Zaglebie- TKH Torun

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez kret75 2008-10-23, 7:28 am

Kontuzji ciąg dalszy
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl/

Do grona kontuzjowanych po wczorajszym meczu dołączył Anton Lezo, który zmaga się z bólem pachwiny. Tym samym ławka zawodników chwilo niedostępnych dla trenera Zavadila zwiększyła się do pięciu.

Po ligowej przerwie do gry mają już powrócić Andrzej Banaszczak oraz Marcin Jaros, nie wiadomo natomiast jak zakończy się rehabilitacja Tomasza Jaworskiego.

- Czas pokaże czy operacja się udała. Sam Tomek twierdzi, że podczas przerwy spowodowanej występami Reprezentacji wznowi lekkie treningi – powiedział szkoleniowiec Zagłębia.

Pod znakiem zapytania przeciwko TKH stoi występ Martina Opatovsky’ego, który po meczu ze Stoczniowcem zjechał z lodu ze wstrząśnieniem mózgu.

- Lekarz zalecił mu minimum tydzień odpoczynku, wszystko zależy od wyników kontrolnych badań – podsumował Jozef Zavadil.

Po ataku jednego z zawodników Stoczniowca z ucha zawodnika leciała krew. Istniało podejrzenie groźniejszego urazu, w tym nawet pęknięcie podstawy czaszki.


Jeszcze dwa mecze i w końcu krótka przerwa, będzie czas aby się Chłopaki wykurowali i kadra wróciła 12-11-08 na mecz z Polonią w komplecie.
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy


Postprzez SLONIU75 2008-10-23, 8:17 am

Chyba trzy mecze , bo craxą o ile się nie mylę 28.10 (ten zaległy)

[ Dodano: 2008-10-23, 9:18 am ]
sorry dałem ciała -18.11
SLONIU75
 
Posty: 217
Dołączył(a): 2006-10-15, 10:12 pm
Lokalizacja: PIASKI

Postprzez kret75 2008-10-23, 7:22 pm

Przed meczem z TKH
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl/
Już jutro hokeiści Zagłębia rozegrają kolejne ligowe spotkanie, a przeciwnikiem sosnowiczan będzie TKH Toruń. W drużynie Zagłębia zabraknie 4 lub 5 zawodników, którzy borykają się z kontuzjami. Ze względu na transmisję telewizyjną spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:15. Kibicom przypominamy o zabraniu barw klubowych i wspieraniu zawodników głośnym dopingiem.
Ostatnio edytowano 2008-10-24, 12:58 pm przez kret75, łącznie edytowano 1 raz
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Postprzez Smazu 2008-10-24, 12:56 pm

Wszyscy na Zimowy nie oszczędzać się, nikt przed TV!!!
LEGIA - BIELSKO - ZAGŁĘBIE
Smazu
Moderator
 
Posty: 1231
Dołączył(a): 2006-06-03, 2:51 pm
Lokalizacja: Polska

Postprzez Rafir 2008-10-24, 2:08 pm

ooo mecz w TV transmitują :) Tymbardziej trzeba byc na Zimowym i pokazac sie z jak najlepszej strony. Licze na dobry mecz i pewne 3 pkt :) Pozdro !
Rafir
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2006-08-27, 6:41 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez kret75 2008-10-24, 9:02 pm

Rafir napisał(a):ooo mecz w TV transmitują :) Tymbardziej trzeba byc na Zimowym i pokazac sie z jak najlepszej strony. Licze na dobry mecz i pewne 3 pkt :) Pozdro !

No i po co ta tv mecz słaby, dobrze że wygrali, tyle zmarnowanych sytuacji i tyle samo prosto w bramkarza. Dwie bramki wciśnięte, a przy strzale Jarosa bramkarz nie miał nic do powiedzenia. Wygrana cieszy 3-1, liczba kibiców NIE
Brawa dla Tomka Dzwonka
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Postprzez Przemek26 2008-10-24, 9:30 pm

kret75 napisał(a):
Rafir napisał(a):ooo mecz w TV transmitują :) Tymbardziej trzeba byc na Zimowym i pokazac sie z jak najlepszej strony. Licze na dobry mecz i pewne 3 pkt :) Pozdro !

No i po co ta tv mecz słaby, dobrze że wygrali, tyle zmarnowanych sytuacji i tyle samo prosto w bramkarza. Dwie bramki wciśnięte, a przy strzale Jarosa bramkarz nie miał nic do powiedzenia. Wygrana cieszy 3-1, liczba kibiców NIE
Brawa dla Tomka Dzwonka


Dla mnie dziś bura dla Dzwonka.

Multum strzałów odbitych przed siebie. Gdyby napastnicy Torunia byli dzis bardziej kumaci to milei by z tych dobitek ze 5 brame.
Na plus rzeczywiście Jaros. Po kontuzji dwie brameczki. Nieźle Kohut. Ale ogólnie przeciętny występ. I jeszcze jedno. Piątek 19.15 a tu Żenada jeśli chodzi o liczbe kibiców.
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Postprzez latino 2008-10-24, 9:46 pm

Niestety mecz nie był najlepszy. Słaba pierwsza tercja, męczyliśmy się strasznie, bramkarz Torunia dobrze dziś bronił, ciężko było mu strzelić. Nam brakowało skuteczności.

Zauważcie, że dzisiaj piątek, ludzie przecież pracują dużo ludzi na 3 zmiany, więc tym też można wytłumaczyć małą liczbę widzów. Mnie najbardziej podobały się odpalone race pod koniec 3 tercji :D
latino
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2008-10-21, 8:47 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez bolo73 2008-10-24, 10:18 pm

Jestem załamany!Ale nie grą Zagłębia bo ta co prawda była dzisiaj słabsza,ale przeciwnik nie postawił wygórowanych warunków prezentując się bardzo cieniutko,więc o mobilizację w takim meczu ciężko.ZAŁAMUJE MNIE FREKWENCJA!!!Nie ma tłumaczenia,że piątek,że ludzie pracują itp.We wtorek było,ze środek tygodnia,ludzie w pracy,w niedzielę,że niedziela,ludzie na imprezach i wizytach rodzinnych.Dupa i ble ble ble.Co cały Sosnowiec i całe Zagłębie pracuje na popołudniu i wizytuje ciocie i wujków?Potencjał widzów jest ogromny,to jest kilkaset tysięcy luda w regionie a Zimowy może pomieścić 3 tysiące,jeżeli się ściśnie to może 4 koła.Dawniej też ludzie pracowali na zmiany,chodzili w odwiedziny w niedziele a pomimo tego normą było,że na hokej nie przychodziło mniej niż 2 tysiące kibiców.I to na mecze z ekipami pokroju właśnie Torunia,Stoczni.Na meczach z klubami śląskimi,Podhalem nigdy nie spadało poniżej 3 tysięcy?Pytam się co się zmieniło,że ludzie nie chodzą na hokej,grę widowiskową i przyjemną w odbiorze.Przecież oprócz hokeja w Sosnowcu nie ma obecnie żadnej 1 ligowej drużyny.Ludzie obudźcie się!Przecież to wstyd nawet od zawodników,którzy grają całkiem fajnie ale dla tak małej widowni.Trochę się rozpisałem ale musiałem to wyrzucić z siebie ponieważ nie jestem w stanie pojąć pewnych rzeczy.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Postprzez kret75 2008-10-24, 10:28 pm

bolo73 napisał(a):Zimowy może pomieścić 3 tysiące

"Stadion Zimowy" ma pojemność 3,5tys. 2,5tys. siedzących i 1000 stojących. I co się dziwić ludziom że nie chodzą bo nie znają, nie lubią, nie wiedzą! Na hokej chodzą ciągle jedni i ci sami kibice ;/

[ Dodano: 2008-10-24, 11:36 pm ]
Zwycięski powrót Jarosa
http://www.sosnowiec.info.pl/sport/hoke ... ,1,4,13146

Marcin Jaros po długiej przerwie (z powodu złamania kostki nie grał od spotkania z GKS Tychy w pierwszej rundzie) wrócił dziś na lód i dzięki jego dwóm bramkom Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec pewnie pokonało TKH Toruń 3:1. Do niespodzianki doszło w Gdańsku, gdzie Naprzód wygrał po dogrywce z tamtejszym Stoczniowcem 7:6. Sosnowiczanie tracą do lidera już tylko 5 punktów, a do tego mają jeden mecz zaległy.

Pierwsza tercja w wykonaniu naszego zespołu nie była najlepsza, co staje się niemal regułą. Niespodziewanie po 9 minutach prowadzili goście, a to za sprawą Rafała Cychowskiego, który popisał się strzałem z niebieskiej linii. Zagłębie rzuciło się do odrabiania strat, jednak na efekt trzeba było czekać do drugiej tercji, w której nasi hokeiści zdominowali lód, czego „owocem” były dwa gole. Najpierw na listę strzelców wpisał się Marcin Jaros, który dobił strzał Teddy’ego Da Costy. Drugą bramkę, 5 sekund przed końcem tercji, zdobył Jozef Kohut. Słowak wbił do pustej bramki krążek odbity przez bramkarza gości po strzale Martina Opatovsky’ego.

W ostatniej odsłonie tego spotkania szybko zdobyta bramka przez Jarosa pozwoliła na mądrą taktycznie grę sosnowiczan. - Świetna akcja - Teddy wyłożył mi idealnie krążek, jednak nie gole są najważniejsze tylko 3 punkty. Tak naprawdę chciałem strzelić w okienko, a wpadło między nogi - żartował po meczu Jaros. Podanie Da Costy było wyborne, jednak zachowanie Jarosa jeszcze lepsze. Napastnik wyczekał bramkarza i idealnie umieścił krążek między nogami starającego się skutecznie interweniować Michała Plaskiewicza, który był najlepszym zawodnikiem drużyny z Torunia. - Dziś koledzy dali mi pole do popisu i pozwalali na zbytnie ostrzeliwanie mojej bramki - mówił po meczu golkiper gości. Zagłębie oddało 31 celnych strzałów na bramkę torunian, a Kohut i Jaros zanotowali po piątym trafieniu w tym sezonie.

- Chcieliśmy szybko strzelić bramkę i prowadzić spokojnie grę, jednak to goście zdobyli pierwszego gola. Po słabszej pierwszej tercji poprawiliśmy grę. Dziękuję kibicom za wspaniały doping, dzięki niemu na pewno hokeistom lepiej się grało. Mam nadzieję, że fani widzieli, iż zawodnicy walczyli do końca spotkania, by zdobyć kolejne gole - podsumował spotkanie trener Zagłębia, Jozef Zavadil.

Na spotkaniu obecny był trener reprezentacji, Peter Ekroth. Szwed rozmawiał ze szkoleniowcem sosnowiczan w sprawie Marcina Jarosa, którego klub nie chciał puścić na zgrupowanie przed turniejem pre-kwalifikacji olimpijskich. - Jadę na kadrę - krótko uciął spekulacje po meczu sam zawodnik.

Zagłębie Sosnowiec - TKH Toruń 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)

Bramki: 0:1 - Cychowski (8:48), 1:1 - Jaros (34:47), 2:1 - Kohut (39:55), 3:1 - Jaros (44:38)

Zagłębie: Dzwonek - Dronia, Marcińczak, Jaros (2), T. Da Costa (2), Bernat (2) - Kuc, Strapko, Opatovsky, Antonovic, Kohut (2) - Wilczek, Duszak, M. Kozłowski, T. Kozłowski, Oravec - Pawlak, Piotrowski (2), Ślusarczyk, Biela (2), Podlipni (2).

Kary: Zagłębie - 14 min., TKH - 20 min. (w tym 2 min. techn.).

Widzów: 1.000.
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Postprzez Darian 2008-10-24, 11:42 pm

Też zachodzę w głowę jak to jest że Zagłębie wygrywa, zajmuje pozycję wicelidera a frekwecja trochę ponad 1000 osób??

Wygląda na to że kryzys kibicowski w Sosnowcu jest poważny i nic nie zapowiada na jego rychłe zakonczenie.

Chwała jednak tym którzy byli i nie wstydzli się wspierać drużyny dopingiem. Może być nas mało ale nie zapominajmy o tym jakiemu renomowanemu klubowi kibicujemy!
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kret75 2008-10-25, 8:55 am

kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Postprzez KaD 2008-10-25, 11:19 am

Frekwencja na meczach hokeja może nieznacznie się zwiększy się po zakończeniu rundy jesiennej piłki nożnej a tak na prawdę może więcej ludzi pojawi się dopiero na Play Off "bo wtedy według nie których kibiców są to mecze o stawkę" a sezon zasadniczy traktuje się po macoszemu bo wiele meczy się powtarza z tymi samymi rywalami więc nie ma na nie większej mobilizacji. Zresztą nasi kibice uważają że piłka jest sportem dominującym na Zagłębiu choć i tam frekwencja nie jest dużo większa niż na Zimowym. Po drugie wielu kibiców nie chodzi na hokej bo nie są do tego przyzwyczajeni ale może kiedyś to się zmieni !!??!!??
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez innu 2008-10-25, 12:03 pm

Hmm nie wiem czemu wczoraj było tak słabo, początek był przecież bardzo dobry 1,6 z Toruniem, 1,8 z Polonią (wtorek!) 2,8 z Craxą, 2,2 z Tychami po tych słabszych meczach na Zimowym się załamało, teraz znów wygrywają to myśle, że po przerwie będzie więcej ludzi.
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Postprzez sayu 2008-10-25, 3:01 pm

Wiadomo co to za akcja byla po meczu?
sayu
 
Posty: 331
Dołączył(a): 2005-05-10, 6:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników