Zagłębie - KH Sanok

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez bolo73 2008-09-07, 8:37 pm

No to co Panowie i Panie?We wtorek robimy frekwencję i super atmosferę a chłopaki ładują ile się da w ramach rewanżu za bodajże rok 1991 kiedy to my byliśmy w sytuacji podobnej do tej w jakiej są aktualnie Bytomianie i wszyscy lali nas ile wlezie.Jest okazja się zrewanżować więc czyńmy to!
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am


Postprzez slawek_71 2008-09-07, 8:48 pm

Brawo chlopaki i tak trzymac dalej!!!!!!!
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Klaara 2008-09-07, 8:54 pm

o której jest mecz w bytomiem..?
Klaara
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2008-03-25, 8:53 pm

Postprzez slawek_71 2008-09-07, 9:00 pm

Klaara napisał(a):o której jest mecz w bytomiem..?
----------18.00
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Bartos 2008-09-07, 11:52 pm

we wtorek każdy obowiązkowo w barwach!

zróbmy taką atmosfere jaką robiliśmy za czasów ostatniego medalu w MP
wtedy na Play Offach prawie zawsze był ponad komplet (4-4,5 tys) i doping taki jak na Ludowym przy 15 tys kibiców :)

no i przydało by się więcej flag na trybunach :)
Bartos
 
Posty: 411
Dołączył(a): 2003-06-15, 12:36 pm
Lokalizacja: Czeladź - Piaski

Postprzez LucasUSA 2008-09-08, 6:15 am

Bartek, cos czuje, ze tym razem pojdziemy na hokeja ;)

Jednak i w Sosnowcu mozna - zebysmy takich zapalencow jak w hokejowym Zaglebiu mieli i w pilkarskim - co potrafia zbudowac cos z niczego...
LucasUSA
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 2003-09-26, 4:14 am
Lokalizacja: New Jersey

Postprzez slawek_71 2008-10-01, 6:59 pm

03.10.2008-godz.18.00
Bardzo wazny mecz czeka naszych hokeistow.Sanok w tym sezonie gra rowniez ladny i skuteczny hokej-wiec Zaglebiacy-przelamcie ta niemoc wygranej i zatrzyjcie zly slad poprzednich meczy! Liczymy na Was!!!!!!!
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez sportowiec 2008-10-02, 7:53 am

-" Gramy ładnie, stwarzamy dużo sytuacji do strzelania bramek, ale niestety, niewiele z nich wykorzystujemy. Obcokrajowcy strzelają jednego, dwa gole na mecz. Oczekuję od nich zdecydowanie więcej. Dlatego cały czas szukam prawdziwego snajpera. Stąd i przyjazd Kohuta, którego pamiętam jeszcze z gry w młodzieżowej reprezentacji Czechosłowacji - mówi Jozef Zavadil, trener Zagłębia."...

"W Zagłębiu trwa plaga kontuzji, gdyż na ból kolana narzeka bramkarz Tomasz Jaworski, problemy z pachwiną ma Zbigniew Podlipni, a do zdrowia po zapaleniu okostnej powraca Tomas Oravec. "

swietnie nasi szkoleniowcy , wspaniale wytrenowali chlopakow ( zajechali) a teraz placz bo sa kontuzje?!!! i to nie koniec chyba ze da im troche odpoczac- trenujac w inny sopsob, mozna utrzymac forme, bez kontuzji!!!!!!!
sportowiec
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2008-09-11, 10:30 pm

Postprzez KaD 2008-10-03, 8:04 pm

Wygrali i to się liczy bo w jaki sposób za kilka dni i tak nikt nie będzie pamiętał


I po co dwa tematy o tym samym rywalu ???
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez ranewoz dg 2008-10-03, 10:15 pm

Cztery gole w przewadze. Zagłębie - Sanok 4:2
Maciej Wasik
ZagÅ‚Ä™bie Sosnowiec wygraÅ‚o z KH Sanok 4:2. Mecz nie zachwyciÅ‚, a „hokej na poziomie” oglÄ…daliÅ›my dopiero w trzeciej tercji, gdy tempo gry zdecydowanie wzrosÅ‚o, czego skutkiem byÅ‚o pięć bramek. Nasi zawodnicy strzelili dzisiaj wszystkie gole podczas gry w przewadze, ten fakt bardzo cieszy, gdyż wczeÅ›niej różnie bywaÅ‚o z wykorzystaniem kar przeciwników.

O pierwszej tercji można by napisać, że po prostu byÅ‚a. Oba zespoÅ‚y za wiele nie ryzykowaÅ‚y, nie doszÅ‚o do zbyt wielu klarownych sytuacji pod jednÄ…, jak i pod drugÄ… bramkÄ…, nie byÅ‚o widać walki na lodzie. Druga tercja byÅ‚a podobna do poprzedniej, jednak ZagÅ‚Ä™bie zdoÅ‚aÅ‚o sforsować obronÄ™ goÅ›ci. W 30. minucie na strzaÅ‚ z dystansu zdecydowaÅ‚ siÄ™ Tobiasz Bernat, krążek odbiÅ‚ siÄ™ od bramkarza goÅ›ci i trafiÅ‚ wprost na kij Martina Opatovsky’ego, który nie zmarnowaÅ‚ takiego prezentu.

Po zdobyciu gola sosnowiczanie przejęli inicjatywę na lodzie. Przełożyło się to na kolejne bramki, jednak dopiero w trzeciej tercji. Na 2:0 podwyższył kapitalnym uderzeniem Jarosław Kuc, który wcześniej zgubił obrońcę gości ładną wymianą krążka z Opatovskym. - Zaczęliśmy lepiej grać jak trener wystawił trzy piątki. Nie można powiedzieć, iż graliśmy ze słabym przeciwnikiem. W każdym meczu trzeba walczyć o trzy punkty. Wielkie pochwały należą się Tomkowi Dzwonkowi, którego świetnym interwencjom zawdzięczamy dzisiejsze zwycięstwo. Śmiało wybrałbym go na zawodnika meczu - mówił po spotkaniu obrońca Zagłębia, Jarosław Kuc.

Bramkarz sosnowiczan popisał się w meczu kilkoma skutecznymi interwencjami, jednak nie ustrzegł się błędów, ale co najważniejsze żaden z nich nie poskutkował straconą bramką. - Cały czas na treningach daję z siebie wszystko, chcę w przyszłości osiągnąć poziom taki, jaki prezentuje Tomasz Jaworski. Odczuwałem lekki stres przed spotkaniem. Co do meczu, to powinniśmy prowadzić już dużo wcześniej, jednak najważniejsze jest zwycięstwo. Cieszy mnie fakt, że grałem przed własną publicznością i bardzo mi to pomogło. W każdym kolejnym meczu chcę prezentować się z jak najlepszej strony - mówił po meczu zadowolony Dzwonek.

Zaraz po trafieniu Kuca wynik podwyższył Tomasz Kozłowski. Wykorzystał on spore zamieszanie, jakie panowało pod bramką przyjezdnych. Zagłębie zamiast spokojnie przejąć kontrolę nad spotkaniem straciło następnie dwie bramki. - Wygraliśmy to spotkanie w bólach. Styl jaki dziś prezentowaliśmy może nie był najlepszy, jednak najważniejsze jest zwycięstwo i trzy punkty - mówił po meczu szczęśliwy strzelec trzeciej bramki. Pierwszego gola dla Sanoka zdobył były zawodnik Zagłębia Lubomir Caban, który popisał się technicznym strzałem pod poprzeczkę (w pierwszym meczu poprzedniego sezonu, gdy Zagłębie wysoko przegrywało z zespołem z Torunia, zawodnik powiedział, że mu zimno i czy może iść do szatni się ubrać; po tym spotkaniu rozwiązano kontrakt ze Słowakiem). Drugą bramkę zdobył Roman Gurican. Sanoczanie ożywili się po tych golach i dominowali na lodzie. Na szczęście Zagłębie odparło ataki gości i w końcówce meczu naszym hokeistom udało się zadać decydujący cios. Wynik spotkania ustalił Teddy Da Costa. Hokeista Zagłębia 45 sekund przed końcową syreną umieścił krążek w bramce przyjezdnych (jest to dopiero trzecie trafienie Francuza w tym sezonie, wcześniej bramki zdobywał w meczu z Polonią Bytom i TKH Toruń).

Trener sosnowiczan po meczu nie krył rozczarowania postawą drużyny. - Mieliśmy przewagę i po raz kolejny w końcówce dajemy pograć przeciwnikowi. Moi zawodnicy za szybko uwierzyli, że jest już po spotkaniu. Na treningach wygląda to zdecydowanie lepiej, niż podczas meczu, jednak najważniejsze jest zwycięstwo - podsumował spotkanie trener Zagłębia, Jozef Zavadil



brawo dla młodego i uzdolnionego dzwonka,trzymaj tak dalej
ranewoz dg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2008-09-08, 3:51 pm

Postprzez bolo73 2008-10-04, 10:31 am

Mecz był słaby,graliśmy bez polotu,pomysłu i tak jakoś nieporadnie a osobiście dla mnie Sanok zaprezentował się bardzo cieniutko i mówienie,że przeciwnik nie był wcale taki słaby uważam za niedorzeczne.Przecież oni nawet grając 5 na 3 nie potrafili jakiegoś większego zagrożenia stworzyć a to,że strzelili pod koniec 2 bramki przypisać można na konto nieporadnie i nieuważnie grającego Zagłębia.Uważam,że jeżeli wczoraj przyjechałaby mocniejsza ekipa to zbiłaby nas jak psów.Dobrze,że teraz mają na rozkładzie Bytom to może do wtorku się deczko pozbierają bo jeżeli nie to nawet osłabiona i również ostatnio bezradna Cracovia zleje nas jak nie wiem co.Jeżeli chodzi o Dzwonka to chłopak ogólnie bronił dobrze, miał wprawdzie kilka kiksów ale na szczęście bez konsekwencji bramkowych.Niech się ogrywa bo to on jest przecież naszą przyszłością.Brawo Tomek.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Postprzez tuer69 2008-10-04, 11:34 am

bolo73 napisał(a):Mecz był słaby,graliśmy bez polotu,pomysłu i tak jakoś nieporadnie a osobiście dla mnie Sanok zaprezentował się bardzo cieniutko i mówienie,że przeciwnik nie był wcale taki słaby uważam za niedorzeczne.Przecież oni nawet grając 5 na 3 nie potrafili jakiegoś większego zagrożenia stworzyć a to,że strzelili pod koniec 2 bramki przypisać można na konto nieporadnie i nieuważnie grającego Zagłębia.Uważam,że jeżeli wczoraj przyjechałaby mocniejsza ekipa to zbiłaby nas jak psów.Dobrze,że teraz mają na rozkładzie Bytom to może do wtorku się deczko pozbierają bo jeżeli nie to nawet osłabiona i również ostatnio bezradna Cracovia zleje nas jak nie wiem co.Jeżeli chodzi o Dzwonka to chłopak ogólnie bronił dobrze, miał wprawdzie kilka kiksów ale na szczęście bez konsekwencji bramkowych.Niech się ogrywa bo to on jest przecież naszą przyszłością.Brawo Tomek.


A ja osobiście myślę, że Sanok grał nieźle!!! Nie wykorzystywali przewag, bo widać było że Zagłebie trenowało zarówno grę w przewagach jak i w osłabieniach (tu duży + dla Zagłebie)!!!!
Natomiast zgadzam się z tym, że grali chaotycznie 5 na 5!!!! Widać brak zgrania, ale cóż nie stworzy się w hokeju dobrze zgranej drużyny złożonej z praktycznie samych nowych zawodników w parę miesięcy!!!!!
tuer69
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2007-06-17, 9:15 am

Postprzez Przemek26 2008-10-04, 12:23 pm

tuer69 napisał(a):
bolo73 napisał(a):Mecz był słaby,graliśmy bez polotu,pomysłu i tak jakoś nieporadnie a osobiście dla mnie Sanok zaprezentował się bardzo cieniutko i mówienie,że przeciwnik nie był wcale taki słaby uważam za niedorzeczne.Przecież oni nawet grając 5 na 3 nie potrafili jakiegoś większego zagrożenia stworzyć a to,że strzelili pod koniec 2 bramki przypisać można na konto nieporadnie i nieuważnie grającego Zagłębia.Uważam,że jeżeli wczoraj przyjechałaby mocniejsza ekipa to zbiłaby nas jak psów.Dobrze,że teraz mają na rozkładzie Bytom to może do wtorku się deczko pozbierają bo jeżeli nie to nawet osłabiona i również ostatnio bezradna Cracovia zleje nas jak nie wiem co.Jeżeli chodzi o Dzwonka to chłopak ogólnie bronił dobrze, miał wprawdzie kilka kiksów ale na szczęście bez konsekwencji bramkowych.Niech się ogrywa bo to on jest przecież naszą przyszłością.Brawo Tomek.


A ja osobiście myślę, że Sanok grał nieźle!!! Nie wykorzystywali przewag, bo widać było że Zagłebie trenowało zarówno grę w przewagach jak i w osłabieniach (tu duży + dla Zagłebie)!!!!
Natomiast zgadzam się z tym, że grali chaotycznie 5 na 5!!!! Widać brak zgrania, ale cóż nie stworzy się w hokeju dobrze zgranej drużyny złożonej z praktycznie samych nowych zawodników w parę miesięcy!!!!!


Asanok grał jeszcze gorzej od nas. Mam tu na mysli czas to stzrelenia bramki na 3:1.

Ile razy krązek leżał na tafli niczyii nikt z Sanoka się po niego nie fatygował. Grali jak w dwa ognie , zreszta Nasi się do tego poziomu dostosowali.
Mecz zaczął sie od stanu 3:1 Wcześniej można było smacznie spać.
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Postprzez kret75 2008-10-26, 10:59 am

Dziś o 17.00 mecz z Sanokiem. Sanok ostatni mecz przegrał z Podhalem 1-4, więc hokeiści Sanoka będą się chcieli pokazać przed własną publicznością? Zagłębie na razie wygrało z Sanokiem (5-3), (4-2) i dzisiaj nasi hokeiści na pewno postarają się też przywieść z Sanoka 3 punkty do Sosnowca! Aby weekend w Sosnowcu był w 100% UDANY!!!!!!!
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Postprzez OLiver 2008-10-26, 11:37 am

Ja mysle ze bedzie udany bo widac wielki potencjal w grze zaglebia!!
OLiver
 
Posty: 262
Dołączył(a): 2003-02-09, 12:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników