Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez dziejus 2009-11-20, 8:52 pm

WIELKIE UZNANIE!!!Wygralismy po rzutach karnych 5-4!!!!!!
dziejus
 
Posty: 1507
Dołączył(a): 2004-08-30, 9:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC-Stary


Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez koszki 2009-11-20, 9:33 pm

Nie wierzyłem w dzisiejszą wygraną, bardzo miła niespodzianka :brawo: :brawo: :brawo
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez Darian 2009-11-20, 10:24 pm

Jak każdy kibic Zagłebia podchodziłem z mocnymi obawami do tego meczu w obecnej sytuacji. Ale naprawdę zrobili nam hokeiści miłą niespodziankę i wygrali ten ważny mecz. Brawo dla krytykowanej tak ostatnio obrony przede wszystkim za skuteczność. W tym jednym elemencie dzisiaj niewątpliwie Zagłębie zaskoczyło rywala z Jastrzębia.

Brawo dla Bartka Nowaka :brawo: w szczególności za wybronioną sytuacje w dogrywce sam przeciwko dwom graczom z Jastrzębia, w tym momencie wróciliśmy z dalekiej podróży.Podobnie w ostatniej sekundzie gdzie w sukurs przyszedł nam słupek! Ale szczeście ponoć sprzyja lepszym. ;-)

Przy takiej postawie Nowaka jest szansa że na tej pozycji w klubie nie będzie obaw i będziemy mieli bogactwo bo Dzwonek i Rajski nie będą w tej sytuacji zasypywać gruszek w popiele i będą zdrowo zapieprzać na treningach o miano pierwszego. 8)

Cieszy mnie też powrót na lód Tomka Rajskiego i jego skuteczność obrony karnych.

W niedziele pozostaje mi tylko przyjśc na Zimowy i zdzierać gardła za Zagłębie! Niech chłopcy wiedzą że mają nasze wsparcie! :niezle:
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez Snow Patrol 2009-11-20, 10:28 pm

Darian napisał(a):Cieszy mnie też powrót na lód Tomka Rajskiego i jego skuteczność obrony karnych.


Nowak bronił karne
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez slawek_71 2009-11-21, 9:35 am

:brawo: :brawo: :brawo: ZAGŁĘBIE :brawo: :brawo: :brawo:

W tak okrojonym skladzie wygrali-SZACUN dla chlopakow z ZIMOWEGO :niezle:
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez biper1 2009-11-21, 6:30 pm

ja jestem pełen podziwu dla Nowaka :brawo: :brawo: w trudnych chwilach pokazuje charakter i dobrą grę :brawo: :brawo: tak trzymać
biper1
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2008-10-13, 11:45 am
Lokalizacja: zagórze

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez kierat 2009-12-02, 7:19 am

Mam nadzieję, że ten mecz przekona naszego trenera do Nowaka.Widziałem urywki meczu w Nowym Targu i byłem przekonany że Skokan nie postawi na Dzwonka tym razem a tu prosze.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez bolo73 2009-12-02, 8:07 am

No kierat,ja też jestem zdziwiony posunięciem naszego trenera bo przecież widzi co się dzieje.I takimi decyzjami powoduje,że zarówno u Dzwonka jak i Nowaka spada morale bo:
1.Dzwonek zjeżdża po raz trzeci (Cracovia,Podhale i Jastrzębie) w przeciągu tygodnia a to bankowo pewności mu nie dodaje,
2.Nowak prezentując się dobrze w kilku meczach miał prawo liczyć na kontynuację swojego epizodu jako nr 1a tymczasem trener wprowadza zawodnika,który dopiero się wyleczył i nie wiadomo jaką formę zaprezentuje.Przypomina mi to sytuację z ubiegłego sezonu kiedy to Jawa miał kontuzję i Tomek Dzwonek wskoczył na jego miejsce.Bronił dobrze a tu ni z tego ni z owego sprowadzili jakiegoś Kubalskiego a Dzwonek poszedł w odstawkę.Później co prawda wrócił jako nr 1 ale takich numerów się nie robi (tymbardziej,że są to młodzi zawodnicy).
Druga sprawa-Tomek Rajski - ma wrócić w następnym tygodniu i teraz pytanie jaką formę zaprezentuje.Póki co trener powinien stawiać na Nowaka bo ten broni naprawdę dobrze (myślę,że jest to odkrycie tego sezonu).Chłopak ma dopiero 19 lat a śmiem twierdzić,że jest to nasza przyszłość,że dano takiej perełki nie mieliśmy.Trzeba tylko umiejętnie go poprowadzić.Rajski ma doświadczenie ale potrzebuje czasu aby wejść w rytm meczowy.Tak mi się przynajmniej wydaje.
I jeszcze jedno.Przykład Nowaka pokazuje,że w Sosnowcu są jednak młodzi hokeiści,którzy potrafią grać w hokeja. Trzeba tylko dać im szansę.Łukasz Podsiadło czy jego imiennik Kisiel zaprezentowali się naprawdę poprawnie.Przynajmniej widać,że chłopakom zależy i chcą walczyć (Ślusar i Koziołki są w tej materii wzorami godnymi naśladowania).
Teraz jeszcze jedno zdanie odnośnie wypowiedzi Różaka:
"To już nasz kolejny mecz kiedy źle go zaczynami i robi się niepotrzebna nerwówka. Nie możemy tak grać, bo to do niczego dobrego nie prowadzi – mówił po meczu Jarosław Różański."
Pełna zgoda tylko że takie teksty już słyszeliśmy w wykonaniu Jarka,Ślusara,Skokana i kilku innych.Gadka gadką tylko że z niej nic nie wynika.Trzeba wnioski panowie wyciągać z błędów aby ich więcej nie powielać.A tu bez przerwy sytuacja się powtarza.Chwała Wam za to,że potraficie się podnieść ale lepiej by było gdybyście od początku do końca grali na tej samej wysokiej koncentracji i przy takim samym wysokim zaangażowaniu.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez Leżak 2009-12-02, 8:19 am

Dzwonek po tym jak wrócił po chorobie jest bez formy, może dwa mecze w I lidze z drużyną rezerw pomogą mu wejść we właściwy rytm meczowy tam błędy nie kosztują tak dużo jak w pierwszej drużynie (ewidentny błąd bramkarza przy 3 bramce) no i on sam pewnie też czujeże coś jest nie tak jak powinno być.
Nowak dobry mecz ale też nie miał do wybronienia bardzo groźnych strzałów Jastrzembia ale dobrze że to kolejny młody wychowanek w drużynie.
Zagłębie zagrało według mnie jeden z najlepszych meczy w Sosnowcu w tym sezonie, świetny mecz napastników, obrońcy też poprawnie ale błędy też sie pojawiały.
Leżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2005-02-27, 11:06 am
Lokalizacja: ja nie wiem

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez Darian 2009-12-02, 3:54 pm

Cieszy zwycięstwo dobra skuteczność i znakomita dyspozycja 4 ataku, coraz lepsza gra Sarnika,Opatovskiego i forma Jarosa. :-) Dobrze radzi sobie cały czas Gabriel :brawo:

Martwi dyspozycja obrony,kiepskie rozeznanie Skokana w kwestii talentu Bartka Nowaka i średnia frekwencja.
No ale na mikołajkach przynajmniej będzie zdecydowanie lepiej.
Gra Marcińczaka i Gabrysia to kabaret. Słabo wygląda Teddy pod względem szybkościowym, no ale nawet wolny Teddy sieje zamęt w szeregach przeciwnika w szczególności w przeciętnej PLH :-(

W kwesti bez zmian dyspozycja strzelecka i umiejętności gry sam na sam Zbyszka Podlipniego :lol: Różak może jakiś wybitnych spotkań nie rozgrywa no ale przynajmniej nie schodzi poniżej określonego poziomu.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez slawek_71 2009-12-02, 10:03 pm

Darian napisał(a):W kwesti bez zmian dyspozycja strzelecka i umiejętności gry sam na sam Zbyszka Podlipniego Różak może jakiś wybitnych spotkań nie rozgrywa no ale przynajmniej nie schodzi poniżej określonego poziomu.


Warto tez dodac o dobrej grze Ślusara :brawo: .Widac ze chlopak zostawia serce na lodzie :brawo: .Dronia tez pokazal na co facet ma barki i pare "gwozdzi" w bande wbil :brawo:
Mimo wszystko na tak slabo grajace Jastrzebie(przy wyprowadzaniu gubili albo im nasi zabierali gume jak dzieciom) to i tak za duzo straconych goli.W samej tylko 1 tercji nasi mieli 5 100% sytuacji a jak bylo to .....przemilczmy to.Wazne ze wygrali. :brawo:
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez biper1 2009-12-13, 8:36 pm

niestety porażka 6:4
Ostatnio edytowano 2009-12-14, 1:44 pm przez biper1, łącznie edytowano 1 raz
biper1
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2008-10-13, 11:45 am
Lokalizacja: zagórze

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez handitto 2009-12-13, 9:44 pm

a nie 6:4 ?

nie wiem jak można pozwilić prowadząc 3:0 na strzelenie sobie 6 goli, po meczu z Podhalem stwierdziłem że bez Luki, Da Costy, Bernata ta drużyna nie gra. Przy stanie 3:0 z radościa twierdziłem że po dzisiejszym meczu odwołam to stwierdzenie, będę propsował Ślusara i jarał sie Sarnikiem, ale chyba nie. Szkoda szczególnie że we wtorek pewnie tez nie bedzie łatwo.
handitto
 
Posty: 91
Dołączył(a): 2009-01-31, 12:46 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez Wiara_ZS 2009-12-13, 10:33 pm

KM przegraliśmy,ale jestem wkurwiony :redface:
Wiara_ZS
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2009-05-03, 8:00 am

Re: Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Postprzez bolo73 2009-12-14, 9:18 am

Nie ma co się denerwować bo wynik był do przewidzenia.Takim składem nie mieliśmy prawa wygrać.Mam nadzieję tylko,że chociaż deczko lepszym będziemy dysponowali jutro bo Tychy też są zdziesiątkowane i można pokusić się o wygraną.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron