna wypowiedz "eksperta",że w karnych Zagłebie napewno przegra-i fakt stało się,ale akurat w karnych ze stocznią to bym chyba stawiał na zagłebie gdybym był takim ekspertem,biorac pod uwage wczesniejsze karne ze Stocznią.


zgadzam się co do tego że Krzoska i Wawrzkiewicz byli za Stoczniowcem, w przypadku Wawrzkiewicza to nie dziwne skoro grał i był (jest?) jednym z trenerów Stoczniowca, ale akurat o karnych obaj mówili że Zagłębie jest faworytem, tak jak Ekroth tylko ten kretyn który robi wywiady nie znając angielskiego znowu nie zrozumiał i źle Ekrotha przetłumaczył. I jeszcze-Krzoska nawet jak nasi atakowali to zajmował się głównie tym który obrońca Stoczniowca jest obok ale to chyba dlatego że numerów nie widział ;-) tak samo było jak komentował półfinał Ligi Mistrzów i się wkurzał ze Magnitogorsk ma czerwone numery więc chyba tym razem ten sam powód.

I naucz się może edytować posty.
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez Darixu 2009-02-22, 3:53 pm

niby który post mam edytować??Misiek,chyba zazwyczaj każdy kto się tu wypowiada,pisze to co myśli i jak odbiera dane fakty,dlatego nie mam zamiaru czegokolwiek edytować skoro takie są moje odczucia i to co wcześniej napisałem to tak właśnie uważam i myślę,że niektórzy też widzieli nieraz stronniczość różnych komentarzy,pozdrowionka
Darixu
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2009-01-13, 2:10 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez innu 2009-02-22, 4:25 pm

Stary nie chodzi zebys sie sam cenzurowal, tylko zebys nie pisal 3 postow jeden pod drugim, bo od tego sluzy opcja edit. Jak cos ci sie przypomnialo i chcesz dopisac to robisz to do poprzedniego posta, a nie zasmiecasz temat tysiacem postow po 3 linijki.
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez Darixu 2009-02-22, 5:00 pm

ok spokojnie,generalnie lepiej się czyta parę mniejszych postów niż jeden kolos którego i tak nikomu nie będzie się chciało czytać,ale rozumie...stary ;) dobrze,że ty nie zaśmiecasz forum he:/
Darixu
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2009-01-13, 2:10 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez kierat 2009-02-23, 8:52 am

Jeszcze nie ochłonąłem. Na zwycięstwo nie liczyłem ale jak dowiedziałem się że jest 0:2 wiara wróciła. Szkoda że na krótko.
Oglądając play-off w Sosnowcu zauważyłem że najbardziej zaangażowani byli wychowankowie : Kozłowscy, Kuc, Ślusarczyk, potem Lezo ( pełen profesjonał ) i jako jedyny z górali Podlipni. I powiem szczerze, że wolałbym oglądać Podsiadłe zamiast Jarosa. Chłopak przynajmniej by walczył.A tak oglądaliśmy piękną jazdę figurową Jarosa.

Szkoda, przegraliśmy. Kolejny raz wielkie nadzieje i nic. A może po prostu musimy poczekać do okrągłej rocznicy naszego ostatniego medalu. Czyli za rok? Dobrze liczę? Nie mam nic przeciwko. :-)
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez slawek_71 2009-10-05, 8:44 am

-----------------------------09.10.2009-godz.18.00--ZAGŁĘBIE--STOCZNIOWIEC--------------------------------


Szykowac sie Panie i Panowie :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez kierat 2009-10-09, 9:06 am

No, ciekawe jak będzie dzisiaj. Jak do tej pory to powrót z lodowiska to jeden ból głowy i odruchy wymiotne po grach z Jastrzębiem, Sanokiem mimo wygranej i Tychami. Mam nadzieję że w końcu przestaniemy byc dostarczycielem punktów dla drużyn grających na wyjeździe.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez davidian 2009-10-09, 8:47 pm

Wygrana 7:5 cieszy :brawo: :niezle:
davidian
 
Posty: 242
Dołączył(a): 2008-09-18, 6:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez koszki 2009-10-09, 8:49 pm

Pomimo słabej obrony ambicja i walka pozwoliła ten mecz wygrać :brawo: :brawo: :brawo:

Wreszcie włożyli trochę serca do gry :niezle:
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez ocznicki 2009-10-09, 8:50 pm

Dla zainteresowanych ostatnie 12 minut trzeciej tercji, niestety filmik robiony komórką więc jakość "średnia" http://ocznicki.wrzuta.pl/film/2qvkNER0 ... iec_gdansk
ocznicki
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2009-07-31, 9:18 pm

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez bolo73 2009-10-09, 8:57 pm

Wreszcie dosyć ładny mecz i walka,składne akcje i piękne brameczki.Tomek zawalił 2 bramki ale każdy ma prawo do słabszego dnia.Obrona mniej ale w dalszym ciągu robi błędy.Ogólnie mi się podobało.Brawa za walkę.Takie Zagłębie chcemy oglądać.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez Darian 2009-10-09, 9:41 pm

Nareszcie Zagłebie zagrało skutecznie co było największą bolączką bo oprócz Luki i pierwszego ataku to szło jak po grudzie. Obrona jak obrona. Nie jest to nowiną że mamy małolotnych obrońców i ważne jest aby przy takim układzie lepiej mieć wyregulowane celowniki co dzisiaj zresztą sie udało wykonać. Nieźle Galvas. Coraz pewniej Dzwonek broni i tak intwerwencja z ostatniej minuty np. Jaworski potrafił puszczać takie bramki. Dobrze sprawują się Koziołki. Luka i Teddy klasa sama w sobie.

O minusach i fatalnej grze w obronie nie będe pisał ale de facto był dzisiaj dzień napastników.

Powtórka z kormelami w niedziele bardzo mile widziana.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie - Stocznia

Postprzez Leżak 2009-10-10, 8:01 am

Mecz super dla publiczności, dużo bramek i zwroty akcji z pięknym dla nas finałem
T. Dzwonek to nie był jego najlepszy mecz ale w 100% jest winien tylko 2 bramkom poniewaz jedną po rikoszecie strzela mu Duszak, Dronia podaje napastnikowi Stoczni i ten strzela pierwszego gola itd.
Obrońcy, to trudna pozycja do gry bo wszyscy pamiętają tylko jak przez któregoś wpadnie bramka a nie pamięta się już dobrych zagrań, ale zagrali dzisiaj poprawnie. Podobała mi się gra Bychawskiego mimo że popełnił kilka błędów zagrał doby mecz.
Napastnicy skuteczni i ruchliwi w tercji gdańszczan, mam nadzieje że Skokan wkońcu postawi na M. Kozłowskiego bo facet zostawia serce i zdrowie na lodzie a akcja naszych wychowanków ( Ślusar - Koziołki ) poprostu bajka. Luka, Teddy, Opatowski, Srnik na swoim dobrym poziomie
Leżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2005-02-27, 11:06 am
Lokalizacja: ja nie wiem

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników