Zagłębie - KH Sanok

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Zagłębie - KH Sanok

Postprzez hokej1958 2009-09-28, 7:57 pm

Polecam:) Jeśli ktoś nie był na meczu albo nie pamięta, co się działo :)

http://sport.tvp.pl/hokej/polska-liga-h ... o-kh-sanok

I jeszcze wywiad Da Costa, że niby mają złe kije:)

http://sport.tvp.pl/hokej/polska-liga-h ... y-zle-kije
hokej1958
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2009-09-23, 7:53 am



Re: Zagłębie - KH Sanok

Postprzez Smazu 2009-10-25, 7:25 pm

Nie wierze w to co się dzisiaj stało...
8:4 ? :!: ? :!: :kiepsko:
LEGIA - BIELSKO - ZAGŁĘBIE
Smazu
Moderator
 
Posty: 1231
Dołączył(a): 2006-06-03, 2:51 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Zagłębie - KH Sanok

Postprzez koszki 2009-10-25, 7:28 pm

Ja rozumiem że można przegrać nawet z Sanokiem ale tak dać dupy :czerwona:

Gdzie k***a byli obrońcy skoro Sanok tyle bramek strzelił ? ? ?

Taka szansa aby wyjść na drugie miejsce w tabeli i takie lanie od najgorszej ekipy w lidze :kiepsko: :kiepsko: :kiepsko:
Ostatnio edytowano 2009-10-25, 7:33 pm przez koszki, łącznie edytowano 1 raz
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Zagłębie - KH Sanok

Postprzez Smazu 2009-10-25, 7:32 pm

1 karny niby już po syrenie,1 karny nie strzelony... na dodatek 8 min. kar Sanoku i 14 min. Zagłębia.
Z Cracovią nie może już tak być :!:
LEGIA - BIELSKO - ZAGŁĘBIE
Smazu
Moderator
 
Posty: 1231
Dołączył(a): 2006-06-03, 2:51 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Zagłębie - KH Sanok

Postprzez Przemek26 2009-10-25, 7:34 pm

13 meczy 5 punktów. Taki był dorobek POTĘGI SANOCKIEGO HOKEJA do dziś :twisted:

18 min. - 2-1 Ładna akcja trzeciego ataku gospodarzy, Biały podał wzdłuż bramki do Strzyżowskiego a ten dołożył kija i umieścił gumę między parkanami Dzwonka. 22 min. - 3-1 Kontra KH, Milan z Mermerem, ten drugi dostał podanie wzdłuż bramki ale nie trafił do pustej bramki, krążek jednak odbił się od bandy wyszedł przed bramkę - gdzie dobił go Milan. 43 min. - 5-4 Przejął krążek Biały i z pociągnięcia pokonał Dzwonka.

Co robiła w tym czasie obrona??? Zwiedzała Sanok? :twisted:
Ok, brak Jarka i Rajskiego to jedno, ale nawet bez nich przegrać z kimś takim jak Sonok to k***a kpina.
SKOKAN ty wiesz co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :czerwona: :czerwona: :czerwona:
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Re: Zagłębie - KH Sanok

Postprzez biper1 2009-10-25, 8:30 pm

qrwa ludzie !!! chwile sie zagapiłem i 8:4!!!
to jak my na srakxe mamy byc gotowi ??!!! (chyba ze uśpienie wroga po wysokim zwycieństwie to taktyka)
wierze w chłopaków że to było potknięcie i będzie dobrze, ale ni dajmy sobie wbić tyle bramek!!! jeśli przegrywamy to 0:1 a nie 8:4 z Sanokiem!!!!!!!!!!
Opanowania trochę, nie jesteście słabi możecie wygrać z każdym tylko MUSICIE też w to WIERZYĆ!!!!!!
Paka jest fajna i waleczna WIERZE w Nich mocno
Powodzenia nie dajcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!
biper1
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2008-10-13, 11:45 am
Lokalizacja: zagórze

Re: Zagłębie - KH Sanok

Postprzez Darian 2009-10-25, 8:55 pm

Niech teraz Bernat zatrudni jeszcze napastnika to ja mogę w końcu nie wytrzymać i podejdść podczas meczu i mu pierdolnoć tak jak on kiedyś sędziemu. A drugi w kolejce będzie Skokan za wywalenie Pawlaka. Szacunek szacunkiem ale ja już mam dość tego pierdolenia kolejnego sezonu przez obronę.

Przecież do kurwy nędzy my nie mamy obrony i to już wiadomo od jakiegoś czasu. A dzisiaj tylko to było potwierdzeniem ogólnie znanego faktu. A czas ucieka...

Dzisiaj hokeiści shańbili barwy Zagłębia i nikogo nikt i nic nie usprawiedliwia. Sanok grał na 3 formacje osłabiony a my w miarę w optymalnym składzie i zamiast wyprzedzić Cracovię to dajemy szansę innym drużynom z dołu na wyprzedzenie nas w tabeli.

p.s. kibice z Sanoka i całej Polski mają niezłą polewkę z naszych grajków.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie - KH Sanok

Postprzez robson_77 2009-10-25, 9:05 pm

Albo bramkarz albo obrona dzisiaj słabo się spisała. Albo może jeden i drudzy. Wróci Rajski, Kuc i Bychawski to powinno być lepiej. Zagłębie na wyjazdach gra dosyć słabo. Jestem ciekaw jak będzie z Cracovią w piątek w Sosnowcu. Jak wygramy to będziemy wiceliderem. W Krakowie się udało, więc może i w Sosnowcu się uda.

Ale to dopiero początek ligi. Jesteśmy po 14 kolejce, a do rozpoczęcia play-offów zostały nam jeszcze 34 kolejki, więc ta tabela może się jeszcze bardzo pozmieniać. Możemy się pocieszyć, że w tym sezonie z Sanokiem już więcej grać prawie na pewno nie będziemy.
robson_77
 
Posty: 113
Dołączył(a): 2006-07-10, 7:48 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie - KH Sanok

Postprzez _darthvader 2009-10-25, 10:41 pm

robson_77 napisał(a):Wróci Rajski, Kuc i Bychawski to powinno być lepiej.

Co będzie prezentował Rajski po powrocie, a tym bardziej Kuc to jedna wielka niewiadoma. Ponadto nie może być tak, że wypada jeden obrońca ze składu i mamy dramat :!: :!:
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Re: Zagłębie - KH Sanok

Postprzez HrabiaZąbek 2009-10-26, 6:07 pm

Relacja filmowa i materiał do analizy z meczu w Sanoku:

http://www.youtube.com/watch?v=fWdto50HlxU
HrabiaZąbek
 
Posty: 384
Dołączył(a): 2006-04-26, 7:59 pm
Lokalizacja: hrabstwo Ząbkowice

Re: Zagłębie - KH Sanok

Postprzez kierat 2009-10-27, 7:50 am

Ja tutaj napiszę tylko tyle. Moim zdaniem Tomkowi Dzwonkowi sporo jeszcze brakuje. Zwróćcie uwagę, że w meczu jak mu strzelają on b mało wyłapuje krążków do raka, odbija wszystko przed siebie, krązki przed nim skaczą a on je tylko obserwuje, chociaż w łapie ma kija żeby wymiatać. Tak było na ostatnich meczach na zimowym.

Z drugiej strony jak drużyna wie że jest taki bramkarz a nie inny to powinna go bardziej wspierać, grać ostrożnej z tyłu , a nasi obrońcy tego nie robią.

Mimo wszystko przegrana z czerwoną latarnią ligi to po prostu wstyd i tyle
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: Zagłębie - KH Sanok

Postprzez Darian 2009-10-27, 9:55 am

no no Jaros ładna brameczka, co prawda to żadne pocieszenie ale miło oglądać takie bramki.

Co do Dzwonka to poprostu jest tak że strzały z okolic niebieskiej są dla niego dużym problemem. I to wiemy nie od dziś. O wiele lepiej się spisuje sam na sam. I podobnie było w Sanoku. Gdyby nie Dzwonek i zmarnowanych kilka setek sam na sam przez Sanok mielibymy dwucyfrówkę lekką ręką.
Chłopak jest młody i rozwija się.Trzeba mu dać czasu i nabrania pewności siebie. Przecież pamiętacie ubiegły sezon i świetne mecze Dzwonka z Stocznią.

Głównym problemem jest dla nas cały czas obrona. Przecież nie grał tylko Bychawski. O Kucu nie piszę bo nie wiadomo czy wogóle wróci. Dlatego na gwałt potrzeba nam jest naprawdę solidny obrońcy z zagranicy który wprowadzi pewność w poczynania defensywy. Jeżeli nie będziemy mieli pewnej obrony. Nawet rotacja w defensywie nie zaszkodzi.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie - KH Sanok

Postprzez kierat 2009-10-27, 10:06 am

Darian napisał(a):Niech teraz Bernat zatrudni jeszcze napastnika to ja mogę w końcu nie wytrzymać i podejdść podczas meczu i mu pierdolnoć tak jak on kiedyś sędziemu. A drugi w kolejce będzie Skokan za wywalenie Pawlaka. Szacunek szacunkiem ale ja już mam dość tego pierdolenia kolejnego sezonu przez obronę.

Przecież do kurwy nędzy my nie mamy obrony i to już wiadomo od jakiegoś czasu. A dzisiaj tylko to było potwierdzeniem ogólnie znanego faktu. A czas ucieka...

Dzisiaj hokeiści shańbili barwy Zagłębia i nikogo nikt i nic nie usprawiedliwia. Sanok grał na 3 formacje osłabiony a my w miarę w optymalnym składzie i zamiast wyprzedzić Cracovię to dajemy szansę innym drużynom z dołu na wyprzedzenie nas w tabeli.

p.s. kibice z Sanoka i całej Polski mają niezłą polewkę z naszych grajków.


Co do zatrudnienia obrońcy to slyszałem plotki o ... Antonoviczu z Sumperka.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: Zagłębie - KH Sanok

Postprzez Leżak 2009-10-27, 11:49 am

Jak nie idzie to nie idzie, bramkarz i obroncy pewnie nie zagrali najlepszego meczu tak jak zresztą napastnicy bo według relacji było że ciśniemy Sanok a nic nie wpada do bramki, cóż takie mecze sie zdarzają oby na Cracovii była większa mobilizacja na lodzie i na trybunach bo narazie jest jak w bibliotece.
Leżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2005-02-27, 11:06 am
Lokalizacja: ja nie wiem

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników