Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez Darian 2009-09-19, 11:00 am

Przegraliśmy nie tyle przez 2 tercje co przez 1 tercje w której mając miażdżącą przewagę nie potrafiliśmy wykorzystać przewag grając na stojąco - dosłownie. Jak można rozgrywając krążek w zamku wyczekiwać na krążek??
Przecież wiadomo że trzeba grać aktywnie w przewadze bo inaczej nic się konstruktywnego nie stworzy. Nasi po pierwszej tercji powinni prowadzić co najmniej 4-1.

Zbysiu Podlipni to przykład gdzie nogi są szybsze do rąk i głowy.Człowieku jak nie wiesz co masz zrobić pod bramką mając krążek pod nosem to zmień pozycje na której grasz albo wolniej przebieraj nóżkami!

Co do obrony to zagrali na co było ich stać.Nikt nie sądził przecież przy zdrowych zmysłach że Marcińczak czy Gabryś to wybitni obrońcy?
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez majkL 2009-09-19, 1:20 pm

Marny "spektakl" w Naszym wykonaniu. Defensywa cieniutka, szybkościowo ZERO, wznowienia - większośc przegranych. W bramce Rajski musiałby zagrac mecz sezonu żeby coś w tym meczu ugrac.
Pozostaje miec nadzieje ŻE GORZEJ JUŻ BYC NIE MOŻE...
majkL
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2008-10-31, 5:28 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez robson_77 2009-09-19, 6:53 pm

Myślę, że Zagłębie nie jest tak wspaniałe jak na tym sierpniowym turnieju, ale nie jest też tak słabe jak w meczu z Jastrzębiem. Prawda leży gdzieś pośrodku. Trzeba mieć nadzieję, że ten wczorajszy mecz im po prostu nie wyszedł. W najbliższych meczach gramy z Toruniem i Sanokiem i jak będzie 6 punktów to będzie OK.
robson_77
 
Posty: 113
Dołączył(a): 2006-07-10, 7:48 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez Przemek26 2009-09-19, 9:40 pm

robson_77 napisał(a):Myślę, że Zagłębie nie jest tak wspaniałe jak na tym sierpniowym turnieju, ale nie jest też tak słabe jak w meczu z Jastrzębiem. Prawda leży gdzieś pośrodku. Trzeba mieć nadzieję, że ten wczorajszy mecz im po prostu nie wyszedł. W najbliższych meczach gramy z Toruniem i Sanokiem i jak będzie 6 punktów to będzie OK.



Ty chyba zachalany byłes na turnieju.
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez Leżak 2009-09-20, 9:14 am

Drugi mecz w sezonoie nie jest jakoś bardzo znaczący ale styl w jakim go zagrała nasza drużyna, na pocieszenie można tylko powiedziec że graliśmy z drużyną podobną do naszej ponieważ też aspiruje do medalu.
Bramkarze - T. Rajski 5 bramek o czymś świadczy chociaż w większości nie miał szans na obrone poprzez "rozklepaną" obrone, T. Dzwonek wszeł w 13 minucie II tercji bramki nie stracił ale od momentu wejścia Zagłębie grało zupełnie inaczej a sam bramkarz wybronił około 10 strzałów.

Obrona - Moze nie tragedia, ale licze że po powrocie Droni i Kuca będzie postęp

Atak - Szybcy, atakujący napastnicy w Zagłębiu grają tylko straszny brak skuteczności może martwic
Leżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2005-02-27, 11:06 am
Lokalizacja: ja nie wiem

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez robson_77 2009-09-20, 11:43 am

Przemek26 napisał(a):
robson_77 napisał(a):Myślę, że Zagłębie nie jest tak wspaniałe jak na tym sierpniowym turnieju, ale nie jest też tak słabe jak w meczu z Jastrzębiem. Prawda leży gdzieś pośrodku. Trzeba mieć nadzieję, że ten wczorajszy mecz im po prostu nie wyszedł. W najbliższych meczach gramy z Toruniem i Sanokiem i jak będzie 6 punktów to będzie OK.



Ty chyba zachalany byłes na turnieju.


Wcale nie. :-) Po prostu podobała mi się bardzo gra Zagłębia na tym turnieju w sierpniu. Nie ma co biadolić. Jeden meczyk przegrany z dobrą drużyną to nic wielkiego. Do play-offów jeszcze daleko. Pol-Aque lada chwila przejmą Hiszpanie, a Hiszpanie jakoś specjalnie hokejem się nie interesują, więc w przyszłym sezonie z kasą w Zagłębiu może być ciężko. A na razie trzeba się cieszyć z tego co jest. Na razie nie przyłączam się do "płaczących" nad grą Zagłębia.
robson_77
 
Posty: 113
Dołączył(a): 2006-07-10, 7:48 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez kierat 2009-09-21, 10:36 am

robson_77 napisał(a):Myślę, że Zagłębie nie jest tak wspaniałe jak na tym sierpniowym turnieju, ale nie jest też tak słabe jak w meczu z Jastrzębiem. Prawda leży gdzieś pośrodku. Trzeba mieć nadzieję, że ten wczorajszy mecz im po prostu nie wyszedł. W najbliższych meczach gramy z Toruniem i Sanokiem i jak będzie 6 punktów to będzie OK.


Ok w porządku, mecz im nie wyszedł tylko jaka jakość na lodzie taka frekwencja na trybunach. Sport to sport nie zawsz się wygrywa, porażki też są w to wliczone, jednak po walce, determinacji, ambicji, poświęceniu. Ja tego w tym meczu nie widziałem, no może poza pierwszą piątką da Costy. Gdzie sportowa złość, jedynie da Costa ją wyraził po meczu waląc kijem po lodzie, inni pogaduszki na środku lodu z Urbanowiczem...
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez sid444 2009-09-21, 12:14 pm

Spokojnie. To dopiero początek sezonu, chociaż obiecywałem sobie trochę więcej po inauguracyjnym meczu. Co do zaangażowania co poniektórych...jeśli prawdą jest że są opóźnienia w wypłatach to może to ich demobilizuje. Mnie osobiście najbardziej podobała się gra pierwszego ataku - widać zaangażowanie i chęć walki, Luka w formie:) Sarnik też mi się podobał, chociaż wydaje mi się że do tej trójki z Opatem Jaros nie pasuje. Rajski robił co mógł ale brakuje mi u niego takiego "zadziora", czasami bramkarz powinien zrugać swoich obrońców, powiedzieć im po męsku aby zaczeli bronić, on jeszcze tego nie czyni - jeszcze się aklimatyzuje?
Ogólnie będziemy mądrzejsi w październiku.
sid444
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2007-02-24, 7:46 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez Smazu 2009-10-18, 6:58 pm

Póki co przegrywamy 7:4... z kim jak z kim ale z Jastrzębiem?Naprzód który rozgromiliśmy wygrał z Jastrzębiem w ramach przypomnienia.
LEGIA - BIELSKO - ZAGŁĘBIE
Smazu
Moderator
 
Posty: 1231
Dołączył(a): 2006-06-03, 2:51 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez robson_77 2009-10-18, 7:42 pm

Sędzia Dzięciołowski postanowił, że dzisiaj wygra Jastrzębie, więc wygrało Jastrzębie. Wystarczy spojrzeć jak rozdawał kary. Trzeba będzie gnojowi zrewanżować się jak przyjedzie do Sosnowca.
robson_77
 
Posty: 113
Dołączył(a): 2006-07-10, 7:48 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez Uruk 2009-10-18, 10:03 pm

robson_77 napisał(a):Sędzia Dzięciołowski postanowił, że dzisiaj wygra Jastrzębie, więc wygrało Jastrzębie. Wystarczy spojrzeć jak rozdawał kary. Trzeba będzie gnojowi zrewanżować się jak przyjedzie do Sosnowca.


Trudno się nie zgodzić z tą opinią. Chodzi oczywiście o poziom sędziowania. Jednak faktem też jest, że nasi nie zagrali tak jak w ostatnich trzech meczach. Ale wątpię czy przy optymalnej dyspozycji wygralibyśmy z gospodarzami mając przeciwko sobie jeszcze trzech sędziów.
Uruk
 
Posty: 372
Dołączył(a): 2005-08-09, 2:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez kierat 2009-10-19, 6:41 am

Po fajnym meczu z Janowem napisałem że wartość naszej druzyny poznamy w meczach z silniejszymi rywalami jak Tychy i Cracovia. Nie musieliśmy czekać na tych rywali bo Jastrzębie już nam pokazało,że nikt nam tak łatwo punków nie podaruje.

Mimo sędziowania szkoda że w Zagłębiu grała tylko pierwsza piątka.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez Leżak 2009-10-19, 11:29 am

Ja osobiście nie bede dramatyzował, sezon jest w swojej początkowej fazie, a liga wyrownana i wygrać może każdy z każdym. Praktycznie co kolejkę mamy większe lub mniejsze niespodzianki jeśli chodzi o wyniki meczów.
Leżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2005-02-27, 11:06 am
Lokalizacja: ja nie wiem

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez _darthvader 2009-10-19, 12:38 pm

Szkoda tych punktów, ale mimo wszystko jestem dobrej myśli na przyszłość. Teraz trzeba się sprężyć i zgarnąć 9 punktów w następnych 3 meczach - to jest nasz cel i uważam, że całkiem realny, a wtedy będziemy co najmniej na drugim miejscu w tabeli :!: :!: :!:
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez slawek_71 2009-11-20, 12:19 pm

--------------------------20.11.2009r---godz.18.00--JKH JASTRZĘBIE---ZAGŁĘBIE-----------------------


http://www.sosnowiec.info.pl/sport/hoke ... ,1,4,15944

"W spotkaniu przeciwko Jastrzębiu nie wystąpią: bracia Marcin i Tomasz Kozłowscy, Artur Ślusarczyk, Piotr Sarnik, Tomasz Dzwonek, Tobiasz Bernat i Martin Opatowski. Do składu powrócili natomiast Zbigniew Podlipni i Marcin Jaros. – Czuje się już trochę lepiej. Teraz bynajmniej mogę mówić, bo wcześniej sprawiało mi to trudność. Jestem jeszcze na antybiotykach, ale musiałem wznowić treningi, bo nie mogę wysiedzieć w domu – mówi Jaros.

"Drużyna Jastrzębia zagra w najmocniejszym zestawieniu, dlatego faworytem wydaje się być JKH. Czy to oznacza, że Zagłębie przegra drugi mecz z rzędu? – To, że jedziemy w innym zestawieniu niż graliśmy dotychczas nie oznacza, że położymy się przed rywalem i będziemy czekać na najmniejszy wymiar kary. Zagramy na tyle, na ile nas teraz stać. Młodym zawodnikom zależy na pokazaniu się, dlatego wierzę, że dadzą z siebie wszystko i odniesiemy korzystny rezultat – wyjaśnia napastnik.

Nieciekawie to wyglada ;-(
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników